Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li verujete u Horoskop?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Da li verujete u Horoskop?
1. Da verujem
Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote1017%Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote11
 17% [ 7 ]
2.Ne verujem
Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote1060%Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote11
 60% [ 25 ]
3.Nemam mišljenje o tome
Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote105%Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote11
 5% [ 2 ]
4.Ne verujem ali čitam ponekad iz dosade
Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote1018%Da li verujete u Horoskop? - Page 4 I_vote11
 18% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 42
 

AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Pet 13 Apr - 12:16

Kad me ubode
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sub 14 Apr - 9:58

ne










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Uto 17 Apr - 1:38

Iskreno ne, pročitam nekad ono kao humor vezan za horoskop e to me bar ponekad nasmeje a ovaj običan toliko dosadan šatro daje nadu, daje ništa još ti bude gore kad čitaš to za džabe potrošiš 5 minuta  happy evo bolje napišem sve ovo za to vreme  happy










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sre 18 Apr - 17:02

Ne.
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Pet 4 Maj - 23:46

nej










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Horus

Super Član
Super Član

Horus

Muški
Poruka : 596

Godina : 48

Učlanjen : 04.05.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 0:13

Ne, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 13:29

Ja ne verujem napisanom, ja ga tumacim hehe..to je nauka kao I svaka druga, banalizovan je tumacenjima raznoraznih astrologa..za ispravno tumacenje preporucujem knjige Dupura, jasno, precizno napisano I dobra pocetnica za dalje, ko naravno zeli da se bavi tumacenjem.
Nazad na vrh Ići dole
Horus

Super Član
Super Član

Horus

Muški
Poruka : 596

Godina : 48

Učlanjen : 04.05.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 13:50

Kaca1111 ::
Ja ne verujem napisanom, ja ga tumacim hehe..to je nauka kao I svaka druga, banalizovan je tumacenjima raznoraznih astrologa..za ispravno tumacenje preporucujem knjige Dupura, jasno, precizno napisano I dobra pocetnica za dalje, ko naravno zeli da se bavi tumacenjem.

Astrologija nikako ne može biti nauka, Zvezde i planete utiču na ljude, ali ne na način kako to horoskop objašnjava, nego gravitacijom, solarnim erupcijama, supernovama i sličnim stvarima.
Ne može po položaju nebeskih tela da se zna nešto o nečijem životu. Jedino kada bi bili sigurni da Zemlji preti sudar sa nekim velikim objektom iz kosmosa, znali bi sasvim jasno šta nas čeka u budućnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 13:55

Nista nije fiksno, vec promenljivo. Uticaj nebeskih tela je odavno smatran naukom, cak I u tvom bozanstvu. O tome koliki je uticaj imala astrologija,  govori to da je vecina vladara imala svog astrologa. Astrologija je vise uvid, predispozicija, nego nesto konacno. A, licna je volja pojedinca hoce li ili ne u nesto da veruje.
Nazad na vrh Ići dole
Horus

Super Član
Super Član

Horus

Muški
Poruka : 596

Godina : 48

Učlanjen : 04.05.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 14:03

Jeste, nekada je bilo tako, ljudi su verovali i da je planeta Zemlja ravna ploča, pa ne čudi da su verovali da nebeska tela određuju njihov život. Ali opet...ponovo se vraćaju uverenja o ravnoj zemlji, pa nisam iznenađen što se i dalje veruje u horoskop.
Inače Horus nije moje božanstvo, nego sam to ja lično   happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaca1111

Elita
Elita

Kaca1111

Ženski
Poruka : 3344

Učlanjen : 28.04.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 14:12

Nije sve tako egzaktno, time sto se ne vidi, ne znaci I da ne postoji. Verujem u ono u sta zelim, ne sto mI se nametne, pa bila to nauka ili ne, nevermind Very Happy A, sto se tice bozanstva, lapsus, mislih na mitologiju, Vase Horusko bozanatvo..preferiram Anubisa I Bastet, ne zameri Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Horus

Super Član
Super Član

Horus

Muški
Poruka : 596

Godina : 48

Učlanjen : 04.05.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 6 Maj - 14:32

Kaca1111 ::
Nije sve tako egzaktno, time sto se ne vidi, ne znaci I da ne postoji. Verujem u ono u sta zelim, ne sto mI se nametne, pa bila to nauka ili ne, nevermind Very Happy A, sto se tice bozanstva, lapsus, mislih na mitologiju, Vase Horusko bozanatvo..preferiram Anubisa I Bastet, ne zameri Very Happy

Nemam problem s tim što ti je Anubis trenutno vrhunsko božanstvo, znam da je zabluda u pitanju. Horoskop mi pokazuje da će to uskoro da se promeni, Horus će ti biti na prvom mestu  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sub 30 Jun - 22:02

ne citam










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Original

Član
Član

Original

Muški
Poruka : 51

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 02.08.2018

Raspoloženje : Na Nivou


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sre 8 Avg - 21:31

Naravno
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sre 8 Avg - 21:35

Pogledam cisto iz radoznalosti ali ne verujem
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48393

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Čet 9 Avg - 14:35

ne verujem a ni ne čitam  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Pet 17 Avg - 20:46

Smesna prica happy  Ne verujem ali ponekad procitam da se malo nasmejem. happy
Nazad na vrh Ići dole
Fantastican Kisni Dan

Super Član
Super Član

Fantastican Kisni Dan

Ženski
Poruka : 564

Godina : 29

Lokacija : izmedju dva sveta

Učlanjen : 30.10.2012

Raspoloženje : na nivou


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Pet 17 Avg - 21:07

Ponekad procitam. Cesce citam drugima i nije nista neobicno da izmisljam to sto horoskop kaze Rolling Eyes jer slusaoci promene svoje ponasanje na osnovu onoga sto horoskop kaze  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Fantastican Kisni Dan

Super Član
Super Član

Fantastican Kisni Dan

Ženski
Poruka : 564

Godina : 29

Lokacija : izmedju dva sveta

Učlanjen : 30.10.2012

Raspoloženje : na nivou


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Pet 17 Avg - 21:07

Ponekad procitam. Cesce citam drugima i nije nista neobicno da izmisljam to sto horoskop kaze Rolling Eyes jer slusaoci promene svoje ponasanje na osnovu onoga sto horoskop kaze  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Salome

Master
Master

Salome

Ženski
Poruka : 11054

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 11.05.2018

Raspoloženje : podnosljivo


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Pet 17 Avg - 21:30


Naravno da NE
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sre 5 Sep - 18:45

procitam ali ne vjerujem










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Čet 13 Sep - 19:54

jok
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Ned 7 Okt - 19:35

ne










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Lettaa

Elita
Elita

Lettaa

Ženski
Poruka : 2298

Učlanjen : 20.09.2018


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Sub 13 Okt - 18:54

ne
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610Čet 8 Nov - 13:06

ne










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u Horoskop?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Zašto verujete u Boga?
» Koliko verujete u astrologiju
» Verujete li u price o duhovima?
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-