Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Igrao se "vrućih" telefona

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Igrao se "vrućih" telefona Empty
PočaljiNaslov: Igrao se "vrućih" telefona   Igrao se "vrućih" telefona Sat610Pet 14 Dec - 17:02

Igrao se "vrućih" telefona

Vredni suprug je želeo da iznenadi svoju ženu, pa je rešio da umesto nje obavi kućne poslove.

Igrao se "vrućih" telefona V270563p0

Kada je na red došlo peglanje veša, telefon je zazvonio, a nesrećnik se umesto na telefon, javio na peglu.

Tomas Packovski iz Elbaga želeo je da pokaže kako može da bude divan muž i da uradi neke poslove po kući.

"Rešio sam da sve lepo ispeglam dok je ona na poslu, da joj dokažem da mogu", počeo je priču Tomas.

On se oduvek divio ženama što mogu da rade nekoliko stvari u isto vreme, pa je zato uključio peglu, otvorio pivo i gledao boks meč.

"Problem je bio u tome što sam se preterano udubio u bokserski meč i nisam preterano obraćao pažnju na ostalo. Kada je zazvonio telefon, podigao sam peglu greškom i prislonio je na uvo. Takav bol u životu nisam osetio", rekao je Packovski.

Da stvar bude još gora, dok je trčao do kupatila da ispere vodom opekotinu, on se "zakucao" u vrata.

"Tako da mi je i oko sada plavo i zatvoreno. Izgledam kao da sam učestvovao u onom meču", rekao je nesrećni Poljak.

Doktori su mu predvideli brz oporavak, ali mu je do daljnjeg zabranjen rad po kući.

(MONDO)










Igrao se "vrućih" telefona Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Igrao se "vrućih" telefona Empty
PočaljiNaslov: Re: Igrao se "vrućih" telefona   Igrao se "vrućih" telefona Sat610Pet 14 Dec - 17:09

haha Laughing zanimljivo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Igrao se "vrućih" telefona Empty
PočaljiNaslov: Re: Igrao se "vrućih" telefona   Igrao se "vrućih" telefona Sat610Pet 14 Dec - 17:25

To me podsetilo na .. happy



happy










Igrao se "vrućih" telefona Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34618

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Igrao se "vrućih" telefona Empty
PočaljiNaslov: Re: Igrao se "vrućih" telefona   Igrao se "vrućih" telefona Sat610Pon 17 Dec - 16:09

Kakav kreten. Pa, eto sam je ustvari rekao koliko mu je zaista bilo stalo do toga da pomogne supruzi. Sve sam kaže ovde:

Citat :
Problem je bio u tome što sam se preterano udubio u bokserski meč i
nisam preterano obraćao pažnju na ostalo
. Kada je zazvonio telefon,
podigao sam peglu greškom i prislonio je na uvo
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Igrao se "vrućih" telefona Empty
PočaljiNaslov: Re: Igrao se "vrućih" telefona   Igrao se "vrućih" telefona Sat610Pon 28 Apr - 18:15

Shadow ::
Igrao se "vrućih" telefona

Vredni suprug je želeo da iznenadi svoju ženu, pa je rešio da umesto nje obavi kućne poslove.

Igrao se "vrućih" telefona V270563p0

Kada je na red došlo peglanje veša, telefon je zazvonio, a nesrećnik se umesto na telefon, javio na peglu.

Tomas Packovski iz Elbaga želeo je da pokaže kako može da bude divan muž i da uradi neke poslove po kući.

"Rešio sam da sve lepo ispeglam dok je ona na poslu, da joj dokažem da mogu", počeo je priču Tomas.

On se oduvek divio ženama što mogu da rade nekoliko stvari u isto vreme, pa je zato uključio peglu, otvorio pivo i gledao boks meč.

"Problem je bio u tome što sam se preterano udubio u bokserski meč i nisam preterano obraćao pažnju na ostalo. Kada je zazvonio telefon, podigao sam peglu greškom i prislonio je na uvo. Takav bol u životu nisam osetio", rekao je Packovski.

Da stvar bude još gora, dok je trčao do kupatila da ispere vodom opekotinu, on se "zakucao" u vrata.

"Tako da mi je i oko sada plavo i zatvoreno. Izgledam kao da sam učestvovao u onom meču", rekao je nesrećni Poljak.

Doktori su mu predvideli brz oporavak, ali mu je do daljnjeg zabranjen rad po kući.

(MONDO)
 happy  happy  happy  happy  happy 

da mi nije ovaj što u rodu  happy  happy  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Igrao se "vrućih" telefona Empty
PočaljiNaslov: Re: Igrao se "vrućih" telefona   Igrao se "vrućih" telefona Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Igrao se "vrućih" telefona
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Sad si igrao igrice i nikad više!
» Povezali mozgove – znanstvenik igrao igricu tuđom rukom
» Otac monstrum: Sinčić (2) mu umro od gladi dok je igrao igrice
» Ovu aplikaciju odmah izbrišite sa androida!
» Otključavanje mobilnog telefona
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-