Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Mali saveti za žene

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Trebamo imati više razumevanja ako ..   Mali saveti za žene  Sat610Pon 23 Jan - 16:17

[You must be registered and logged in to see this image.]

MUŠKARCI rade greške, što je normalno, ali postoje neke kojih jednostavno nisu ni svjesni. Ovo su situacije u kojima nas znaju jako naživcirati, iako ni sami ne znaju zašto.

Zaboravljaju stvari

Rezervacija karata za kino, naručivanje doktoru ili odlazak u dućan nakon posla: Sve ove stvari tvoje dečko sigurno vrlo lako zaboravlja. Problem je u tome što su žene prirodni multitaskeri i izvršavanje više poslova odjednom im nije problem, dok se muškarac više voli fokusirati na jednu stvar. Jednom kad dođe na posao, on zaboravlja na sve ostalo dok ne dođe kući.

Izgubi se nakon seksa

Tipična stvar: Seks je gotov i on ne funkcionira. Stvar je u tome da si ti vrlo vjerojatno svršila prije njega, i imala malo vremena da dođeš k sebi. On je upravo svršio i ne može se pomaknuti jer mu svaki pokret stvara problem. Nemoj to shvatiti kao nezainteresiranost, već kao kompliment.

Ne cijeni tvoj trud

Kuhala si cijelo prijepodne, a on je samo sjeo za stol i kratko ti se nasmiješio? Problem je u tome što muškarci nisu toliko pričljivi kada je zahvaljivanje u pitanju, a on vjerojatno misli kako ti jako dobro znaš koliko cijeni to što si učinila. Umjesto da ga napadneš, pogledaj njegov izraz lica: Muškarci jesu stvorenja od manje riječi, ali osmijeh može reći mnogo toga.

Smiren je

Tebi je netko ukrao torbicu, a on te samo pokušava smiriti umjesto da naganja lopova po ulicama? Muškarci su racionalna bića, pa će te tako tvoj dragi vjerojatno pokušati smiriti riječima i smanjiti paniku, što je odlična kvaliteta. Da je nas žene pitati, mi bismo za svaku ukradenu torbicu pozvale cijelu policiju i očekivale tretman kao u filmu. Dobro je imati nekog realnog kraj sebe.



B92










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Uto 24 Jan - 21:22


Za ove stvari da imam razumevanja? Shocked Nema šanse.. happy

Pa ovo su stvari koje najviše nerviraju..zamisli da treba da izađeš sa njim, spremaš se ceo dan, a kad odeš ispred bioskopa on zaboravio karte?! Shocked Ili, pošalješ ga da ti kupi ono najosnovnije ili samo dve tri stvari koje bi i dete zapamtilo, a on se uvek vrati bez nečega što si mu rekla resign ...Meni tad dođe da ga ubijem, a ne da imam razumevanja happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Uto 24 Jan - 21:31

Ja kad ovo čitam, sve molim boga da ne naidjem
na takvog. Ajde, što zaboravlja - nije prijatno ali
i nije neoprostivo, ali ovo drugo Rolling Eyes Da ne ceni
moj trud, da se izvlači uz izgovor kako ima i gorih
od njega ( dobro, ovo sam ja imputirala happy ),
ima da ga vratim mami kao hitnu pošiljku happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Uto 7 Avg - 2:21

Za prave zene

LADIES - Ako slučajno presolite jelo dok se kuva ubacite jedan oguljeni krompir i on će upiti višak soli za automatski "fix-me-up"

REAL WOMEN - Ako presolite jelo dok kuvate to je loše. Molim ponavljajte za mnom moto Pravih zena:

- "Ja sam to skuvala i ti ćeš to jesti i ne zanima me koliko je loš ukus."

[You must be registered and logged in to see this image.]

LADIES - Lek za glavobolju: Uzmite limun prepolovite na pola i utrljajte u čelo. Pulsiranje će nestati.

REAL WOMEN - Uzmite limun pomešajte sa tekilom, ohladite i popijte. Možda ćete još uvek imati glavobolju ali koga briga!

[You must be registered and logged in to see this image.]

LADIES - Da bi sprečili klijanje krompira ubacite jednu jabuku u vreću s krompirima.

REAL WOMEN - Kupite kutiju gotovog krompir-pirea i nećete morati brinuti o krompiru kome rastu noge i ruke.

[You must be registered and logged in to see this image.]

LADIES - Kada recept za kolače zahteva brašnjenje kalupa upotrebite malo suve smese za kolač pa neće biti belih tragova sa spoljašnje strane kolača.

REAL WOMEN - Idite u pekaru/poslastičarnicu - oni će ga čak i dekorisati.

[You must be registered and logged in to see this image.]

LADIES - Ako imate problema sa otvaranjem tegli, pokušajte upotrebiti gumene rukavice za pranje sudja. One onemogućavaju proklizavanje stiska i čine otvaranje tegli lakšim.

REAL WOMEN - Idite pitati JAKO ZGODNOG suseda da to napravi za vas.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I na kraju najvažnije...

LADIES - Ne bacajte ostatke vina. Zamrznite u kockice leda za buduću upotrebu u saftovima i gulašima.

REAL WOMEN - Ostaci vina??? Shocked [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Muški saveti ženama    Mali saveti za žene  Sat610Uto 2 Okt - 20:30

7 muških saveta za žene

[You must be registered and logged in to see this image.]

1. Radite svoje

Ne dopustite da muškarac postane centar vašeg univerzuma. Ako načinite od njega čitav svoj život, on će izgubiti interesovanje jer će početi da se guši! Zapamtite, on će se zaljubiti u dinamičnu “tebe” koja ima sopstvena interesovanja i strasti i koja je želela da ga učini delom svog života, ali ne čitavim životom. Muškarce privlače samouverene žene koje kapiraju koncept “međuzavisnosti”. Međuzavisnost znači da ste oboje nezavisni i zavisni; imate sveti prostor svoje veze kao i sveti prostor posla, interesovanja i prijatelja. Ne dozvolite da izgubite stvari koje su vam najbitnije, i nastavite da radite ono što ste radile i pre zabavljanja sa njim: vaše mirno nedeljno jutro, odlazak u teretanu, godišnji odmor sa prijatejima itd…

2. Ne prepuštajte/opuštajte se previše na prvom sastanku

Iako mislite da je slatko da popijete tri čaše vina na večeri, on to ne misli. Pusti da upozna pravu tebe. Ako ti je baš potrebno opštanje pre sastanka, odgledaj komediju pre nego što kreneš ili prošetaj.

Takođe, naruči pravu večeru. Jedan dečko je rekao da devojka na prvom sastanku nije htela da naruči jelo jer nije bila “gladna”. Ali svaki put kada bi isekao zalogaj mesa, ona bi mu zgrabila! Najbolje je da čašu ostavite do pola punu a tanjir prazan.

3. Pojedini muškarci se plaše vezivanja (tako da im je možda treba malo više vremena da odluče da li ste vi ta)

Iako je dečko spreman za vezu, ako to budete forsirali na trećem sastanku on će se zaista pitati da li želite da budete u vezi sa njim ili sa bilo kojim drugim dečkom. On će se pitati kako to na osnovu dve večere i jednog odlaska u muzej, već znaš da želiš njega za dečka?! Iako je sjajno dati dečku do znanja šta želiš od života ili svoje ciljeve, daj sebi vremena dag a upoznaš pre nego što odlučiš. (Taj razgovor sačuvajte za posle trećeg ili četvrtog sastanka). Veruj, osećaćeš se mnogo bolje kad razmisliš o vezi sa njim nakon nekog vremena. Ne požuruj sa upoznavanjem. Ne samo da je ova faza zabavljanja uzbudljiva, već ti takođe dozvoljava da sakupljaš podatke koji su ti potrebni da zaključiš da li je on pravi materijal za dečka i neko sa kime bi bila u vezi.

4. Uvek želimo da nas pozovete u stan nakon prvog sastanka, ali se potajno nadamo da ćete reći ne

Ukoliko želiš da znaš do znanja muškarcu da si material za devojku, nemoj da se smuvaš sa njim na prvom sastanku. Verovatno će se pitati da li bi isto uradila i sa Tomom, Dikom i Herijem. Ovo je takođe dobar način da vidiš da li on traži neku neobaveznu zabavu ili nešto ozbiljnije. Često verujemo da muškarac očekuje od nas seks i da će. ukoliko mu ne ispunimo odmah to očekivanje, on izgubiti interesovanje. Zapravo, upravo je suprotno. Nije baš uvek prava stvar, ali “upoznavanje” tada postaje mnogo zanimljivije.

5. Ne zovite nas non-stop. Pustite nas da zovemo

Ako stalno zovete, pišete poruke, mejlove i sve organizujete, muškarac neće morati prstom da mrdne. Neka komunikacija bude izbalansirana. To ne znači da nikad ne treba da pozovete muškarca sa kojim se zabavljate, ali pustite njega da nekad pokreće stvari, bar u prvoj fazi. Ukoliko ste oboje zainteresovani jedno za drugo, biće prirodne ravnoteže u komunikaciji. Ako osećate krivicu zbog toga što se previše javljate, napravite pauzu i vidite da li ćete dobiti nešto za uzvrat i da li će druga strana uložiti trud. Ako je tako, super! A ako nije? Nastavi dalje sestro! Zaslužuješ nekog ko će tebe tražiti, zvati te i pitati da izađete.

6. Ne pretpostavljaj da si jedina

Koliko god strašno zvučalo pričati sa svojim muškarcem o ekskluzivnoj vezi, još je strašnije da jednostavno pretpostaviš da ne viđa druge ljude. Reči su korisne i zato morate ponekad pričati. Dakle, kaže da želi da vas upozna sa svojom sestrom? Odlično! To i dalje ne znači da si jedina. Probaj bolje nešto ovako: “Znaš, ja baš ne bih volela da viđam druge ljude. Šta ti misliš?” Ako ti ne da zadovoljavajući odgovor, baj, baj! Ako kaže da, super! Samo napred!

7. Nisu svi muškarci isti, dajte im šansu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko god lako bilo da bazirate mišljenje na osnovu jednog iskustva koje ste imali sa dečkom ili na osnovu priče najboljeg prijatelja, nisu svi muškarci isti. Iako su svi ovi saveti od muškaraca veoma korisni, svaki muškarac je individual za sebe. Pustite ih da se pokažu i da dokažu koliko su zainteresovani! Muški saveti mogu da pomognu više nego što ste mislile pa probajte da naučite nešto od njih i primenite. Videćete da deluje!

Net










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shuki

Član
Član

Shuki

Muški
Poruka : 401

Godina : 45

Učlanjen : 26.02.2013


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Sre 20 Mar - 0:02

Jedini savet koji imam je: žene budite ženstvene, to se svakim danom sve više gubi... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Ned 13 Jul - 13:12

citat ::
Izgubi se nakon seksa

Tipična stvar: Seks je gotov i on ne funkcionira. Stvar je u tome da si ti vrlo vjerojatno svršila prije njega, i imala malo vremena da dođeš k sebi. On je upravo ****** i ne može se pomaknuti jer mu svaki pokret stvara problem. Nemoj to shvatiti kao nezainteresiranost, već kao kompliment.

 Shocked 

Ima logike  happy happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Ned 13 Jul - 14:41

Enigma ::
citat ::
Izgubi se nakon seksa

Tipična stvar: Seks je gotov i on ne funkcionira. Stvar je u tome da si ti vrlo vjerojatno svršila prije njega, i imala malo vremena da dođeš k sebi. On je upravo ****** i ne može se pomaknuti jer mu svaki pokret stvara problem. Nemoj to shvatiti kao nezainteresiranost, već kao kompliment.

 Shocked 

Ima logike  happy happy 
Evo zašto ima logike Eni

Citat :
Kod muškarca se zbivaju dva neovisna, ali usklađena refleksa, kojima se ostvaruje pražnjenje i brizganje sjemena (sperme). Orgazmički refleks započinje mehaničkim podraživanjem osjetilnih receptora u glaviću i tijelu penisa, pa živčani impulsi dospijevaju do leđne moždine. U uzvratu simpatička vlakna potiču alfa adrenergične receptore glatkih mišića u spolnome sustavu, što uzrokuje kontrakcije, odnosno niz refleksnih mišićnih stezanja u spolnom sustavu, popraćenih osjećajem ugode. Pražnjenje sjemena nastaje refleksnim stezanjem glatkih mišića u stjenkama sjemenovoda, sjemenskih mjehurića i prostate. To stezanje potisne sjemenu tekućinu i spermije u stražnji dio mokraćne cijevi, koja iz mokraćnog mjehura prolazi kroz prostatu i nastavlja se u penis. Pri tome mišićni zapirač (sfinkter) zatvara ušće mokraćnog mjehura, kako sjeme ne bi dospjelo u mokraćni mjehur. Mišićna stezanja i pražnjenje sjemena podražuju brojne osjetne završetke u prostati i sjemenskim vodovima te nastaju podražaji koje neovisni živci provode u spolna središta kralješnične moždine. Samo je djelić sekunde dovoljan da iz kralješnične moždine krenu uzvratni poražaji koji ritmičkim stezanjem mišića u stijenci mokraćne cijevi i u mišićnoj pregradi zdjelična dna dovode do brizganja sjemena iz muškog spolnog organa ili ejakulacije. Orgazam je u pravilu kod muškaraca redovito spontani doživljaj i prosječno dostižu orgazam za dvije do četiri minute nakon početka podraživanja masturbacijom ili snosajem, a on je uvijek udružen s ejakulacijom. Za vrijeme predigre muškarac se brže uzbudi, ubrzava pokrete tijekom penetracije, a nakon orgazma uzbuđenost u pravilu brzo nestaje, krv se brzo povlači iz spolnih organa. Nakon orgazma muškarci na neko vrijeme koje individualno traje od nekoliko minuta, do nekoliko sati pa čak i nekoliko dana, gube zanimanje za bilo kakvu seksualnu aktivnost i ono što u pravilu najviše žele nakon orgazma je dobar san s obzirom da se mišićje i krvne žile moraju nekoliko sati odmarati da bi se njihova snaga oporavila. Dugotrajne erekcije bez završene ejakulacije i orgazma kao i suzdržavanje od snošaja uzrokuju distrofične promjene spolnih organa, produženo uzbuđenje živčanih središta uz funkcijsko slabljenje i gašenje spolnih uvjetnih refleksa. Stalno odgađanje prirodnog refleksnog puta, samokontroliranje uzbuđenja te odgađanje orgazma i ejakulacije, pa i pri prekinutom snošaju (coitus interruptus) ometa mehanizme spolnih organa, nepotpuno se steže i prazni krv iz erektilnih tvorbi (zastojna hiperemija), refleks uzbuđenja ne dostiže maksimum, pa središta za erekciju i ejakulaciju s vremenom popuste, često uz upalne promjene u prostati.

Drugačije nego kod žene. Mnogo drugačije. Trbea nam više vremena da se "očitavimo"
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Birajte muškarce koji vole knjige    Mali saveti za žene  Sat610Pet 14 Nov - 18:10

Birajte muškarce koji vole knjige


Za razliku od drugih muškaraca, „knjiški moljac“ bolje razume žensku psihologiju.
Nisu mu strane njene unutrašnje borbe, zna da čita između redova i shvata da
su važni znakovi često sakriveni pored puta.


[You must be registered and logged in to see this image.]



Ako odete kod nekoga u kuću i vidite da nema knjige, nemojte spavati sa njim - upozorio je

američki reditelj Džon Voters. Mnoge žene složiće se sa ovim filmadžijom, ističući niz prednosti
muškaraca koji čitaju sve, od klasika, preko istorijskih dela, do bestselera.

Mada pravila nema, mahom je reč o inteligentnim, saosećajnim i mudrim muškarcima. Maštoviti
su, elokventni, radoznali, umeju da se stave u tuđu kožu, znaju da vole i ne boje se ljubavi.
Svesni su da prvi utisak često vara, manje su skloni osuđivanju i ne beže od komplikovanih

žena. Naprotiv, one su im zanimljivije od dama kod kojih je sve ispisano na jednoj stranici.
Za razliku od muškaraca koji sliku o nežnijem polu stvaraju na osnovu filmova i serija, „knjiški

moljac“ bolje razume žensku psihologiju. Nisu mu strane njene dileme i unutrašnje borbe, zna

da čita između redova i shvata da su važni znakovi često sakriveni pored puta. Dok će ga mnogi
kritikovati da je zastareo jer i dalje veruje u pravdu, poštenje i dobrotu, on zna da je čovek bez
principa kao drvo bez korena.
I zato, sledeći put, pre nego što uletite u krevet sa momkom dobro osmotrite da li u stanu ima
najvažniju stvar - policu sa knjigama.

novosti.rs
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pet 14 Nov - 18:13

Sta mislite o ovome, dragi moji?
Nisam imala srece da sretnem  muskarce koji imaju knjige na polici.
Ako su ih imali, to su bile one koje sam im ja poklanjala.   happy










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Dvadeset muskih zapovijedi svim zenama    Mali saveti za žene  Sat610Pet 5 Dec - 21:31

1. Ženske grudi postoje da bi se u njih buljilo! Nemojte to, pobogu, pokušati promijeniti!
2. Naučite pravila ponašanja wc školjke! Ta odrasle ste osobe! Ako je daska dole, dignite ju gore. Za potrebe školjke nama je potrebno da daska bude gore, a vama dole. Mi vama nikada ne prigovaramo kad ostavite dasku dole, zar ne?

3. Subota - sport i soprtska kladionica. Promijeniti to je kao da promijenite zakon plime i oseke.
4. Šoping NIJE sport. I ne, mi nikada to nećemo misliti drugačije.
5. Plakanje i cmizdrenje je isto što i ucjena !

6. Kada nešto trebate - pitajte. Da to malo pojasnimo:
- mi ne razumijemo vaše diskretne znakove!
- mi ne razumijemo kada okolišate!
- mi ne razumijemo kad nam nešto pokušavate reći!
- JEDNOSTAVNO TO RECITE!

7. "Da" i "ne" su sasvim normalni i uobičajni odgovori na pitanja koja postavljate
8. Nemojte nas mučiti sa svojim problemima, osim ako stvarno ne želite da ih riješimo. Jer mi to radimo, rješavamo probleme. Za sažaljenje imate svoje prijateljice!

9. Glavobolja koja traje 3 mjeseca je veliki problem. Idite posjetiti doktora!
10. Sve ono što je muškarac rekao prije 7 dana više ne vrijedi. Zato ne pitajte zašto ne održavamo obećanja.
11. Ako ste se umislile da ste predebele, možda stvarno i jeste! Nemojte nas to onda stalno pitati.
12. Imate dosta haljina!
13. Imate i previše cipela!

14. Šta se tiče naše linije, ja sam dobro uobličen. Okruglo je oblik.
15. Ako nešto što smo mi rekli može biti protumačeno na 2 načina, a jedan od tih vas raspizdi ili rasplače, znajte da smo mislili na ono drugo.
16. Možete nam reći da vam pomognemo ili nam možete reći KAKO da vam pomognemo:
- NE JEDNO I DRUGO ZAJEDNO!
- AKO VEĆ ZNATE KAKO JE NEŠTO NAJBOLJE NAPRAVITI, ONDA TO SAME NAPRAVITE!

17. Dok gledamo televiziju, recite sve šta vas zanima, ali isključivo za vrijeme reklama.
18. Ako nas nešto zasvrbi, mi to jednostavno počešemo. Mi to tako radimo!
19. Nemojte nas ispitivati o čemu razmišljamo, ako niste spremne pričati o:
- SEKSU
- SPORTU
- AUTOMOBILIMA
20. Za vrijeme vožnje ni Kristofor Kolumbo nije trebao da mu neko govori gdje da vozi. Ne trebamo ni mi!




happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Nauka je dokazala da su žene zbog ovih 7 stvari manje PRIVLAČNE muškarcima   Mali saveti za žene  Sat610Pon 24 Sep - 10:03

Premalo spavaš i si retko dobre volje? Onda budi oprezna! Takve i slične
svakodnevne stvari – koje nam se čine „normalnim“ – imaju negativan
uticaj na tvoju privlačnost. Naučnici su otkrili koji načini ponašanja ne
prolaze dobro kod suprotnog pola i bacaju loše svetlo na tebe…



[You must be registered and logged in to see this image.]


1. Nedostatak sna


[You must be registered and logged in to see this image.]

Naučnici iz Švedske i Holandije otkrili su da ljudi koji svaki noć spavaju
najmanje osam sati deluju privlačnije na okolinu! Bledo lice, crvene oči i
tamni podočnjaci deluju neatraktivno. Takođe i osobine koje su
posledica nespavanja. Logično, zar ne?



2. Loša raspoloženje

Kako loše raspoloženje može da bude privlačno ? U jednom kineskom
istraživanju su ispitanici posamatrali fotografije ljudi s različitim izrazima
lica pa su ih stavljali u kategorije „ljuti“, „pokvareni“, „pristojni“ i „prijatni“.
Ljudi koje su stavili u poslednje dve kategorije su smatrali privlačnima.
Dakle – ljubaznost i lepota očito idu ruku pod ruku.


3. Stres

Stres ima uticaja na našu narav. Međutim, naučnic su otkirli da djeluje i
na naš spoljašnji izgled. Naime, žene s visokim nivoom kortizola
(hormona stresa) su u istraživanjima ocenjene kao manje privlačne – a
ispitanici nisu znali koliki su nivoi kortizola kod koje žene.


4. Neduhovitost
 
Istraživanje Univerziteta Kalifornija u San Dijegu došlo je do zapanjujućih
rezultata: ljudi koji nemaju uopšte ili imaju manje smisla za humor,
uglavnom su ocenjeni kao manje privlačni. Dovoljan razlog da uživamo u
životu i šalimo se – pa i na svoj račun.


5. Lenjost

Svi smo s vremena na vreme lenji. Istraživanja su pokazala da je
privlačnost često povezana s pojmom „marljivost“, „skromnost“, ili
„spremnosti na pomoć“. Svi su ti pojmovi suprotni od „lenjost“ – koja očito
lenje osobe čini neatraktivnima.


6. Miris

Ovaj rezultat nema ništa s načelno lošim telesnim mirisom. Više je reč o
nesvesnim mirisima. Naučnici su u jednom istraživanju došli do prilično
ludog rezultata: potencijalni partneri – koji mirišu previše slično ili previše
različito – smatraju se međusobno neprivlačnima. Zašto je to tako? To je
evolucijski fenomen. Dvoje ljudi koji genetski previše liče ili su pak različiti,
smatraju se manje privlačnima.


7. ********* i alkohol

Ono u šta smo odavno sumnjale, nedavno su dokazali belgijski naučnici. U
istraživanju su muškarci smatrali žene - koje redovno puše ili piju alkohol –
manje prikladnima za dugotrajnu vezu.



24sata.hr
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pon 24 Sep - 14:57

Drage žene, s muškarcima je lako.  happy

Muškarac je ko kuče, poigraš se s njim čas dva (ne mora u krevetu, može bilo gde u stanu happy ) , naraniš ga i on ti se sklupča uz noge i zaspe.  happy



happy happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pon 24 Sep - 15:16

Bejzbol palicu uvek krijte u kanti za veš, tamo je jedino neće pronaći  happy
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pon 24 Sep - 18:35

I bez palice ako zna da kuva, nema brige, garant ima satara na svakom mjestu. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Čet 11 Okt - 15:08

kako od drugih možete očekivati da vas cene i poštuju ako same sebe ne cenite i ne poštujete? happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Čet 11 Okt - 18:17

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pet 12 Okt - 18:21

Nečije slatke riječi su na kraju, samo laži i gorka istina. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Uto 16 Okt - 14:18

dobra ukusna hrana može da oraspoloži svakog muškarca  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
srna

Elita
Elita

srna

Ženski
Poruka : 2583

Lokacija : samo nebo zna

Učlanjen : 18.10.2017


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Uto 16 Okt - 14:46

Otkrijte sedam karakteristika veoma poželjnih žena. Da li ste među njima?
Poželjno se najčešće može definisati kao vredno imati ili želeti; prijatno, odlično ili fino... Svaka žena ili muškarac koji su sanjarili o budućnosti verovatno su stvorili sliku o tome šta najviše žele kod partnera. A većina žena verovatno je poželela da u nekom određenom trenutku bude poželjnija. I dok svet i dalje neprestano pokušava otkriti koje su to karakteristike vrlo poželjne žene, istina je da možemo samo nagađati. Definicija će se neprestano razvijati.
Međutim, ono što sa sigurnošću možemo reći je da će vrlo poželjne žene verovatno imati sledećih sedam karakteristika:

Poželjne žene ne jure ljude

Njima je jasno da je to gubljenje vremena. One nemaju vremena za tako nešto, jer su previše zauzete stvaranjem boljeg života za sebe. To je upravo ono što ženu čini poželjnijom – taj bezbrižni, samouvereni stav.

Poželjne žene imaju kontrolu nad svojim emocijama

Veoma poželjne žene neće plakati zbog svake propale veze ili neuspeha u životu. Umesto toga, one kontrolišu svoje emocije. One ne provode vreme u negovanju beskorisnih emocija koje im ne donose napredak.

Poželjne žene izbegavaju ogovaranje

One svoje vreme provode mnogo produktivnije pa su svesne da tračarenje može naškoditi svima. Tračevi, prazne priče i drama rezervisani su za školarke, a ne za zrele, poželjne žene.

Poželjne žene ne traže pažnju

Takva žena ne postavlja mnogobrojne selfije i ne menja statuse veze na društvenim medijima svaki put kada je neko privuče ili kada se zaljubi. Ona ne želi opterećivati druge ljude takvim trivijalnostima. Ona je poznata i o njoj se priča zbog njenih realnih i značajnih postignuća. Ona veruje da na taj način treba skrenuti pažnju na sebe, a ne nametati se stalnim promenama koje joj se događaju u životu.

Poželjne žene imaju hobije

One se konstantno trude postati što bolje u svojim hobijima i stvarima koje im pomažu da se razviju i rastu. One nisu neko ko je sklon odugovlačenju. Ukoliko im se svidi određena aktivnost, one će je zdušno i upražnjavati. Svesne su da im hobi može pomoći da eliminišu svakodnevni stres i upravo zbog toga ga i upražnjavaju.

One ne gube svoj karakter kada su u vezi

Bilo da je u pitanju veza ili brak, poželjne žene ne gube svoju ličnost i karakter. One imaju svoj život koji nadilazi vezu pa se ne drže grčevito svog partnera. Nikada ne gube iz vida svoje snove i ciljeve, kada je ljubav u pitanju. One u celom tom procesu ne gube svoj identitet. One donose odluke o tome koliko je vremena potrebno posvetiti vezi i njenim ciljevima. Njihova parola je da je veza dodatak njihovom životu, a ne njihov život.

Poželjne žene su odlične u komunikaciji

One imaju jasne misli, a to i pokazuju odabirom reči, bez obzira na kojem jeziku ih izgovaraju. Samopouzdanje kojim odišu dok pričaju vrlo lako osvaja sagovornike. Njihova komunikacija zasnovana je na logičnost sa pravom mešavinom realnosti i emocija. Poželjne žene ne preteruju. One će vas uvek saslušati, ali vam neće dati savet dok ga sami ne zatražite. Dobro im je poznato koliko je bitno biti dobar u komuniciranju, a takođe znaju i što je potrebno da bi takve i postale.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pon 22 Okt - 14:11

nije problem muškarca osvojiti, treba ga umeti zadržati.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Pon 22 Okt - 14:29

Teško ženama koje mušakarci "savjetuju"   happy  Shocked Shocked

happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Ned 18 Nov - 19:21

Žene drage, nemojte  biti  škrtave,  uživajte u svakom  trenutku, nemojte  svojim  voljenima   stalno  govoriti  da  vam se ne  da, ili da vas  glava boli,  uživajte u svakom trenutku  sa  voljenom osobom, mladost ludost  brzo prođe, a  i  izgubljeno  vrijeme  ne možete  vratiti nazad 
uzmite  sve   što vam se nudi, ništa  nemojte odbiti,idemo  da se ljubimo,bitno  da se  ne  grizemo  happy happy happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Sub 24 Nov - 20:00

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610Uto 19 Feb - 14:44

[You must be registered and logged in to see this image.]


happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Mali saveti za žene  Empty
PočaljiNaslov: Re: Mali saveti za žene    Mali saveti za žene  Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Mali saveti za žene
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Mali saveti
» Mali saveti za vozače
» Mali saveti za održavanje orhideje
» Mali signali
» Modni saveti za žene
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-