Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Nije do tebe, ja sam u pitanju.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 11:43

Šta zaista znače otrcane muške fraze prilikom raskida


"Nije
do tebe, ja sam u pitanju", "Treba mi vremena za sebe", "Na poslu je
potpuno ludilo"...Da li ste se ikada zapitale šta muškarci stvarno misle
kada vam nabace jednu od ovih ofucanih fraza prilikom raskida? Da bi to
otkrili pitali smo eksperte, ali i obične mladiće. Evo šta su rekli.



Kada kaže: "Nije do tebe, ja sam u pitanju".


Šta zapravo misli:
- Ova znači samo jedno:"Do tebe je" - kaže Scott Haltzman, jedan od autora knjige "Tajne srećno oženjenog muškarca i tajne srećno udate žene".


- Niste po njegovom ukusu i vreme je da oboje
nastavite dalje, ali odvojeno. Ovakve rečenice čuvamo za žene koje su
nam drage, kako bi eventualno ostali sa njima prijatelji - objašnjava
Rick Blaiser (31), pisac iz Njujorka.


Kada kaže: "Treba mi vremena za sebe".
Šta zapravo misli:
Ti ga, zapravo, izluđuješ. Da, tvoj muškarac se guši u vezi, ali dobra je vest da to možda i nema veze sa tobom.
- Mnogi muškarci vole svoju nezavisnost, а kada počnu da osećaju dа gube аutomoniju, rade isto što i svaka životinja u kavezu – pokušavaju da pobegnu - kaže Haltzman.


Vaša veza se možda odvija suviše emotivno za njegov ukus, ili se
možda isuviše često viđate, sugeriše L .Joan Allen, autor knjige "Pravo
shvatanje ljubavi: Od ćorsokaka do srodne duše".



Kada kaže: "Na poslu je ludnica – nemam trenutno vremena za vezu".


Šta zapravo misli:
Žao mi je, ali on jednostavno nije više sa vama.


- Na poslu može biti napeto, ali ako ste mu važni, naći će vremena da vas ubaci u svoj pretrpani raspored, tvrdi Haltzman.


Mnogi prezaposleni muškarci uspevaju da usklade
karijere sa brakovima, kao na primer Donald i Melania Tramp ili Mišel i
Barak Obama,pa i bezbroj drugih poznatih ličnosti koji to uspevaju i pod budnim okom medija.


- Zapitajte se ovo: "Kada bi Hale Beri ili Šarliz Teron zakucale na vrata kancelarije mog dečka u sred njegovog prenatrpanog rasporeda na poslu, da li bi ih oterao?" - pita Haltzman.
Ako je odgovor ne onda se zapitajte zašto može da nađe vreme za njih, a ne i za vas.


Kada kaže: "Mislim da bi trebalo da viđamo i druge ljude".


Šta zapravo misli:
Voli da se viđa sa vama, ali bi se zabavljao i sa drugim ženama. Evo kako to objašnjava John Brown (36) scenarista iz Kalifornije.


- Kada mladić kaže da misli da bi trebalo da se
viđate sa drugim ljudima, on zapravo ispituje da li biste mu dopustili
da spava sa drugim ženama.


Brown kaže da muškarac i dalje misli da ste veoma privlačni bez obzira što ga privlače i druge devojke.


- Da nije tako potpuno bi prekinuo vezu - kaže Brown.


Kada kaže:"Previše si dobra za mene".
Šta zapravo misli:



Nije vam ravan ni u čemu i toga je svestan. Kada vam kaže da zaslužijete boljeg muškarca od njega, bežite.


- Većina ljudi sebe precenjuje. Ako vam mladić kaže da nije vredan truda, verovatno je u pravu. Poverujte mu i zahvalite mu se što vas je spasio od loše veze - savetuje Haltzman

Muški da li vam se desilo da koristite neku od ovih fraza, ili neku sličnu sa istim kontekstom, ako jeste zašto ste to radili, i da li ste stekli utisak da vam je dotična poverovala i da li je to raskid učinilo manje bolnim.
Devojke jeste li imale prilke čuti ovakve priče, šta vi mislite zašto ih dečaci pričaju, da li ste (ali iskreno-nikome nećemo reći Very Happy) poverovali u njih, kako ste reagovali na njih, i da li vam je raskid zbog njih lakše pao.
Evo prvi da priznam bilo je varijacija na temu sa prvom frazom, sad kad razmislim kapiram da je bzvz i da to ni na koji način nije ublažilo stvar, ali jednostavno u tom trenutku mi se i samo raskidanje činilo dovoljno grubim, da bih još na to dodavao ružne argumente.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 12:54

Povraća mi se kad čujem da neko to kaže [You must be registered and logged in to see this image.] Koji je to muškarac koji sam sebe srozava u očima žene [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 12:58

To su fraze kad te želi otkačit na finjaka, al zvuči glupoo da nemerem opisat rečima [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 13:13

Morgoth Bauglir ::
Povraća mi se kad čujem da neko to kaže [You must be registered and logged in to see this image.] Koji je to muškarac koji sam sebe srozava u očima žene [You must be registered and logged in to see this image.]

Onaj kome možda nije stalo do te žene, i koji je možda u zabludi da je tako lakše .... šta da radimo niko nije savršen, a i učimo se dok smo živi. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 15:43

To sve gore navedeno, pisu neki casopisi koji su pravili ankete sa nezrelim ljudima.
Odrastao i zreo muskarac, zna sta hoce i zeli u zivotu i kakvi su mu ciljevi.I onaj koji zaista voli svoju zenu ili devojku to i kaze i tako se ponasa, a ne izmislja neke glupe fraze kao( rekla-kazala), sta misli kada to kaze.....
Ma dajte vise, molim vas, nismo deca....
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 16:16

Kayser Soze ::

Devojke jeste li imale prilke čuti ovakve priče, šta vi mislite zašto ih dečaci pričaju, da li ste (ali iskreno-nikome nećemo reći Very Happy) poverovali u njih, kako ste reagovali na njih, i da li vam je raskid zbog njih lakše pao.

Moram priznati da sam čula ovaj zadnji primer ..Suviše si dobra za mene i naravno nisam mogla da poverujem u to wonder Veću glupost u životu nisam čula wonder
Pa ko ne bi želeo da bude sa nekim ko je bolji ? confused










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610Pet 12 Okt - 16:34

Shadow ::
Kayser Soze ::

Devojke jeste li imale prilke čuti ovakve priče, šta vi mislite zašto ih dečaci pričaju, da li ste (ali iskreno-nikome nećemo reći Very Happy) poverovali u njih, kako ste reagovali na njih, i da li vam je raskid zbog njih lakše pao.

Moram priznati da sam čula ovaj zadnji primer ..Suviše si dobra za mene i naravno nisam mogla da poverujem u to [You must be registered and logged in to see this image.] Veću glupost u životu nisam čula [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa ko ne bi želeo da bude sa nekim ko je bolji ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Tako je Shadow Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Nije do tebe, ja sam u pitanju. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije do tebe, ja sam u pitanju.   Nije do tebe, ja sam u pitanju. Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije do tebe, ja sam u pitanju.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Boli vas grlo? Kako da znate da li je u pitanju prehlada ili streptokoka
» Ni s tobom, ni bez tebe
» Sve za tebe , draga!
» Nakon ovog žene vam neće moći odoleti
» Nateraj ga da misli SAMO na tebe!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-