Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Pet 21 Mar - 10:20











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Uto 29 Apr - 10:07











love
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Sub 18 Okt - 15:22

Pogledajte kako je ova 'dama' patosirala svoju protivnicu

Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 1_162147

Često imamo prilike da vidimo brutalne nokaute u borilačkim sportovima, a ovaj svakako spada u tu kategoriju.

Ovaj nokaut dobija na težini ako se uzme u obzir da je izveden u kategoriji dama u MMA borbi.

Pogledajte taj surovi trenutak od kojeg zastaje dah:











Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Sre 28 Jan - 18:08











love
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Čet 26 Feb - 14:34

Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Judo










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 2294901356


Poslednji izmenio katarina dana Ned 27 Sep - 10:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Ned 12 Apr - 9:57

Gonzaga prije Mirka Filipovića.  Laughing

Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 61037393-gonzaga--cro-cop


I poslije.  Cool


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Morao-u-bolnicu-gonzaga-je-ovako-izgledao-nakon-borbe-504x335-20150414-20150412084306-ab74bdc5afcdfcf7e7b06e04ae2dee3d










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Čet 10 Sep - 19:52











love
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610Ned 27 Sep - 10:40

Prvi dan "Srbija opena" doneo tri medalje našim džudistima


Naši džudisti osvojili su prvog dana takmičenja tri medalje na petom Evropskom kupu Srbija open, koji je otvoren u Beogradu.

Marko Vukićević odbranio je zlatnu medalju u kategoriji do 66 kilograma, a u istoj kategoriji Ilija Ciganović je osvojio bronzu.

Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 672440_20091108alomarko-metlasbeograddi002056211_f

Iznenađenje je napravila 15-godišnja Marica Perišić, koja je u seniorskoj kategoriji osvojila bronzu u kategoriji do 52 kilograma.



Vukićević je na putu do zlatne medalje pobedio Francuza Robina Korada, Bugarina Hristijana Hristozova, Iliju Ciganovića i u finalu Slovenca Roka Plešnika.



"Ispunio sam obećanje, odbranio sam tron. Nije bilo lako, jer je konkurencija zaista odlična. Nije bilo lako ni u polufinalu sa drugom iz reprezentacije Ilijom Ciganovićem, ali uspeo sam. U finalu zaista nisam želeo ništa da prepustim slučaju. Drago mi je što sam opet doneo zlatnu medalju Srbiji", rekao je Vukićević.


Ciganović je osvojio medalju posle tri godine.

"Ovo je sasvim sigurno najveće takmičenje ovoga tipa i zadovoljan sam jer sam osvojio medalju. Iskreno, priželjkivao sam zlato, ali danas moj drug iz reprezentacije Marko Vukićević bio bolji. Svim osvajačima medalja čestitam a nadam se da ću sledeće godine pozlatiti moju medalju", rekao je Ciganović.


Marici Perišić ovo je bilo prvo seniorsko takmičenje na evropskom nivou. Ona je tako nastavila tradiciju svoje majke, trofejne srpske džudistkinje Radmile Perišić.

"Mama mi je poželela sreću pred meč za bronzu. Nekako osećala sam da je moj dan. Uspela sam da dodjem do bronze, do medalje i to je najvažnije. Sad znam da mogu, idem dalje", rekla je Marica Perišić.


Turnir u Beogradu svečano je otvorio ministar omladine i sporta Vanja Udovičić.


"Veliko mi je zadovoljstvo što imam priliku da otvorim, sada već tradicionalni, Evropski džudo kup. Izuzetno mi je zadovoljstvo što imamo priliku da u Srbiji okupimo elitu olimpijskog borilačkog sporta. Ovo takmičenje je velika stvar za džudo u Srbiji, s obzirom na to da ćemo u Beogradu narednih dana gledati borbe džudista i džudistkinja iz čak 27 država. Smatram da je za srpske takmičare ovo sjajna prilika da na domaćem terenu odmere snage sa najboljim borcima iz Evrope i sakupe bodove za predstojeće Olimpijske igre u Riju", rekao je Udovičić.


Blic.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti   Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Borilačke veštine - Video, Foto & Vesti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žene i borilačke veštine
» Smešna strana lova - vicevi, foto, video, karikature,.....
» Spojili dva sveta: Pokojna Mileva gostovala kod Ognjena Amidžića! (VIDEO+FOTO)
» Vesti iz atletike
» Vesti iz Formule 1
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Ostali sportovi-