Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li verujete u Horoskop?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Da li verujete u Horoskop?
1. Da verujem
Da li verujete u Horoskop? I_vote1017%Da li verujete u Horoskop? I_vote11
 17% [ 7 ]
2.Ne verujem
Da li verujete u Horoskop? I_vote1060%Da li verujete u Horoskop? I_vote11
 60% [ 25 ]
3.Nemam mišljenje o tome
Da li verujete u Horoskop? I_vote105%Da li verujete u Horoskop? I_vote11
 5% [ 2 ]
4.Ne verujem ali čitam ponekad iz dosade
Da li verujete u Horoskop? I_vote1018%Da li verujete u Horoskop? I_vote11
 18% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 42
 

AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 25 Maj - 0:23

Verujete li u horoskop i njihova predvidjanja ? Da li verujete u Horoskop? 3845856932










Da li verujete u Horoskop? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 25 Maj - 15:49

Kako kad Wink
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 25 Maj - 16:23

Ne znam ni sama ,ali uvek procitam!
Nazad na vrh Ići dole
Princess

Elita
Elita

Princess

Ženski
Poruka : 1160

Učlanjen : 12.05.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sub 11 Jun - 0:04

Verujem i sve me zanima u vezi horoskopa. happy
Nazad na vrh Ići dole
Stem

Elita
Elita

Stem

Muški
Poruka : 1036

Lokacija : Centralna Srbija

Učlanjen : 15.04.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Uto 14 Jun - 13:12

Stvarno ne znam, ali ga uvek pročitam.
I oni koji ne veruju čitaju horoskop da bi pročitali neke lepe vesti.
Da kažem da verujem. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34286

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pon 20 Jun - 22:14

To me podseca na nekog ko me je skoro pitao da li verujem u Boga.

Dacu isti odgovor.

Verujem da postoji nesto, nesto van ljudskih dimenzija ali da li je to bas Bog, horoskop, sudbina ili nesto deseto, to zaista ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Uto 9 Avg - 18:15

Čitam obavezno ne verujem ni pod razno Da li verujete u Horoskop? 3929217648










Da li verujete u Horoskop? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Uto 9 Avg - 22:19

Pročitam ga iz dosade...
Međutim, opis osoba koje su rođene u pojedinim horoskopskim znacima, prilično otkriva neke njihove osobine, tako da zahvljaljući opisu horoskopskih znakova, odmah startu imam neku predstvau o osobi sa kojom se prvi put srećem...
Međutim, ni to nije neko pravilo...Sve zavisi šta dominira, znak ili podznak..

U samo predviđanje horoskopa, odnosno horoskopskog tumačenja nekog budućeg perioda, ne verujem...
Nazad na vrh Ići dole
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pon 19 Sep - 10:17

Horoskop je igra žmurke u kojoj sebe vide neeki koji sebi neveruju i neki koji bi da uberu voćku za koju su premali pa traže pomoć "džoker".
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 20 Jun - 3:39

Ne verujem... happy po njima ne znam ni koji sam znak happy happy posto sam na granici izmedju dva znaka resign danas sam jedan znak, sutra sam drugi znak happy
Kod mene je sve tako... happy confused
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pon 25 Jun - 19:52

Ne verujem ali čitam ponekad iz dosade Laughing










Da li verujete u Horoskop? 4285547593


Da li verujete u Horoskop? 2lwq2yh


Da li verujete u Horoskop? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 24 Okt - 20:48

Ne, retko to i čitam
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 24 Okt - 20:57

Procitam,i cim okrenem stranicu,zaboravim Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 24 Okt - 22:03

Ne verujem i ne citam.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sre 24 Okt - 22:07

Ne verujem slepo i ne čitam, bar više ne čitam, ali isto tako verujem da ima tu nešto ....
Nazad na vrh Ići dole
aquariusaqua

Elita
Elita

aquariusaqua

Ženski
Poruka : 3297

Učlanjen : 01.12.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Čet 25 Okt - 11:36

U natalni da; u nedeljni,dnevni itd. ni malo, ali redovno pročitam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pet 26 Okt - 17:10

Ne verujem iz razloga sto nije moguce da se Hiljadama osoba sve isto kao moze desiti po horoskopu ...za neki znak resign happy

Na primer :

Znak Ribe, i sada svi koji su u tom znaku ocekuju da im se desi ono sto je horoskop rekao, tj da se svim Ribama iste stvari mogu dogoditi happy

To je neki moj rezon cool
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 39985

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pet 26 Okt - 17:32

Ne, ne verujem i ne čitam ga Da li verujete u Horoskop? 941697105
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sub 27 Okt - 0:30

Pa.... da kazem da vjerujem ali ne bas u sve...citam iz dosade i radoznalosti horoskop ali rijetko se sta u realnosti poklopi sa horoskopom...
Nazad na vrh Ići dole
LJUBAVNIK LEDI ČETERLI

  

avatar

Muški
Poruka : 3780

Učlanjen : 22.08.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sub 27 Okt - 16:13

Nekad sam se profesionalno bavio astrologijom, sa puno entuzijazma sam izrađivao natalne karte i tumačio ih... pritisak je bio ogroman: kako nekome reći nešto što je loše... astromedicina može biti veomna precizna, u to sam se mnogo puta uverio... što se tiče dnevnih i mesečnih horoskopa, to je samo prodavanje magle... prestao sam da se bavim astrologijom ne zato što nisam verovao u to nego zato što je odgovornost bila velika... nisam imao snage da nastavim, postojale su dve mogućnosti: da se potpuno predam tome i ljudima kažem ono što astrologija zaista vidi, ili da prećutim mnoge ružne stvari, da lažem i ljudima pričam sve najbolje, da budem šarlatan... nisam mogao ni jedno ni drugo... prestao sam da se bavim astrologijom i od tog doba se mnogo bolje osećam... danas osećam veliku averziju prema astrologiji... nek život teče kao što je Bog rekao
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Sub 27 Okt - 20:25

Da happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Ned 28 Okt - 1:08

Mina ::
Da happy
happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Ned 28 Okt - 11:18

LJUBAVNIK LEDI ČETERLI ::
da se potpuno predam tome i ljudima kažem ono što astrologija zaista vidi, ili da prećutim mnoge ružne stvari, da lažem i ljudima pričam sve najbolje, da budem šarlatan... nisam mogao ni jedno ni drugo... prestao sam da se bavim astrologijom i od tog doba se mnogo bolje osećam... danas osećam veliku averziju prema astrologiji... nek život teče kao što je Bog rekao

Uopšte nije problem da astrolog kaže i ono što je ružno, problem je što astrologija često ''maši'', a astrolozi pogotovo. Besmisleno je vršiti neko predviđanje, ako se od toga nikada ili delimično nešto i ostvari. Svojevremeno smo kolega i ja dali podatke trima astrologa, koji su se kao navodno profesionalno bave time. To smo slali iz zeza. Nije nas ništa posebno zanimalo. Sva tri su dala i meni i njemu, različita tumečenja, s'tim što su dva bila približna...

I ne samo to, to što su rekli, ništa skoro nije ni bilo. Pošto je on nastavio da istražuje njegov natal, a pošto su dvoje astrologa ljudi koje poznajemo, tražio je razlog zašto se neka stvar za koju je pitao nije ispunila. Odgovor je dobio da je on imao predispozicije da se ostvari, ali da to ne znači sa sigurnošću da će se i ostvariti. I mislim da je to inače odgovor mnogih astrologa, na loše tumaćenje natala.

U horoskop ne verujem. Ali ima nešto.

Slažem se sa Ex-om...Ne može se nekoliko milijardi ljudi razvrstati na 12 horoskopskih znakova...
Nazad na vrh Ići dole
drexler

Master
Master

drexler

Muški
Poruka : 6727

Učlanjen : 02.02.2012


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pon 29 Okt - 0:12

Ima nečeg u osobinama znaka i podznaka, ali u proricanje ne vjerujem.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610Pet 2 Nov - 10:40

LJUBAVNIK LEDI ČETERLI ::
Nekad sam se profesionalno bavio astrologijom, sa puno entuzijazma sam izrađivao natalne karte i tumačio ih... pritisak je bio ogroman: kako nekome reći nešto što je loše... astromedicina može biti veomna precizna, u to sam se mnogo puta uverio... što se tiče dnevnih i mesečnih horoskopa, to je samo prodavanje magle... prestao sam da se bavim astrologijom ne zato što nisam verovao u to nego zato što je odgovornost bila velika... nisam imao snage da nastavim, postojale su dve mogućnosti: da se potpuno predam tome i ljudima kažem ono što astrologija zaista vidi, ili da prećutim mnoge ružne stvari, da lažem i ljudima pričam sve najbolje, da budem šarlatan... nisam mogao ni jedno ni drugo... prestao sam da se bavim astrologijom i od tog doba se mnogo bolje osećam... danas osećam veliku averziju prema astrologiji... nek život teče kao što je Bog rekao



Skidam kapu za iskrenost. Da li verujete u Horoskop? 2172327594





Da li verujete u Horoskop? 2089394350

Ne vjerujem. Jako rijetko pročitam.

Nekim ljudima je život predvidiv do dosade. Samo je stvar planiranja, organizacije i navika. A rutinu može narušiti samo puka slučajnost.

Nekima je život kaotičan. Od danas do sutra. Takvim su ga u pravilu sami uradili.










love


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Pet 2 Nov - 10:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li verujete u Horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Horoskop?   Da li verujete u Horoskop? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u Horoskop?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Verujete li u price o duhovima?
» Zašto verujete u Boga?
» Koliko verujete u astrologiju
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-