Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34607

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Pon 21 Jul - 0:07

gagasasa ::
Zanimljivo, Koja je brojka "podnosljiva"za tebe, ili bolje da formulisem ovako , kako i na osnovu koje brojke znas sta je  "sta"?
Ne brini ti o tome kako ja znam. Imam ja svoje mere za sve, mere koje nikada nisu omanule i ni u cemu.

Znam kako ću znati i reći ću ti kako. Tako što, sa koliko god da je bila muškaraca, nije bila ni sa približno toliko sa koliko sam ja bio žena. Tako da ću definitivno znati da li ih je imala mnogo ili ne. A obzirom da sam upravo rekao nešto što nisam želeo da izgovorim javno, zamoliću te u najboljoj nameri da mi ubuduće za ovakva pitanja pustiš PP ili mejl. Nisam ljut na tebe ali .... Neke stvari bih ipak voleo da zadržim za sebe ili bar u užem krugu ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Uto 22 Jul - 16:52

Čuj, zamisli da je tamo bio sa nekim fufama, lujkama, seljančicama itd...i posle došao kod mene....
Hoću da kažem...bitno mi je koliko ih je imao pre mene.
Ne znam sad' da li promaših temu... happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Uto 22 Jul - 17:00

Misliš da su one ostavile trag na njemu?  happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Uto 22 Jul - 19:31

Nije važno ako je nešto usput i naučila.  happy


Za nešto neviđeno i nedoživljeno prijeđeš preko svakog broja.  runing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Uto 22 Jul - 21:03

Važno je.. I te kako. A zašto?

Nije (ne)bitno koliko je puta žena spavala sa jednim partnerom.. happy 
Veoma bitno je ako muškarce mijenja kao čarape. Takve žene, teško da izgube tu "naviku" I kad udju u brak.. runing 
Jbga.. navika je navika! happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sre 23 Jul - 8:35

Abu Dabi ::
Nije važno ako je nešto usput i naučila.  happy


Za nešto neviđeno i nedoživljeno prijeđeš preko svakog broja.  runing

Tačno!
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sre 23 Jul - 8:35

neno@1 ::
Važno je.. I te kako. A zašto?

Nije (ne)bitno koliko je puta žena spavala sa jednim partnerom.. happy 
Veoma bitno je ako muškarce mijenja kao čarape. Takve žene, teško da izgube tu "naviku" I kad udju u brak.. runing 
Jbga.. navika je navika! happy

I ovo je vrlo tačno!
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sre 23 Jul - 10:05

citat ::
Nije (ne)bitno koliko je puta žena spavala sa jednim partnerom..

Ajd sad još i to nek krenu da broje  happy happy 

nemoj im davat sulude ideje  mad happy 



važno mi je s koliko je žena bio i gde je keks umako  happy

može bit ni taj keks nije više isti happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sre 23 Jul - 16:12

Citat :

citat ::
Nije (ne)bitno koliko je puta žena spavala sa jednim partnerom..

Ajd sad još i to nek krenu da broje  happy happy
Pa, vrlo je bitno koliko je spavala samo sa jednim partnerom! Ako je malo - nije dobro, a previše... nikad dosta.  happy
Nazad na vrh Ići dole
vlada13

Član
Član

vlada13

Muški
Poruka : 158

Lokacija : Europe

Učlanjen : 19.07.2014


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sre 23 Jul - 16:58

sa sto vise to bolje znaci da je iz domacinske kuce  happy
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 16:00

vecina ce reci da im nije bitno ali u sustini jeste,muskarci ne mogu protiv toga,teritorijalni su..zato nikad ne govori broj partnera,i negiraj negiraj i uvek negiraj happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 16:05

Pa meni jeste vazno jer ne bih zeleo da budem sa nekom koja je izmenjala puno njih ,pa joj preslo u naviku
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 16:16

mitevski ::
Pa meni jeste vazno jer ne bih zeleo da budem sa nekom koja je izmenjala puno njih ,pa joj preslo u naviku
sta joj je preslo u naviku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 16:28

ReaSilvia ::
vecina ce reci da im nije bitno ali u sustini jeste,muskarci ne mogu protiv toga,teritorijalni su..zato nikad ne govori broj partnera,i negiraj negiraj i uvek negiraj happy

Hm...nije bas tako...evo ja sam naprimer exteritorijalan... happy volim i tudju teritoriju... happy ...i sta ima zena od negiranja...svaka zena negira od 1-beskonacno, dok ne zauzmes cuveno drugo mesto... ako nisi prvi onda si drugi... resign ...

a sad ozbiljno...po meni zaista nije bitno sa koliko partnera je zena-devojka bila pre mene, proslost se ne moze promeniti, ako prihvatis neku zenu, moras prihvatiti i njenu proslost obzirom da svi mi imamo svoju...to se ne moze izbrisati...jedino moze biti izuzetak ako ta proslost, (bivsi partneri) nosi sa sobom neke recidive koji su izrazito traumaticni...
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 16:39

tamoneki ::
ReaSilvia ::
vecina ce reci da im nije bitno ali u sustini jeste,muskarci ne mogu protiv toga,teritorijalni su..zato nikad ne govori broj partnera,i negiraj negiraj i uvek negiraj happy

Hm...nije bas tako...evo ja sam naprimer exteritorijalan... happy volim i tudju teritoriju... happy ...i sta ima zena od negiranja...svaka zena negira od 1-beskonacno, dok ne zauzmes cuveno drugo mesto... ako nisi prvi onda si drugi... resign ...

a sad ozbiljno...po meni zaista nije bitno sa koliko partnera je zena-devojka bila pre mene, proslost se ne moze promeniti, ako prihvatis neku zenu, moras prihvatiti i njenu proslost obzirom da svi mi imamo svoju...to se ne moze izbrisati...jedino moze biti izuzetak ako ta proslost, (bivsi partneri) nosi sa sobom neke recidive koji su izrazito traumaticni...

svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 20:36

Mislim da se to nece moci nikad saznati, zensko je u tom pitanju veoma mudra i nebi nikad priznala koliko, radi stasa, obraza itd. Tako reci ostace njena tajna mozda najbolja frendica zna sa koliko.

Sto se tice pitanja, nije vazno, vazno je da se za mene odlucila i da sam ja njen zadnji Vitez. happy 


PS.Najbolji Vitez.
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sub 2 Avg - 20:44

Citat ::
Sto se tice pitanja, nije vazno, vazno je da se za mene odlucila i da sam ja njen zadnji Vitez.

Svaka čast Tony , lepo rečeno  happy










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ReaSilvia

Član
Član

ReaSilvia

Ženski
Poruka : 50

Učlanjen : 02.08.2014

Raspoloženje : sjajno


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Ned 3 Avg - 15:23

Tony Montana ::
Mislim da se to nece moci nikad saznati, zensko je u tom pitanju veoma mudra i nebi nikad priznala koliko, radi stasa, obraza itd. Tako reci ostace njena tajna mozda najbolja frendica zna sa koliko.

Sto se tice pitanja, nije vazno, vazno je da se za mene odlucila i da sam ja njen zadnji Vitez. happy 


PS.Najbolji Vitez.
lepo receno happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Uto 5 Avg - 1:03

Shadow ::
Misliš da su one ostavile trag na njemu?  happy 

 happy 

 Laughing 
Pa nekako ne volim te ''svašto.ebe''. A moguće je da su ostavile i neki trag na njemu...obično neku bolest....Laughing
On the topic.
Sve je bitno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Uto 5 Avg - 12:27

Da se ne ponavljam al zaista kad bi me neko baš to pitao  rekla bi nevina, jer na takvo pitanje uopšte postavljeno  imala bih osećaj da  me smatra  kao objekat, sirovina mesa da  utoli svoj ego da  je bezgrešan, da pravo slobode izbora ima  samo jedna strana...Pitala  bih se gde su ta iskrena  osećanja il se sve svodi ono kao kad ker zapiša teritoruju i daje do znanja "samo moja i ničija"  il stvarati nov početak u kojem bi  bili i dalje patrijahalni da  žena i dalje treba da se stidi što je žena i da je za sve kriva unapred .....
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Sre 6 Avg - 0:23

Dosta smo se lagali.
Ajmo malo iskreno.
Očekujem isto i od žena, samo neka pretpostave obrnutu situaciju.  happy 

Broj je potpuno nevažan. 
Ako nijednoga od njih ne poznaješ.  affraid 
Međutoa, ako se par "spavača" s njenog popisa , jelte,   happy nalazi među tvojim poznatima, e onda baš nisam siguran da ima mnogo muškaraca kojima to nebi smetalo. 


Za dame pitanje:
Ja spavao s par vaših frendica.  happy 

Da li je to zaista važno?  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Čet 7 Avg - 23:35

Abu Dabi ::

Za dame pitanje:
Ja spavao s par vaših frendica.  happy 

Da li je to zaista važno?  happy



Pa šta ako si spavao, spavaj i dalje. happy 

Nije mi važno. happy 

Jer takvi kao ti mene ne interesuju. happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Čet 7 Avg - 23:37

Emelie lol!
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Čet 7 Avg - 23:37

Nije  happy  ako spava sa mnom  happy  happy    

Tesko ces naci devicu  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610Čet 7 Avg - 23:43

happy 

Malo sam se u napadu skromnosti netočno izrazio, pa sam sebe gurnuo u prvi plan.  Embarassed  

Pravo pitanje za dame glasi:


Vaš partner je spavao s par vaših frendica.  [You must be registered and logged in to see this image.]

Da li je to zaista važno?  [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?   Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala? - Page 5 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Koliko je plakanje ZAISTA zdravo?
» Muško - ženski odnosi
» Kako nas muškarci vide?
» Kozmetika za muškarce
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-