Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Pon 14 Apr - 0:33

Pitam se koliko zaista takve zene zaista vole svoje partnere Laughing  kada zbog jednog sexa s drugom mogu toliko da te mrze i budu pakosne  happy  i cak pozele da umres  happy  


Zato se ne vezujem  happy   danas me voli sutra mrzi   cool
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Pon 14 Apr - 0:36

Osveta je dokaz da je između ljubavi i mržnje linija tanka.. Rolling Eyes 

Mogla bih možda da se osvetim nekome koga mrzim (iako takva osoba ne postoji - za sada  Laughing ) ali nekome koga sam volela do juče..nikako  happy 

Najbolje je svako svojim putem.. happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Pon 14 Apr - 0:41

S-L_007 ::
Pitam se koliko zaista takve zene zaista vole svoje partnere Laughing  kada zbog jednog sexa s drugom mogu toliko da te mrze i budu pakosne  happy  i cak pozele da umres  happy  


Zato se ne vezujem  happy   danas me voli sutra mrzi   cool


I šta prevario???  affraid 

Pa nisam namjerno.  Rolling Eyes

Bio sam zaveden.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Pon 14 Apr - 0:43

Na zalost  Rolling Eyes   Koga volim ne mogu da mrzim to je isto kao kada bi mrzeo sebe  Laughing 

haha to je ok kada nekog ne volis ili mrzis iz nekog razloga   happy   

U pravu si  love    

Nasilje nista ne resava a osvet iscrpljuje i ostavlja gorak ukus  happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Čet 17 Apr - 1:10

Zabiberila bih mu čorbu ..slučajno  happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Čet 17 Apr - 1:58

Bez večere nekoliko dana..mesec dana..ma nekoliko meseci.. happy 

 happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Čet 17 Apr - 2:02

Aba to nebi prziveo ja mogu 40 dana  happy  happy  ali bez sexa ni 1  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Ned 1 Feb - 12:50

Kad se Ruskinja sekira, ona uzme sekiru...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i razbije bivšem mužu automobil. Ovu gospođu ni ljuta sibirska zima nije mogla da ohladi!

Šokantni snimak okačen na Jutjub zaista prikazuje 31-godišnju Ruskinju iz Angarska, čiji izliv besa je osetila „tojota kamri“ bivšeg životnog saputnika.
„Izdeljala“ kola bivšem mužu

Incident se dogodio pre neki dan na jugoistoku Sibira, pred nekolicinom prolaznika.

U jednom trenutku je krenula ka grupici prolaznika, koji su samo nastavili „taktičko povlačenje“ pred „nasekiranom“ ženom.

Snimak pokazuje da su stradali hauba i vetrobransko staklo napred i nazad, kao i stop-svetla.



Niko ne zna šta je uzrok ovom neprimerenom ponašanju. happy

msm da znam happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Pet 20 Mar - 11:53

Ostali su u parku sami, on je spustio pantalone i onda je ona uradila nešto NEOČEKIVANO!

Jedan čovek je posle piknika rešio da nasrne na prijateljicu svoje žene i pokušao da je primora na seksualne odnose. Ona se nekako odbranila i to na neobičan način

[You must be registered and logged in to see this image.]

Florina Ionitu (53) je pronašla žena sa spuštenim pantalonama do članaka, kako se drži za svoj polni organ i vrišti od bolova u lokalnom parku.

Njega je ujela za penis žena s kojom je navodno pokušao da ima seks posle piknika, nakon čega je vrištao u parku.

– Bila sam na pikniku sa mužom i nekolicinom prijatelja, i onda sam otišla da ih odvezem kućama, ostavljajući muža sa jednom prijateljicom. Kada sam se vratila, videla sam ga sa pantalonama spuštenim do članaka kako mi govori: “Zovi hitnu pomoć, otpašće mi” – priča šokirana supruga.

Pošto je zahtevala da zna šta se dogodilo, saznala je da je navodno pokušao da primora njenu prijateljicu da imaju odnose. Optužen je da je spustio svoje pantalone i pokazao svoj “ponos” pre nego što mu je ugrizla penis.

Njegova žena, Marija (49) kaže da je oprostila svom mužu za navodni incident i “da je pokušavao da uradi ono što svi muškarci pokušavaju”, ali da nije žurila da pozove pomoć, čak im je rekla da nije hitno.

Takođe, hitnoj pomoći nije dala precizna uputstva do mesta gde su se nalazili u parku u Kišinjevu, prestonici Moldavije.

(Telegraf.rs / Izvor:mirror.co.uk)










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Sub 9 Maj - 22:06

Dolazi Fata kući i nađe Muju u spavaćoj sobi s drugom ženom. Zgrabi ga za penis i odvuče ga u garažu.
Stavi mu ga u mengele i dobro ga pritegne. Izvadi ručicu od mengela i uze testeru u ruku.

Mujo se počne derati:
"Stani bona, šta to radiš? Nećeš valjda ... zbog jedne sitnice, da mi ga odsječeš?"

Sa osvetničkim osmjehom na licu Fata će:
"Jok ja, Mujo, ti ćeš. Ja ću samo da zapalim garažu happy

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610Sub 9 Maj - 22:16

Enigma ::
Dolazi Fata kući i nađe Muju u spavaćoj sobi s drugom ženom. Zgrabi ga za penis i odvuče ga u garažu.
Stavi mu ga u mengele i dobro ga pritegne. Izvadi ručicu od mengela i uze testeru u ruku.

Mujo se počne derati:
"Stani bona, šta to radiš? Nećeš valjda ... zbog jedne sitnice, da mi ga odsječeš?"

Sa osvetničkim osmjehom na licu Fata će:
"Jok ja, Mujo, ti ćeš. Ja ću samo da zapalim garažu happy

happy


Shocked angry   jbt, odakle ti ovakve ideje samo...kako da spavam nocas?... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario   Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Slatka osveta muškarcu koji vas je prevario
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Slatka
» Posni kolači
» Prevario je kompjuter MERCEDESA uz pomoć obične limenke!
» Kakva osveta zagrađenog vozača!
» Pitanja za žene
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-