Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Verujete li u prijateljstvo preko neta?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 0:18

Razumem ja radoznalost i zanimanje za to sta ko radi, gde, koliko ima godina i sve..to su sasvim obične stvari, ali, da ima ljudi koji zbog nekih svojih kompleksa, sujete ili jednostavno ljubomore počnu da izmišljaju neke podatke o drugoj osobi, mi zaista nisu jasne. Šta misle time da postignu i koja je svrha izmišljanja takvih stvari o nekome?










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
innuendo TT

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1897

Učlanjen : 21.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 0:20

Pa? Ako je držao na na tom kompu poverljive podatke njegova greška. Što se slika tiče ,bolje da me lepo zamoli i poslaću mu gde sam ispao najseksi,ne mora da hakuje...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 0:24

To s hakiranjem kompa je nemoguće. Provjerio sam na par strana. Svi mi rekli isto. Nikada nisam ništa slao sa kompa, već preko TinyPica.










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 0:30

E sad o izmišljotinama imam zadatak esej napisat study
Ajd nek neko krene da znam bar kakav uvod da stavim Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 3884182119










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
innuendo TT

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1897

Učlanjen : 21.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 0:31

Shadow ::
Razumem ja radoznalost i zanimanje za to sta ko radi, gde, koliko ima godina i sve..to su sasvim obične stvari, ali, da ima ljudi koji zbog nekih svojih kompleksa, sujete ili jednostavno ljubomore počnu da izmišljaju neke podatke o drugoj osobi, mi zaista nisu jasne. Šta misle time da postignu i koja je svrha izmišljanja takvih stvari o nekome?

To je ljudska priroda Šedou,tipično za one koje ne umeju sebi da naprave sreću u životu pa valjda saplitanjem drugih pokušavaju da se poravnaju

@Abu ,ništa nije nemoguće
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 0:39

Neki ljudi kriju svoje podatke i zbog prirode posla kojim se bave,ima svega i svacega,niko ovde nije mali i svako ima nekakvog zivotnog iskustva tako da lako moze da skapira osobu sa kojom o necemu komentarise da li misli ozbiljno ili se folira.Normalno je da ima i razlicitih ljudi koji i razlicito razmisljaju kako na ovom forumu tako i u realnom zivotu,da nije tako zivot ne bi bio zanimljiv.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pet 29 Apr - 10:50

Verujem u to da prijateljstvo preko neta postoji,nadju se ljudi koji isto misle,isto osećaju u istom trenutku i šire neki pozitivan fluid.Kao po nekom pravilu uvek se nadju slični za koje se vežeš toliko da ta veza postane vremenom neraskidiva i prosto te kopka gde je i šta radi,kako je i svaki slobodan trenutak na netu hoćeš da provedeš u ćaskanju sa njim.Ne bitno da li su prijateljstva ženska ili muška sa nekim osobama se toliko zbližiš da poželiš i da ih upoznaš u RL Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 2294901356










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 4285547593


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 2lwq2yh


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pon 16 Maj - 14:32

Abu Dabi ::
Velika je razlika između RL i neta. Na netu ima puno više neiskrenosti, laži i manipulacije. U RL osobu vidiš, vidiš njene oči, vidiš geste. Bar ja, po očima mogu čovjeka ocijeniti. Na netu tu mogućnost nemam. Imam samo riječi osobe s kojom komunuciram. Pa ako je neko vješt, pa ako prouči tvoje postove, pa ako se i dodatno raspita, može se lako ubaciti u tvoj život na mjesto koje mu u RL ne bi nikada omogućio. Ići će ti uz dlaku, pisati ono što voliš i želiš čuti. Pokazivati zanimanje za tvoje aktivnosti. A kako smo svi mi krvavi pod kožom volimo uvijek biti u pravu i najpametniji. I okrećemo se ljudima koji komplimentiraju, odobravaju, laskaju i podilaze nam. A njihov motiv saznamo tek kada se maske skinu, ovim ili onim povodom. I uslijedi bolno otrežnjenje, razočaranost, ogorčenje. A nemamo na to pravo. Sami smo si krivi. affraid



PS
Ovo je napisano iz osobnog iskustva. Kada sam na jednom forumu postao urednik, preko noći sam stekao hrpu novih "prijatelja". Pri prvim poteškoćama dio je otpao. A kada sam smijenjen, (bolje rečeno dao sam ostavku, ali sam inscenirao namjerno sukob da me smijene), praktično svi moji novi "prijatelji" su nestali.

Slozicu se Abijem da treba biti oprezan,jer kako u realnom zivotutako i na netu postoje razni ljudi i ne treba se otvoriti odmah na prvu loptu. Mislim da se mozemo sa nekima sloziti sa razmisljanjima ,pronaci u raznim stvarima, ali ne znam zaista koliko to moze dovesti do pravog prijateljstva. No, opet ima svega i moze da se dogodi sve, nista nije nemoguce. Imam par ljudi sa kojima volim da komuniciram i to mi jako prija. Znaci, verujem i ne verujem, tu sam negde na granici nekog opreza, jer kad te ugrize zmija posle se i gustera plasis!
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34618

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pon 23 Maj - 16:50

Verujem u takvo prijateljstvo. Stavise, vec sada imam nekoliko takvih prijatelja i to ne traje "par dana" vec jedan duzi vremenski period.

Da neko od nas nije iskren, do sada vise ne bismo ni bili prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
Stem

Elita
Elita

Stem

Muški
Poruka : 1036

Lokacija : Centralna Srbija

Učlanjen : 15.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Sre 25 Maj - 10:02

Pa verujem u prijateljstvo, ali više virtuelno, retko kome se prenosi u RL.
Mnogi beže iz RL na net, i na netu su sasvim drugi ljudi. MOžeš bre, da budeš i Betoven ako hoćeš.
Ja imam prijatelje već dve pune godine, i nismo se uživo sreli, a u neposrednoj smo blizini.
Ko zna...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Ned 29 Maj - 15:25

Da li verujete u internet prijateljstva?

Verujem da su moguća

Da li ste stekli neke prijatelje preko interneta?

Imam mnogo prijatelja sa neta,neki su mi baš bliski a sa nekima sam na odstojanju, ne zbog samog takvog odnosa već zbog obaveza i malo vremena koje posvećujemo jedni drugima.

Kakva su vam iskustva po pitanju net prijateljstva?

Ima i lepih i ružnih.
U neke prijatelje sam se mogla zakleti da su mi pravi a pokazalo se da to i nisu,ima i prijatnih gde sam se iznenadila koliko su ljudi bolji od prvog utiska koji sam o njima stekla.
Ima i ružnih gde sam se jako razočarala jer sam mislila da je sve drugačije od onoga kako je na kraju ispalo.










Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 4285547593


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 2lwq2yh


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pon 30 Maj - 0:37

Stem ::
Pa verujem u prijateljstvo, ali više virtuelno, retko kome se prenosi u RL.
Mnogi beže iz RL na net, i na netu su sasvim drugi ljudi. MOžeš bre, da budeš i Betoven ako hoćeš.
Ja imam prijatelje već dve pune godine, i nismo se uživo sreli, a u neposrednoj smo blizini.
Ko zna...



Ne pravim razliku između net prijatelja i prijatelja u RL. Isto su mi vrijedni i isto ih cijenim. Mada jedne možda nikada neću vidjeti. Nije mi ni važno, vidim njihovu dušu. To mi je i puno značajnije od fizičkog kontakta.

Da li se uopće net prijateljstvo treba riskirati prebacivanjem i susretom u RL?
Nisam siguran da je to važno i potrebno. Što u taj usrani RL bacati nešto odavde. Ako sam s nekim dobar, i recimo sat dva dnevno mogu s tom osobom ugodno i kvalitetno provesti vrijeme, ne bi želio riskirati eventualne probleme zbog novonastalih okolnosti kod prebacivanja u RL.










love
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pon 13 Jun - 20:44

Dragi moji prijatelji svakim danom sve vise verujem da mogu da ostvarim neko prijateljstvo na netu, jer sada imam pored Wildice, Abija, Ruby,Sencicu , i zelim da verujem da je to ono pravo pa bilo ono i samo virtuelno. Osecam se dobro kad s njima komuniciram i to mi prija. Kondica, Stem, Gothic,Morg zamalo da vas zaboravim!


Poslednji izmenio gagasasa dana Pon 31 Okt - 16:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Uto 9 Avg - 22:38

Spadam u ljude koji više preferiraju realno prijateljstvo...Ja sam čovek koji voli da izađe, sedne, priča sa ljudima...smeje se...Sve to net ne pruža...Doduše, možeš skuvati kaficu i u isto vreme kuckati sa osobom na drugoj strani i biti uveren da zajedno pijete kafu... Rolling Eyes

Lepo je net prijateljstvo sa osobom koja je zaista puno udaljena i koja živi u potpuno drugačijim uslovima, nego recimo ja...Lepo je razmenjivati iskustva...To bi bilo pravo net prijateljstvo...

Mislim da se može steći net prijatelj, ali treba biti oprezan... Recimo da sam zadovoljna nekim prijateljstvom koje imam... happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Sub 29 Okt - 0:05

Ne verujem u prijateljstvo preko neta.
Nazad na vrh Ići dole
Nera

Super Član
Super Član

Nera

Ženski
Poruka : 804

Učlanjen : 06.06.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Uto 8 Nov - 21:45

Moguće je, ali nisam čula za takav primer
Nazad na vrh Ići dole
Silvija

Elita
Elita

Silvija

Ženski
Poruka : 3721

Učlanjen : 09.08.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Uto 8 Nov - 21:48

Verujem...jer ih imam...par njih,ali se druzimo i cujemo godinama vec..

Samo oprezno, ipak ne treba svakom verovati happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Čet 5 Jan - 12:41

Verujem, jer imam jako dobre prijatelje sa kojima sam u stalnom kontaktu.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Čet 5 Jan - 13:00

To smo mi,što vreme provodimo pred monitorom, proglasili za prijateljstvo.
Prijateljstvo je jaka kategorija u našem bitisanju, prijateljstvo je bogatstvo skoro
nemerljivo. U životu.
Ovde se sprijateljujemo na osnovu nečijeg načina pisanja, razmišljanja,
nekih sličnih interesovanja....Ko zna kako bi to izgledalo u realnosti?
Medjutim, ukoliko me neko od virtuelnih prijatelja i razočara, neću pridavati značaj
koliko onom razočarenju u reali; i opet ću kriviti sebe što mu o očima nisam
prepoznala nameru. A mogla sam. Ili nisam htela?
Nazad na vrh Ići dole
Sarra

  

Sarra

Ženski
Poruka : 9173

Učlanjen : 09.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Ned 8 Apr - 22:29

Verujem u prijateljstvo preko interneta jer postoje osobe koje ne ostavljaju dobar utisak uživo,a kad sa njima popričaš preko interneta shvatiš da je taj neko poseban i da ima neku karakternu osobinu koja ti se može dopasti. To je ono zbog čega ja verujem u takva prijateljstva.










Always be positive  Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 2109348208
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Pon 9 Apr - 1:02

Ako ti neko kada si tužan, sam, razočaran ili na bilo koji drugi način u bedu, pomogne i navuče osmijeh na lice, eto ti razloga da vjeruješ u net.

Ja sam na takve osobe nailazio.

Nadam se da su i neki na mene. Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Fantomka

Član
Član

Fantomka

Ženski
Poruka : 15

Godina : 29

Lokacija : Sarajevo

Učlanjen : 11.04.2012

Raspoloženje : I am happy today


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Sre 11 Apr - 10:34

Mislim da je takvo prijateljstvo moguće.Zašto da ne?
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Čet 19 Jul - 21:17

Poučena iskustvom, ne verujem, ili je "prijateljstvo" prejaka reč za ono što nam se nudi putem
interneta. Meni mogu nečiji postovi da budu simpatičniji od drugih, može da mi se dopadne nečiji muzički ukus, smisao za humor, ali prijateljstvo se ne stiče pritiskom na dugme kompjutera. U svoja prijateljstva ulažem mnogo više i ne tražim "like" za svoja osećanja kakva god da su.
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 40040

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Ned 22 Jul - 0:21

Danas sam se registrovala na ovaj forum. Vrlo su zanimljive i interesantne teme i verujem da ću naći mnogo odgovora na moja pitanja.
Isto tako verujem da ću steći nove prijatelje s kojima ću moći podeliti moje osobne situacije,probleme , koji će me razumeti i pomoći rešiti.Lepo vas sve pozdravljam.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610Ned 22 Jul - 0:24

ankianki ::
Danas sam se registrovala na ovaj forum. Vrlo su zanimljive i interesantne teme i verujem da ću naći mnogo odgovora na moja pitanja.
Isto tako verujem da ću steći nove prijatelje s kojima ću moći podeliti moje osobne situacije,probleme , koji će me razumeti i pomoći rešiti.Lepo vas sve pozdravljam.



Drago mi je da ti se naš, a sada i tvoj forum dopada. Slobodno se uključi bez ustručavanja. Ako što treba, pitaj. Tu smo da pomognema da se lakše snađeš.

Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Verujete li u prijateljstvo preko neta?   Verujete li u prijateljstvo preko neta? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Verujete li u prijateljstvo preko neta?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li verujete u Boga?
» Verujete li u sudbinu?
» Da li verujete u Horoskop?
» Studenta "odrali" za skidanje muzike sa neta
» Prijateljstvo, što je to?
Strana 2 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-