Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Pon 14 Jul - 14:28

Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?



Ljubav? love 

Pare? happy 

Vide perspektivu? Cool 

Dosada? Rolling Eyes 

Da probaju? happy 

Bez veze? happy 

Bijeg od samoće? affraid 

Panika da ne ostanu sami, pa love zadnji vlak? angry 

Zbog pritiska okoline?  happy 


 happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 16 Jul - 1:03

A što da se ne uvali nekome na neko vreme naročito ako joj je sve okolo smrtno dosadno a ti imaš love ko Bog??

U ljubav više ne verujem, para se gnušam, iz dosade ne radim ništa, ako je zadnji voz onda se bar nadam da je ekspresni da me oduva negde u tri lepe ....

Možda bih mogao da probam, druge razloge više zaista ne vidim. Jednom sam dao nekome sebe u celosti i evo i dan dans zbog toga žalim.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 16 Jul - 14:10

Zbog dorucka,rucka i vecere,neznam ...... happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 16 Jul - 18:38

Čupka ::
Zbog dorucka,rucka i vecere,neznam ...... happy


Što da ti ponudim da uđemo?  happy 

Može doručak?

 happy happy happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 16 Jul - 19:41

Ja primam sve troje  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 16 Jul - 20:21

Zbog ljubavi i simpatije. Covjek nije za samocu rodjen, mislim da je prirodno nadareno da se ulazi u vezu.

Teoretski jedno drugo netrebaju, ali je zivot puno lijepsi u dvoje. happy
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 16 Jul - 20:25

Moze da budu vise razloga...Ljubav...Sex...Drustvo...Brak...Interes... cool 
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Čet 17 Jul - 0:36

Sex , ko da se aka za pravo mesto , vreme i osobu  Happy 

ovako dobijaš sve komplet  Happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sub 19 Jul - 4:23

Zto što su izgubljeni u svemiru u datom trenutku ....
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 2:23

Ja sam staromodan tip,
samo zbog ljubavi... happy










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 9:25

malalila ::
Ja sam staromodan tip,
samo zbog ljubavi... happy

Isti izgubljen slučaj  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 9:36

Činjenica je da samoća može biti lijepa.
Činjenica je da veza može biti lijepa.

Idealna veza, po meni je ona zbog ljubavi.
Ali isto tako i osobe sličnih interesa i pogleda, a koje su razočarane prijašnjim iskustvima, pa se boje ili više ni ne traže novu ljubav, mogu ostvariti kvalitetnu vezu.

Druženje, razumijevanje, zajedništvo, pa i sex.

Bez ljubavi.

Što da ne?  Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 9:43

Abu Dabi ::
Činjenica je da samoća može biti lijepa.
Činjenica je da veza može biti lijepa.

Idealna veza, po meni je ona zbog ljubavi.
Ali isto tako i osobe sličnih interesa i pogleda, a koje su razočarane prijašnjim iskustvima, pa se boje ili više ni ne traže novu ljubav, mogu ostvariti kvalitetnu vezu.

Druženje, razumijevanje, zajedništvo, pa i sex.

Bez ljubavi.

Što da ne?  Laughing

Jbg ja ne mogu, a ne umem ni da se pretvaram, niti da budem nefer prema nekome, a čisto "poslovnom odnosu" niti sam razmišljao niti sam siguran da bih uopšte mogao pronaći nekoga za to, a ni sebe u tome  bored
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 9:48

Nije to pretvaranje Care. Stvar dogovora. Par se jednostavno na tu varijantu opredijeli.

Nije to poslovni odnos, ljudi ocijene da si i bez ljubavi toliko odgovaraju i pašu da mogu biti u vezi.

Kod mene neki dan jedna poznata glumica u četrdesetim godinama, ne mogu se sjetiti imena, a nije ni važno, javno je u intervjuu isto rekla.


"Ne tražim više ljubav, jednostavno tražim nekoga s kim bi mogla živjeti. Tko bi mene podnosio i koga bi ja podnosila."










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 10:48

Abu Dabi ::



"Ne tražim više ljubav, jednostavno tražim nekoga s kim bi mogla živjeti. Tko bi mene podnosio i koga bi ja podnosila."

Ja ipak mislim da treba biti neka osecanja pa posle kako god se ta osecanja zvala.Nemogu se predati coveku ako nesto ne osecam prema njemu.
Ali ima nesto i u tome sto je rekla ta glumica.Mada ja bi to vise tumacila kao daj sta das,primam sve,samo da nisam sama.
E,pa  to ne valja.
Moraju postojati osecanja.
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 14:58

Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?
Odgovor je jednostavan; jer ih tjera iskonski nagon za opstankom, tj da svako od nas ostavi iza sebe trag svog postojanja. Jedini način da se to ostvari, naravno ne treba objašnjavati. a za to se pobrinula majka priroda, koja u nama, htjeli mi to ili ne, budi najdublja osjećanja prema suprotnom polu.
Cilj je isti, a načini da se to ostvari su mnogobrojni. Pri tome, najčešće mnogi do tog cilja doplove opijeni ljubavlju, dok manji broj imaju alternativne puteve, koje je naveo kolega @Abu Dabi. Istini za volju, gleda se (pogotovo danas) I materijalna strana, pogotovo sa ženske strane, ali I za to ima "naučno objašnjenje", tako da se to smatra sasvim normalno.
Dakle ljubav na prvom mjestu. Obostrana seksualna privlačnost, takodje često dovodi do čvrstih veza. Ako se udje u vezu "drugačije", te veze najčešće ne opstaju, nemaju draž I opčinjenost, najčešće dovode do raskola, trauma, a samim tim te osobe gube iluziju o postojanju istinske ljubavi Ili u to više ne vjeruju.
Ruku na srce, ima osoba koje nisu rodjene za ljubav, abnormalnih, kao i istospolnih (homoseksualni) "ljubavi", ali I oni imaju nekakvu "vezu". Ali to je druga priča.
Kakvi bi odgovori bili da je pitanje; Zašto žene I muškarci ne ulaze u vezu? Teško, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 14:58

Abu Dabi ::
Nije to pretvaranje Care. Stvar dogovora. Par se jednostavno na tu varijantu opredijeli.

Nije to poslovni odnos, ljudi ocijene da si i bez ljubavi toliko odgovaraju i pašu da mogu biti u vezi.

Kod mene neki dan jedna poznata glumica u četrdesetim godinama, ne mogu se sjetiti imena, a nije ni važno, javno je u intervjuu isto rekla.


"Ne tražim više ljubav, jednostavno tražim nekoga s kim bi mogla živjeti. Tko bi mene podnosio i koga bi ja podnosila."



 runing 

Sjetio sam se.

Žena se zove Mila Elegović.  Laughing 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Ned 20 Jul - 16:33

neno@1 ::
Z Istini za volju, gleda se (pogotovo danas) I materijalna strana, pogotovo sa ženske strane, ali I za to ima "naučno objašnjenje", tako da se to smatra sasvim normalno.

E,ovo za meterialna sredstva mislim da sve vise u ovo doba ima muskaraca koji gledaju na to.Neka novo generacija izrasla u nekom pogresnom znanju svojih roditelja.Kao sta ce neka tamo sto nema nista....
Mada ima muskraca koji su moje godiste pa tako misle. Rolling Eyes  Fuj
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Pon 21 Jul - 8:53

Abu Dabi ::
Nije to pretvaranje Care. Stvar dogovora. Par se jednostavno na tu varijantu opredijeli.

Nije to poslovni odnos, ljudi ocijene da si i bez ljubavi toliko odgovaraju i pašu da mogu biti u vezi.

Kod mene neki dan jedna poznata glumica u četrdesetim godinama, ne mogu se sjetiti imena, a nije ni važno, javno je u intervjuu isto rekla.


"Ne tražim više ljubav, jednostavno tražim nekoga s kim bi mogla živjeti. Tko bi mene podnosio i koga bi ja podnosila."

Meni ova definicija nije daleko od definicije ljubavi, jer na šta se stvari kada strasti utihnu svode nego na to da nam je potreban neko ko će nas prihvatiti baš onakve kakvi smo i kada smo najgori ...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Pon 21 Jul - 15:24

Muškarci i žene ulaze u vezu jer im je bezveze biti izvan veze.  happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Uto 22 Jul - 17:02

Iz čiste dosade mislim , vodiš miran život i sad ti tu dođe neko da ti ulepša dan , da te nervira , da te mazi , strašno nešto  happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 23 Jul - 8:36

Shadow ::
Iz čiste dosade mislim , vodiš miran život i sad ti tu dođe neko da ti ulepša dan , da te nervira , da te mazi , strašno nešto  happy 

 happy 

Pa mogu i da se ubiju, tek onda im niko neće narušiti njihov mir  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 23 Jul - 10:00

Da imaju nekog ko će da ih čeka kad se vrate  happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 26 Nov - 19:29

Da bi mogli da stave pravu stvar na pravo mesto. shy 

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610Sre 26 Nov - 19:46

Jer ne mogu odoleti NJOJ  happy happy happy happy  

Da nebi vise jurili za sex po netu  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?   Zašto žene i muškarci ulaze u vezu? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto žene i muškarci ulaze u vezu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Zašto muškarci i žene ne mogu biti samo prijatelji?
» Muškarci koji nisu za vezu
» Evo s kakvim ženama muškarci žele ozbiljnu vezu
» Žene kojima se muškarci žene
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-