Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Pon 20 Feb - 23:45

Ja sam ovo sve pisao samo s jednom željom. Žena s kojom sam mora znati da meni taj broj NIJE važan. Da se s njim ne opterećuje i da mi ga slobodno može reći. Normalno da se to ne pita na prvom ili drugom sastanku. O takvim se stvarima priča neobavezno kada veza dostigne nivo da obostrano osjetite da ste pravi, jedno za drugo.

Tu o nekakvoj nesigurnosti ne vidim nikakva ni traga. Mene ne zanima njena prošlost. Zato ne želim da se i ona opterećuje njome. Tajenjem. A to kasnije u svađi može prebacivati smo neki bijednik. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Pon 20 Feb - 23:49

wild filly ::
Od silikona sada prave čuda ..svakakva umetnička dela .. Xi- mena u orginalnoj veličini.. Betmena ..Supermena..[You must be registered and logged in to see this image.]
Za par godina biće toga na trafici ..buvljaku ..kod Kineza .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zbog toga i kažem, za par godina UOPŠTE neće biti važno sa koliko je momaka žena spavala happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Uto 21 Feb - 11:50

Shadow ::
wild filly ::
Od silikona sada prave čuda ..svakakva umetnička dela .. Xi- mena u orginalnoj veličini.. Betmena ..Supermena..[You must be registered and logged in to see this image.]
Za par godina biće toga na trafici ..buvljaku ..kod Kineza .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zbog toga i kažem, za par godina UOPŠTE neće biti važno sa koliko je momaka žena spavala [You must be registered and logged in to see this image.]

Da, ali možda bude važno sa koliko MENE je spavala [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Uto 24 Apr - 16:02

'Pa što ako je imala i desetoricu ili više prije vas'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije lako naći onu pravu, a čak i onda kad muškarac pomisli da je to – to, uvijek može iskrsnuti nešto iz njezine prošlosti što će ga proganjati. Naš sexpert savjetuje kako tada postupiti.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Pitanje: Poštovani, imam veliki problem koji mogu nazvati 'kako zaboraviti prošlost'. Naime, imam curu koja ima 19 godina. Volimo se i super nam je zajedno, mislim da je ona 'ona prava', ali postoji 'mali' problem. Ja sam joj treći, je li to za djevojku njenih godina previše? Što je još gore, prethodna dvojica su moji poznanici, ne mogu to nikako zaboraviti, ne izlazi mi iz glave. Postoji li način i koji je da 'izbrišem' to i počnem normalno živjeti i uživati? Hvala!


Odgovor: Poštovani, ako sam dobro razumio, vi biste htjeli zaboraviti njezinu prošlost, a ne svoju. I tu, zapravo, leži problem u vašem odnosu.

Njezina prošlost je njezina prošlost, a ne vaša i vi s njom nemate ništa. Ne trebate je ni zaboraviti ni zapamtiti.

Kažete da je ona za vas ona prava. U čemu je onda problem. To što je imala dvojicu prije vas? Pa što da je imala i desetoricu ili dvadesetoricu prije vas ako je ona – prava.

Dakle, ako je volite i ako je ona za vas prava, onda se usmjerite na sadašnjost i budućnost, a ne na prošlost. Prošlost je nešto što ne možemo vratiti niti izmijeniti.

Ako je volite, razmišljajte o tome kako ćete je usrećiti, što ćete joj lijepo reći ili napraviti – danas. Razmišljajte o tome što volite na njoj, pa joj to kažite.

Kad se sjetite njezine prošlosti, onda se sjetite da ne živimo u prošlosti, nego u sadašnjosti. Vi volite nju, a ne njezinu prošlost.

Odgovorio:
Dr. Goran Arbanas,
psihijatar, psihoterapeut i seksualni terapeut




(Hot.hr)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Uto 24 Apr - 16:07

Eto, to sam vam pokušao odgovoriti u ovoj temi. Mene ne zanima i ne muči me koliko ih je imala prije mene. Mene samo zanima da li je ona PRAVA. Laughing

A one i oni koji neke brojeve prešućuju i taje kao zmija noge taj broj zanima.
I opterećuje. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sub 28 Apr - 23:47


Isto tako smo i mi rekle happy ...to uopšte ne bi trebalo da nekome smeta, mada bi za ovaj konkretni primer, bilo bolje da nije znao za tu dvojicu od ranije..ne bi se opterećivao sa time toliko i uživao bi u vezi sa svojom devojkom.. happy Jel tako? Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sub 28 Apr - 23:51

Od toliko žena on nadje baš .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne zna se gde kome čuči sreća ali ne treba se opterećivati glupostima kao što je nečija prošlost ..to stvarno zna da pokvari doživljaj sasvim.. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Ned 29 Apr - 0:09

Koga muči prošlost partnera/partnerice, taj se ne može prepustiti sasvim. I to nije prava ljubav.

Prava ljubav je kada te ništa iz njene prošlosti ne smeta i ne može pokolebati. Ni da li se drogirala, ni da li je pila, ni s koliko je partnera bila.

Ali, ja želim da to ona ZNA.
Da meni NE SMETA.
Da mi VJERUJE.
I da mi sve KAŽE. happy

Onda znam da sam i ja njoj PRAVI.
happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Ned 29 Apr - 0:15

Bolje je za nju da drži jezik za zubima..nije sve za priču ..ipak je bolje imati po neku tajnu zbog sopstvenog mira..dakle ..NE... NIKAKO NE PRIČATI SVE [You must be registered and logged in to see this image.]
On neće ni kopati po njenoj prošlosti ako je pravi.. biće srećan sa njom i što je ona odabrala baš njega.. PRAVOG ..[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Ned 29 Apr - 0:19

Više mi je svejedno. Nekada bih se možda i zapitao, sada .... Nije bitno sa koliko njih je spavala ako sa drugima ne spava dok je samnom [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 26 Sep - 16:15

Ne kontam o tome , nit bi on ikada pitao mene [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 26 Sep - 16:25

Niti sam pitala niti dozvoljavala da me ispituje u tom pravcu.Cak ni kroz salu,zezanje,a ne znam ni zasto bi nam to bilo vazno.Iz nasih postupaka se videlo da smo imali veze i pre naseg susreta.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Čet 27 Sep - 9:06

Prosto, mentalni sklop ljudi je u startu odredio neke norme ponašanje za muškarce i žene, s'tim što su te norme različite za žene i muškarce. Ono što je kod muškaraca poželjno, to je kod žena nepoželjno i to je tako.
Ne može muškarac spavati sa 50 žena, da to one nisu želele...U suprotnom, to bi bilo silovanje, pri čemu on nije ''kurvar'',ali žena bi bila kurva...I mislim da su takve norme pre svega postavili muškarci..., a žene samo prihvatile kao dato i uz to se umešala crkva i eto ti rezultata...Muškarac može ''šta stigne'', a ženi ništa od toga nije dozvoljeno...

E pa i meni je bitno sa koliko je on žena spavao. To mi mnogo govori o muškarcu, kakav je ustvari. I ne mislim da je on super frajer ako ima poduži spisak žena sa kojim je spavao...Bitniji je kvalitet, nego kvantitet..

Inače, nemam ništa protiv da me pita...za broj....Dobiće iskreno cifru. Istu informaciju očekujem i od njega...Ovo je mala zemlja i u suštini se sve zna. Nema potrebe da se lažemo.

Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Čet 11 Okt - 9:06

Nikad mi nije palo na pamet da ga pitam tako nesto.
Jos vaznije - nije ni on mene pitao.Ovo kazem ne iz razloga sto se stidim svoje proslosti,vec zato sto je toliko razuman da kapira da sam imala zivot i pre njega i to postuje.I zahvalna sam sto svoje/nase vreme nije trosio na analiziranje moje proslosti vec smo se usmerili na to da gradimo nasu buducnost.
Da budem iskrena i ne razumem osobe koje pitaju tako nesto.Odakle garancija da ce druga osoba tacno da odgovori?!Moze neko da prodje sito i rešeto a da odgovori da je bio/bila samo sa jednim.
Po meni samo nesigurne osobe mogu da se zamaraju ovakvim stvarima.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Pet 12 Okt - 11:19

Nikada nisam pitao, mada nikada nisam ni bio sa osobom koja nije dala samo onome ko nije pitao. Naravno da je normalno da je neko i pre tebe imao partnere, i naravno da nije normalno menjati partnere kao čarape i tu ne pravim razliku izmedju muške i ženske radodajke.
Tema: važno je ukoliko je taj broj zabrinjavajuće velik.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Pet 12 Okt - 11:21

Nije ljubomora ... Ipak reci



[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Ned 14 Okt - 14:13

Kayser Soze ::
Nikada nisam pitao, mada nikada nisam ni bio sa osobom koja nije dala samo onome ko nije pitao.

Izvini, ali ovome sam se nasmjela....Laughing Laughing Laughing (podsetio si me na nekoga) Pa ta koja nije samo sa onim koji nije pitao...ta sigurno ima '' poveću cifru iza sebe''...Nema dileme...Pa se postavlja pitanje...šta je tu ''poveći broj''...

Doroti ::
Moze neko da prodje sito i rešeto a da odgovori da je bio/bila samo sa jednim.
Po meni samo nesigurne osobe mogu da se zamaraju ovakvim stvarima.

Mislim da ne može da kaže da je bila samo sa jednim...Ovo je Srbija, i ovde se sve sazna pre ili kasnije...

Ne, ne radi se o nesigurnosti. Radi se o tome da kada voilimo iz sve duše, onda se nadamo da smo nekome centar sveta i jedini. Muškarcima je pogotovo bitno sa koliko je žena spavala. Nema muškarca, kome to nije bitno. Nema šasni da tu grešim.

Možemo ovde teoretisati, ali svako je sigurno dolazio do te teme sa partnerom...
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Ned 14 Okt - 17:47

Mozda i jesmo stizali do te teme,ali sa jednim zakljuckom,ne zanima me/njega s koliko ih je bio/la.I mada zivim u zemlji Srbiji nisam dozivela da bilo ko iz mog okruzenja makar natukne o broju mladica s kojima sam bila.Mislim da ih niti je zanimalo,niti su znali bilo sta o tome..a i pitam se kako bi znali happy
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Ned 14 Okt - 17:53

Apsolutno me taj famozni broj ne zanima i niti mi predstavlja što.
Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 17 Okt - 1:19

Sagacity ::


Mislim da ne može da kaže da je bila samo sa jednim...Ovo je Srbija, i ovde se sve sazna pre ili kasnije...

Ne, ne radi se o nesigurnosti. Radi se o tome da kada voilimo iz sve duše, onda se nadamo da smo nekome centar sveta i jedini. Muškarcima je pogotovo bitno sa koliko je žena spavala. Nema muškarca, kome to nije bitno. Nema šasni da tu grešim.

Možemo ovde teoretisati, ali svako je sigurno dolazio do te teme sa partnerom...

Grešiš,bar što se mene tice.
Za ovih 12 godina suprug mi nijednom nije postavio to pitanje (ni ja njemu).
I ni malo me ne kopka o kojoj se cifri radi.
To sto smo centar sveta voljenom bicu (i obratno) ne znaci da nismo imali zivot (vezu) ranije.
I dalje tvrdim da se samo nesigurne (i ljubomorne) osobe time opterecuju.
To sto je sada (ovih 12 god.) samo on centar mog sveta - nema nikakve veze sa tim koga sam volela pre njega.Mom partneru je vazna sadasnjost,proslost smo ostavili tamo gde joj je i mesto (iza nas).
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 17 Okt - 1:59

Doroti ::
To sto je sada (ovih 12 god.) samo on centar mog sveta - nema nikakve veze sa tim koga sam volela pre njega.Mom partneru je vazna sadasnjost,proslost smo ostavili tamo gde joj je i mesto (iza nas).

Do ovde se slažem sa onim što si rekla. Ali crveni deo je onaj koji kad tad mora da proradi u muškom mozgu. Jednostavno je tako, takva nam je psihologija. A kada budemo želeli da to saznamo onda "gazimo preko leševa" dok to ne iskopamo.
Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 17 Okt - 2:19

Morgoth Bauglir ::
A kada budemo želeli da to saznamo onda "gazimo preko leševa" dok to ne iskopamo.

Nema razloga da dodje do toga.Nemam sta da krijem i ne stidim se svoje proslosti (kao sto vec rekoh).
Da me pita - dobio bi odgovor...Ali bih se razocarala,priznajem.
Srecom,do toga nece doci jer je on jedna,pre svega,realna osoba koja je sigurna u sebe(nas).

Mozda su muskarci takvi u globalu,a ja ne volim da globalizujem...Ne priznajem ni ono - sve ste vi zene iste.
Nismo i niste.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 17 Okt - 2:21

Doroti ::
Mozda su muskarci takvi u globalu,a ja ne volim da globalizujem...Ne priznajem ni ono - sve ste vi zene iste.
Nismo i niste.

Ja ne pričam o Genetici. Tu niti želim niti imam prava da u to zalazim.

Pričam o Psihologiji a ona se odnosi na GLOBAL a ne na pojedinca.
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 17 Okt - 2:25

Meni neke devojke stalno zameraju sto menjam po 5 na dan Rolling Eyes i ljute se sto hotujem na Cam sa svim macama po Netu happy happy

Licno me nije briga sa koliko happy ako njoj toliko dikija ne smeta samo nek nastavi da se hefta happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610Sre 17 Okt - 2:28

Excited4U ::
Licno me nije briga sa koliko [You must be registered and logged in to see this image.] ako njoj toliko dikija ne smeta samo nek nastavi da se hefta [You must be registered and logged in to see this image.]

Problem je kada nestanu spajalice [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Koliko je plakanje ZAISTA zdravo?
» Muško - ženski odnosi
» Kako nas muškarci vide?
» Kozmetika za muškarce
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-