Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pitanja za muškarce

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pon 22 Avg - 16:13

Pitanje za muške [You must be registered and logged in to see this image.]
Da vas ženska nabedi da ste bili sa drugom a vi znate da to nije tačno kako biste reagovali? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pon 22 Avg - 16:15

Uradio bi to. Very Happy

Moje žensko je uvijek u pravu. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pon 22 Avg - 17:49

Enigma ::
Pitanje za muške [You must be registered and logged in to see this image.]
Da vas ženska nabedi da ste bili sa drugom a vi znate da to nije tačno kako biste reagovali? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pokušao bih da joj lepo objasnim da greši i pokazao joj koliko je volim ako razgovor ne uspe.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 24 Avg - 14:42

Koliko vam je trajao najduži sudar [You must be registered and logged in to see this image.]aaaa [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Uto 30 Avg - 3:06

Enigma ::
Koliko vam je trajao najduži sudar [You must be registered and logged in to see this image.]aaaa [You must be registered and logged in to see this image.]

Aj' pojasni pitanje?
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Uto 30 Avg - 3:34

Šta ti nije jasno [You must be registered and logged in to see this image.]
Izadješ s ženskom , nadjete se i koliko ste najduže ostali sami tako kao sudar a da se pretvorilo u nešto duže il budeš s njom sat dva i otpratiš je kući?
Koji deo ne kontaš? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 31 Avg - 2:07

Enigma ::
Koji deo ne kontaš? [You must be registered and logged in to see this image.]

Onaj sa dužinom sudara. Shocked

Po meni, sudar je samo kad se "sudarimo". Sve ono iza toga ide više kao epilog. Sad, ako te zanima dužina epiloga, onda mogu da kažem da je najduži bio oko 6 sati. I da za sebe znam da sam se osećao kao da mi je prvi a da nju poznajem celog života. Šetali smo dugo uz reku, onda seli na klupu. Bila je jesen ali nije bilo hladno, bilo je prijatno. Držali smo se za ruke i pričali, slušali šum reke ... Bilo je baš ono, romantično. I bilo mi je prelepo.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 31 Avg - 2:14

Eto vidiš nije bilo teško za skontati [You must be registered and logged in to see this image.] Laughing
Baš lepo i romantik [You must be registered and logged in to see this image.]ali kratko [You must be registered and logged in to see this image.]moj je trajao duže [You must be registered and logged in to see this image.]


Pitanje za muške Cool
Kako obično spavate [You must be registered and logged in to see this image.]u kom položaju da pojasnim zbog Morga [You must be registered and logged in to see this image.] ,
na stomaku, ledjima na desno na levo,vrtite se ili ste mirni ko janje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 31 Avg - 2:26

1. dužina sudara

Najljepši u životu. Very Happy
Nedjelja.
Prvi zvanični samostalni izlazak, prije je bilo u društvu uvijek.
Izlet na planinu iznad grada.
Šuma.
Ruksak.
Senviči, sokovi, konjak.
Deka.
Branje cvijeća, branje kestena.
Pjevao sam joj temu iz "Lovca na jelene".
Našli smo se ujutro u 9.
Vratili navečer oko 21 sat.
Računajući metodom iteracije, rezultat je 12 sati. happy


2. Na leđima. Legnem i ne pomaknem se do ujutro. Mogo bi flašu pive držati na trbuhu.
Otvorenu, normalno. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 31 Avg - 2:29

Enigma ::
Kako obično spavate [You must be registered and logged in to see this image.]u kom položaju da pojasnim zbog Morga [You must be registered and logged in to see this image.] ,
na stomaku, ledjima na desno na levo,vrtite se ili ste mirni ko janje [You must be registered and logged in to see this image.]

Dugo godina sam spavao na stomaku. Onda je počelo da mi smeta, dobio sam bolove u određenom delu tela. Zadnjih nekoliko godina pokušavam da spavam na stranu i ne ide nikako. Nadam se da ću da se naviknem Shocked. A na leđima nemam apsolutno nikakvih problema da spavam, čak šta više i ne hrčem u tom položaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pon 26 Sep - 10:15

Kao i sve priče tako i priče o romantici imaju stotone uglova. Svako od nas bi opisao svoj doživljaj i bio ubeđen da je baš taj najromantičniji. Ono što je bitno u svim pričama da su one pamćenje kao nešto što je bilo lepo za oboje.
Romantika je nešto što iziskuje maštu i zavisno od toga koliko smo maštoviti takva nam je i romantika.
Pitanje sada za naše dame !!!
ZAMISLITE !!!
Ležite na plaži i dolazi vam konobar iz obližnjeg restorana u pratnji jedne devojke.
Ona nosi poklon za vas a on šampanjac.
Poklon je u ledu i to crvena ruža utopljena u sirup šumskog voća i poprskana ukrasnim mrvicama. Sve je tako zaleđeno i vaš dragi koji leži pored vas vam kaže probaj okus ruže.
Okus je fantasttičan i u kombinaciji sa šampanjcem daje poseban što bi stručnjaaci rekli "buke"
Radnja se događa na prepunoj plaži i svi okolo gledaju taj nesvakidašnji prizor.
Pitanje glasi :
Je li dragi romantik kada je ne samo to organizirao nego i ružu sam napravio ???
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pon 3 Okt - 1:07

zjovan29 ::
ZAMISLITE !!!
Ležite na plaži i dolazi vam konobar iz obližnjeg restorana u pratnji jedne devojke.
Ona nosi poklon za vas a on šampanjac.
Poklon je u ledu i to crvena ruža utopljena u sirup šumskog voća i poprskana ukrasnim mrvicama. Sve je tako zaleđeno i vaš dragi koji leži pored vas vam kaže probaj okus ruže.
Okus je fantasttičan i u kombinaciji sa šampanjcem daje poseban što bi stručnjaaci rekli "buke"
Radnja se događa na prepunoj plaži i svi okolo gledaju taj nesvakidašnji prizor.
Pitanje glasi :
Je li dragi romantik kada je ne samo to organizirao nego i ružu sam napravio ???

A, da ti ipak ovo pitanje postaviš nežnijem polu? Ne mogu ja sam sebe opisati kao romantika jer koja korist od toga ako to nijedna žena nije konstatovala. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Ned 16 Okt - 16:10

Šta radite ženi / devojci / curici kada vas uzastopno laže?
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Ned 16 Okt - 22:54

Pretvaram se da joj verujem [You must be registered and logged in to see this image.] ,ne ide da joj kvarim dozivljaj.[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pet 28 Okt - 8:29

Jedno pitanje za muškarce...šta mislite, šta žene u stvari sve žele od vas? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Pet 28 Okt - 12:07

Meni nije bitno što traže.
Znam što nudim i dajem.
Potpuno uvažavanje i ravnopravnost u svemu.
Mislim da su sva "potraživanja" u tome sadržana. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 2 Nov - 22:24

wild filly ::
Jedno pitanje za muškarce...šta mislite, šta žene u stvari sve žele od vas? [You must be registered and logged in to see this image.]


Ono što žele od mene, to uglavnom sve i dobiju. Neke čak i više od toga.

Volim kad je žena iskrena, tako mogu da vidim njene stvarne želje i iskreno sviđa mi se da joj udovoljim ali to ne znači da nikada neću poželeti i da mi bude udovoljeno.

Hoću da kažem da ću svakoj koja je iskrena ispuniti svaku želju ukoliko postoji onaj pokretač na slovo LJ. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Sre 2 Nov - 22:29

Zene traze od muskaraca miran,a istovremeno i zanimljiv zivot bez stresa i ostalih trzavica.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Jeste li kad...?   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 13:13

Ajd jedno pitanje za muške s moodima [You must be registered and logged in to see this image.]
Budite iskreni pa recite jel ste kad mokrili u lavabo? affraid [You must be registered and logged in to see this image.]
Jel po vama to ok? [You must be registered and logged in to see this image.]
Oni koji jesu jeste li kad to radili kad odete kod nekog u goste? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
haklberi

  

haklberi

Muški
Poruka : 31977

Učlanjen : 20.09.2011

Raspoloženje : Светлост, плодна земља испод и сунце изнад мене


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 13:29

Enigma ::
Ajd jedno pitanje za muške s moodima [You must be registered and logged in to see this image.]
Budite iskreni pa recite jel ste kad mokrili u lavabo? affraid [You must be registered and logged in to see this image.]
Jel po vama to ok? [You must be registered and logged in to see this image.]
Oni koji jesu jeste li kad to radili kad odete kod nekog u goste? [You must be registered and logged in to see this image.]
...јесам, али никада у туђим приватним становима...дискотеке, кафићи...., јесам и са свог балкона по случајним пролазницима [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 13:35

Citat :

[You must be registered and logged in to see this image.]...јесам, али никада у туђим приватним становима...дискотеке, кафићи...., јесам и са свог балкона по случајним пролазницима [You must be registered and logged in to see this image.]



Tnx Hak na iskrenom odgovoru Laughing
Ja bi poludela kad bi videla da to neko radi u mom lavabou [You must be registered and logged in to see this image.]
A opet vidiš ima nečeg i u tome korisnog , ne zapišava se daska onda nema ni svadje eee što nisi podigao dasku bla bla [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 17:33

Jesam na autobuskoj i železničkoj stanici par puta a razlog je taj što kad me jako i iznenadno potera, uvek kao za inat sve zauzeto Shocked

I šta onda da se radi [You must be registered and logged in to see this image.] Ionako platim uslugu WC-a [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
haklberi

  

haklberi

Muški
Poruka : 31977

Učlanjen : 20.09.2011

Raspoloženje : Светлост, плодна земља испод и сунце изнад мене


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 20:23

Bogami, u kakvom su higijenskom stanju neki javni WC ukoliko nije moguće to obaviti negde u ''prirodi'' jedino rešenje je ipak lavabo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
haklberi

  

haklberi

Muški
Poruka : 31977

Učlanjen : 20.09.2011

Raspoloženje : Светлост, плодна земља испод и сунце изнад мене


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 20:29

eh...kad bi i one same znale šta hoće Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610Čet 3 Nov - 21:41

haklberi ::
Bogami, u kakvom su higijenskom stanju neki javni WC ukoliko nije moguće to obaviti negde u ''prirodi'' jedino rešenje je ipak lavabo Laughing

Bogami si u pravu. Skoro se umalo ne onesvestih kad sam ušao u jedan [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pitanja za muškarce - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja za muškarce   Pitanja za muškarce - Page 6 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja za muškarce
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pitanja za žene
» Tko privlači žene, a tko muškarce?
» Sigurna kuća za muškarce
» Moć je novi afrodizijak za muškarce?
» Što muškarce čini sretnima
Strana 6 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-