Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ko su bolji prijatelji?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 2 Apr - 21:24

Jel ti to hoces da kazes da muskarci nisu zavidni jedni na druge?ili da to bolje skrivaju?ili da nisu u stanju da jedan drugom -skinu-curu?ili budu s njom cisto da bi dokazali da mogu?..ja mislim da je isto kao u zenskim prijateljstvima,prava opstaju,druga pucaju..
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 2 Apr - 21:29

Hoću da kažem da medju muškarcima nema takvog licemerja, a kod "tolikih" prijatelja nema toga što si navela ....
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Ned 25 Okt - 15:21

Za muškarce žene, a za žene muškarci. Naravno ako se radi o pravim osobama. Mogu to biti. Ali ako naletite na govno, e ono smrdi pa kako ga god okreneš ili pogledaš. Samo nam tada bude začepljen nos pa ne vjerujemo sami sebi što "mirišemo".
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 27 Okt - 16:19

Pošto neke stvari ovde napisane nemaju veze sa temom dobile su drugo mesto za sebe..basket.. Laughing

Sad idemo opet na srž i pitanje dali su muško-muška ili žensko-ženska ili možda muško-ženska prijateljstva bolja..iskrenija i ona prava.. happy










Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 4285547593


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 2lwq2yh


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 27 Okt - 18:23

Muško ženska su najbolja. Ovo M i M ili Ž i Ž kad tad se raspe. Ne mora biti, ali čest slučaj. Žena je ženi vuk.
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 27 Okt - 22:25

Pajdo, mislim da bi. Uvjet je da ti je pravi prijatelj. Siguran sam da bi. A, ako je prilivoda i suncokret, bilo to M ili Ž, batali to prijateljstvo. Dužina tog prijateljstva je nešto drugo. Ali za mene osobno M i Ž je najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Čet 24 Nov - 19:46

Shadow ::

Šta mislite, ko su bolji prijatelji ? Muškarci ili žene ... Laughing  

Po mom mišljenju žene ali neko se neće složiti sa mnom jer žene ponekad umeju da budu zavidne, da tračare...a opet muškarci i njihovi drugovi, da li razgovaraju o svemu ili samo o sportu i ženama i kakvo je njihovo prijateljstvo u stvari ? ... Laughing
Nema pravila.Bar kod mene.Imam i muške i ženske prijtelje.
Za mene su prijatelji ljudi koji su za mene dostupni 24 h,tako i ja za njih.Ma šta da je u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Čet 24 Nov - 21:25

Žene definitivno happy
Nazad na vrh Ići dole
podbarac

Član
Član

podbarac

Muški
Poruka : 346

Lokacija : Novi Sad

Učlanjen : 26.05.2014

Raspoloženje : jeeeee


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 24 Jan - 20:05

Među ženama sam nalazio dobre prijatelje pre nego među muškarcima . Traje i danas.
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 14 Feb - 0:35

Black Wizard ::
Žene definitivno happy


Mi cemo reci, muskarci definitivno. Mnogi neveruju u musko zenska prijateljstva ali su divna i veoma moguca, znam jer imam takvog prijatelja.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Uto 14 Feb - 13:42

muška prijateljstva su bolja, jača i dugovečnija od ženskih, jer su muškarci jednostavniji.  Laughing

žene su bre mnogo komplikovane, očas se promene prioriteti.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Čet 16 Feb - 16:00

EROTIC MAN ::
muška prijateljstva su bolja, jača i dugovečnija od ženskih, jer su muškarci jednostavniji.  Laughing

žene su bre mnogo komplikovane, očas se promene prioriteti.  happy
 
Postoji istina u ovome sto kazes Erco, ali ne zavaravaj se dragi, nisu muskarci tako jednostavni, umete vi da zakomplikujete stvari iha, samo tako...
No, ipak vi ste malo manje sujetni, ali i kod vas se itekako mogu promeniti prioriteti samo nek vam se ubaci neka zena onda da vidim prioritete.
Mnogo treba truda za pravo prijateljstvo i ne sme se umesati nikakva racunica inace ode sve dodjavola.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Pon 8 Jan - 19:37

muskarac happy










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610Sre 28 Feb - 1:50

Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Tumblr_mrhlhs1GJ41syyawpo1_500Very Happy Very Happy

Muskarci su bolji prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko su bolji prijatelji?    Ko su bolji prijatelji?  - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko su bolji prijatelji?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Veza ili prijatelji?
» Prijatelji iz detinjstva
» Prijatelji (Friends)
» Najbolji prijatelji od detinjstva zajedno proslavili 100. rođendan
» Prijateljstvo posle ljubavi
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-