Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto žene ne veruju kavaljerima?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 10:36

Sagacity ::
Morgoth Bauglir ::
Zato što pravih kavaljera ima sve manje a lažnjaka sve više
O tome i pričam....
Inače, jedno je biti servilan, a drugo je biti prava karakterna osoba, koja je iskrena, pažljiva, nežna...To dvoje ne moraju biti zajedno. Neko t može otvarati vrata, prinositi mantil, bogzna kako praviti se fin, a biti lažov, škrtica itd.
Naravno, čast izuzecima...

Shuki ::
Danas devojke očigledno više žele sa ih muškarac cimne za ruku dok im ne iščaši rame, lupne šamarčinu, predlaže samo seks na brzaka dok su zajedno...zaključak bar po onome što vidim oko sebe i po onom što se dešava i kakve su današnje veze, naročito mlađih. Verovatno su zato postale naviknute na takve stvari a ne na normalne, pa sada misle da sve to tako treba.
Ako me ne klepi šakom u glavu, ja sa tim više ne izlazim...Još ako me drmne pesnicom u stomak..ja srećna ceo dan..Laughing
Baš si ga izbanalizovao. Mada je moguće da ima takvih ''divljakuša''...
Ima i dalje i normalnih muškaraca i normalnih žena. Ne treba obraćati pažnju na tu ''fensi'' okolinu...Ako čovek obraća pažnju na negativno, onda će samo negativno i videti i obrnuto...

Shuki ::
Najgore je od svega kada žensko počinje da postaje muško...gde se izgubi ona ženstvenost, ako su žene postale ravnopravne, školovane, ako je ovo 21.vek, ne mora da se izgubi i ženstvenost žena koja je postojala, recimo 1860. godine. Žena je valjda uvek žena. To što je neka htela frajera, pa zaboravila šta je kavaljer, to je lični problem.
Sa ovim se slažem... [You must be registered and logged in to see this image.] s'tim, što je pravi frajer i pravi kavaljer, u suprotnom bio bi sirovina.
I još nešto...Pravi kavaljer nikada ne priča o sebi i onome što čini i kakav je itd. Dugo postujem na ovom forumu, ali i na nekim drugim...mada sam na netu sve manje i manje...Ono što sam ja primetila, da puno više ima muškaraca koji o sebi pričaju kako su fini, kako su kavaljeri i uvek na tome potenciraju...nego žena koje pričaju o svojoj finoći. Iskreno, ja sam prema takvim muškarcima sumnjičava...Laughing
Isto i u reali. Moram da se uverim kakav je muškarac zaista, pa sve da ide za mnom i drži mi haljinu da mi se ne vuče po zemlji...mslm...Laughing


Kada je neko na internetu i ima potrebu da se odbrani od raznih kvalifikacija nezadovoljnih i frustriranih žena, onda mora da piše i o sebi. Dobrim poznavaocima ljudske duše je sasvim dovoljan i jedan mali gest, pa da shvate sa kim imaju posla. Neko možda nije na netu da bi se hvalio, ulagivao ženama i bio "frajer", zašto mislite da se sve vrti oko vas i da su svi ološi koji bi samo vas da prevare. Ja sam najiskrenije šokiran stavovima pojedinih žena ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 11:21

Shuki polako treba vremena da se navikneš Laughing (ja se još uvek navikavam)... inače za većinu sam siguran da bi uživale u kavaljerstvu, a zašto pišu suprotno to je već druga tema [You must be registered and logged in to see this image.].

Kako bih predupredio neke komentare ovog mog posta, da još jednom naglasim rekao sam za VEĆINU ne za sve Laughing.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 13:27

Do sada sam bio kavalir prema svim ženama. Bez razlike. Jer volim, cijenim i poštujem žene. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali mi se javlja dilema. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zašto da budem prema svima. Možda su lažovke, škrtice? Možda nisu fine? Možda bi trebalo da se ja lijepo uvjerim kakva je ona prije nego joj pridržim vrata? Možda treba da pričekam da crkne pod teretom torbi koje nosi, prije nego joj ponudim pomoć, jer se nisam uvjerio kakva je. [You must be registered and logged in to see this image.]

Moraću to malo da razmotrim.

I žao mi je što pišem o sebi kada pišem na forumu. Jer vidim da PISANJE O SEBI izaziva sumnju. Pa da. Koja sam ja budala. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zamislite, pišem o sebi. [You must be registered and logged in to see this image.]

Od danas pišem o Čaku Norisu. Cool










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 15:17

Citat :
Najgore je od svega kada žensko počinje da postaje muško...gde se izgubi
ona ženstvenost, ako su žene postale ravnopravne, školovane, ako je ovo
21.vek, ne mora da se izgubi i ženstvenost žena koja je postojala,
recimo 1860. godine. Žena je valjda uvek žena. To što je neka htela
frajera, pa zaboravila šta je kavaljer, to je lični problem.

Istina Shocked
kad krenu ove emancipovane da se tripuju kako sve mogu same i da im muško apsolutno ne treba msm da su im i mooda porasla [You must be registered and logged in to see this image.]
da sve manje na žensko sliče koliko se tim diče i na sva usta o tom pričaju, tee sama sam opravila auto , tee sama mogu sebi napravit večeru , tee nemoj mi se tu prenemagat s tim volim tee, stihovima i cvećem bljak [You must be registered and logged in to see this image.]

volem bratee fino muško (ne gej no frajera [You must be registered and logged in to see this image.] ) koji zna osvojit žensko svojim manirima , ništa preterano samo ono što doliči pravom muškarcu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 20:09

Shuki ::



Kada je neko na internetu i ima potrebu da se odbrani od raznih kvalifikacija nezadovoljnih i frustriranih žena, onda mora da piše i o sebi. Dobrim poznavaocima ljudske duše je sasvim dovoljan i jedan mali gest, pa da shvate sa kim imaju posla. Neko možda nije na netu da bi se hvalio, ulagivao ženama i bio "frajer", zašto mislite da se sve vrti oko vas i da su svi ološi koji bi samo vas da prevare. Ja sam najiskrenije šokiran stavovima pojedinih žena ovde.
Dobrim poznavaocima ljudske duše nije potreban ni gest. Dovoljno je samo da progovore...Laughing već su ''skenirani''...
Rekoh, ja sam pre za nekog dobrog frajera, jer takvi su i obično pravi kavaljeri.
Kavaljeri koji konstantno potenciraju na tome da su kavaljeri i koji teatralno izvode svoje ''tačke'' pred svima...daleko su od toga.
Naravno, čast izuzecima...
I opušteno...Ovde su sve žene divne....[You must be registered and logged in to see this image.]
Abu Dabi ::


I žao mi je što pišem o sebi kada pišem na forumu. Jer vidim da PISANJE O SEBI izaziva sumnju. Pa da. Koja sam ja budala. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zamislite, pišem o sebi. [You must be registered and logged in to see this image.]

Od danas pišem o Čaku Norisu. Cool
Ma piši slobodno...navikli smo...[You must be registered and logged in to see this image.]
I cvetić za mog druga kavaljera....[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 20:14

Enigma ::


Istina Shocked
kad krenu ove emancipovane da se tripuju kako sve mogu same i da im muško apsolutno ne treba msm da su im i mooda porasla [You must be registered and logged in to see this image.]
da sve manje na žensko sliče koliko se tim diče i na sva usta o tom pričaju, tee sama sam opravila auto , tee sama mogu sebi napravit večeru , tee nemoj mi se tu prenemagat s tim volim tee, stihovima i cvećem bljak [You must be registered and logged in to see this image.]

volem bratee fino muško (ne gej no frajera [You must be registered and logged in to see this image.] ) koji zna osvojit žensko svojim manirima , ništa preterano samo ono što doliči pravom muškarcu [You must be registered and logged in to see this image.]


Jesam emancipovana i znam da vodim računa o sebi Laughing ..ali isto tako znam i kada treba nešto da ne znam Wink happy ..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 20:18

Još kada bi se iz svakodnevnog rečnika izbacila nemačka reč FRAJER, koju je očigledno neko nekada iskoristio da okarakteriše nešto loše, a mi je danas upotrebljavamo za nešto izuzetno dobro. Ma fensi, baš je extra, u trendu ste. Kul. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 23:37

Sagacity ::
Abu Dabi ::


I žao mi je što pišem o sebi kada pišem na forumu. Jer vidim da PISANJE O SEBI izaziva sumnju. Pa da. Koja sam ja budala. [You must be registered and logged in to see this image.]

Zamislite, pišem o sebi. [You must be registered and logged in to see this image.]

Od danas pišem o Čaku Norisu. Cool
Ma piši slobodno...navikli smo...[You must be registered and logged in to see this image.]
I cvetić za mog druga kavaljera....[You must be registered and logged in to see this image.]



Nemoj da si mi skromna. Laughing

Ako sam ja ispuco tom o sebi, ti si onda bar na trećem. [You must be registered and logged in to see this image.]

A koliko ja imam postova više. [You must be registered and logged in to see this image.]

I cvjetić za moju kavalirosumnjičavu prijateljicu. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pet 1 Mar - 23:56

Shuki ::
Još kada bi se iz svakodnevnog rečnika izbacila nemačka reč FRAJER, koju je očigledno neko nekada iskoristio da okarakteriše nešto loše, a mi je danas upotrebljavamo za nešto izuzetno dobro. Ma fensi, baš je extra, u trendu ste. Kul. Rolling Eyes

Ma dobro nemojmo sad biti toliko formalisti. Riba/frajer je već ušlo u svakodnevan govor i sem ako nije u nekom glupom kontekstu označava nešto pozitivno [You must be registered and logged in to see this image.]. Ne bih se ja ljutio da me neko tako okarakteriše, mislim ne kao ribu naravno[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Sub 2 Mar - 0:08

Ma razumem ja to, ali mi je taj "frajer" postao nekako otrcan. Frajeri i likovi, kao da mi neko pomene "patriotizam", izlizano je više kao i ti frajeri koji su sada raskrinkani kao nešto pozitivno. Razumemo se mi, znam na šta misliš. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Pon 4 Mar - 17:05

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Čet 20 Mar - 0:07

Verujemo kavaljerima ali oni ne veruju nama da im verujemo.. happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Čet 20 Mar - 0:23

Žene koje sve rade s nekom računicom ne vjeruju kavalirima.  Laughing 

Jer u njihovoj susretljivosti i učtivosti odmah traže skrivene motive.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Čet 20 Mar - 0:27

A tih skrivenih motiva kod muškarca kavaljera nema..jel tako  happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Čet 20 Mar - 0:35

wild filly ::
A tih skrivenih motiva kod muškarca kavaljera nema..jel tako  happy 

 happy 




Oni koji imaju skrivenih motiva nisu kavaljeri ni džentlmeni.  happy 

To su zamaskirani švaleri.  happy

Kavaljer nema skrivenih motiva. On ti je pri ruci zato jer mu je gušt da ti ugodi, a ne zato da bi te svojom učtivošću odveo u krevet.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Čet 20 Mar - 0:39

Abu Dabi ::
wild filly ::
A tih skrivenih motiva kod muškarca kavaljera nema..jel tako  happy 

 happy 




Oni koji imaju skrivenih motiva nisu kavaljeri ni džentlmeni.  happy 

To su zamaskirani švaleri.  happy

Kavaljer nema skrivenih motiva. On ti je pri ruci zato jer mu je gušt da ti ugodi, a ne zato da bi te svojom učtivošću odveo u krevet.  happy

 happy 

Da nije smešno ..bilo bi smešno  Laughing 

Svaki muškarac kad nešto uradi da ugodi ženi već ima u glavi plan kako bi ona mogla da mu uzvrati lepim gestom.. happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Čet 20 Mar - 0:44

wild filly ::
Abu Dabi ::
wild filly ::
A tih skrivenih motiva kod muškarca kavaljera nema..jel tako  happy 

 happy 




Oni koji imaju skrivenih motiva nisu kavaljeri ni džentlmeni.  happy 

To su zamaskirani švaleri.  happy

Kavaljer nema skrivenih motiva. On ti je pri ruci zato jer mu je gušt da ti ugodi, a ne zato da bi te svojom učtivošću odveo u krevet.  happy

 happy 

Da nije smešno ..bilo bi smešno  Laughing 

Svaki muškarac kad nešto uradi da ugodi ženi već ima u glavi plan kako bi ona mogla da mu uzvrati lepim gestom.. happy 


Točno tako.  happy

Ako je komšija, da mu recimo ispeče palačinke.
Ako je kolega s posla, da mu recimo donese kavu nakon nekog groznog sastanka.

Vidiš da ne mora baš krevet.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Sub 24 Maj - 22:41

Deluju nekako ženskasto, pederasto.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610Sub 24 Maj - 23:07

Nisu navikle.
Ustvari, većina ni ne vjeruje da kavalira još ima.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto žene ne veruju kavaljerima?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jeste li tipično žensko?
» Zašto žene gube volju za sexom ?
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Ovo je tip žene koju mušakarac nikad neće ostaviti!
» Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-