Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Trač kutak - bla bla

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Čet 23 Jun - 23:37

Ovde ćemo tračarati Trač kutak - bla bla 2470496314
Nadam se da nećemo jedni druge Trač kutak - bla bla 4151842371
jer toliko ima materijala medju poznatim zvezdama da smo mi male sitne ribice za njih Trač kutak - bla bla 2222602150
Ako neko čuje ili pročita neki sočan trač ovde ćemo ga staviti pa ćemo o tome bla bla brbljati Trač kutak - bla bla 2113965524 Trač kutak - bla bla 2731662837










Trač kutak - bla bla F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 24 Jun - 19:13

Trač kutak - bla bla Goca


Muž poznate pevačice Ivan Marinković potvrdio da je prevara razlog njihovog razvoda!

Ivan Marinković, suprug Goce Tržan, priznao je ono o čemu svi šuškaju ovih dana - da se razvodi od poznate pevačice zbog prevare! On je istakao da još uvek nije podneta brakorazvodna parinica, već da su Goca i on u fazi razgovora. Ipak, na konkretno pitanje kako reaguje na priču o neverstvu svoje supruge, Ivan je rekao:


- Nemam reakcije, šta ja mogu tu da uradim. Ne mogu da vratim prošlost. Ja sam sa tom ženom živeo. Znao sam da će se pisati o njenim neverstvima i ne verujem baš u sve što pročitam. Nije pokrenuta brakorazvodna parnica. Nas dvoje smo još u fazi razgovora i pitanje je šta će se dogoditi - rekao je Ivan za "Kurir".










Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 24 Jun - 19:21

Bez veze..Nervira me kad se ovako mladi parovi razilaze a još je tu i malo dete. Ali, ako ne budu mogli da se dogovore, onda je i najbolje da se razidju.. Trač kutak - bla bla 1317522191










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 24 Jun - 19:23

Meni oni nikada nisu ni izgledali kao dobar par , potpuno različiti Trač kutak - bla bla 3884182119
Samo je bilo pitanje vremena koliko će njihov brak trajati.










Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 24 Jun - 19:30

Trač kutak - bla bla Natasabekvalac

Pop pevačica izjavila da žali za životom sa Danilom Ikodinovićem, čak i za njihovim svađama

Svi oni koji su pomislili da je srpska sapunica pod radnim nazivom "Nataša- Dača" okončana njihovim razvodom, prevarili su se. Tek počinje šou, a u glavnoj ulozi je trenutno Nataša Bekvalac, koja svakodnevno daje intervjue za domaće medije. Zanimljivo je da ona sada otvoreno priznaje da pati za bivšim mužem, od koga se razvela pre svega nekoliko dana:


- Volela bih da zbog Hane naši odnosi budu uređeniji. Ljubav je jedina emocija koju ću prema njemu imati i sve sam mu oprostila još prvog dana, zato što ja razumem ljude i shvatila sam da možda zaista nisam dovoljno dobra za njega - izjavila je Nataša za "Blic" i dodala:

- Ovih dana pokušavam da se izborim s nekim stvarima koje mi je život bez Danila u kući doneo: ne znam da ispunim račun za struju, nemam pojma gde su mi dokumenta, ne umem sama ni da se spakujem, on me je preslišavao da nešto ne zaboravim i zatvarao mi torbu kada je pretrpam, nemam zeleni karton i ne znam gde se vadi, trošim previše novca, on je uvek bio moj glas razuma...

Nedostaje mi naša svakodnevica, čak i svađa.












Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 24 Jun - 19:34

Citat :
Meni oni nikada nisu ni izgledali kao dobar par , potpuno različiti Trač kutak - bla bla 3884182119
Samo je bilo pitanje vremena koliko će njihov brak trajati.


To se nikad ne zna..nekad nam neki par izgleda kao totalno različiti u svemu, ali opet provedu puno godina zajedno. Very Happy

Moji su roditelji uvek bili kao rogovi u vreći, Laughing pa su proveli 48 godina zajedno, dok na žalost, otac nije preminuo. A kad bi ih ljudi gledali i slušali sa strane, izgledalo bi kao da se ni u čemu ne slažu. Laughing

A neki parovi opet, sve lepo fino, ljubav, sreća, pa prvi problem i odmah razlaz.. Trač kutak - bla bla 1317522191










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 24 Jun - 19:40

Shadow ::
Citat :
Meni oni nikada nisu ni izgledali kao dobar par , potpuno različiti Trač kutak - bla bla 3884182119
Samo je bilo pitanje vremena koliko će njihov brak trajati.


To se nikad ne zna..nekad nam neki par izgleda kao totalno različiti u svemu, ali opet provedu puno godina zajedno. Very Happy

Moji su roditelji uvek bili kao rogovi u vreći, Laughing pa su proveli 48 godina zajedno, dok na žalost, otac nije preminuo. A kad bi ih ljudi gledali i slušali sa strane, izgledalo bi kao da se ni u čemu ne slažu. Laughing

A neki parovi opet, sve lepo fino, ljubav, sreća, pa prvi problem i odmah razlaz.. Trač kutak - bla bla 1317522191


Istina Trač kutak - bla bla 2294901356










Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 12:48

Enigma ::
Ovde ćemo tračarati Trač kutak - bla bla 2470496314
Nadam se da nećemo jedni druge Trač kutak - bla bla 4151842371
jer toliko ima materijala medju poznatim zvezdama da smo mi male sitne ribice za njih Trač kutak - bla bla 2222602150
Ako neko čuje ili pročita neki sočan trač ovde ćemo ga staviti pa ćemo o tome bla bla brbljati Trač kutak - bla bla 2113965524 Trač kutak - bla bla 2731662837


Nešto sam pisao otračanju muškaracau odnosu na žene, a vi joši temu za tračanje na forumu imate .Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 12:51

Bole_ser Trač kutak - bla bla 2470496314 kako da ti kažem Trač kutak - bla bla 941697105 nego ovako Trač kutak - bla bla 1941054806










Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 12:55

wild filly ::
Bole_ser Trač kutak - bla bla 2470496314 kako da ti kažem Trač kutak - bla bla 941697105 nego ovako Trač kutak - bla bla 1941054806

Aaaaaaaaa ima tu jedan trik, kada žene makar malo ne traćčaju onda ih gledamo kao da im nešto fali, može se reći da mi muškarci volimo kada žena makar malko trača Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 13:17

Bole__Ser ::
Nešto sam pisao otračanju muškaracau odnosu na žene, a vi joši temu za tračanje na forumu imate .Laughing

Je li, jel' si ti ovo resio da popravis "odziv" na temu? happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 13:19

The Message ::
Bole__Ser ::
Nešto sam pisao otračanju muškaracau odnosu na žene, a vi joši temu za tračanje na forumu imate .Laughing

Je li, jel' si ti ovo resio da popravis "odziv" na temu? Trač kutak - bla bla 3690083436


Laughing Ma samo sam na neki način uperio prstom u dokaz da su žene veće tračare,to je poenta Trač kutak - bla bla 941697105
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 13:23

Mislim da ne govori istinu , došao je da pročita nove tračeve i prenese ih u toplije krajeve uz fudbal i pivo Trač kutak - bla bla 4151842371 Trač kutak - bla bla 2222602150










Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Ned 26 Jun - 13:28

Da znaš da bi mi godilo ladno pivce baš sada Very Happy A trač, pa toliko lepših stvari ima za dijalog, na primer, šta izazivaju crveno, crna kombinacija boja, to ume da bude interesantno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pon 27 Jun - 9:26

Najnoviji tračevi Wink


LOS ANĐELES - Rijana pala na koncertu; Oženio se Džejms Bond; Pomirili se Elton Džon i Džordž Majkl; Dženifer Aniston istetovirala ime psa

Rijana pala na koncertu

Trač kutak - bla bla 45332_rock-in-madrid-018-foto-a-isakovic_kf

Popularna pevačica Rijana je tokom nastupa u Kanadi izvodila svoj seksi ples, ali se zbog greške u koracima saplela i pala na kolena posred bine, što je nasmejalo ne samo publiku već i pomoćne igrače. Iako je pad bio veoma očit, crvenokosa pevačica se brzo snašla i nastavila koncert kao da se ništa nije desilo.

Oženio se Džejms Bond

Trač kutak - bla bla 44526_daniel-krejg-ap_kf

Britanski glumci Danijel Krejg i Rejčel Vajs, koji u novom filmu igraju muža i ženu, venčali su se. Krejg, koji je u nekoliko poslednjih filmova igrao Džejmsa Bonda, sledeću ulogu ima u američkoj adaptaciji romana „Muškarci koji mrze žene“ švedskog pisca Stiga Lašona, a Rejčel Vajs je dobila Oskara za „Brižnog baštovana“. Njih dvoje igraju bračni par u filmu „Dream House“, koji još nije stigao u bioskope.

Pomirili se Elton Džon i Džordž Majkl

Trač kutak - bla bla 44364_08-blic_kf

Popularni britanski muzičari Elton Džon i Džordž Majkl izgladili su sve nesuglasice koje su trajale punih sedam godina. Dvojica muzičara su bili prijatelji dugi niz godina, sve do momenta kada je, 2004. godine, Elton izjavio da „Džordž nije sasvim svoj“, nakon što je ovaj bio upleten u nekoliko seksualnih skandala.

Dženifer Aniston istetovirala ime psa

Trač kutak - bla bla 36966_zabvest3-jennifer-aniston_kf

Dženifer Aniston krenula je Andželininim stopama. Posetila je tatu studio i tražila da joj napišu ime psa Normana, koji joj je bio najbolji prijatelj 15 godina.


bliconline










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pon 27 Jun - 23:56

Mogla bi ja istetovirati ime mog mačora na guzi Trač kutak - bla bla 3845856932
Dobro da nije dugačko ime pa da ide na oba guza sve će to lepo stat na jedan Trač kutak - bla bla 3690083436










Trač kutak - bla bla F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 1 Jul - 0:50

Još jedan selebriti razvod: Demi Mur ostavlja Aštona Kučera?

Trač kutak - bla bla Demi

Izgleda da je na pomolu još jedan selebriti raskid - Demi Mur i njen 16 godina mlađi suprug Ašton Kučer se razvode!

Popularni glumački par već 6 godina je u braku i nasuprot tome što su im mnogi brzo predviđali bračni krah zbog razlike u godinama, važili su za jedan od najskladnijih parova u Holivudu. Kao razlog razvoda navode se Aštonove navodne prevare sa devojkama mlađim od Demi. Glumica navodno više nije mogla da izađe na kraj sa njegovom željom za izlascima i uživanjem, pa je odlučila da podnese zahtev za razvod braka.

Priča o razvodu do daljnjeg ostaje na nivou spekulacije, pošto se ni Demi, ni Ašton još uvek nisu oglasili po ovom pitanju.

Izvor: Mondo.rs










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Sub 2 Jul - 16:32

Citat :
2004. godine, Elton izjavio da „Džordž nije sasvim svoj“

A dok su se "tapkali" bio mu je sjajan. Gay posla, sta da se radi Cool
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Sub 9 Jul - 12:45

Ceca i Karleuša na sudu u novembru

Trač kutak - bla bla Sud

Prava je retkost videti na jednom mestu Cecu Ražnatović i Jelenu Karleušu.Ipak i to će se desiti i to za četiri meseca kada se ove dve dive budu pojavile na sudu.

Naime, nakon što je u novembru prošle godine JK na svoj „fejsbuk“ profil okačila otvoreno pismo Svetlani Ražnatović, u kome nije štedela optužbe na račun svoje „rivalke“, Ceca je odlučila da priča epilog dobije na sudu. Iako folk zvezda trenutno služi kaznu kućnog pritvora, isti će verovatno napustiti 30. novembra, kako bi u Višem sudu prisustvovala ročištu povodom tužbe koju je uputila na adresu koleginice.
Kako „Alo!“ saznaje, prvooptužena Jelena Karleuša-Tošić imaće „zadatak“ da obrazloži i argumentuje sve tvrdnje koje je tada iznela.
Glavna rasprava je održana pre dva dana u sudu, ali su se tada pojavili samo advokati tužioca i tužene i tada je Cecin advokat potvrdio da ona ostaje pri svemu što je navela u tužbi. Sudiji je predloženo da se sasluša Jelena Karleuša-Tošić i svi ostali tuženi i svedoci, koji su preneli otvoreno pismo popularne pevačice – priča za „Alo!“ dobro obavešten izvor iz suda i dodaje da svi navedeni akteri moraju biti u sudnici 30. novembra, inače će snositi posledice.
Podsećanja radi, poznato je da je prava retkost zateći ove dve pevačice na istom mestu u isto vreme. Pre sedam meseci, obe su se našle na velikoj proslavi magazina „Svet“ u beogradskom klubu „Teatro“ i kao što je bilo očekivano, ignorisale su jedna drugu.
No, kako stvari stoje, neće moći večno!

Ceca i JK bez komentara!
Kako bismo došli do komentara poznatih pevačica, pozvali smo njihove PR službe. Međutim, izjavu Jelene Karleuše-Tošić nismo dobili do zaključenja ovog broja, a Cecini saradnicu su nas uputili na njenog advokata u ovom slučaju Mišu Petrovskog, koji nam nije odgovorio na poziv.

„Ceco, zbog tebe sam trpela Arkana!“
U otvorenom pismu koje je Jelena Karleuša uputila Svetlani Ražnatović, pop diva je poručila Ceci da je glupa kao ku*ac.
- Da upoznam malo naciju sa nekim detaljima o našem nazovi odnosu: prvo sam zbog tebe trpela Arkana (mada, ko ga od svih nas nije trpeo). Zbog Arkana, novinari se nisu usuđivali da napišu nešto lepo o meni. Znao se šablon – za Jecu loše, za Cecu – dizanje u nebesa. Iako, realno, ti to ne zaslužuješ, al‘ ajde, snalažljiva si. Život je borba, a parola je – snađi se. Ali, zar ti nije bilo trulo dok je Arkan šamarao Minimaksa zato što me je branio od vas dvoje? Hmm? Mislim, stajala sam tu… Nisi pokušala da sprečiš… Ali da… Opet stari odgovor – to je uradio Arkan, ne Ceca – napisala je između ostalog Karleuša.

Izvor:alo.rs










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pon 11 Jul - 11:58

Bekamovi devojčici dali ime Harper Seven

Trač kutak - bla bla 105237_bekamovi04-foto-beta-ap_f

Mesecima se spekulisalo koje će ime Viktorija i Dejvid Bekam dati svojoj ćerkici. Jedan od najpopularnijih parova na planeti odlučio je da svoje fanove više ne drži u neizvesnosti pa je objavio da će se njihov novi član porodice zvati Harper Seven.


Ponosni tata Dejvid Bekam još juče je preko društvene mreže "fejsbuk" objavio srećnu vest.

- Jako sam ponosan i uzbuđen što mogu da objavim da se rodila naša ćerka Harper Seven Bekam. Teška je 3 kilograma i 400 grama, a stigla je na svet u 7.55 u Los Anđelesu. Viktorija se oseća dobro, a njena braća su ponosna što su dobila sestru - napisao je fudbaler.



Slavni supružnici verovatno su se odlučili za neobično ime Harper Seven, jer je sedam broj koji je Dejvid Bekam nosio na leđima dok je igrao u Mančester Junajtedu i Engleskoj. Neki tvrde da je Harper nastalo od prve reči magazina "Harper's Bazzar".


Međutim jedan njihov blizak prijatelj otkrio je kako je Harper staro englesko ime koje Viktorija mnogo voli, dok su se za Seven odlučili jer je beba rođena u sedmom mesecu nešto pre sedam sati ujutru.


blic.rs










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Čet 28 Jul - 11:33

Pomirili se Marijana i Nemeš!?

Trač kutak - bla bla V213128p0

Pobednica Velikog brata Marijana Čvrljak ponovo je u zagrljaju Nikole Nemeševića-Nemeša, piše list "Alo". Nemeš je pozvao da dođe u Beograd i ona je doletela.

Ljubav iz Velikog brata će, izgleda, ipak pobediti!

Nikola Nemešević-Nemeš oprostio je pobednici rijaliti-šoua Marijani Čvrljak to što je trebalo da joj oprosti (ili ona njemu), nije se obazirao na savete roditelja i njih dvoje su opet zajedno, piše beogradski list "Alo".

"Koliko god je Nemeš želeo da posluša svoje roditelje, nije mogao protiv sebe. Marijana mu je iz dana u dan sve više nedostajala i potreba za njom postala je neizdrživa. Posebno ako se uzme u obzir da nikada nije ni želeo da prekida vezu s njom, već da je to uradio pod pritiskom sredine", rekao je beogradskom listu neimenovani izvor blizak Nemeševiću.

Nemeš je odmah posle boravka na Tasosu pozvao Marijanu i izvinio joj se zbog onoga što je uradio u finalu Velikog brata.

"Njihov razgovor je bio veoma dirljiv i trajao je satima. Nikola joj je rekao da bi voleo da se vide i popričaju o svemu. Nije trebalo dva puta da ponovi, Marijana je odmah krenula za Beograd. Našli su se u njegovom stanu i posle maratonskog razgovora konstatovali da se vole i da bi svojoj ljubavi trebalo da pruže još jednu šansu", kaže taj izvor.

Nemeš je u finalu Velikog brata rekao da je shvatio da je Marijana sve vreme glumila u kući, dok ga je Šibenčanka gledala u neverici preko ekrana.

U više intervjua posle rijaliti-šoua i njihovog raskida, Marijana je ponavljala da bi dala sve pare koje je dobila kao nagradu (a reč je o 104.700 evra) samo da joj se Nemeš vrati.

"Ljubav ne može tako brzo da nestane. I dalje ga volim. Naravno da sam bila spremna da se razvedem zbog njega. Bila je to ljubav na prvi pogled, osetila sam veliku privlačnost. Ja ga volim. Još verujem u sve i nadam se da ćemo jednom moći da razgovaramo kao ljudi, bez uticaja ostalih i negativnih strasti", izjavila je ona nedavno.

(MONDO)










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Pet 29 Jul - 17:20

Što se tiče Bekamovih, mislim da kako su krenuli, uskoro će deci davati imena po brojevima Trač kutak - bla bla 1240115254 Skroz mi je to bezveze. Mogu da zamislim koje će komplekse mala imati kad poraste, i to samo zbog imena Trač kutak - bla bla 1240115254

A za Nemeša i Marjanu, pa šta reći, to je ionako sve bila fora da bi ona uzela novac i sad mogu lepo da žive u blagostanju do kraja života Trač kutak - bla bla 1240115254

Ovo sad zvuči kao savremena bajka Shocked
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610Čet 5 Jan - 10:46

Tajna savršenih holivudskih tela!

Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092


Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092


Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092


Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092


Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092


Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092


Trač kutak - bla bla Tajna-savrsenih-holivudskih-tela_1092

Ukoliko ste prvo pomislili fotošop, niste bili u pravu, jer ovoga puta nećemo govoriti o besumučnom dorađivanju fotografija. Danas govorimo o savršenim oblinama zvezda i to zahvaljujući magičnom spenks pojasu i pantalonama koje VIP obline drže pod kontrolom.

Za neke selebriti dame neće vas začuditi što nose ove moćne pantalonice, ali sigurna sam da će vas neke od njih iznenaditi… Trač kutak - bla bla 161891921

izvor: tracara.com










Trač kutak - bla bla 4285547593


Trač kutak - bla bla 2lwq2yh


Trač kutak - bla bla 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Dženifer Lopez - bivši uzvraća udarac   Trač kutak - bla bla Sat610Čet 5 Jan - 19:53

Dženifer Lopez - bivši uzvraća udarac


Bivši suprug Dženifer Lopez Mark Entoni objavio fotografije svoje nove devojke, manekenke iz Venecuele

Trač kutak - bla bla V229679p0

Dženifer Lopez (42) i Mark Entoni (43) razveli su se nakon sedam godina braka u julu 2011. Lopezova je ubrzo otpočela vezu sa duplo mlađim plesačem Kasperom Smartom, a sada je i njen bivši suprug pronašao podjednako mladu devojku.

Reč je mankenki iz Venecuele Šenon De Limi (24), čije je fotografije pevač objavio na svom Facebook profilu.

(MONDO)










Trač kutak - bla bla Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: 10 seksualnih tajni iz spavaćih soba poznatih parova   Trač kutak - bla bla Sat610Sre 12 Dec - 18:19

10 seksualnih tajni iz spavaćih soba poznatih parova

Trač kutak - bla bla Seks-12122012-625shutterstock
Foto: Shutterstock, JLP

IAKO u svojim spavaćim sobama svi rade više-manje istu stvar s određenim varijacijama, slavni vrlo često osjećaju pritisak medija koji od njih traže otvaranje pred kamerama i mikrofonima, a neki od njih to shvaćaju preozbiljno pa otkriju i više nego se od njih tražilo.

U nastavku možete pročitati deset najboljih "previše informacija trenutaka" kada su slavni jednostavno pretjerali i otkrili previše. Naravno, sve to na naše veliko oduševljenje.

Mariah Carey & Nick Cannon

Trač kutak - bla bla Mariahcareynick-29042012-625jlp

Cannon je u jednom intervjuu otkrio sljedeće: "Volim slušati njenu glazbu kad masturbiram. Ponekad imam te posebne večeri kad samo pustim neku njenu pjesmu i započnem s poslom".

Olivia Wilde & Jason Sudeikis


Trač kutak - bla bla Oliviawilde-jasonsudekis-12122012-625jlp

Za vrijeme večeri čitanja poezije, mlada se glumica potpuno otvorila i priznala da je njena vagina u prošloj vezi "umrla" te da se ona i njen dečko "ševe kao kenijski maratonci".

Will Smith & Jada Pinkett-Smith


Trač kutak - bla bla Jadapikettsmihtiwill625jlp

Nakon 11 godina braka i dvoje djece, Jada Pinkett-Smith za Redbook je prošle godine izjavila kako ona i njen suprug održavaju "žar u braku": "Budite prepredeni. Možete to učiniti i na WC-u kod neke svoje prijateljice. Ako ima ured, učinite to tamo. Budi njegova tajnica. Stanite negdje uz cestu i ševite se. Morate unijeti promjene".

Angelina Jolie & Brad Pitt

Trač kutak - bla bla Bradiangeilinajlp625100820112huhhoh

Angelina Jolie otkrila je što se događa u "najslavnijem holivudskom krevetu" u jednom razgovoru s novinarima Telegrapha: "On je pravi džentlmen. Savršeno je uravnotežen. S jedne je strane odličan otac, a s druge pravi muškarac. U svim stvarima u kojima to treba biti".

U intervjuu za EW rekla je ponešto i o seksu za vrijeme trudnoće: "To je odlično za vaš seksualni život. Situacija vas čini kreativnima pa se zabavljate".

Sting & Trudie Styler


Trač kutak - bla bla Sting-trudie-12122012-625jlp

Slavni je pjevač još davnih dana otkrio da prakticira tantrički seks, ali u intervjuu za Harper's Bazaar otkrio je još neke detalje: "U našoj vezi postoji određena razigranost. Sviđa mi 'seks teatar'. Volim izgledati dobro. Sviđa mi se kad se za mene sredi. Volim je odijevati".

Zoe Saldana & Bradley Cooper


Trač kutak - bla bla Zoesaldana-bradleycooper-12122012-625jlp

U razgovoru za Marie Claire, poznata je glumica koju je proslavila uloga u filmu "Avatar" otkrila sljedeće: Obožavam misionarsku pozu. I jako volim biti na koljenima. Sviđa mi se i kad sam gore... I obožavam doggy-style. Posebno kad stojimo".

Jane Fonda & Richard Perry

Trač kutak - bla bla Janefonda-12122012-625jlp

Jedna od najpoželjnijih glumica šezdesetih i sedamdesetih u svojoj je 74. godini otkrila kako održava strast u vezi pa je za časopis Hello! rekla sljedeće: "Nikad nisam iskusila pravu intimnost s muškarcem. Htjela sam to otkriti prije nego umrem. Dogodilo se to s Richardom. S njim se osjećam sigurno. Ponekad, kad vodimo ljubav, vidim ga kao tridesetogodišnjaka".

Kelsey Grammer & Kayte Walsh

Trač kutak - bla bla Kelseygrammer-12122012-625jlp

Poznati Frasier u razgovoru s Conanom O'Brienom otkrio je jedan zanimljiv detalj o njihovom odnosu dok je još bio u braku s Camille Grammer.

"Nekoliko mjeseci samo smo se ljubili. I želim da ovo bude jasno - vrijedila je čekanja", rekao je Grammer. Conan ga je nakon toga upitao nije li to bilo teško, a Grammer je odgovorio: "Pa, za čovjeka koji se nije seksao više od deset godina, i nije bilo toliko teško".

Gwyneth Paltrow & Chris Martin


Trač kutak - bla bla Gwyneth-martin-12122012-625jlp

U razgovoru za časopis Redbook, Gwyneth je opisivala kako joj je trening-metoda Tracy Anderson pomogla u životu.

"Ovaj trening za mene je učinio čuda. Podigao je moje samopouzdanje, a ne trebam ni govoriti o tome što je učinilo za moj seksualni život".

Jessica Simpson & Eric Johnson


Trač kutak - bla bla Jessicasimpson-12122012-625jlp

"Trenutno sam nezaustavljiva", rekla je Jessica u razgovoru s Ryanom Seacrestom opisujući seks za vrijeme trudnoće: "Veliki O (orgazam), sad je najveći O ikad".

(Index.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Trač kutak - bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Trač kutak - bla bla   Trač kutak - bla bla Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Trač kutak - bla bla
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Trac Grabber – genijalni izum zbog kojeg više nikad nećete zapeti u snijegu!
» Kutak za mesoždere
» Kutak za čitanje
» Terasa , kutak za uživanje
» Podrum-prijatan kutak za odmor
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-