Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Sub 3 Nov - 14:08

Ženske vole isprobavat razne stvari , na pr. kakav utisak će nešto ostavit na dragog joj [You must be registered and logged in to see this image.]
Jeste li kad eksperimentisale takve mućkotine da biste otkrili kakav je mm [You must be registered and logged in to see this image.]

Komentarišete neku zgodnu žensku da čujete šta će reći? [You must be registered and logged in to see this image.]
Podmestite mu zgodnu frendicu da budu sami paa da vidite jel bi tu bilo nešto, jel vam vjeran a? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pisali mu pjesme samo da otkrijete jel talentovan da na njih odgovori istom mjerom ili kakav će koment na vaše dati? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pisali mu duge poruke al zamršene da vidite dal će skontat poentu [You must be registered and logged in to see this image.]

Isprobavali neobične poze u sexy , da vidite oće li se snaći i nešto vam od toga odbiti jer mu ne godi [You must be registered and logged in to see this image.]

Volite li igrat igrice s vašom ljubavi paa na taj način otkrivat kakav je u neobičnim situacijama [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja volim sve ovo što sam nabrojala ajd da čujem vas ili bar vaše mišljenje o tome? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Sub 3 Nov - 14:42

Volim kada osjetim da sam joj pokusni kunić. A to je lako osjetiti. Iz čista mira "počne čačkati mečku". Shocked [You must be registered and logged in to see this image.]

Počnem se "koprcati". Znam da to obožava. Kao cima me, uznemirila me. Laughing

Za druge ženske se pravim lud. Kao nisam uopće primijetio. Pa kako i mogu, kad s nje ne skidam oči. [You must be registered and logged in to see this image.]

Za stihove me ne pita. Sam kažem. Koji put me stvarno šokira, naježi, "raznese". Neki njeni stihovi su me stvarno "pomaknuli".

"Izuli iz cipela", što bi rekao moj stari drugar Paradiso. Stihovi su joj san. [You must be registered and logged in to see this image.] Koji put joj zavidim na inspiraciji. A onda pomislim da je to možda za mene. [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa se raznježim. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Sub 3 Nov - 14:53

Kako da ne Very Happy ,nekad se primi nekad ne..kad se namerno pravim ljuta,kad mu teram kontru,znajuci vec unapred kako ce rea Wink govati
Nazad na vrh Ići dole
Veštica

Super Član
Super Član

Veštica

Ženski
Poruka : 609

Lokacija : Nis

Učlanjen : 11.11.2012

Raspoloženje : na zavidnom nivou...


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Sre 14 Nov - 18:42

Ne volim ja takve tipove...ko kipove..samo klimaju glavom..vazi..vazi..necu da pricam i da se smejem sa robotom koji samo slusa moja naredjenja vec mora da ima svoje JA ili je jaca polovina ili je to puklo negde ..kad..ne.sme nikad da se desi da on samo mene slusa u svemu ima bre da tresne od astal i da kaze gde je bre zeno taj rucak..ili kakav je bre ovo zeno rucak....treba da se zna ko je musko ko zensko jer iza svakog uspesnog muskarca stoji jos uspesnija zena....
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Sre 14 Nov - 21:28


Paa nisam se baš posebno bavila tim poslićima, ali umem ..ponekad,.. izazovem reakciju čisto da vidim dali mu je i koliko stalo happy ..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Čet 15 Nov - 7:58

Enigma ::
Pisali mu pjesme samo da otkrijete jel talentovan da na njih odgovori istom mjerom ili kakav će koment na vaše dati? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pisali mu duge poruke al zamršene da vidite dal će skontat poentu [You must be registered and logged in to see this image.]

Baš ću da mu pišem pesme...Laughing Laughing Doduše, ja kako sam netalentovana, svaki bi bio talentovaniji od mene sigurno...Tako da ovaj test ne primenjujem Laughing...kao ni ostale..

Osećaj me vodi. Osobu osećam, pre svega. Prilično kroz njegovu priču osetim kakav je tip muškarca. Recimo da sam neka vrsta ''detektora laži'' Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Čet 15 Nov - 11:47

Enigma ::
Ženske vole isprobavat razne stvari , na pr. kakav utisak će nešto ostavit na dragog joj [You must be registered and logged in to see this image.]
Jeste li kad eksperimentisale takve mućkotine da biste otkrili kakav je mm [You must be registered and logged in to see this image.]

Komentarišete neku zgodnu žensku da čujete šta će reći? [You must be registered and logged in to see this image.]
Podmestite mu zgodnu frendicu da budu sami paa da vidite jel bi tu bilo nešto, jel vam vjeran a? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pisali mu pjesme samo da otkrijete jel talentovan da na njih odgovori istom mjerom ili kakav će koment na vaše dati? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pisali mu duge poruke al zamršene da vidite dal će skontat poentu [You must be registered and logged in to see this image.]

Isprobavali neobične poze u sexy , da vidite oće li se snaći i nešto vam od toga odbiti jer mu ne godi [You must be registered and logged in to see this image.]

Volite li igrat igrice s vašom ljubavi paa na taj način otkrivat kakav je u neobičnim situacijama [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja volim sve ovo što sam nabrojala ajd da čujem vas ili bar vaše mišljenje o tome? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je ipak dokaz da se muški i ženski mozak totalno razlikuju. Naš ameboidni mozak nas tera da obično kažemo ono što mislimo, a kad nešto uradimo to obično baš zbog toga i uradimo, a ne da bi iz toga izvukli neki zaključak, koji sa tim što smo uradili ima veze koliko i lanjski sneg Rolling Eyes.
Pita te neka šta misliš o Persi, ti se kao šaran upecaš i pomisliš da možeš da pričaš otvoreno, a ona iz toga izvukla zaključak kolika je specifična težina Saturnovog prstena [You must be registered and logged in to see this image.].
Par puta sam bio šokiran onime što su moje reči "značile" u "ženskim ušima" ...
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Sub 17 Nov - 19:35

Nikada nisam nesto tako pomislila niti pokusavala.A ako vidim da je muskarac vulgaran, zna gde su mu vrata i pozelim mu srecan put [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Čet 7 Maj - 22:10

Nije. Very Happy

A i da bi postao ''dragi'' mora da predje dugačak put. happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Čet 7 Maj - 22:15

Emelie ::

A i da bi postao ''dragi'' mora da predje dugačak put. happy

..a dok ga ti (sa)čekaš na tom "dugačkom" putu, pazi da ne postane nekoj drugoj "dragi".  happy

happyhappy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Čet 7 Maj - 22:30

Naravno da jeste..na početku veze volela sam da isprobavam svašta nešto samo da vidim kako će da se snađe u kojoj situaciji..neke reakcije su me oduševile neke razočarale ..sve u svemu nerešeno je ..
Mislim da je tako i najbolje jer one dobre situacije potenciram a one problematične izbegavam.. happy

Ispade da upravljam sa njim kao sa menjačem..nisam to mislila .. happy

Samo znam kada šta da očekujem i to je sve... happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610Pet 8 Maj - 0:30

neno@1 ::
Emelie ::

A i da bi postao ''dragi'' mora da predje dugačak put. happy

..a dok ga ti (sa)čekaš na tom "dugačkom" putu, pazi da ne postane nekoj drugoj "dragi".  happy

happyhappy


Ne čekam ja nikoga happy

Put je dugačak happy ako prekine neka ide dodjavola,u prevodu taj nije za mene. happy

happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?   Jel vam kad dragi bio pokusni kunić? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Jel vam kad dragi bio pokusni kunić?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Gosti-dragi i nezvani :D
» Dobro došli dragi gosti
» Svaki znak ima dragi kamen koji ga ŠTITI od zla
» Svaki mjesec u godini ima svoj dragi kamen, saznaj koji je tvoj
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-