Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Dobra stvar

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
antunj

Član
Član

antunj

Muški
Poruka : 1

Učlanjen : 25.10.2012


Dobra stvar Empty
PočaljiNaslov: Dobra stvar   Dobra stvar Sat610Čet 25 Okt - 15:04

OVO JE DEFINITIVNO SUUUUPER

Nasao sam ovo na jednoj news grupi i odlucio isprobati. Pre par nedelja, pretrazivao sam newsgrupe
i naisao sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi hiljade dinara u samo
PAR NEDELJA sa samo malim ulogom od 250 din! Pomislio sam, "Da bas, ovo mora da je prevara!" no kao
vecina nas, bio sam znatizeljan, pa sam nastavio s citanjem.

Kako god, pisalo je da posaljete 50 din svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom clanku.
Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na 6, te posaljete taj clanak na najmanje 50 newsgrupa.
(Ima ih na hiljade). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savetovanja s suprugom,
odlucio pokusati. Mislio sam "Sta imam da izgubim osim 6 markica i 250 din, zar ne?" Zatim sam ulozio
tih bednih 250 din I POGODITE STA!? u roku od 7 dana, poceo sam dobijati novac postom! Bio sam zaprepasten!
Pomislio sam da ce se tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano pristizao. U prvoj nedelji, zaradio
sam oko 900 din. Evo u drugoj nedelji sam i zaradio sam oko 8 000 din a novac jos ludacki pristize. To sve
sigurno vredi 250 din, i 6 markica!! Sada cu Vam reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi...
Osim toga, pobrinite se da imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli proveravati neke
informacije usput. OBECAVAM Vam da ako tacno pratite moje upute, zaradjivacete vise novca nego sto ste
ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DA BI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!! PREDLOG: Procitajte
ovu celu poruku pazljivo! Sledite jednostavna uputstva i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je.
MOLIM VAS, VERUJTE MI, ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 250 din (Plus postarina na samo 6 koverti...
samo jednom...bez ponovnog slanja poste) VAZNO: Ovo nije prevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno;
i 99 posto nije riskantno - stvarno funkcionise! Ako je odanost sledecim uputstvima, dobijacete izvanredne
prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Sledite ova uputstva TACNO, i 80 000 ili vise mogli bi biti vasi
u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA ucesnika. Molimo Vas
nastavite njegov uspeh pazljivo prateci i postujuci uputstva. Sada cete postati deo Postanskog poslovanja.
O ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista.
Mnogo udruzenja rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran
prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ih se ukljuci u tu listu.

Ovo su 4 koraka do sigurnog uspeha:

KORAK 1: Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite sledece na svaki papiric:
"PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST". Sada uzmite 6 novcanica od 50 din i stavite JEDNU u SVAKI od 6
papirica tako da se novcanica ne moze videti kroz kovertu (radi sprecavanja kradje). Zatim, stavite jedan
papiric u svaku od 6 koverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati 6 zatvorenih koverti, svaku sa
papiricem na kojem je iznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, i novcanicu od 50 din. Ono sto Vi
radite je da cinite uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtevate zakonitu uslugu i placate je! Kao vecina
nas bio sam pomalo skeptican i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i proverio sa U.S.
Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to zaista legalno. Posaljite tih 6 koverti na sledece
adrese:

1.) Atila Lukac,Kotorska 98,21000 Novi Sad,Srbija

2.) Vladimir Markovic,Svetog serafima Sarovskog 3/2 11273 Batajnica,srbija

3.) Ana Mladenovic,Kej 29.decembar 14/14, 18000 Nis,Srbija

4.) Jovica Matic,vojvode Brane 31/b, 14000 Valjevo,Srbija

5.) Zarko Beljic,Trnjacka mala bb,37244 Medvedja

6.) Jakovcevic Antun,Josipa Klarskog 29,24214 Donji Tavankut


KORAK 2 :Sada izaberite ime pod 1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, pomaknite ostala imena
prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i dodajte SVOJE ime pod brojem 6 na listi.

KORAK 3: Promenite u clanku sve sto trebate, no gledajte da clanak ostane slicniji originalu sto je vise
moguce. Sada, posaljite svoj prepravljeni clanak na najmanje 50 newsgrupa. (Mislim da ima priblizno 24,000
grupa) Vi samo trebate 50, no zapamtite, sto ih vise posaljete, to vise novca zaradite!) Ovo je savrseno
legalno! MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of
the Postal lottery zakona. Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prodjite sve
ponovno, i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE ostaje uspesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA
ucesnika i njihove pazljive posvecenosti uslovima. Uzmite to ovako: Ako ste posteni, program ce se nastaviti
i novac koji dobivaju mnogi drugi doci ce i do Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilo
na racunaru ili na papiru i cuvati beleske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJE da Vi zaista cinite uslugu.
(Takodje, bi mogla biti dobra ideja da zamotate novcanice od 50 din u tamni papir da bi ste smanjili rizik
postanskih lopova.) Vase ime ce se pomerati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do 1 pozicije
dobijacete hiljade dinara u CASHu!!! Kakva prilika za samo 250 din (50 din za svakog od 6 osoba napisanih
na listi). Posaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu!

KORAK 4: UPUTSTVA ZA KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU Korak 1) Ne trebate ponovno pisati ovo celo pismo da bi ste
ga poslali. Samo stavite kursor na pocetak pisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy'
iz edit menija. To ce kopirati celo pismo u memoriju racunala. Korak 2) Otvorite prazan 'notepad' dokument
i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo
u 'notepad' da biste mogli dodati svoje ime na listu. Korak 3) Spremite svoj novi notepad dokument kao .txt
dokument. Ako zelite poslati drugaciji clanak, uvek cete imati taj dokument koji mozete obradjivati.
Korak 4) Pokrenite 'Netscape' ili 'Internet Explorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe
(on-line forume, oglasne table, chat stranice, rasprave...) Cilj vam je da stto vise ljudi procita clanak!
Korak 5) Posetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknete na prazninu i
izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce
pregledavati liste posiljaka o odredjenoj grupi, kliknite na 'post message' dugme. Gotovi ste s prvim!

Cestitam...TO JE TO! Sve sto trebate je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad Vam udje u stos,
trebat ce Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu! ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA POSALJETE, VISE CETE NOVACA
ZARADITI! To je sve! Pocecete dobijatii novac u roku od par dana! EVO KAKO 250 DINARA POSTANE NEKOLIKO
HILJADA!! Od 50 posiljaka, recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo redak primer). Zaradili ste 250 din sa
svojim imenom na 6 mestu na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 50 din naprave MINIMUM 50
posiljaka, svaki sa Vasim imenom 5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 1 250 din za Vas,
Sada svaki od tih 25 naprave 50 MINIMUM posiljaka sa Vasim imenom na 4 i samo 5 odgovora svaki, dobijacete
prihod od 6 250 din! Sada, se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 50 sa Vasim imenom na 3 i dobiju samo 5
odgovora svaki, dobijacete prihod od 31 250 din! OK, e sada je onaj zabavan dio, svaki od tih 625 osoba
posalje MINIMUM 50 pisama sa Vasim imenom na 2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam doneli
156 250 din!!! E sad tih 3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 50 newsgrupa sa Vasim imenom na 1 i ako
jos uvijek 5 osoba po 50 newsgrupa reagira dobivate 781 250 din! Sa originalnim ulogom od SAMO 250din!
NEVEROVATNO! Kada Vase ime vise nije na listi, samo uzmete poslednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom
posaljete 250din imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno pocnete slati
posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da li shvacate da se hiljade ljudi spaja na internet i
cita clanke svaki dan? BAS KAO I VI sada!! Pa, da li sebi mozete priustiti 250 din i videti da li stvarno
deluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sta ako je plan izigran nitko Vam ne posalje novac? Pa sta!
Koje su sanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se
prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20 000 do 50 000
novih korisnika, svaki dan, sa hiljadama onih koji se spajaju u pravi internet. Zelim Vam uspeh i zaradu
mnogo novca...
Nazad na vrh Ići dole
 
Dobra stvar
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Je li dobra majka uvijek posve dobra ili bi trebala biti stroža?
» Ova stvar nas predstavlja na Evroviziji
» Jedna stara stvar
» Jedna stara stvar
» Dobra jela
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Porodica i zdravlje :: Porodica :: Poslovi/Zanimanja-