Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Njuškanje po njegovim stvarima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Njuškanje po njegovim stvarima Empty
PočaljiNaslov: Njuškanje po njegovim stvarima   Njuškanje po njegovim stvarima Sat610Uto 29 Maj - 20:01

Bezazleno njuškanje po njegovim stvarima

Sporadična istraga po ličnim stvarima vašeg dragog nije ponašanje za primer, ali, da se ne lažemo, ponekad je vrlo korisno.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za početak, malo strateškog zavirivanja može vam pružiti uvid u život "svežeg" frajera i pomoći vam da procenite da li je on čovek za vas.

Zatim, tu je sledeći nivo špijuniranja - kada krišom razjašnjavate sebi neke nejasne detalje o muškarcu sa kojim se zabavljate. Na kraju, kada zaista imate razloga za sumnju, pa preduzimate ozbiljne detektivske korake kako biste provalile da li vas "farba".

"Kosmopiltan" je zatražio pomoć privatnih detektiva i psihologa, specijalizovanih da "provale" šta o nama govore naše lične stvari, kao i da za pomenute slučajeve koji zahtevaju "njuškanje", ukažu na ključne stvari na koje bi trebalo obratiti pažnju.

Oni savetuju da obično njuškanje, bezazleno, ali korisno, treba praktikovati u periodu upoznavanja sa novim frajerom.

Ovi slučajni tragovi mogu mnogo da vam otkriju:

Iza zavese u kupatilu
Ako mu stan deluje uredno, ali je kada prljava, verovatno je na brzaka sređivao, ali inače nije baš neki čistunac. Ženske stvarčice, poput balzama za kosu, gela za tuširanja ili ružičastog brijača, mogu da vam ukažu na to da još neko koristi to kupatilo... Ili je donedavno to bio slučaj. Čekirajte da nema dugih dlaka na pločicama ili u slivniku za vodu.

Unutrašnjost automobila
Njegov auto pun je "korisnih" otpadaka, odnosno detalja koji otkrivaju njegove navike. Verovatno nije ni svestan šta se sve tu nalazi: zgužvani papiri koji otkrivaju koja mu je omiljena brza hrana ili diskovi sa ljigavim baladama zaboravljeni ispod sedišta. Možete naći i neke sočnije dokaze, poput papirića sa nažvrljanom adresom ili karmin nepoznatog porekla.

Gomilica na stolu gde prazni sadržinu džepova
Vizitkarte ukazuju na to s kim se sretao - pol i profesija će vam pomoći da razlučite o kakvim susretima se radi, poslovnim ili švalerskim. Veliki račun iz kafića pokazuje da je široke ruke prema svojim drugarima. Ili je alkoholičar. Reklamne kutije šibica nepogrešivo otkrivaju gde je nedavno bio.

Zamrzivač i frižider
Pivo ili čaše s martinijem ukazuju da je u pitanju momak koji voli da zabavlja društvo u svom stanu. Smrznuta hrana, poput šnicli, može da znači da ima talenta za kuvanje. Zdrava, "fensi" hrana, pak, (posebno ako je dotični ljubitelj "krkanluka") je mogući indikator da postoji još neka u njegovom životu. Svakako, pratite dalju "kombinatoriku" u frižideru.

Pošta
Računi sa uvodom "opomena pred tužbu" ili koverte iz suda ne mirišu na dobro. Brojne ponude za kreditne kartice pokazuju da finansijski dobro stoji. Pisma na tuđe ime, a na njegovu adresu možda znače da je imao cimera ili devojku koja je živela kod njega.

Najniža fioka u stolu ili najdalji kraj komode
Očekujte da pronađete nevine stvarčice koje ga je blam da drži izložene pogledima: kolekciju stripova o Spajdermenu, stare figurice Hi Mena i ostalih gospodara svemira, ili gomilu konzola za igrice.

(MONDO)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Njuškanje po njegovim stvarima Empty
PočaljiNaslov: Re: Njuškanje po njegovim stvarima   Njuškanje po njegovim stvarima Sat610Uto 29 Maj - 21:10

Da odgovorim koliko toliko. Možda nekoj uštedim pretragu [You must be registered and logged in to see this image.]


Shadow ::
Iza zavese u kupatilu
Ako mu stan deluje uredno, ali je kada prljava, verovatno je na brzaka sređivao, ali inače nije baš neki čistunac. Ženske stvarčice, poput balzama za kosu, gela za tuširanja ili ružičastog brijača, mogu da vam ukažu na to da još neko koristi to kupatilo... Ili je donedavno to bio slučaj. Čekirajte da nema dugih dlaka na pločicama ili u slivniku za vodu.

Kupatilo mi je sređeno besprekorno jer sam alergičan na razne prljavštine i jer ne podnosim nehigijenu. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shadow ::
Unutrašnjost automobila
Njegov auto pun je "korisnih" otpadaka, odnosno detalja koji otkrivaju njegove navike. Verovatno nije ni svestan šta se sve tu nalazi: zgužvani papiri koji otkrivaju koja mu je omiljena brza hrana ili diskovi sa ljigavim baladama zaboravljeni ispod sedišta. Možete naći i neke sočnije dokaze, poput papirića sa nažvrljanom adresom ili karmin nepoznatog porekla.

U kolima imam samo kompilacije Heavy Metal muzike koja me relaksira dok vozim. Može u kaseti da se nađe beleška sa ispravnom hemijskom, kutija šibica, paketić žvaka ali ništa više od toga. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shadow ::
Gomilica na stolu gde prazni sadržinu džepova
Vizitkarte ukazuju na to s kim se sretao - pol i profesija će vam pomoći da razlučite o kakvim susretima se radi, poslovnim ili švalerskim. Veliki račun iz kafića pokazuje da je široke ruke prema svojim drugarima. Ili je alkoholičar. Reklamne kutije šibica nepogrešivo otkrivaju gde je nedavno bio.

Na stolu imam samo računar, pikslu, sistem zvučnika 7+1 i ručno napravljeni odlagač za hemijske olovke i disk markere. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shadow ::
Zamrzivač i frižider
Pivo ili čaše s martinijem ukazuju da je u pitanju momak koji voli da zabavlja društvo u svom stanu. Smrznuta hrana, poput šnicli, može da znači da ima talenta za kuvanje. Zdrava, "fensi" hrana, pak, (posebno ako je dotični ljubitelj "krkanluka") je mogući indikator da postoji još neka u njegovom životu. Svakako, pratite dalju "kombinatoriku" u frižideru.

U frižideru imam hranu za jedan dan, svakog dana nešto drugo jer tako se i hranim. Nikada ne znam šta će mi se jesti sutra. Nikada ne kupujem unapred za ne znam koliko. Ako kupujem na veliko to znači da nešto spremam. I naravno pivo i vino u posebnim ladicama u vratima frižidera. Ostalo piće držim u bifeu.

U zamrzivaču imam uglavnom zamrznuto povrće ili sladoled. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shadow ::
Pošta
Računi sa uvodom "opomena pred tužbu" ili koverte iz suda ne mirišu na dobro. Brojne ponude za kreditne kartice pokazuju da finansijski dobro stoji. Pisma na tuđe ime, a na njegovu adresu možda znače da je imao cimera ili devojku koja je živela kod njega.

Računi mi stižu pred kraj svakog meseca i svi odjednom i namireni su već dan do dva nakon toga. Dugova nemam, ponuda nemam jer sam se opredelio za jednu banku i nemam nameru da je menjam niti obožavam da vidim nekoga ko po novčaniku ima 500.000 kartica iz različitih banaka. To mi je oduvek izgledalo grozno. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shadow ::
Najniža fioka u stolu ili najdalji kraj komode
Očekujte da pronađete nevine stvarčice koje ga je blam da drži izložene pogledima: kolekciju stripova o Spajdermenu, stare figurice Hi Mena i ostalih gospodara svemira, ili gomilu konzola za igrice.

U najnižoj fioci stola držim svoja dokumenta. Sve - počev od starih zdravstvenih kartona preko radnih biografija sve do obrazaca iz Socijalnog Zavoda i dokumenata o uzimanju kredita, sve složeno po datumima.

U najnižoj fijoci regala (slučajno je imam) držim kožne farmerice (4 para) i još neke stvari od kože. Ostalo mi stoji u regalu na vešalicama. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Njuškanje po njegovim stvarima Empty
PočaljiNaslov: Re: Njuškanje po njegovim stvarima   Njuškanje po njegovim stvarima Sat610Uto 30 Jun - 23:40

U periodu upoznavanja družim se s njim. happy

Hebo takav život ako treba da njuškam po njegovim stvarima. Fuj
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Njuškanje po njegovim stvarima Empty
PočaljiNaslov: Re: Njuškanje po njegovim stvarima   Njuškanje po njegovim stvarima Sat610Sre 1 Jul - 10:01

Nek mi njuška po čarapama ako ima hrabrosti.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Njuškanje po njegovim stvarima Empty
PočaljiNaslov: Re: Njuškanje po njegovim stvarima   Njuškanje po njegovim stvarima Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Njuškanje po njegovim stvarima
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Prisluškivanje i njuškanje po vašem telefonu
» Kventin Tarantino i muzika u njegovim filmovima
» Kakva vas veza očekuje sa njegovim horoskopskim znakom?
» Stranica o čudnim stvarima
» Osvajate ga malim stvarima
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-