Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima Empty
PočaljiNaslov: Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima   Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima Sat610Ned Jan 06, 2013 9:01 pm

Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima

Matt Alaeddine (30) iz Kanade kaže da je oduvijek bio fleksibilan te je nastavio raditi na tome. Član je cirkusa i obožava svoj posao 'čovjeka od gume'

Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima Ima-181-kilograma-a-moze-se-stopalima-maziti-po-obrazima-504x335-20110208-20110227150834-04c65482d2ff4a0affdf7ec3d0fe688a

Matt Alaeddine (30) iz Kanade teži oko 181.5 kilograma i slovi za najdebljeg 'čovjeka gumu' na svijetu. Unatoč 'šlaufima' oko struka i debelim bedrima, Matt može sam sebe stopalima 'pomaziti' po obrazima. Može napraviti 'sumo špagu' i iščašit si rame da se izvuče iz luđačke košulje. Matt se izvrtanjem dijelova tijela i zauzimanja raznih poza počeo baviti prije nekih desetak godina. Počeo je na uličnom festivalu u svom gradu Edmontonu.

- Uvijek sam bio dosta fleksibilan, pa sam nastavio raditi na tome. Pretilost! Funkcionira za mene, kaže Matt koji je član Jim Rose cirkusa koji se bavi ekstremnim i često mazohističkim točkama poput gutanja mača. Matt nastupa u ženskom dvodijelnom kostimu i kaže da ga ljudi često gledaju sa strahom, no on uživa u svom poslu, piše Daily Mail.










Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Ima 181 kilogram, a može se stopalima maziti po obrazima
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Samsung Galaxy S
» Dečak od 6,1 kilogram rođen u Smederevu
» Problemi sa stopalima - 8 razloga da obratite pažnju
» Recept protiv pukotina, žuljeva, grube kože na petama i tvrdih naslaga na stopalima.
» Šta sve može limun?
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-