Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Pon 24 Okt - 0:10

Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Prema nekim istraživanjima, oko 95 posto žena koje su spavale sa više od 20 muškaraca ne mogu naći osobu s kojom bi započele brak. Stoga se u modernim vezama nameće novo pitanje: koliko smo još uvek zapravo staromodni i konzervativni?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nedavna studija u Kanadi pokazala je da trećina od 7.656 muškaraca ženu smatra promiskuitetnom ako je spavala sa 20 ili više partnera, dok 41 posto povlači granicu već kod brojke 10.


Seksualni terapeut Logan Levkof kaže da se protiv ove predrasude treba boriti i da broj ljubavnika ne određuje ženu kao osobu. On navodi da se važnost broju počela pridavati 1980-ih jer su tada započinjali trendovi "slobodne ljubavi".


"U tadašnje vreme brojka 20 bila visoka, ali danas se čak može smatrati osrednjom s obzirom da brakovi i veze ponekad traju jako kratko. S druge strane, muškarci svoj broj lažiraju i govore da su spavali s duplo više žena nego što u stvarnosti i jesu. U seksu ne postoji normalno, odnosno granice koje su širem društvu uvek
prihvatljive. Zato mislim da se ne treba zamarati brojkama zbog ograničenja koja postavljaju nekakvi društveni standardi. Kultura društva je takva da svoje nesigurnosti ljudi hrane kroz ispravno ponašanje zadano društvenim normama, a to može dovesti do nepotrebnih neugodnosti i predrasuda prema ženama po pitanju broja seksualnih partnera koje su imale", ističe Lefkof.


Da li vam se ikada dogodilo da vas muškarac pita sa koliko ste partnera bili intimni, a vama je bilo neugodno da odgovorite jer niste sigurni kakva će biti njegova reakcija na brojku koju mu saopštite?


žena










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dalida

Član
Član

Dalida

Ženski
Poruka : 106

Učlanjen : 03.08.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Čet 27 Okt - 15:47

Apsolutno nije važno sa koliko je partnera neko bio. I šta taj broj uopšte može da znači? Da je neko iskusniji i više stvari zna o sexu, ili da se zabavljao više od ostalih?
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Čet 27 Okt - 16:49

Meni nije bitno, niti sam pitala nit me zanima , on večito kopa po svemu ne bi li iskopo koji detalj il sitnicu ili pokušao nešto od mene da sazna.
Koliki treba da si kreten pa da misliš da neko nije imao život pre tebe,nije imao nijednu vezu nit se s nekim poljubio dook ti nisi ušao u njegov život? [You must be registered and logged in to see this image.]
Simpa je bit malo radoznao al smor kad se u tome preteruje zato je najbolje ne pričat o tome,nit pitam nit odgovaram pa nek zamišlja i razmišlja o brojkama koliko mu volja [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Pon 31 Okt - 21:58

Balkan je ovo: za muškarce je ponos i dika imati što više žena,
dok se ženama to računa u "sumnjivu prošlost".
Lično, mislim da ako je bila ljubav u pitanju, opravdano je
za jedne i druge. Ljudi smo samo.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Pon 31 Okt - 22:09

Koliko se god trudimo da budemo kao ono cool i da nas ništa ne zanima, ipak na kraju kada veza odmakne i kada te neko baš ono zavoli, dođe se do te teme...''A koliko si ih imala do sada''...? To je normalno...Zabrinula bih se da me tako nešto ne pita....Jer svako ko voli, mora da se zapita tako nešto...Niko nije imun na prošlost...Bolje da pita mene ono što ga zanima, nego okolinu...

Inače, ne bih promenila neko mišljenje ni da je spavao sa 5 ili 10 ili jednom...Sve pre mene, je nebitno...

I nema to veze da lli je ovo Balkan ili ne...To je tako...
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Pon 31 Okt - 22:27

Nikada nikome nisam do sada postavila takvo pitanje..Laughing...pitam samo da li je nekada voleo, jer me to zanima, a za ostalo...nije mi bitno , uopšte... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Pon 31 Okt - 22:45

Shadow ::
Nikada nikome nisam do sada postavila takvo pitanje..Laughing...pitam samo da li je nekada voleo, jer me to zanima, a za ostalo...nije mi bitno , uopšte... [You must be registered and logged in to see this image.]

Od prilike mislim isto.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Često smo razgovarali o bivšim velikim ljubavima i ozbiljnim vezama,o tome kakvi smo bili kad smo zaljubljeni [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali nismo nikada razgovarali o broju onih sa kojima smo spavali,možda zato jer nam nije palo na pamet da pitamo koliko je bilo onih uz koje nismo prespavali.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Čet 3 Nov - 17:38

I jeste i nije.

Ako gledamo u pogledu higijene, onda svakako jeste i ne samo sa koliko već i sa kakvim muškarcima.

Ako gledamo u pogledu ljubomore (što je vrlo čest slučaj današnjice), onda je to jedna velika glupost jer ona je to radila u prošlosti. A taj se period zaboravlja jer zato se i zove PROŠLOST.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 12:19

Što se mi volimo lagati. Mislim, sami sebe. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 17:03

Abu Dabi ::
Što se mi volimo lagati. Mislim, sami sebe. [You must be registered and logged in to see this image.]

Da li to znači da je tebi važno ali nisi saznao [You must be registered and logged in to see this image.]
Ili znaš pa ti nije važno [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 20:21

Pitanje shvaćam dvostrano.
I s koliko je muškaraca žena spavala. I s koliko je žena muškarac spavao.


Normalno da je važno. I svako voli znati. Bar djelomično. Tko je iskren.
Ali problem nije samo broj. Broj je relativan. Problem je i sredina, i godine starosti u kom se "radilo", i tempo, i ........

Naprimjer:
1. 0 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da s tom ženom nešto nije u redu, sigurno je lezbijka Laughing
- u malom mjestu bi rekli, svaka čast, čuvala se za muža [You must be registered and logged in to see this image.]

2. 5 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da je žena počela izlaziti Very Happy
- u malom mjestu bi rekli da se vucarala sa svima

3. 10 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da žena voli muškarce
- u malom mjestu bi rekli da je kurva

4. 20 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da je laka žena
- u malom mjestu bi rekli, ne samo da je kurva, već je i nimfomanka. Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 20:38

Stvar nije u tome šta će drugi o tome da pričaju,pitanje je jasno koncepirano da li tebi i koliko smeta i koliko te interesuje sa koliko muškaraca je tvoja žena spavala pre tebe [You must be registered and logged in to see this image.]
Čaršijske priče su interesantne samo belosvetskim tračarama ali ima i normalnih ljudi koje prošlost ne zanima već im je drago da je žena(muškarac) koja im se dopada sada samo njihova i ničija više.
Treba da su polaskani i ponosni što je baš njih izabrala od toliko (ili iz prve) prilika jer na to treba gledati tako kao da su našle čoveka svojih snova uz koga žele da provedu ostatak svog života [You must be registered and logged in to see this image.]
Druga stvar je ako je on zatucani Balkanac pa mu rekla- kazala smeta ali jednu stvar morali bi da znate ..
Iskrenost i vernost žene prema muškarcu zavisi samo od vas samih i vašeg odnosa prema njoj a svaka informacija koja je u poverenju kazata treba da bude samo vaša stvar i ne treba je nikada zloupotrebiti u daljem zajedničkom životu čak ni u najvećim svadjama i prepirkama jer to je dno dna.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 20:49

wild filly ::

Ali nismo nikada razgovarali o broju onih sa kojima smo spavali,možda zato jer nam nije palo na pamet da pitamo koliko je bilo onih uz koje nismo prespavali.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Treba da su polaskani i ponosni što je baš njih izabrala od toliko (ili iz prve) prilika jer na to treba gledati tako kao da su našle čoveka svojih snova uz koga žele da provedu ostatak svog života.



Nemoj da si kontradiktorna. Ili je važno, ili nije važno?

S čim da budem ponosan, ako ne znam?

Znam ja kako razvijam priču. I znam što želim reći.
Ne trebaju mi baš detalji. Ne tražim točan broj.
Ali želim da otprilike bar znam. Pa što kažeš, da budem ponosan kao izabran.
Da znam da nije neka neiskusna, koja nezna ništa o životu.
Već da je "vidjela svijeta".
I da je sretna što je mene našla.










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Abu Dabi dana Sre 4 Jan - 0:44, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 20:54

Ja mogu samo da kazem iz ličnog iskustva da nikada, ali nikada ne treba reći čak ni ko ti je bio najveća ljubav, ni koliko si se s njim zabavljao jer kad tad će ti to izaći na nos... Rolling Eyes

Tako da je u principu uvek bilo tačno, da što manje znaš, to je bolje i po tebe i po njega.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:03

Citat :
S čim ba budem ponosan, ako ne znam?

Znam ja kako razvijam priču. I znam što želim reći.
Ne trebaju mi baš detalji. Ne tražim točan broj.
Ali želim da otprilike bar znam. Pa što kažeš, da budem ponosan kao izabran.
Da znam da nije neka neiskusna, koja nezna ništa o životu.
Već da je "vidjela svijeta".
I da je sretna što je mene našla.

Nisam kontradiktorna,mene ne zanima, nisam ni pitala ,nije me pitao ne interesuje ga, mi smo jednostavno takvi da nas prošlost ne zanima već budućnost koja je pred nama.
Ako ne možeš sam da osetiš da li je iskusna ili neiskusna onda o čemu mi ovde razgovaramo?
Uostalom i da je pitaš verovatno ćeš biti drugi , to je prosto moderno,a ti ne možeš dokazati suprotno ako ne slušaš čaršijske priče i u njih poveruješ. Ali.. opet i one su relativne jer nisu proverene već samo rekla - kazala.
Što izmedju ostalog dolazi i do onog dela gde muškarci vole da se hvale i kad ništa ne urade samo da bi nekoj devojci napakostili a od sebe napravili zavodnika [You must be registered and logged in to see this image.]
Sve je to i suviše zamršeno i diskutabilno, najbolje je ne opterećivati se sa prošlosti već se posvetiti budućnosti a jedino tako možete opušteno uživati oboje jer i da ti kaže tačan broj tebi će svaki biti previše,a njoj svaki premalo tako da...sve je relativno.. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:09

Da se razumijemo, meni broj ne smeta.
I da je preko 20.
Pa ja bi ženi koju volim oprostio i nevjeru. Jednom.
Ali ne vidim potrebu za tajenjem.
I strah.
Od čega?
Ako te partner prihvaća treba sve znati o tebi.
Ne smije biti tajni.
Skrivenih brojeva.
Ako te voli, broj mu ne predstavlja ništa.
Ali tajenje mu možda jednog dana postane problem.

Da završim.
Bez problema ću reći neki okvirni broj žena s kojim sam spavao.
Isto očekujem od nje.
Za muškarce. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:11

Ma, ako hoće da se bavi statistikom, nema tu ništa
od budućnosti. I ako me bude pitao, hoće li mi verovati?
Zato bolje da ništa ne pita, jer bih mogla i ja da pitam.
A neću da pitam; da mu ne dajem priliku da me slaže. Fifti-fifti.
Logično Wink
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:18

Vidim ja da se neki boje svoje prošlosti.
Loš temelj za budućnost. Wink

Inače, ja bi prvo rekao, pa onda pitao. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:19

Tačno tako Dinka,nema tu tajni ni straha neke stvari se jednostavno ne govore i ne pitaju jer u neku ruku nemaju smisla i to je sve. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:31

Abu Dabi ::
Vidim ja da se neki boje svoje prošlosti.
Loš temelj za budućnost. Wink

Inače, ja bi prvo rekao, pa onda pitao. Very Happy

Ne, neki se uopšte ne boje svoje prošlosti ako misle
da su to toliko osetljive stvari i mač sa dve oštrice. Imam
prijateljicu koja je bila sasvim iskrena; već nekoliko godina
su zajedno i ne prodje nijedna njihova "rasprava" da joj to ne
spočitava. U svemu drugom su ok. Njenu iskrenost koristi
za neke svoje neke ispade, što znači da nije dorastao
situaciji. Da nije očekivao da neko sa 26 godina bude
virgo in takta? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sub 5 Nov - 21:34

Dinka ::
Abu Dabi ::
Vidim ja da se neki boje svoje prošlosti.
Loš temelj za budućnost. Wink

Inače, ja bi prvo rekao, pa onda pitao. Very Happy

Ne, neki se uopšte ne boje svoje prošlosti ako misle
da su to toliko osetljive stvari i mač sa dve oštrice. Imam
prijateljicu koja je bila sasvim iskrena; već nekoliko godina
su zajedno i ne prodje nijedna njihova "rasprava" da joj to ne
spočitava. U svemu drugom su ok. Njenu iskrenost koristi
za neke svoje neke ispade, što znači da nije dorastao
situaciji. Da nije očekivao da neko sa 26 godina bude
virgo in takta? Wink


Tvojoj prijateljici skidam kapu. Svaka joj čast.
Jedino je šteta što s tim papkom gubi vrijeme.
To nije čovjek za nju.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Ned 6 Nov - 7:18

S obzirom da je moja/nasa brojka 1-1 ja ne mogu mnogo diskutovati na ovu temu,ali cu vam pokloniti jednu pesmu...

A koliko si imala ljubavnika - Jiri Šotol

A koliko si imala ljubavnika? I gde si sve s njima spavala?
I što su ti govorili? I kako je kako je bilo? Daj mi mira.

Čuješ, daj mi mira, fućkam ti na tvoje
fotografije spremljene u kutiji od cipela,
pisamca u vernoj ljubavi sakrivena po manžetnama
i u policama pod rubljem, prestani,
prestani, idi već, kao nesnosnu muhu
pratim očima tvoj lik po svim kutovima, idi,
izleti kroz prozor, nek te odnese propuh, idi, nemam vramena,
moram se ispavati, idi, rasplini se,
rastopi se negde u toj naradzastoj lokvi pod svetiljkom,
izgubi se među slovima ove glupe knjige što je čitam.

Idi, ne volim te, ništa neću, ništa nepitam,
to me ne zanima,
fućkam ti na tvoje adrese i telefonske brojeve, i sed,
i sed, ću te još voleti, no za ime Isusovo,
koliko, koliko si ih imala?


Komentar ...
Nazad na vrh Ići dole
Andreea

Član
Član

Andreea

Ženski
Poruka : 56

Učlanjen : 16.11.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Sre 16 Nov - 23:38

Ako nije spavala ni sa jednim onda je losa jer je neiskusna,a ako je spavala sa vise njih onda je k........ Tako da muskom rodu se nemoze udovoljiti.
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Čet 29 Dec - 0:10

Ma mnogo je važno [You must be registered and logged in to see this image.]...Pogotovu danas kad su na ceni one sa kojima neće mnogo da gube vreme na prazne priče, kad već uveliko mogu nešto da rade. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610Uto 3 Jan - 22:16

Kod:
[quote]Normalno da je važno. I svako voli znati. Bar djelomično. Tko je iskren.
Ali problem nije samo broj. Broj je relativan. Problem je i sredina, i godine starosti u kom se "radilo", i tempo, i ........

Naprimjer:
1. 0 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da s tom ženom nešto nije u redu, sigurno je lezbijka 
- u malom mjestu bi rekli, svaka čast, čuvala se za muža 

2. 5 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da je žena počela izlaziti 
- u malom mjestu bi rekli da se vucarala sa svima

3. 10 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da žena voli muškarce
- u malom mjestu bi rekli da je kurva

4. 20 muškaraca
- u velikom gradu bi rekli da je laka žena
- u malom mjestu bi rekli, ne samo da je kurva, već je i nimfomanka.

[/quote]
Kako je bitna sredina u kojoj zivis ,tako je i bitno kome se ispovedas... happy ...al iz iskustva znam da je jako bitno imati partnera na intelektualnom nivou,to nema veze sa obrazovanjem vec nacinom razmisljanja kao i stavovima koje je sam sebi odredio kao merilo nacina zivota....... happy ....al kad je istinska ljubav u pitanju uopste takvo i pitanje oko broja nepostavlja se ........ happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Koliko je plakanje ZAISTA zdravo?
» Muško - ženski odnosi
» Kako nas muškarci vide?
» Kozmetika za muškarce
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-