Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Cemu se raduje vas partner?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Pon 24 Sep - 13:07

Svi volimo da dobijamo poklone.Za rodjendane,imendane,godisnjice,neke posebne prilike..ili tek onako,kao znak da ste se setili,da ste mislili na nju/njega..
Cime najcesce obradujete dragu osobu?Nekim licnim pokolonom,cokoladom,parfemom,knjigom,kuhinjskim aparatom?Cesto poklon moze da izazove i razocarenje.Znate ono kad ona-suptilno- danima prica o necemu,a vi gupite nesto sasvim deseto,da li vam se desavalo?
Ili ono,kad za rodjendan kupite stvar potrebnu za kucnu upotrebu,ovo se meni desilo,bila sam ljuta,mozda nekom ne bi smetalo..Jednostavno da li uvek znate sta da poklonite ili vas muce dileme,trudite li se ili kupite ono sto znate da sigurno prolazi?
Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Čet 11 Okt - 9:15

Jedino sto nikad nisam mogla da mu izaberem kao poklon je odeca/obuca.To on sam bira i niko se od nas(familije,prijatelja) tu i ne meša.
Ali zato ne mogu da omanem kad su u pitanju knjige,graficke novele,stripovi.
Mada,vise volim da ga obradujem npr. vecerom po njegovom ukusu.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Sub 13 Okt - 2:31

Kako vreme odmiče sve manje znam šta bi moglo da je zadovolji ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Ned 4 Maj - 22:55

On se najviše meni obraduje. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Ned 4 Maj - 23:17

Ona se najvise obraduje kada joj kupim poklone I buket crvenih ruza I spremim veceru za nas dvoje!
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Čet 9 Okt - 18:27

Mom osmehu , dodiru ,poljupcu , zagrljaju happy

aa onda slede poklončići uvjek drugačiji , neobični i ludački , što bi rekli uvrnuti u mom stilu happy happy










Cemu se raduje vas partner? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Čet 30 Okt - 21:44

Neponovljivom zadovoljstvu  happy happy Perverzijama  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Sre 19 Nov - 23:10

Kad mu sednem u krilo. happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Čet 20 Nov - 0:23

Kad mi u pogledu vidi, da sam još uvijek njen.. happy
Nazad na vrh Ići dole
Malisef

Master
Master

Malisef

Other / Decline to state
Poruka : 5210

Učlanjen : 20.10.2020


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Pet 6 Nov - 9:05

mom osmjehu kad vidi da sam sretna i on je  sretan tada, ako ja nisam sretna vidim na njegovom licu zabrinutost. Raduje se svake minute biti uz mene, mada meni  više paše malo  da se makne koliko god se mi voljeli  ipak mi treba malo prostora za disati.
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Pet 6 Nov - 9:12

Alatu, bilo kakvom, obozava da ga ima,..... Kao dete igracke, vrlo slicno .... I sam bi potrosio poslednje pare na to....

I naravno, materijalu za makete....

Matoro deriste  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Horus

Super Član
Super Član

Horus

Muški
Poruka : 596

Godina : 48

Učlanjen : 04.05.2018


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Pet 13 Nov - 10:14

Lilith ::
Alatu, bilo kakvom, obozava da ga ima,..... Kao dete igracke, vrlo slicno .... I sam bi potrosio poslednje pare na to....

I naravno, materijalu za makete....

Matoro deriste  Very Happy
Pa više bi ti trebala da se raduješ što tvoj partner ima dobar alat, ne moraš zvati majstora. Ili je baš to problem, možda voliš da majstor reši problem? Tako bi partner imao više vremena za tebe  Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Pet 13 Nov - 20:25

Ja volim to sto se u sve razume... On i drugima popravlja ili pravi stvari... Najcesce deci pravi sve i svasta od drveta...

Vremena za mene ima taman tolko koliko mi treba  happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Malisef

Master
Master

Malisef

Other / Decline to state
Poruka : 5210

Učlanjen : 20.10.2020


Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610Ned 30 Apr - 7:49

Trenutno foteljama,ubile ga ove stare kozne fotelje.
I jest tu je u pravu,zimi su prehladne,moras staviti deke ako os siditi,liti se zalipis za tu kozu opet moras staviti lancune,tako da mi te kozne neko nudi đabe,nikad vise u kucu to mi  nece uci reko..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Cemu se raduje vas partner? Empty
PočaljiNaslov: Re: Cemu se raduje vas partner?   Cemu se raduje vas partner? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Cemu se raduje vas partner?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» U čemu su muškarci bolji a u čemu žene?
» Vas idealni partner ?
» Koliko vas partner menja?
» Partner/partnerka vas neće učiniti kompletnim
» Znaci koji pokazuju da vas partner vara
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-