Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:07

Filmski citati - Page 18 5811fb227a5595e6509dee75f5d6c42a-horz
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:07

„Ja? Ja se bojim svega. Bojim se onoga što sam vidjela, što sam učinila, onoga što jesam. A najviše od svega bojim se da ću izaći iz ove sobe i nikad u životu neću osjećati ovo što osjećam prema tebi.“
(Iz filma „Prljavi ples“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:08

„Postoje ptice čije je perje presjajno za zatvor.“
(Iz filma „Iskupljenje u Shawshanku“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:08

„Mrzim način na koji razgovaraš sa mnom, i kako radiš frizuru. Mrzim tvoje cipele, i način na koji mi čitaš misli. Mrzim što si uvijek u pravu. Mrzim kad me tjeraš na smijeh, isto kao i na plač. Mrzim što te nema kraj mene, i činjenicu da me nisi nazvao. No najviše mrzim to što te ne mrzim. Nikako, ni trunčicu, baš ni malo.“
(Iz filma „10 razloga zašto te mrzim“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:08

„Čovjek koji je rekao: 'Radije bih bio sretan nego dobar', je vrlo je mudar. Ljudi se boje priznati kako velik dio života ovisi o sreći. Može biti zastrašujuće kada shvatimo kolike su stvari izvan naše kontrole. Postoje trenuci u utakmici kada lopta padne na vrh mreže i u tom djeliću sekunde, ona može ići naprijed ili pasti natrag. Uz malo sreće, ići će prema naprijed, i onda pobjeđujete. No ako se to ne dogodi, onda gubite.“
(Iz filma „Završni udarac“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:08

„Na svijetu postoje samo četiri važna pitanja: Što je sveto? Od čega je napravljen duh? Za što vrijedi živjeti? Za što vrijedi umrijeti? I na sva četiri pitanja, odgovor je isti: Ljubav!“
(Iz filma „Don Juan de Marco“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:09

„Ljudi se zaljubljuju, ljudi žele pripadati jedan drugome, zato što je to jedina šansa da se bude sretan. Ti sebe nazivaš slobodnom, divljom. I tako se bojiš da će te netko strpati u kavez. Djevojko, ti si već u kavezu. Sama si ga stvorila... On će uvijek biti s tobom zato što, ma kamo se okrenula, od sebe ne možeš pobjeći.“
(Iz filma „Doručak kod Tiffanyja“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:09

Filmski citati - Page 18 9d65f5ad6c8df36fce8a297d490875e2-horz
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:10

„Ja ne znam tko sam. Ja sam poput ovog ovdje mačka, bezimeni majmun. Mi ne pripadamo nikome i nitko ne pripada nama. Mi čak ne pripadamo ni jedno drugome.“
(Iz filma „Doručak kod Tiffanyja“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:10

„Život je san. U snovima ne možeš pogriješiti. U snovima možeš biti što god poželiš.“
(iz filma „To the Wonder“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:10

Pretpostavljam da se na kraju cijeli život svodi na puštanje stvari, ali ono što boli najviše od svega je nedostatak vremena da se oprostimo s ljudima koje volimo."
(Iz filma „Pijev život“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:10

„Trebaš voljeti, bez obzira sviđa li ti se to ili ne. Emocije dolaze i odlaze poput oblaka. Ali ljubav nije samo osjećaj, trebaš voljeti. Kad uistinu voliš, javlja se rizik od neuspjeha, rizik od izdaje. Bojiš se da je tvoja ljubav nestala, a možda samo čeka da se pretvori u nešto veće. Probudi u sebi božansku prisutnost koja spava u svima nama, u svakome čovjeku, u svakoj ženi. Upoznajte jedno drugo u takvoj ljubavi, koja se nikada ne mijenja.“
(Iz filma „To the Wonder“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:11

„Želio sam biti voljen jer sam bio velik. Velik čovjek. Ali ja sam nitko i ništa. Pogledajte svu ovu slavu oko nas. Drveće. Ptice. Živio sam u sramoti. Obeščastio sam sve to. I nisam primijetio ljepotu života. Ja sam lud čovjek.“
(Iz filma „Drvo života“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:11

„Ne možeš pronaći pravu ljubav tamo gdje je nema i ne možeš se sakriti od nje tamo gdje je zaista ima.“
(Iz filma „Ljubiti budalu“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:11

Ako nekoga voliš dovoljno, pustit ćeš ga da ode. Ako ti se vrati, znači da ste suđeni jedno drugome. Ako ne, znači da nikada nije ni bio zaista tvoj.“
(Iz filma „Nemoralna ponuda“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:12

„Postoje milijuni ljudi na ovom svijetu, ali na kraju nam se sve svede samo na jednu osobu.“
(Iz filma „Zanesena mladost“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:12

„Kada budeš shvatio da ostatak života želiš provesti s određenom osobom, željet ćeš da taj ostatak života počne što prije.“
(Iz filma „Kad je Harry sreo Sally“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:12

Pomaži drugima. Pruži ljubav svima. Svakome listu. Svakome tračku svjetlosti. Opraštaj.“
(Iz filma „Drvo života“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:13

Osjećam te tako blizu. Skoro da te mogu dotaknuti. Uvijek postoji ono nevidljivo nešto. što osjećam tako snažno, nešto što nas tako čvrsto veže. Volim taj osjećaj, iako me ponekad čini tužnom, iako ponekad zbog toga plačem. Toliko je snažno, to uvjerenje da ti pripadam.“
(Iz filma „To the Wonder“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:13

„Strah je jedini istinski protivnik života. Jedino strah može pobijediti život. Brzo donosimo nepromišljene odluke. Udaljujemo svoje posljednje saveznice: nadu i vjeru. I porazimo sebe. Strah, taj običan dojam, porazio nas je.“
(Iz filma „Pijev život“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:13

Znaš ono mjesto između snova i realnosti gdje još uvijek sanjaš? Tamo ću te uvijek voljeti, tamo ću te uvijek čekati.“
(Iz filma „Kapetan Kuka“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:13

„Jamčim ti da ćemo imati teških trenutaka. Jamčim ti da će prije ili kasnije jedan od nas htjeti pobjeći. Ali isto tako ti jamčim da ću žaliti do kraja života ako te ne pitam da budeš moja. Zato jer duboko u srcu znam da si ti ona prava za mene.“
(Iz filma „Odbjegla nevjesta“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sub 28 Sep - 11:14

„Ljubav je strast. Opsesija. Netko bez koga ne možeš živjeti. Netko zbog koga ti se vrti tlo pod nogama. Pronađi nekoga koga ćeš ludo voljeti, i tko će isto tako voljeti tebe. Slušaj svoje srce. Život bez toga nema smisla. Putovati kroz život bez prave ljubavi je kao da uopće nisi niti živjela. Moraš pokušati, jer ako ne pokušaš, onda niti nisi živjela.“
(Iz filma „Upoznajte Joe Blacka“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sre 9 Okt - 11:32

"Sve životne zagonetke su rešene u filmovima". (Stiv Martin)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610Sre 9 Okt - 11:33

"Čitav život je kao gledanje filmova. Samo što uvek stižeš deset minuta nakon početka i niko neće da ti objasni zaplet nego moraš sam da zaključuješ na osnovu tragova". (Teri Pračet)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 18 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najbolji filmski tandemi
» Filmski plakati
» Filmski kaladont
» Najlepši filmski poljubac
» Filmski žanrovi
Strana 18 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-