Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Čet 19 Jul - 10:40

Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu

[You must be registered and logged in to see this image.]


ŽENE su zahtjevna bića: Osim što inzistiramo na tome da zapamtite kada nam je godišnjica veze ili braka, očekujemo i poklon koji mora zadovoljiti neke standarde. Kako bismo olakšale život muškarcima, donosimo popis onih poklona o kojima ćemo pričati danima, mjesecima, godinama - u dobrim i lošim verzijama.

Ovo su pokloni koji će nas oduševiti:

1. Zajednička avantura

Zajedničko putovanje na kojem ćete doživjeti stvari o kojima ćete pričati kada god se ukaže prilika nikada ne može biti loš poklon. Tvoj će dragi možda istu priču ponavljati bezbroj puta, ali tebi nikada neće biti dosadna. Nešto što doživite zajedno bolje je od bilo koje narukvice, jer traje vječno.

2. Oživljena uspomena

Večera u restoranu u kojem ste se prvi puta susreli, kolaž napravljen od naših prvih kino ulaznica, fotografija i sličnih uspomena, ili miks pjesama koje obilježavaju početak vaše veze oduševiti će svaku ženu. Činjenica da ste se sjetili svih malih detalja značit će nam puno više od brzinski odabranog poklona koji nema neko dublje značenje.

3. Nešto što ćemo nositi zauvijek


Nepromišljeno odabran komad nakita koji nam se neće svidjeti nikada nije dobar poklon, ali ako birate nešto sa željom da to uvijek imamo uza sebe, teško da ćete pogriješiti. Komad neutralnog nakita koji odgovara našem ukusu već je sam po sebi dobar izbor, a ako ga upotpunite riječima poput: "Želim da ovo uvijek nosiš", definitivno će nam se svidjeti.

Loši pokloni koji mogu uništiti i najbolju namjeru:

1. Nešto što je u stvari za vas

Pokloniti djevojci karte za Dinamovu utakmicu je sasvim prihvatljivo, pod uvjetom da djevojka voli nogomet, i Dinamo. Ako je vaša namjera bila zapravo darovati sebe, a poklon predstaviti kao zajedničku zabavu, sumnjamo da će ijedna cura biti oduševljena.

2. "Suptilni" poklon koji govori: "Moraš izgubiti nekoliko kila"

Knjiga o zdravoj prehrani i nije tako loš poklon, pogotovo za curu koja voli kuhati i želi znati više o zdravom životu, ali ako je poklon ustvari način da joj kažete da bi mogla malo smanjiti sa slatkim, to neće završiti dobro. Članstvo u teretani spada u istu kategoriju.

3. Poklon bon

Ništa ne govori: "Nije mi se dalo razmišljati" kao poklon bon za neki dućan. Poklon mora biti nešto čime nam pokazujete što mislite o nama, i još važnije, da stvarno mislite o nama. Brzinski kupljen bon znači da ste imali važnijih stvari od razmišljanja o našoj godišnjici, ili da ste ju skoro zaboravili.

(Index.hr)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Čet 19 Jul - 11:38

Ja na poseban način doživljavam jubileje i poklone.
Obradovala bi me sama činjenica što se moj dragi setio datuma koji nama nešto znači.
Neću se oduševljavati poklonom koji ima materijalnu vrednost. To shvatam kao njegovo samoisticanje i pokazivanje nadmoći, ukoliko je hteo cenom poklona da me impresionira.
Ima toliko načina da mi pokaže svoju naklonost bez da vadi novčanik.
Jedna bela ruža bila bi sasvim dovoljna da se osećam bajkovito happy
I ja se ne bih trudila da mu pokažem poklonom koliko mi je stalo do nas; tog dana bila bih lepa samo za njega happy

Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Uto 2 Okt - 22:26

Sto se tice poklona tu trazim samo jednu stvar,da je taj poklon za mene.Nije vazna vrednost,bitno je da se po njemu vidi da je mislio na mene i da nije kupljen po kliseu.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Uto 2 Okt - 22:35

Dovoljno je da se seti i bude samnom. Veći poklon nije mi potreban
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Uto 2 Okt - 22:58

Poklon mora biti za osobu koju voliš. A ne za kućanstvo. [You must be registered and logged in to see this image.]

Znači, mixer nije poklon. [You must be registered and logged in to see this image.]

Poklon je prsten, narukvica, parfem, svilena, rukom slikana marama i slično. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Uto 2 Okt - 23:30


Poklon za godišnjicu mora biti lep, adekvatan i namenjen isključivo meni happy ..prema tome ni parfemi ni kozmetika niti nešto od garderobe.. Dolazi u obzir samo oglica, narukvica ili minđuše i to naravno, zlatno happy Nisam neskromna, ali to je jedino što bi na pravi način obeležilo godišnjicu happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Uto 2 Okt - 23:39

Shadow ::

Poklon za godišnjicu mora biti lep, adekvatan i namenjen isključivo meni [You must be registered and logged in to see this image.] ..prema tome ni parfemi ni kozmetika niti nešto od garderobe.. Dolazi u obzir samo oglica, narukvica ili minđuše i to naravno, zlatno [You must be registered and logged in to see this image.] Nisam neskromna, ali to je jedino što bi na pravi način obeležilo godišnjicu [You must be registered and logged in to see this image.]



Slažem se. Trajna uspomena. Da za 20-30 godina sve znaš koje koja godišnjica. Laughing



Brišem parfem. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Sre 3 Okt - 0:02

Godišnjice mi ne znače neko posebno slavlje niti doživljaj ..jako sam skromna pa bi me i poljubac obradovao a najviše od svega to ...da se godišnjice setio uopšte Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 7 Okt - 19:16

Smatram da je bombonjera uvek pravi pogodak i da nema žene koja bi mogla odoleti takvom izazovu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali, takođe smatram da je inovacija nekog specijalnog poklona daleko bolja od bilo kakve poslastice. Makar i rezbareno srce iz kore drveta sa našim inicijalima oboriće je s nogu mnogo više nego bilo kakav parfem pa bio i Chanel [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 7 Okt - 20:06

Morgoth Bauglir ::
Smatram da je bombonjera uvek pravi pogodak i da nema žene koja bi mogla odoleti takvom izazovu. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ali, takođe smatram da je inovacija nekog specijalnog poklona daleko bolja od bilo kakve poslastice. Makar i rezbareno srce iz kore drveta sa našim inicijalima oboriće je s nogu mnogo više nego bilo kakav parfem pa bio i Chanel [You must be registered and logged in to see this image.]



Koji si ti Škot. [You must be registered and logged in to see this image.]

Probaj ovo.

Uzmi cjepanicu pa ekserom džaraj gore nešto. Cool

Jedno je sigurno.

Oborićeš je s nogu. affraid

Garant. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 7 Okt - 20:18

Nisam Škot ali sam romantičan. Para ja imam a trošadžija sam na veliko. Pogledaj šta vozim jbg [You must be registered and logged in to see this image.] i to u vreme krize kad ti reče da ljudi gladuju ....

Promašio si poentu
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 4 Dec - 0:49

Najbolji poklon  ( za mene ) je knjiga, CD, kupljene karte za pozoriste..
odlazak u lep restoran, pored reke, na veceru...

Ruka u ruci, oci u oci.... love










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48281

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 4 Dec - 11:18

najlepši i najromantičniji poklon za ženu koju voliš je da sam sve organizuješ i iznenadiš ju romantičnom večerom koju si sam skuvao, a pokloniš joj nešto što si sam uradio, recimo privezak za ključeve, neki kaiš, kupiš za džaba neku staru torbu na buvljaku pa daš mašti na volju i urediš ju,....

ako si nevešt, more i neka pesma ili priča o vašem životu, počevši od upoznavanja pa do danas  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 4 Dec - 22:09

EROTIC MAN ::
najlepši i najromantičniji poklon za ženu koju voliš je da sam sve organizuješ i iznenadiš ju romantičnom večerom koju si sam skuvao, a pokloniš joj nešto što si sam uradio, recimo privezak za ključeve, neki kaiš, kupiš za džaba neku staru torbu na buvljaku pa daš mašti na volju i urediš ju,....

ako si nevešt, more i neka pesma ili priča o vašem životu, počevši od upoznavanja pa do danas  happy
Rekoh ja da si ti dobra prilika.Brav Erki.

Ovo bi se i meni dopalo.To je lepa i skromna gesta.(ostalo sama volim da kupujem)
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34299

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 4 Dec - 22:39

Kad god sam nekoj poklonio pesmu koju prva čuje, nikad nisam omanuo happy

U suštini, najviše volim kad mi se ukaže prilika da napravim sopstveni scenario specijalnog iznenađenja
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm

Master
Master

Kijara-brm

Ženski
Poruka : 6268

Godina : 44

Lokacija : F-a-n-t-a-s-t-i-c

Učlanjen : 05.08.2015

Raspoloženje : Fenomenalno ;))


Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610Ned 4 Dec - 22:41

Black Wizard ::
Kad god sam nekoj poklonio pesmu koju prva čuje, nikad nisam omanuo happy

U suštini, najviše volim kad mi se ukaže prilika da napravim sopstveni scenario specijalnog iznenađenja
Striper ili starletan posle pesme? happy))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu   Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji i najgori pokloni za godišnjicu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najgori božićni pokloni ikada!
» Najbolji pokloni za nju..
» Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru
» Najbolji i najgori dani do kraja 2015. godine
» Novogodišnji pokloni za nju!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-