Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Koliko partnera žena smije imati?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Sre 23 Maj - 14:40

Koliko partnera žena smije imati?


Intimna ispovijest pravnice iz Zagreba: Imala sam 28 godina i rekla sam mu da sam bila sa 12 muškaraca. Pobjegao je. Otad lažem...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bila sam sretna, zaljubljena i spremna napraviti sve za njega. Vjerovala sam da on isto osjeća za mene. Kad me pitao s koliko sam muškaraca spavala prije njega, iskreno sam mu odgovorila - dvanaest. Promjena na njegovu licu bila je trenutačna. Nije me mogao pogledati u oči. Ispričao se da je zaboravio nešto napraviti na poslu i da se hitno mora vratiti u firmu. Više mi se nije javio. Otada je prošlo skoro pet godina, ali još uvijek ne shvaćam u čemu sam pogriješila.

Trebala sam lagati

Pitam se da li bi sada bila u braku s čovjekom svojih snova, da sam samo taj broj podijelila napola - priča 33-godišnja Zagrepčanka A. M. koja sebe, prije tog “incidenta”, nikad nije doživljavala kao promiskuitetnu osobu, potpuno suprotno.

- Nevinost sam izgubila na prvoj godini faksa, imala sam 20 godina. Većina mojih prijateljica me zbog toga podbadala jer su one to ‘obavile’ još u srednjoj školi. No, nije me bilo briga. Htjela sam da mi prvi put bude poseban. I bio je. Nažalost, moja prva ljubav bila je kratkog vijeka.

Godine su prolazile, ulazila sam i izlazila iz veza, obično kratkotrajnih. Brojka se popela do 12. Jednostavno se nije dogodila ljubav koja bi me toliko držala da bih svih tih godina ostala s jednim muškarcem. Moj moto je uvijek bio - bolje je biti kvalitetno sam nego u lošoj vezi. Kad sam napokon mislila da sam pronašla savršenog muškarca, ispostavilo se da je savršeni kreten - kaže 33-godišnja pravnica.

Bez iskustva i sigurnosti

- Naša kultura je takva da se ženama veći broj partnera uzima za zlo, dok je muškarcima to veliki plus - tvrdi seksualna terapeutkinja Nataša Barolin Belić iz savjetovališta Korak dalje.

- Muškarci zbog različitih razloga, poput nesigurnosti, introvertiranosti ili religioznih stavova, mogu imati teškoće u prihvaćanju prethodnog seksualnog iskustva njihove partnerice. Imala sam klijente kojima je zasmetalo što su njihove partnerice imale više muškaraca prije njih, ali uglavnom je bila riječ o osobama koje su kasno ušle u prvi seksualni odnos. Problemi su se obično javljali zbog njegova neiskustva. Treba raditi na jačanju njegova samopuzdanja - kaže Barolin Belić.

Jačanje samopuzdanja bilo je prvo na popisu i našoj sugovornici, a kad je ponovno iskrsnulo isto pitanje, ovaj put s drugim partnerom, napravila je ono što je uvjerena da je trebala napraviti davno prije - lagala je.

- Godinama sam patila, upuštala se u desetak beznačajnih odnosa. Spavala sa svakim tko bi u meni probudio samo desetinu onog što sam osjećala za njega. Nedavno sam napokon pronašla nekoga tko je u meni probudio osjećaje za koje sam mislila da više ne postoje. Nisam riskirala. Ovaj put broj je bio skromnih osam, iako se već ‘popeo’ do tridesetak - otkriva.

Nedavno je istraživanje Sveučilišta u Bristolu pokazalo da svaka treća žena ne želi razgovarati o seksualnoj prošlosti. Istraživanja pokazuju da prosječan Britanac u životu promijeni 13 partnerica, a Britanka sedam partnera. No u Hrvatskoj sustavnih istraživanja na tu tema nije bilo, pa se ne zna jesu li, i u kojoj mjeri, muškarci u Hrvatskoj promiskuitetniji od žena.

Profesor Aleksandar Štulhofer, predstojnik Katedre za seksologiju na Odsjeku za sociologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu, ističe da nije novost da žene u prosjeku imaju manje partnera tijekom života od muškaraca jer su to i pokazala sva svjetska istraživanja, a razlog takvom ponašanju vjerojatno se krije u njihovu različitom pristupu seksualnosti.

- Muškarci i žene koriste različitu kognitivnu tehniku kad se prisjećaju partnera s kojima su stupali u odnose. Muškarci zaokružuju, a žene broje jednog po jednog partnera. Kad zaokružuješ, broj obično ispada veći. No, zbog društvenih pritisaka i dvostrukog standarda, žene imaju tendenciju prikazivati broj partnera manjim nego što jest - objašnjava Aleksandar Štulhofer.
(Jutarnji list)










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Sre 23 Maj - 14:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Sre 23 Maj - 14:53

Ne mislim da je dotična gospođica trebala lagati.
Također ne mislim da je nešto izgubila.
Također, ne da mislim, već sam siguran da to nije bio čovjek iz njezinih snova.
Jednostavno, momak nije položio možda i najvažniji ispit. Kada nađeš pravu osobu za sebe trebaš znati i shvatiti jedno. Našao si ju za sebe. Za danas i sutra. Za cijeli život. Sve prije tebe je nevažno. Ti si novi film. Njen i tvoj. Vaš. A ono prije tebe su nevažne epizode.

Mislim da gospođica može biti sretna. Jer joj se moglo desiti da se uda, izrodi par djece, pa da "čovjek njenih snova" pukne na tko zna kom problemu.
Pa rastava, natezanje oko djece, podjele imovine, nedaj bože, borba za kućne ljubimce, .....
Ovako, jeste sama, ali po meni, treba shvatiti da ju negdje ipak možda čeka "čovjek njenih snova".
Ovaj muškarac, po meni, to nije bio. Cool










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Sre 23 Maj - 21:47

Mislim i dalje isto a već sam rekla.. da baš zbog ovakvih stvari treba držati jezik za zubima , ne pričati svaki i najmanji detalj iz svog života partneru ..
Ma kako izgledalo neiskreno i nepošteno ..ipak treba po nešto zadržati samo za sebe ,smestiti takve stvari u uspomene i samo povremeno tamo baciti pogled i izmeriti sećanje otkucajima srca.. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 29 Maj - 12:26

Samo njega [You must be registered and logged in to see this image.]il da je eventualno drugi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 8 Apr - 17:16

Uvek drugi , tako je najbolje.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 8 Apr - 17:35

Koliko ona zeli  happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 8 Apr - 17:37

S-L_007 ::
Koliko ona zeli  happy

A on za to ne sme da zna, sme samo da pretpostavlja.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 8 Apr - 17:41

katarina ::
S-L_007 ::
Koliko ona zeli  happy

A on za to ne sme da zna, sme samo da pretpostavlja.

Meni nebi smetalo da znam  happy  vise boli laganje u vezi  happy  

Nazad na vrh Ići dole
bosanka24

Član
Član

bosanka24

Ženski
Poruka : 257

Učlanjen : 24.02.2014


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Ned 11 Maj - 19:54

Najviše dva  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Ned 11 Maj - 19:56

bosanka24 ::
Najviše dva  happy  happy


Da li to misliš "istovremeno"?   happy 


 happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosanka24

Član
Član

bosanka24

Ženski
Poruka : 257

Učlanjen : 24.02.2014


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Ned 11 Maj - 20:01

Abu Dabi ::
bosanka24 ::
Najviše dva  happy  happy


Da li to misliš "istovremeno"?   happy 


 happy
  Embarassed   :hah:Za cijeli život ali u određenom razmaku, ne istovremeno . Ako nas jedan iznevjeri nađemo drugog a trećem ne dajemo šansu.  happy  Pa nismo mi žene kao što su muškarci happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Sub 12 Jul - 12:16

Jednog po jednog , samo jednog u jedno vreme  happy happy 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Sub 12 Jul - 12:50

Od viska glava (ih) ne boli... happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Pon 16 Mar - 23:45

Nema smije. Smije ne postoji kada se radi o ljudskim željama i osjećajima. Postoji jedino: želim i mogu. Ili želim i bojim se što će reći drugi, pa onda radije neću.

Koliko muškaraca žena ocijeni kao vrijedne da budu njeni partneri, toliko neka ih i ima.
Pa stotinu, stotinu.   happy


Isto vrijedi i za muškarce.  Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Helios Hyperion

Super Član
Super Član

Helios Hyperion

Muški
Poruka : 536

Lokacija : Beskonačnost

Učlanjen : 26.02.2015


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Pon 16 Mar - 23:53

Samo dvojicu, onog prvog a svi ostali su onaj drugi.  happy
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 17 Mar - 0:09

Koliko moze da capi  Happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Uto 17 Mar - 0:14

S-L_007 ::
Koliko moze da capi  Happy happy



Priznaj da si pomislio prvo: Pogotovo ako sam ja na listi ćapnutih.  happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Čet 19 Mar - 10:28

Nema rodne ravnopravnosti ni u ovom delu.Zato sve ćešće rade plastični hirurzi,i ugradjuju i po više puta himen!I zlatni muškarci uživaju :uvek si mi dušo prvi! happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Čet 19 Mar - 11:23

Onaj muskarac kome je himen vazniji od osobe koju voli ne zasluzuje paznju...to je patologija... happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Čet 19 Mar - 11:30

Nije samo muškarac u pitanju. 
Neki bi himen koga nema i progutali (ovo je alegorija).  happy

Ali sredina u kojoj žive  traži nevinu ženu.

Za to je odgovor da prije braka ne smije imati NIJEDNOG.   happy

Samo da onda u braku ne pokuša "uhvatiti korak s vremenom".  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Pon 14 Okt - 22:39

koliko god joj se dopadne, ali je pametnije da zbog "naprednosti i tolerantnosti" sredine u kojoj živi bude diskretna a o partnerima ćuti i nikom se ne poverava.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 361165

Učlanjen : 29.03.2018


Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610Pon 14 Okt - 22:42

S-L_007 ::
Koliko moze da capi  Happy happy
 
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Koliko partnera žena smije imati? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko partnera žena smije imati?   Koliko partnera žena smije imati? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko partnera žena smije imati?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Da li je zaista važno sa koliko je muškaraca žena spavala?
» Opasnost od mobitela.
» Tko se zadnji smije
» Bonton u kuhinji
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-