Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za muškarce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Uto 9 Okt - 21:18

wild filly ::
Zar nema takvih žena u Srbiji..okolini?


Lepih žena, takvih skoro i da nema, sve gledaju da svoju lepotu unovče, jako je teško naći ženu poput Ivane Žigon, Anica Dobra...itd. Nedostatak plemenitosti, saosećajnosti kod lepih žena je u toj meri zastupljen da se graniči sa nemogućim, one su sebi na prvom mestu pa tek onda celi svet. Živimo u eri gde je Kareluša vrhunski uzor, kao i Severina, " Udaj se, rodi, razvedi i uzmi mu lovu", čiji su načini života postali sinonim za uspešnu ženu...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 0:20

wild filly ::
Dali vam je neprijatno kada se ona ponudi da plati piće ili večeru kada izadjete zajedno? Laughing


Nije, ali želim da se to unaprijed dogovorimo. Laughing





Dinka ::
Volite da proštetate( provozate) atraktivnu žensku samo da
bi vam zavideli? cool



Meni je uvijek bilo važno da moja djevojka u mom društvu blista kao osoba. A ne kao komad mesa. Laughing




















[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Abu Dabi dana Sre 10 Okt - 0:24, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 1:41

Dinka ::
Da li bi vaš novčanik trebao da konkuriše vašem srcu?
Ili mislite; kakva je dobra mi je, važno da ne troši, maznuću ja nešto sa strane [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne mešam nikada finansije i ljubav. Samo kreten može da spaja ta dva pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 1:52

Dinka ::
Da li bi vaš novčanik trebao da konkuriše vašem srcu?
Ili mislite; kakva je dobra mi je, važno da ne troši, maznuću ja nešto sa strane [You must be registered and logged in to see this image.]





Kada srce odabere, ne pita za troškove. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 5:07

Bole__Ser ::
wild filly ::
Zar nema takvih žena u Srbiji..okolini?


Lepih žena, takvih skoro i da nema, sve gledaju da svoju lepotu unovče, jako je teško naći ženu poput Ivane Žigon, Anica Dobra...itd. Nedostatak plemenitosti, saosećajnosti kod lepih žena je u toj meri zastupljen da se graniči sa nemogućim, one su sebi na prvom mestu pa tek onda celi svet. Živimo u eri gde je Kareluša vrhunski uzor, kao i Severina, " Udaj se, rodi, razvedi i uzmi mu lovu", čiji su načini života postali sinonim za uspešnu ženu...

Treba biti uporan i traziti osobu koja ce ti biti draga, da ti bude partner u zivotu a ne prelepa devojka bez intelekta.
Za takvu devojku koja je obrazovana muskarci moraju da se potrude i da joj pariraju.Nije dovoljno da si muskarac i to je to.
Vama je fizicki izgled na prvom mestu, ne da zena bude normalna, nego da bude manekenka - model, da vam svi zavide.Bez mozga i bez svog stava....
Ako hocete top modela pored sebe, platite...
Bole, pominjes Anicu Dobru, pa malo ti je visok kriterijum...razmisli o tome, malo je to preterano razmisljati na takav nacin.
Da li moze neka skromnija varijanta....?










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 8:24

Bole__Ser ::
andelika79 ::
Zasto su Albanke toliko zanimljive zene?


Malo troše a puno daju, muškarci nemoraju da kupuju audi kako bi se oženili, skoro pa nikada im se ne listaju nokti i nisu nervozne zbog toga, nikada ih ne boli glava kao opravdanje, retko odlaze u frizerske salone, manikira skoro i da ne psoećuju, zadovoljne su sa dva nova para cipela godišnje i nisu razočarane što nisu ovog leta kupile rimljanke. Pokazalo se da su uvek uz svog supruga čak i kada proda audi ili neko drugo kotrljalo, ne odlaze za nekog lovarnijeg čim mogu, ne razvode se da bi dobile kauću, stan i alimentaciju, tu su uvek, kao podrška i grade porodicu zajedno sa svojim mužem, kako u dobru tako i u zlu... happy

Pa da...Baš su ''rentabilne'' happy ...Samo jednu stvar si zaboravio. Da bi došao do jedne Albanke treba ti oko 7000 evra. Otprilike, takve su cene. Ne znam da li znaš za to? happy Plaća se miraz tamo, što lepša veća cena. Inače, ne pričam onako ''paušalno''. Ima momaka sa Zlatibora koji su išli u Albaniju. I svaki je platio. Cene su od 4.000 evra do 7000 evra. Posle izvesnog vremena, kada se malo ''primire'', postaju iste kao i ove žene...Laughing Jedna je baš prava opasnica....Nije školovana, ali ko' da ima 2 fakulteta. Ostale, nemaju kud. Prosto ili su samo sa osnovnom školom ili imaju neku školu sa kojom ovde ne znaju šta će. To su žene koje se isključivo izdržavaju. Ne rade nigde. I svaki od tih momaka ima svoje imanje koje treba obrađivati.
Kada sam pitala dečka, šta mu bi da ode u Albaniju...Rekao mi je da mu je bilo lakše da ''kupi'' ženu, nego da skupi hrabrosti da priđe ovde nekoj. I šta da ti kažem...Ni muškarci nisu kao što su bili.

Za Karleušanke i tako te ''silikonke'' i sponzoruše, slažam se. Vreme je postalo katastrofalno i kada su žene u pitanju.

Ali nisu sve žene iste. Ima i onih koje će platiti piće od srca. Ima i onih kojih novac ne zanima, ali ga same imaju. Međutim, ima ipak nekih stvari koje se ne uzimaju u obzir, a to je da se ponekad i muškarac oseća slabo pored neke žene koja je recimo uspešna, lepa, zarađuje, kulturna....jer sam nema šta da joj ponudi. Ovo što sam rekla, je upravo objašnjenje koje mi je dao neko koga jako cenim. I u pravu je skroz.

Svako traži prema sebi. Recimo, žena koja solidno izgleda, koja je kulturan, obrazovana, zarađuje,... novac je ne zanima...ne treba joj sponzor... istog takvog traži i za sebe. Znači traži prema sebi. Naravno, sudbina će reći svoje. Srce ne bira. Ponekad se i muškarci ''zalete'', smatrajući da se novcem može sve. Čak šta, neki u startu daju ''imovinsku kartu'', pa su na neki način i samo krivi što ''privlače'' sponzoruše. Žele da pokažu nadmoć na taj način...Ali takvu nadmoć, vole samo površne žene. A opet za one umnije, nemaju petlje ili nemaju šta da ponude. Lično, pre bih odabrala nekog ko je zanimljiv, ko' ima širinu, sa kojim će mi svaki trenutak biti zanimljiv, nego nekog bogatog koji jedino sa čim ume da te fascinira, jeste da ti kupi skup poklon.

Ljubav se ne kupuje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 15:30

malalila ::
Bole__Ser ::
wild filly ::
Zar nema takvih žena u Srbiji..okolini?


Lepih žena, takvih skoro i da nema, sve gledaju da svoju lepotu unovče, jako je teško naći ženu poput Ivane Žigon, Anica Dobra...itd. Nedostatak plemenitosti, saosećajnosti kod lepih žena je u toj meri zastupljen da se graniči sa nemogućim, one su sebi na prvom mestu pa tek onda celi svet. Živimo u eri gde je Kareluša vrhunski uzor, kao i Severina, " Udaj se, rodi, razvedi i uzmi mu lovu", čiji su načini života postali sinonim za uspešnu ženu...

Treba biti uporan i traziti osobu koja ce ti biti draga, da ti bude partner u zivotu a ne prelepa devojka bez intelekta.
Za takvu devojku koja je obrazovana muskarci moraju da se potrude i da joj pariraju.Nije dovoljno da si muskarac i to je to.
Vama je fizicki izgled na prvom mestu, ne da zena bude normalna, nego da bude manekenka - model, da vam svi zavide.Bez mozga i bez svog stava....
Ako hocete top modela pored sebe, platite...
Bole, pominjes Anicu Dobru, pa malo ti je visok kriterijum...razmisli o tome, malo je to preterano razmisljati na takav nacin.
Da li moze neka skromnija varijanta....?

A šta fali da se neka lepa žena uda iz ljubavi, a ne kao Severina ili Karleuša za multimilionere, Tako je i Anica Dobra, lepa žena udata za muškarca iz ljubavi, kao i Ivana Žigon, one su javne ličnosti pa je primer lakši nego da navodim neke primere iz komšiluka koji nisu poznati javnostii. Sa svojom lepotom mogle su se udati za multimilionere, ipak su uradiele nešto prizemnije pridajući značaj osećanjima...
Sagacity ::
Bole__Ser ::
andelika79 ::
Zasto su Albanke toliko zanimljive zene?


Malo troše a puno daju, muškarci nemoraju da kupuju audi kako bi se oženili, skoro pa nikada im se ne listaju nokti i nisu nervozne zbog toga, nikada ih ne boli glava kao opravdanje, retko odlaze u frizerske salone, manikira skoro i da ne psoećuju, zadovoljne su sa dva nova para cipela godišnje i nisu razočarane što nisu ovog leta kupile rimljanke. Pokazalo se da su uvek uz svog supruga čak i kada proda audi ili neko drugo kotrljalo, ne odlaze za nekog lovarnijeg čim mogu, ne razvode se da bi dobile kauću, stan i alimentaciju, tu su uvek, kao podrška i grade porodicu zajedno sa svojim mužem, kako u dobru tako i u zlu... happy

Pa da...Baš su ''rentabilne'' happy ...Samo jednu stvar si zaboravio. Da bi došao do jedne Albanke treba ti oko 7000 evra. Otprilike, takve su cene. Ne znam da li znaš za to? happy Plaća se miraz tamo, što lepša veća cena. Inače, ne pričam onako ''paušalno''. Ima momaka sa Zlatibora koji su išli u Albaniju. I svaki je platio. Cene su od 4.000 evra do 7000 evra. Posle izvesnog vremena, kada se malo ''primire'', postaju iste kao i ove žene...Laughing Jedna je baš prava opasnica....Nije školovana, ali ko' da ima 2 fakulteta. Ostale, nemaju kud. Prosto ili su samo sa osnovnom školom ili imaju neku školu sa kojom ovde ne znaju šta će. To su žene koje se isključivo izdržavaju. Ne rade nigde. I svaki od tih momaka ima svoje imanje koje treba obrađivati.
Kada sam pitala dečka, šta mu bi da ode u Albaniju...Rekao mi je da mu je bilo lakše da ''kupi'' ženu, nego da skupi hrabrosti da priđe ovde nekoj. I šta da ti kažem...Ni muškarci nisu kao što su bili.

Za Karleušanke i tako te ''silikonke'' i sponzoruše, slažam se. Vreme je postalo katastrofalno i kada su žene u pitanju.

Ali nisu sve žene iste. Ima i onih koje će platiti piće od srca. Ima i onih kojih novac ne zanima, ali ga same imaju. Međutim, ima ipak nekih stvari koje se ne uzimaju u obzir, a to je da se ponekad i muškarac oseća slabo pored neke žene koja je recimo uspešna, lepa, zarađuje, kulturna....jer sam nema šta da joj ponudi. Ovo što sam rekla, je upravo objašnjenje koje mi je dao neko koga jako cenim. I u pravu je skroz.

Svako traži prema sebi. Recimo, žena koja solidno izgleda, koja je kulturan, obrazovana, zarađuje,... novac je ne zanima...ne treba joj sponzor... istog takvog traži i za sebe. Znači traži prema sebi. Naravno, sudbina će reći svoje. Srce ne bira. Ponekad se i muškarci ''zalete'', smatrajući da se novcem može sve. Čak šta, neki u startu daju ''imovinsku kartu'', pa su na neki način i samo krivi što ''privlače'' sponzoruše. Žele da pokažu nadmoć na taj način...Ali takvu nadmoć, vole samo površne žene. A opet za one umnije, nemaju petlje ili nemaju šta da ponude. Lično, pre bih odabrala nekog ko je zanimljiv, ko' ima širinu, sa kojim će mi svaki trenutak biti zanimljiv, nego nekog bogatog koji jedino sa čim ume da te fascinira, jeste da ti kupi skup poklon.

Ljubav se ne kupuje.


Pa naše starlete su daleko skuplje od Albanki, kod Albanki se makar zna cena i šta se za tu cenu dobija, kada su ih ti naši skromni momci doveli, dobili su barem žene koje se ne stide da rade, koje radjaju decu ne razmišlajjući da će pokvariti liniju, dok naše starlete ostaju na jednom detetu, to im dodje kao nekakvo opravdanje pred svetom, eto jedno dete, ispunila je svoj zadatak a sada malko da misli o sebi, pa kada krenu da joj se listaju nokti ona ruši sav svet pred sobom od besa, posle su im muževi krivi i samo šmekaju nekog frajera sa više love kako bi klisnule u materijalni zagrljaj.


Dok emancipovane žene su još gore od starleta koje nisu školovane, emancipovana starleta traži i društveni status, eto na primer Marijana Mateus, koja se tudjeg prezimena ne odriče i ako je razvedena, uadala se kako za lovu tako za renome, prezime ne menja i ako joj to prezime nije devojačko a niti prethodnog muža, već od drugog muža, pune su novine Marijane Mateus ako primer uspešne emancipovane žene, te su najgore.


Šta bi bio zaključak svega ovoga, pošto se sve vrti oko love onda bolje platiti Albanku, ona barem može da uhrani dvadesetak svinja godišnje i da zaradi letovanje, nego naše domaćice koje su mnogo skuplje i koje čim mogu klisnu za bogatieg, primera je toliko da je Sodoma i Gomora sitnica...
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 19:37


Bole, mislim da malo više preteruješ happy ..Ili si ti nailazio na takve osobe pa misliš da su sve iste, ili tražiš upravo takve da bi sebi dokazivao kako si u pravu za to što misliš o takvim osobama. happy

Nije istina da su današnje devojke sve takve i nije istina da ne možeš da nađeš skromnu i finu devojku koja traži samo ljubav i poverenje . Samo ti treba da smanjiš kriterijume i potražiš neku takvu, a ne samo da gledaš one koje izgledaju kao "avion". Ako u principu to tražiš happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 19:47

Pre neko veče, kupujem sendvič, pored mene dve devojke, oko 24-25, još uvek studiraju, pričaju o studijama...itd, kad u nastavku priče počnu da pričaju o svom životu, " Bila sma na Fejsu do pet ujutro, ustajem u poa dva popodne, i ja... i ija..." odgovara joj drugarica, pričaju kako su čitavu godinu dana tako proživele, izgledaju prosečno, nisu neke posebne starlete, nisu nu ružne, baš onako prosečne... Pitam se koga će one unesrećiti kada se udaju, od posla u Srbiji ima samo da se dirinči i tegli, lepog posla nema, koji će to jadnik da radi dok one noću kuckaju po Fejsu i ustaju u pola dva popodne...


Pre nekoliko meseci, moj kum, koji ima ozbiljan posao i mnogo zapsolenih radnika, zbog nesrećne situacije u Srbiji, morao je da se baci na štednju, saopštio je ženi da ove godine nema letovanja, otišla je jadna sa advokatom na Maldive, ostavivši njega sa detetom kući...



Pre dve nedelje, drugar, koji ima takodje ozbiljnu firmu, zbog nesrećne situacije u Srbiji, mora da proda audi A6, kako bi namirio doprinose kako za sebe tako za radnike, ostavila ga devojka ode za drugi audi, prosečna je mačka, uopšte nije starleta...


A na šta ja sve nailazim o tome me sve sramota da pričam happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 22:38

Prvo, ti drugari se sigurno nisu oženili iz ljubavi. Da jesu, te žene ih ne bi sigurno napusitle...Žena koja voli iskreno muškaraca, ostaje uz njega...Uvek bilo.

Moguće je da su i oni ''reklameri'' koji nastupaju sa ''avionima, kamionima''...pa takvu i dobiju...Obično muškarci ''puni para'', misle da je to ono čime će ženu da zadrže...a upravo će ih zbog novca najbrže i izgubiti...

I nije mi jasno gde nalaziš bre te ''žbljoke''...Laughing

A da se učlaniš ti u neku biblioteku...za početak..Tamo ima finog sveta...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 23:33

Alo, ljudi, dosta više spamanja. Raspravite šta imate preko PP. Ajmo dalje sa pitanjima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 23:49

Da li se moguće zaljubiti u ženu a da s njom nisi ni riječ progovorio? Shocked










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nikdemark

Elita
Elita

nikdemark

Muški
Poruka : 1484

Godina : 38

Lokacija : Timočka Krajina

Učlanjen : 27.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 23:50

Što se tiče kolege Boleta, slažem se. Samo bih i ovo dodao. U današnje vreme, imati devojku znači da morate da budete, da izvinite, baraba i da imate brdo para da ih finansirate (primer može da posluži serija Gorki Plodovi).
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sre 10 Okt - 23:51

Abu Dabi ::
Da li se moguće zaljubiti u ženu a da s njom nisi ni riječ progovorio? Shocked

Moguće je ako si je pre toga dovoljno dugo pratio i posmatrao Shocked
Nazad na vrh Ići dole
nikdemark

Elita
Elita

nikdemark

Muški
Poruka : 1484

Godina : 38

Lokacija : Timočka Krajina

Učlanjen : 27.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Čet 11 Okt - 0:16

Da li je pametnije imati devojku u današnje vreme ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Čet 11 Okt - 0:22

nikdemark ::
Da li je pametnije imati devojku u današnje vreme ili ne?

Pametno je imati devojku uvek. Vreme sa tim nema nikakve veze. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Čet 11 Okt - 8:26

Morgoth Bauglir ::
Alo, ljudi, dosta više spamanja. Raspravite šta imate preko PP. Ajmo dalje sa pitanjima[/b][/color] Very Happy
Posle ovakvog nastupa, ja više ne smem ovde da budem... Shocked Ja se bre ne dopisujem na PP...Kad dobijem PP, ja taj dan ne idem na posao... happy Slavim..
A imala sam jedno pitanje...pošto sam skoro čula jednu priču i bila zgranuta...a sad sam prepadnuta i ne dopisujem se na PP i ne mogu da nastavim raspravu....Laughing Laughing

Jedno ozbiljno pitanje... happy

Da li vas je nekada neka devojka (bez obzira da li je bila veza ili ne) ošamarila i da li ste joj tom prilikom uzvratili šamar?
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Čet 11 Okt - 11:31

Sagacity ::
Da li vas je nekada neka devojka (bez obzira da li je bila veza ili ne) ošamarila i da li ste joj tom prilikom uzvratili šamar?

Nikada me nije nijedna ošamarila. Jedna me je gađala tanjirom a uzvratio sam joj patos [You must be registered and logged in to see this image.] Izgleda da je bilo efektivno jer je posle počela da mi se izvinjava [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Čet 11 Okt - 13:36

Sagacity ::

Da li vas je nekada neka devojka (bez obzira da li je bila veza ili ne) ošamarila i da li ste joj tom prilikom uzvratili šamar?



Ne, nikada. Ja sam pristojna osoba. Cool



PS
Sago, moreš da slaviš, poslao sam ti PP. happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Čet 11 Okt - 14:28

Abu Dabi ::
Sagacity ::

Da li vas je nekada neka devojka (bez obzira da li je bila veza ili ne) ošamarila i da li ste joj tom prilikom uzvratili šamar?



Ne, nikada. Ja sam pristojna osoba. Cool



PS
Sago, moreš da slaviš, poslao sam ti PP. happy happy happy
Hvala Abi...Sutra ne radim... happy

Juče u razgovoru sa par žena u većem društvu, čuh da su njih dve udarile svoje ''momke'', iznervirale su se...Mislim Shocked Jednoj je šamar bio uzvraćen, a drugoj nije...
Zato sam postavila to pitanje...
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Pet 12 Okt - 11:26

Sagacity ::

Jedno ozbiljno pitanje... [You must be registered and logged in to see this image.]

Da li vas je nekada neka devojka (bez obzira da li je bila veza ili ne) ošamarila i da li ste joj tom prilikom uzvratili šamar?

Nije bilo šamara, bilo je sličnih stvari, a vidim da nisam ni jedini koji je gadjan Laughing.

Odgovor isključivo verbalan, sada je ni toga ne bih udostojio ....
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Pet 12 Okt - 11:29

Sagacity ::


Juče u razgovoru sa par žena u većem društvu, čuh da su njih dve udarile svoje ''momke'', iznervirale su se...Mislim Shocked Jednoj je šamar bio uzvraćen, a drugoj nije...
Zato sam postavila to pitanje...

Interesantna je tolerancija na ovu pojavu u našem društvu, možeš misliti iznervirale su se ... i onda kad joj neki brdjanin naleti đavo joj kriv Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Pet 12 Okt - 20:26

Sagacity ::
Prvo, ti drugari se sigurno nisu oženili iz ljubavi. Da jesu, te žene ih ne bi sigurno napusitle...Žena koja voli iskreno muškaraca, ostaje uz njega...Uvek bilo.

Moguće je da su i oni ''reklameri'' koji nastupaju sa ''avionima, kamionima''...pa takvu i dobiju...Obično muškarci ''puni para'', misle da je to ono čime će ženu da zadrže...a upravo će ih zbog novca najbrže i izgubiti...

I nije mi jasno gde nalaziš bre te ''žbljoke''...Laughing

A da se učlaniš ti u neku biblioteku...za početak..Tamo ima finog sveta...Laughing

I meni je to palo na pamet,već sam član dve velike biblioteke, u jednoj radila je jedna sa sasvim pristojnim mirisom na sebi, delovala je obećavajuće, svi potrebni atributi bili su na mestu, hemija je proradila, medjutim, ona načitana, želela bi za sebe nekog sa doktorskom disertacijom iza sebe, neće ona za magarca koji radi i vuče, jer se kod mene radi i vuče happy

Neće žene ljubav, gledaju samo kako dobro da se udome, to je suština, pa onda opet se ponavljam, ako one gledaju kako da se udeme, a mene to košta, opet dolazim na Albanku koja za odredjen iznos koji moram da platim mnogo više daje happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sub 13 Okt - 2:15

Kako reagujete kada vas ostavi lepša polovina ,jednostavno kaže da vas više ne voli i da niste pravi čovek za nju ..razočarani ste , ljuti ..ili..? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610Sub 13 Okt - 2:16

wild filly ::
Kako reagujete kada vas ostavi lepša polovina ,jednostavno kaže da vas više ne voli i da niste pravi čovek za nju ..razočarani ste , ljuti ..ili..? [You must be registered and logged in to see this image.]

Bol ... To je sve što osećam. Samo bol i ništa više .....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za muškarce - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 10 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za muškarce
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pitanja za žene
» Tko privlači žene, a tko muškarce?
» Sigurna kuća za muškarce
» Moć je novi afrodizijak za muškarce?
» Što muškarce čini sretnima
Strana 10 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-