Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Filmski citati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Čet 11 Jul - 19:05

Svi kraljevi ljudi – „Da biste pronašli jedan objekat, jednu veliku istinu ili jedan par izgubljenih naočara, morate prvo imati nekoliko prioriteta u njihovom pronalaženju.“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Čet 11 Jul - 19:05

Roki – „Niko vas neće udariti jače od teškoća života.“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Čet 11 Jul - 19:07

Devojka od milion dolara – „Magiju čini rizikovanje nečega zbog jednog sna koji niko ne vidi, osim vas.“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Čet 11 Jul - 19:08

Lorens od Arabije – „Velike stvari imaju malu polaznu tačku.“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Čet 11 Jul - 19:10

Život je kao sladoled, moramo da uživamo prije nego što se istopi. (Benim Dünyam)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Čet 11 Jul - 19:12

“Najbolja stvar koju ćeš naučiti ikada jeste da VOLIŠ.”Moulin Rouge
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Pet 19 Jul - 15:18

Kum – „Veliki ljudi se ne rađaju takvi, oni odrastaju takvi.“

Niko nije rođen pametan. Znanja se stiču tokom životnog putovanja. Ako ste od onih ljudi koji mislie da znaju sve, to je prva prepreka koju treba da prevaziđete. Ništa vas više ne nauči u životu od iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Pet 19 Jul - 15:18

Svi kraljevi ljudi – „Da biste pronašli jedan objekat, jednu veliku istinu ili jedan par izgubljenih naočara, morate prvo imati nekoliko prioriteta u njihovom pronalaženju.“

Svi koji se nalaze na putu ka ostvarenju sna moraju verovati u uspeh. U tom pretvaranju sna u realnost ne treba se obazirati na to šta drugi kaži, važno je da ostanete verni sebi i dosledni svojim idejama.

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Pet 19 Jul - 15:19

Roki – „Niko vas neće udariti jače od teškoća života.“
Kada dobijate udarce, nije važno koliko vi jako možete da udarite, već koliko možete da istrajete i da se krećete napred. Doći ćete u situaciju da neće biti nikoga da vam pomogne, ali treba da idete napred ne odustajući.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Pet 19 Jul - 15:20

Devojka od milion dolara – „Magiju čini rizikovanje nečega zbog jednog sna koji niko ne vidi, osim vas.“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Pet 19 Jul - 15:20

Lorens od Arabije – „Velike stvari imaju malu polaznu tačku.“
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:02

„Jedini način da budeš sretan je da voliš. Ako ne voliš, život će ti proći pred očima.“
(Iz filma „To the Wonder“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:03

„Zašto se toliko silno želiš uklopiti u ovaj svijet kada si rođena da se ne uklapaš?“
(Iz filma „Sve što djevojka može poželjeti“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:03

Volim te. Zbog tebe sam onaj koji jesam. Ti si svaki razlog, svaka nada i svaki san koji sam ikad imao. I bez obzira na to što će se dogoditi u budućnosti, svaki dan proveden s tobom za mene je najbolji dan u životu. Uvijek ću biti tvoj.“
(Iz filma „Bilježnica“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:03

„Nada će te osloboditi. Snažan će čovjek spasiti sebe, a veliki čovjek spasit će drugoga.“
(Iz filma "Iskupljenje u Shawshanku“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:04

O da, prošlost ponekad boli. Od nje možeš samo bježati ili učiti.“
(Iz filma „Kralj lavova“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:04

„Potrebno je mnogo hrabrosti da se suprotstaviš svojim neprijateljima, ali je potrebno puno više hrabrosti da budeš uz svoje prijatelje kad im je to najpotrebnije.“
(Iz filma „Harry Potter“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:04

„Najbolja vrsta ljubavi je ona koja probudi dušu i tjera nas da tražimo više, zapali vatru i srce, a umu pruži mir. To si mi dala, a to se nadam da ću ti ja moći pružiti, zauvijek .“
(Iz filma „Notebook“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:05

„Život se kreće prilično brzo. Ako se s vremena na vrijeme ne zaustaviš i pogledaš oko sebe, mogao bi ga propustiti.“
(Iz filma „Slobodan dan Ferrisa Buellera“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:05

„Sreća se može pronaći i u najtamnijim trenucima, ako se sjetimo upaliti svjetlo.“
(Iz filma „Harry Potter“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:05

„Ne znam je li život veći od smrti. Ali znam da je ljubav bolja od obojeg. “
(Iz filma „Tristan i Izolda“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:05

Sretneš na tisuće ljudi i nitko od njih te ne dotakne. A onda upoznaš jednu osobu i tvoj je život promijenjen. Zauvijek. “
(Iz filma „Ljubav i ostale droge“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:06

Pravi gubitak možeš osjetiti samo kada nekoga voliš više nego što voliš sebe.“
(Iz filma „Dobri Will Hunting“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:06

„Uzmi ljubav, pomnoži je s vječnošću i prenesi je u dubine beskraja... I imat ćeš mali uvid u ono što ja osjećam za tebe.“
(Iz filma „Upoznajte Joe Blacka“.)
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610Sub 28 Sep - 11:07

„Imala sam misli o njemu s kojima nisam znala što bih, a on je sve do jedne pročitao. Ponašala sam se kao sasvim druga žena, no nekako sam bila više svoja nego ikada.“
(Iz filma „Mostovi okruga Madison“.)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Filmski citati - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Filmski citati   Filmski citati - Page 17 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Filmski citati
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Filmski žanrovi
» Najbolji filmski tandemi
» Filmski plakati
» Najbolji filmski negativci
» Najbolji filmski momenti
Strana 17 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Muzika, Film, Net :: Film-