Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto žene ne veruju kavaljerima?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 29 Jan - 20:10

A zaboga Dusana, nemoj tako.. Wink zene su krive ako se musko svima nabacuje, vara okolo i laze.. Mi znas, ugrozimo vezu pa oni jadni postanu losi... happy Ali Soze se izvukao jer covjek voli zene happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 12:57

Žene ne veruju kavaljerima, jer kavaljeri više nisu u modi.
Ostali su samo ''licemerni kavaljeri''...Laughing
Inače, ko još voli demode....?
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 13:14

Moram reć - ja Embarassed
meni je bitno da me u mozak očara nekim romantik gestom , msm da ne bi mogla bit sa nekim ko je sirovina maa kako neodoljiv da je , mala pažnja svima godi kako ženama tako i muškarcima a ja još uvjek verujem da su takve ljubavi prave samo se oko svake treba bar malo potruditi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 13:18

Ma neee Eni...Pričam o onoj preteranoj servilnosti. Znaš, kada vidiš da muškarac uopšte nije u tom fazonu...ne znam ...da ti pomeri sotlicu da ustaneš ili da ti otvori vrata od auta...lako se to primeti...Bar ja sam taj tip...Laughing
Kultura ponašanja se podrazumeva. Ali mi je bitnije da bude ono što jeste. I mnogo bitnija mi je njegova osobenost, nego ti sitni gestovi koji čine kavaljerstvo.
Zamisli, on ti pridržava kaput, otvara vrata na autu...a ti mu posle platiš piće...samo da ti kažem....ima i toga....Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 13:21

Ako žena nije u stanju da prepozna iskren znak pažnje i poštovanja, ne ume da uživa u njemu, traži "skriveni smisao", ne daj bože da joj čak i smeta, onda ja stvarno ne znam zašto gubiti vreme na takvu ženu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 13:35

Citat :
Zamisli, on ti pridržava kaput, otvara vrata na autu...a ti mu posle platiš piće...samo da ti kažem....ima i toga....Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.] Nisam msla na te žigove [You must be registered and logged in to see this image.]
msm zar nije lepše kad treba da udješ negde a on ti pridrži vrata nego kad udje pre tebe a ostavi vrata da te klepe po nosu affraid [You must be registered and logged in to see this image.]
bolje je kad ti otvori vrata auta nego da sedne u auto a tvoja strana zaključana pa mu moraš kuckati u prozor onoo msm da nisi nešto zaboravio mm [You must be registered and logged in to see this image.]

da mi pridrži kaput hmm ne vidim ni tu ništa loše , lakše jest što komplikovati [You must be registered and logged in to see this image.]

ne treba preterivati , to izvlačenje i uvlačenje stolice ,too lomatanje oko tebe dok se drugi samo čude noop [You must be registered and logged in to see this image.]
neki stih samo meni , neki cvet , datum , neka moja misao iz njegovih usta,nem pojam al meni je to vrh vrhova [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sava-84

Super Član
Super Član

Sava-84

Muški
Poruka : 724

Učlanjen : 02.11.2012


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 14:07

Enigma ::
Moram reć - ja Embarassed
meni je bitno da me u mozak očara nekim romantik gestom , msm da ne bi mogla bit sa nekim ko je sirovina maa kako neodoljiv da je , mala pažnja svima godi kako ženama tako i muškarcima a ja još uvjek verujem da su takve ljubavi prave samo se oko svake treba bar malo potruditi [You must be registered and logged in to see this image.]
... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 17:48

[You must be registered and logged in to see this image.]



Teško je u ovakvoj sredini biti kavalir. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali ne treba posustati. Treba biti neupadljivo učtiv i uslužan. Ne servilan, ne iritantan. Učtiv. Pokazati joj i dokazati da to ne radiš zato da o sebi stvoriš neku lažnu sliku.

Već samo i jedino zato što si takav, pažljiv, i to radiš zbog nje.

Jer ti je do nje stalo.

Kada ti povjeruje, upoznala je još jednu tvoju osobinu. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 17:56

Paaaaa, eto...u ne tako davnoj proslosti, necijoj jos uvek sadasnjosti...romantika, kavaljerski maniri i nisu bas bili IN, cak nasuprot, oladite malo, ne ide se iz jedne krajnosti u drugu bas tim tempom.. resign

happy ...naravno ovo se ne odnosi na momke sa foruma...vec smo imale prilika da se uverimo u suprotno, momci bravo za vas flower
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 17:58

Ma koju bre lažnu sliku, hoćeš da joj daš na značaju i važnosti, da pokažeš da je poštuješ, nju kao osobu i njenu ženstvenost, i ako se samo malo potrudi uvek će imati takvog čoveka pored sebe, naravno ako prezre i pljune na to, nema tog kavaljera koji neće prestati to biti.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 18:09

Pa vidiš da nismo više u modi.

Proglašeni smo za "licemerne kavaljere".

A ne vole nas jer smo demode. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 18:14

Abu Dabi ::
Pa vidiš da nismo više u modi.

Proglašeni smo za "licemerne kavaljere".

A ne vole nas jer smo demode. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jbg ne mogu na hibridni pogon da budem kad u moje vreme to nije postojalo Laughing. Što se tiče licemerja i toga da ćemo jadne da ih "prevarimo" ... ju, ju,ju to je tek strašno [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 18:24

Ma važna je jedna stvar u životu. Da na temelju jednog lošeg iskustva ne donosiš pravila po kojima ćeš živjeti.

Ako me je jedna prevarila, nisu zaboga sve kurve. Neke jesu, ne lažimo se. Ali nisu sve.

Ako si naletjela na jednog grubijana, nisu svi. Neki jesu, ni tu se ne lažimo. Možda je i većina.

Ali nisu svi. Ja nisam. Ja sam kavalir.

I ako to netko ne priznaje, u lice mu kažem.

Zabole me.

To govori o toj osobi.

O meni ne.
Ja sam i dalje kavalir.
Nisam kavalir zato da mi netko vjeruje ili ne.
Naprosto sam takav. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Abu Dabi dana Ned 10 Feb - 18:28, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 18:27

Abu Dabi ::
Ma važna je jedna stvar u životu. Da na temelju jednog lošeg iskustva ne donosiš pravila po kojima ćeš živjeti.

Ako me je jedna prevarila, nisu zaboga sve kurve. Neke jesu, ne lažimo se. Ali nisu sve.

Ako si naletjela na jednog grubijana, nisu svi. Neki jesu, ni tu se ne lažimo. Možda je i većina.

Ali nisu svi. Ja nisam. Ja sam kavalir.

I ako to netko ne priznaje, u lice mu kažem.

Zabole me.

To govori o toj osobi.

O meni ne.
Ja sam i dalje kavalir. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sve rečeno za onoga ko želi da čita [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 18:30

Soze, Care, prijatelju, ako se ikada nađemo na piću, da se odmah dogovorimo.
Ja tebi otvorim i pridržim vrata kafane kad ulazimo.
A ti meni kada izlazimo. happy

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 18:32

Žene uvek žele kavaljerstvo ali su kavaljeri i na ovoj temi omašili poentu izgovorenih rečenica.

Nisu problem žene. Problem je u nama.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Ned 10 Feb - 21:31

Abu Dabi ::
Soze, Care, prijatelju, ako se ikada nađemo na piću, da se odmah dogovorimo.
Ja tebi otvorim i pridržim vrata kafane kad ulazimo.
A ti meni kada izlazimo. [You must be registered and logged in to see this image.]

I obavezno letnje vreme da bude ko će još i oko jakni da se dogovori Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Pon 11 Feb - 1:59

Kayser Soze ::
Abu Dabi ::
Soze, Care, prijatelju, ako se ikada nađemo na piću, da se odmah dogovorimo.
Ja tebi otvorim i pridržim vrata kafane kad ulazimo.
A ti meni kada izlazimo. [You must be registered and logged in to see this image.]

I obavezno letnje vreme da bude ko će još i oko jakni da se dogovori Laughing



Ma lako ćemo se mi i oko jakne dogovoriti. Cool

Nismo nepovjerljivi, preemancipirani, sujetni, ................[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Pon 11 Feb - 8:21

Abu Dabi ::


Ali ne treba posustati. Treba biti neupadljivo učtiv i uslužan. Ne servilan, ne iritantan. Učtiv. Pokazati joj i dokazati da to ne radiš zato da o sebi stvoriš neku lažnu sliku.
Ovo je ključno što si rekao. Znači, OK fini maniri, ali znaš kada vidiš nekog da radi neke stvari koje uopšte nisu u skladu sa njegovom ličnošću...Kada sve to što radi deluje usiljeno.

Inače, sve vreme pričam o nekoj servilnosti kod muškaraca i to ne kod svih. Ne iz nekog svog iskustva, jer sa sirovinama ne izlazim. Kulturu podrazumevam. Ali kulturan muškarac ne mora biti i servilan.
Takođe, neke lepe komplimente, sitnice za 8. Mart, Dan zaljubljenih ...ne svrstavam u kavaljerstvo, već u deo njegove ličnosti. I na takve muškarce sam navikla.

A to, da li će da mi privuče stolicu, pridrži mantil ili obilazi oko auta da bi mi otvorio vrata...Nebitno mi je. Naravno, ne treba da me udari vratima po nosu ili prstima Laughing, ali mi to ništa ne znači. Bez ovih manira zaista mogu.

Zaključak: Šta je kavaljer? Muškarac kod kojeg su fini maniri sastavan deo ličnosti, na kojima ne potencira i o kojima ne govori kao da je to nešto epohalno.

Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 12 Feb - 0:30

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 12 Feb - 0:37

Abu Dabi ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

O.K. Jasno je, ne brigaj...najlakse je kriviti druge... happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 12 Feb - 0:41

Ja nisam izumro. [You must be registered and logged in to see this image.]

Još sam živ. [You must be registered and logged in to see this image.]

Bar mi se tako čini. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ček, idem da vidim. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 12 Feb - 0:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 12 Feb - 9:12

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ma nosila bi ona meni i kišobran. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emancipirano moje zlato. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610Uto 12 Feb - 12:31

Morgoth Bauglir ::
Žene uvek žele kavaljerstvo ali su kavaljeri i na ovoj temi omašili poentu izgovorenih rečenica.

Nisu problem žene. Problem je u nama.



Ajde mi molim te objasni što si ovime želio reći.

Ne razumijem kakav ja to imam problem.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene ne veruju kavaljerima?   Zašto žene ne veruju kavaljerima? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto žene ne veruju kavaljerima?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Jeste li tipično žensko?
» Zašto žene gube volju za sexom ?
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Ovo je tip žene koju mušakarac nikad neće ostaviti!
» Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-