Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li verujete u Boga?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Da li verujete u Boga?
Da. Vernik sam
Da li verujete u Boga? - Page 2 I_vote1054%Da li verujete u Boga? - Page 2 I_vote11
 54% [ 22 ]
Ne, ali mislim da postoji nešto
Da li verujete u Boga? - Page 2 I_vote1022%Da li verujete u Boga? - Page 2 I_vote11
 22% [ 9 ]
Ne. Ateist sam
Da li verujete u Boga? - Page 2 I_vote1024%Da li verujete u Boga? - Page 2 I_vote11
 24% [ 10 ]
Ukupno Glasova : 41
 

AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Čet 13 Nov - 0:29

Ne.
Nikada nisam.

A da jesam, onda bi prestao.
Jer bi me razočaralo, povrijedilo i uvrijedilo da moj Bog dopusti svojim svećenicima da rade ono što rade.
Nekažnjeno.

happy










love
Nazad na vrh Ići dole
sweet_soul_sister

Elita
Elita

sweet_soul_sister

Ženski
Poruka : 1342

Godina : 44

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.06.2015


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 21 Jun - 20:19

ateista sam

vernike poštujem ali one prave, pomodare nikako..i one koji ne pokušavaju da mi sole pamet, koji su svesni toga da je svaka rasprava u cilju nametanja sopstvenih stavova apsolutno uzaludna..
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 6 Dec - 10:14

Ne verujem.

Vernike poštujem i cenim njihovo pravo da veruju ali kad gledam svu tu ljudsku nesreću i patnju nameće mi se zaključak da je taj bog mnogo pakostan i zloban i ne mogu da razumem njihovu veru. Kao stado ovaca koje sledi čobana.  Rolling Eyes










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 6 Dec - 21:38

Nema veze da li netko vjeruje ili ne vjeruje u Boga. Interesantnije je da li Bog uopce postoji ?

E sad ja neznam da li postoji,nemam nikakav dokaz ili slicno. Ali vjerujem u stvoritelja neba i zemlje, mi ga zovemo Bog-om.

Ako logicno razmisljam, nije moglo priroda,svemir itd. od samo nastati. Recimo jedan automobil ne nastaje od samo, covjek ga gradi,mashine itd.

Tako da sve ovo oko nas isto morao netko izgraditi,stvoriti itd.

Vise tendiram da postoji, ne, jer ja to zelim ili slicno, nego sto je logicno da postoji nesto poput Boga.

Ostala razmisljanja da nema Boga mogu isto biti logicna pa mozda cak i dokazati. Ali meni se vise svidja moja logika.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Uto 8 Dec - 18:51

Da, sigurna sam Very Happy










Da li verujete u Boga? - Page 2 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Sre 9 Dec - 14:00

Budi bog s vama.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Sre 9 Dec - 18:47

EROTIC MAN ::
Budi bog s vama.  happy



Tako ja u Beogradu rekao..pomaze Bog! A Taxista ce meni..kako kome! happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Sre 31 Avg - 19:40

Više ne
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 18 Sep - 19:29

Ne.A sad me spalite kao vešticu na lomači.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 18 Sep - 20:50

Nije bitno dali Vi u Boga vjerujete, puno bitnije je dali Bog vjeruje u Vas?  happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Uto 4 Okt - 0:11

NE jer ne postoji
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Uto 4 Okt - 20:16

Black Wizard ::
NE jer ne postoji
 Znaci od nista nista nastalo, okay.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Čet 6 Okt - 15:22

Tony Montana ::
Black Wizard ::
NE jer ne postoji
 Znaci od nista nista nastalo, okay.



šta je sve čovek stvorio, uzgojio, sagradio. onda je i čovek bog kada stvara.  Laughing










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Čet 6 Okt - 15:37

Pod hitno na pokajanje grijehova.. griješniče. mad

happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 11:42

kako to s bogom razgovaraš???  mad


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 12:30

EROTIC MAN ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
NE jer ne postoji
 Znaci od nista nista nastalo, okay.



šta je sve čovek stvorio, uzgojio, sagradio. onda je i čovek bog kada stvara.  Laughing
Donekle da, od boga poticemo.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 20:56

Tony Montana ::
EROTIC MAN ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
NE jer ne postoji
 Znaci od nista nista nastalo, okay.



šta je sve čovek stvorio, uzgojio, sagradio. onda je i čovek bog kada stvara.  Laughing
Donekle da, od boga poticemo.
Kako se uzme. Ja potičem od semena svog oca
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 21:51

Black Wizard ::
Tony Montana ::
EROTIC MAN ::
Tony Montana ::
Black Wizard ::
NE jer ne postoji
 Znaci od nista nista nastalo, okay.



šta je sve čovek stvorio, uzgojio, sagradio. onda je i čovek bog kada stvara.  Laughing
Donekle da, od boga poticemo.
Kako se uzme. Ja potičem od semena svog oca


Mozes sebi postaviti pitanje: sto je bilo prvo? jaje ili kokos?  Logika moja kaze da je morala biti kokos, jer jaje u koje je pile bez toplote nemoze se roditi.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 21:57

Da skratimo priču. Ne branim nikome da veruje u Njega, niti na to imam prava. Nekada sam verovao a onda mi se ceo život srušio poput broda od papira ... To koliko sam ja često išao u crkvu i na groblja, postio i poštovao praznike i Svece, to nije normalno.

Kao što sam već rekao - više ne verujem. I sve više mislim da ne postoji jer nije normalno da ga ima a da mi nijednom ne pomogne da se rešim svih problema koje imam
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 22:08

Black Wizard ::
Da skratimo priču. Ne branim nikome da veruje u Njega, niti na to imam prava. Nekada sam verovao a onda mi se ceo život srušio poput broda od papira ... To koliko sam ja često išao u crkvu i na groblja, postio i poštovao praznike i Svece, to nije normalno.

Kao što sam već rekao - više ne verujem. I sve više mislim da ne postoji jer nije normalno da ga ima a da mi nijednom ne pomogne da se rešim svih problema koje imam


Ako korist samo vidis u Boga, onda nemoj ocekivati od njega nesto ili neceg. 

Trebas njegove probleme pomoci itd. a ne obrnuto, moje misljenje.

Ali to respektiram od tebe, ne vjerujes vise i okay. Steta samo,jer izgubio jednog clana, tako reci. Nemoras ici u crkvu postiti itd. Mozes vjerovati u njega kao sto i on u tebe vjeruje.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 22:23

Mislim da je njemu svejedno. Ja sam polu-Srbin, polu-Britanac. Ovo što se dešava sa Srbima ... da ima Njega, mislim da bi pomogao. Ustvari, u to sam prosto ubeđen Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 22:31

Black Wizard ::
Mislim da je njemu svejedno. Ja sam polu-Srbin, polu-Britanac. Ovo što se dešava sa Srbima ... da ima Njega, mislim da bi pomogao. Ustvari, u to sam prosto ubeđen Rolling Eyes
U politiku se Bog nemjesa, neutralan je, kao i u svemu ostalome. Inace nebi bio Bog, nismo mala djeca pa da neznamo sto je dobro a sto je lose itd. Mi svi smo odgovorni za nasa djela.

Bog je dao nama sve, e sad sto mi radimo stime to je nas problem. Zrak,voda,priroda,politika,vjera itd.


Ima zakon u Universumu u to sam ubedjen. Mi imamo svoje granice a Bog ima svoje granice. Razmisljam uvjek logicno, to je to. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Pon 10 Okt - 10:27

Tony Montana ::
Black Wizard ::
Mislim da je njemu svejedno. Ja sam polu-Srbin, polu-Britanac. Ovo što se dešava sa Srbima ... da ima Njega, mislim da bi pomogao. Ustvari, u to sam prosto ubeđen Rolling Eyes
U politiku se Bog nemjesa, neutralan je, kao i u svemu ostalome. Inace nebi bio Bog, nismo mala djeca pa da neznamo sto je dobro a sto je lose itd. Mi svi smo odgovorni za nasa djela.

Bog je dao nama sve, e sad sto mi radimo stime to je nas problem. Zrak,voda,priroda,politika,vjera itd.


Ima zakon u Universumu u to sam ubedjen. Mi imamo svoje granice a Bog ima svoje granice. Razmisljam uvjek logicno, to je to. happy



Koji si ti ludjaaaaaaaaaaaaaaak.  happy happy

lav ju men  happy

sori, djast frendli  happy

happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Pon 10 Okt - 14:36

ANDJEO82 ::
Da verujem u Boga,inace sam pravoslavne veroispovesti..
Paz ovoga.Nije te niko pitao šta si. happy (inače znam ovaj nik)

Ja sam vanzemaljac Wink

Ma verujem ja u sebe.Dok se taj Bog seti ljudi ,ode mas* u propas* .
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610Uto 11 Okt - 8:28

Prerastao sam bajke i ne piškim u krevet. Postojanje i verovanje ostavljam onima koji se tim poslom bave. Ovce su za šišanje.happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li verujete u Boga? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u Boga?   Da li verujete u Boga? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u Boga?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto verujete u Boga?
» Gledaće vas kao Boga ako mu ovo ispunite..!
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Horoskop?
» Nemac koji je volio srbe više od boga.
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-