Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 12:46

Freud pa biće ženskih da se nećeš moći odbranit, ako si onakav kako si pisao već imaš simpatiju na ovom forumu [You must be registered and logged in to see this image.]idemo daljeeee , svet je tvoj [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 12:52

freud ::
Mislio sam općenito kroz fakultet, jer sam živio sa cimerom i bilo je svašta, tj. situacija koje su mi mogle dati dobru pouku, ovo sa ovom djevojkom je prelilo čašu, pogledajte unazad 4 godine, nije malo jelde? Samo sam nju spomenuo, a bilo je svega.

Poslušat ću Sagacity rečenicu iz potpisa "Poslušaj svoju mudrost, a ne gnev!" to je ključ svega, mudrovati.

Ključ svega je da ti bude lepo, a polako doći će ona prava kad se najmanje budeš nadao ... nije isključeno da ćeš pre te prave, naići i na dosta "pogrešnih", ali sve je to život i iskustvo, a gnevu definitivno nema mesta...
Pre svega budi ono što jesi, jer u tome se sigurno najbolje snalaziš ... a takav ćeš em imati "bolju prođu", em ćeš se nekome dopasti kao ono što jesi, a ne kao ono što bi ti ili neko drugi želeo da jesi ....
Nazad na vrh Ići dole
freud

Član
Član

freud

Muški
Poruka : 12

Učlanjen : 26.10.2012


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 12:59

Enigma ::
Freud pa biće ženskih da se nećeš moći odbranit, ako si onakav kako si pisao već imaš simpatiju na ovom forumu [You must be registered and logged in to see this image.]idemo daljeeee , svet je tvoj [You must be registered and logged in to see this image.]

Istina i samo istina, nemam razloga ijednu stvar slagati jer mi ne piše ni ime niti prezime, a ovime smatram jednu vrstu stručne pomoći raznih generacija od kojih mogu sigurno naučiti nešto više, a hvala na savjetu happy

Kayser Soze, hvala na savjetu puno.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:02

Ovako, ja necu odgovarati freudu, jer on sam najbolje zna sta oseca i kako stvari stoje.I ja bi mu samo rekla ako su mu osecanja jaka prema toj devojci, neka ne popusta i neka ide sa srcem.

Tema:
Nekim muskarcima je bila "ona prava" vec u zivotu..., pa su je mozda odbacili.Tu je greska.Zasto odbacivati od sebe nesto sto volimo i zelimo? Nema smisla.Mozda ta " prava osoba" koju su odbacila ima jos neka osecanja prema tom muskarcu.I zasto da sada oboje pate? Ja nikada neke stvari necu shvatiti, zasto ljudi toliko komplikujemo oko nekih stvari sto ne treba....

Sto puta sam pisala to i jos cu...Ljudi moji, jedan je zivot, jednom se zivi, zasto odbacivati od sebe nesto sto volimo i nas voli...Jer zivot se moze na gore(ne daj boze) promeniti preko noci...Pogldejate samo sta se radi u Americi...I toga trena u takvim trenutcima kada se tako reci gleda smrti u oci..., e tu nam kroz glavu prolazi samo jedna misao...a to je da ovo stane, da vidimo svetlost dana, ljude koje volimo...

Ne odbacivajte sto vam zivot nudi, volite se i ljubite.Najgore je kada covek ostane sam...
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:09

A može bit je teško nać onu pravu jer već imaju u glavi trip kako bi ona/on trebala/o da izgleda aa to je da je sex bomba ili Apolon , pametna/n ko Anštajn , mutava kad treba da ćuti i da kaže sve što misli kad on misli da treba ee takav ideal teško da bilo ko nadje , kako muški tako i ženski , msm da idealizovanje partnera može donet samo nevolje , treba bit svestan da niko nije savršen i eto gaaaaaa već je neko uz vas pa otkrite u njemu kvalitete a ne samo mane [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:17

Da, Eni ima i takvih.A ima i onih koji misle da nisu dostojni neke devojke.A to nije istina.Jer ako se dvoje vole tu nema granica i boga da se ne sastave i zive srecno.Lepota je prolazna, svi cemo mi ostariti jednoga dana, i tada ce nam ta "prava osoba" biti najpotrebnija u zivotu. Zivot je suvise kratak da bi odbacivali od sebe nekoga koga mi volimo i nas voli...
Nazad na vrh Ići dole
freud

Član
Član

freud

Muški
Poruka : 12

Učlanjen : 26.10.2012


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:18

Grešnice u pravu si sve, ali kad su svi ljudi različiti, "Ne odbacivajte sto vam zivot nudi, volite se i ljubite.Najgore je kada covek ostane sam" to si pogotovo u pravu jer što kažeš, sutra se može okrenuti na gore i žalit ćemo za propuštenim prilikama. Ja makar nemam za čim žaliti, pokušao sam, ali se treba životu prilagoditi i uživati, ljepota je prolazna. Sve će ovo jednom proći, ništa poslije nas, neće ostati, što kaže Al' dino.
Najteže je biti čovjek, doslovno, jer kakav god da si, dobar ili loš, nevaljaš, bogat ili siromah, opet nevaljaš.

Edit: U istom trenu smo pisali da je ljepota prolazna i istina je.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:24

Ja ne znam freud sta da ti kazem, jer moj ljubavni zivot je ziva katastrofa.Ali pisem kako ja vidim stvar i osecam.
Da, najteze je biti covek...

Nikada necu razumeti zasto neko ne prihvaca nasu ljubav i sve sto mu nudimo? Cemu taj strah?Cemu patnja sa obe strane?

Mislim da je ipak bolje i lepse u dvoje, i treba da uzivamo u sreci kada nam se ponudi...Treba uzimati sve u zivotu sto se pruza..Ponekada pogresimo, ponekada ne pogresimo.Ali ako smo propustili onu pravu osobu, kajacemo se do kraja zivota.Jer posle toga sretnemo nekoga zapocnemo zivot sa tom drugom osobom, ali to nije to...I dolazi do svadje, rastanke, patnje...
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:38

Lepše je u dvoje, ali onaj ko je freud-ov post pročitao, shvatio je da bi njegovo neodustajanje od dotične bio čist mazohizam uz eventualno "skupljanje mrvica sa stola", da li je to ono što on želi, da li je to ono što bilo ko od nas želi. Partnerski odnos podrazumeva ljubav, deljenje, obostrano pružanje i primanje, ako nije tako onda to nije partnerski odnos ... i ako to nekome treba ja nemam nikakav problem sa tim, ali ako neko u tom odnosu nije takav, onda on zasigurno nije pravi/prava, a mislim da je to tema - barem delimično - jer i ovo moje bi se moglo podvesti pod spam.
Nazad na vrh Ići dole
freud

Član
Član

freud

Muški
Poruka : 12

Učlanjen : 26.10.2012


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:42

U pravu si Kayser Soze, kada bi ona mene sada pozvala na sastanak ili da budemo u vezi, sigurno bih bio "papučar" i ugađao joj kako je ne bih izgubio, nažalost to je tako, kad si voljen najjači si, a kada voliš, najslabiji. Brutalna istina.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:43

Kayser Soze ::
Lepše je u dvoje, ali onaj ko je freud-ov post pročitao, shvatio je da bi njegovo neodustajanje od dotične bio čist mazohizam uz eventualno "skupljanje mrvica sa stola", da li je to ono što on želi, da li je to ono što bilo ko od nas želi. Partnerski odnos podrazumeva ljubav, deljenje, obostrano pružanje i primanje, ako nije tako onda to nije partnerski odnos ... i ako to nekome treba ja nemam nikakav problem sa tim, ali ako neko u tom odnosu nije takav, onda on zasigurno nije pravi/prava, a mislim da je to tema - barem delimično - jer i ovo moje bi se moglo podvesti pod spam.


Da to si upravu...Ali ako ti neko pruza celoga sebe,ljubav, deljenje, obostrano pružanje i primanje..., a ne mrvice, zasto to odbacivati od sebe?
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:49

Jer pravih ima malo happy
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 13:52

Zato sto ne znaju sta hoce, a onda nema pravih, kako da ne? Cast izuzecima!
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 14:45

Ti si prava happy happy happy

Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 16:00

jednostavno jer su sujetni
[You must be registered and logged in to see this image.]
i svaki put kad naiđu na svoju srodnu dušu ,ljubav ,onu pravu su baš ovako ,jer svima više veruju nego svom srcu i ... i nikad neće dati šansu ne samo sebi već ....

najlakše je osuditi ,al teško oprostiti i prihvatiti ...pa šta ako je neko imao prošlost ,zar je nemamo svi ...zar je bitnija tuđa reč ,koja poput oštrice mača seče i razdire naša osećanja ....

svako ima svoje gorko iskustvo i znam da patnja nikom nije dobro donela ako jednostavno ne posluša svoj glas iznutra ...
freud rećiću ti samo jedno ...moj najbolji drug zaljubio se poput tebe u devojku što bi se reklo sa podebelim dosiejom ,al ipak nije odusto... svojom ljubavlju ,razumevanju i pažnjom uspeo je vrati na pravi put ....danas hvala bogu imaju 3 divne dece i sretan brak ...a znaš zašto jer suviše ne komplikuju ,već srcem opraštaju ,slušaju samo sebe i žive dalje ..... happy
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 16:31

I ti si upravu Galebice [You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo mi se dopada, jer ima i toga: i svaki put kad naiđu na svoju srodnu dušu ,ljubav ,onu pravu su
baš ovako ,jer svima više veruju nego svom srcu i ... i nikad neće
dati šansu ne samo sebi već ....
Nazad na vrh Ići dole
freud

Član
Član

freud

Muški
Poruka : 12

Učlanjen : 26.10.2012


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 18:27

panonski galeb ::
jednostavno jer su sujetni
[You must be registered and logged in to see this image.]
i svaki put kad naiđu na svoju srodnu dušu ,ljubav ,onu pravu su baš ovako ,jer svima više veruju nego svom srcu i ... i nikad neće dati šansu ne samo sebi već ....

najlakše je osuditi ,al teško oprostiti i prihvatiti ...pa šta ako je neko imao prošlost ,zar je nemamo svi ...zar je bitnija tuđa reč ,koja poput oštrice mača seče i razdire naša osećanja ....

svako ima svoje gorko iskustvo i znam da patnja nikom nije dobro donela ako jednostavno ne posluša svoj glas iznutra ...
freud rećiću ti samo jedno ...moj najbolji drug zaljubio se poput tebe u devojku što bi se reklo sa podebelim dosiejom ,al ipak nije odusto... svojom ljubavlju ,razumevanju i pažnjom uspeo je vrati na pravi put ....danas hvala bogu imaju 3 divne dece i sretan brak ...a znaš zašto jer suviše ne komplikuju ,već srcem opraštaju ,slušaju samo sebe i žive dalje ..... happy

To je do osobe galebice, u pravu si ti, sa čovjekom se može, ali sa hajvanom teško. Vidjet ćemo u skorijoj budućnosti šta će biti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Uto 30 Okt - 19:39


freude...U srcu ne ostaju ni lepi, ni zgodni, već posebni i drugačiji.... razočarati se jednoj velikoj nadi nije sramota....Sve će proći. Ali kakva je to utjeha?..... Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život..... Zar je nada u tome da sve prođe..... treba se potruditi da se stvori da se desi i oseti "ljubav" ... jer kad srce zakuca ono nepita razloge niti traži opravdanja .... samo slab čovek pod uticajem takođe slabića idu pognute glave što se zove razočarenje ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
sujeta ljudska uništi za tren sve ... možeš biti najinteligentniji il sasvim običan čovek (osoba) jer u ljubavi nema pameti već samo osećanja ... i ma ko bio i dozvoli da mu neko plasira tj servira kakav je ko veruj ništa nije bolji... jer čoveka čine misli ,i veruj samom sebi i čini sve onako samo kako ti želiš i bićeš mnogo srećniji
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sre 31 Okt - 7:51

Mislim, meni bi više odgovarala tema ''Zašto žene teško pronalaze onog pravog'' ali dobro sada...Laughing Laughing

Spadam u osobe koje veruju u sudbinu. Prosto i onog kojeg sam želela i onaj koji je želeo mene, desi se nešto ''više'' i to se ne nastavi, ne zato što mi nismo hteli već uvek mogu postojati neke ''više okolnosti''. Ako pođem od sebe, a pod pretpostavkom da i deo muškaraca tako razmišlja...možda znaju šta su imali i manje od toga neće prihvatiti. Recimo da i ja spadam u taj tip..

A 'sdruge strane, možda su prošli ''svašta nešto'', pa se plaše da ne pogreše ponovo. I zaista smaram, da je život takav da se ne može na sve uticati pa i pored naše volje. Pa i kada se naleti na neku osobu sa kojom se oseća možda neka ista ''talasna dužina'', vrlo često se desi da je jedna od dve strane nestrpljiva i želi nešto da ubrza i onda se mnogo toga iskomplikuje. Uglavnom su žene te koje su nestrpljive.

Nema tu šta da se traži ''onaj pravi'' ili ''ona prava''. To se prosto desi spontano. Od sudbine se ne može pobeći, a nazor ništa ne ide...
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sub 27 Dec - 15:01

Zato što traže savršenstvo a sami su u suštini prosek.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sub 27 Dec - 15:45

Ili ih nema, ili ih je neka budala već ćapnula. Cool










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sub 27 Dec - 18:55

Zato sto se plase da je ne iznevjeri u bilo kojem smislu. Strah i ugled igra veliku ulogu u potrazi za ''onu pravu'' happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sub 27 Dec - 18:57

Ne traže na pravim mestima happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sub 27 Dec - 19:01

..mislim da muskarac jedan veliku cijenu plati ako odustane od ''one prave''

Ako se odluci za ne onu pravu, isto moze dobro zivjeti, ma da nece nikad biti sretan. happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610Sub 27 Dec - 22:50

Tko kaže?  happy    happy happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?   Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci teško nalaze "onu pravu"?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Zašto je pametnim ženama, teško pronaći ljubav?
» Ova pitanja nipošto ne postavljajte svojoj dragoj.
» Pametne, lepe i - same..
» Zašto muškarci varaju?
» Zašto Su Muškarci Fascinirani Penisima
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-