Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Silikoni za ili protiv?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Silikoni?
1. Da, zasto da ne
Silikoni za ili protiv? I_vote1012%Silikoni za ili protiv? I_vote11
 12% [ 4 ]
2. Da, ako neko ima velikih problema sa izgledom
Silikoni za ili protiv? I_vote1038%Silikoni za ili protiv? I_vote11
 38% [ 13 ]
3. Ne znam
Silikoni za ili protiv? I_vote106%Silikoni za ili protiv? I_vote11
 6% [ 2 ]
4. Ne
Silikoni za ili protiv? I_vote1044%Silikoni za ili protiv? I_vote11
 44% [ 15 ]
Ukupno Glasova : 34
 

AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Sre 25 Maj - 0:29

Trenutno najaktuelnija tema... Da li ste za ili protiv?










Silikoni za ili protiv? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Sre 25 Maj - 0:34

Sad za sad o tome ne razmišljam Very Happy nešto mi to gadno Rolling Eyes
ko zna ako nekom treba može neam ništa protiv Silikoni za ili protiv? 3884182119










Silikoni za ili protiv? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Sre 25 Maj - 0:37

Vise volim prirodne na devojci ..makar bile i male Laughing

ali ako ona zeli ...Go 4 it !!!!!! Silikoni za ili protiv? 1288304819
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Sre 25 Maj - 0:47

Ja ih nemam. Very Happy

Još nisam naletio na njih. Rolling Eyes

Za korekture imam razumijevanja i nemam ništa protiv. Grudi za broj, dva. Ili malo popuniti obraze ili usne.

Ali "simentalke" (to su one sa ogromno ogromnim grudima) i one usne koje izgledaju kao da je svaku upiklo pet šest osa su mi odbojne. Čak mi se i gade. affraid










love


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Pet 27 Maj - 9:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pet 27 Maj - 8:37

Nemam ništa protiv ako neko misli da će mu to pomoći da izgleda bolje,
da se oseća bolje, bude sobom zadovoljan ali da se posle ne kaje zbog korekcije Laughing










Silikoni za ili protiv? 4285547593


Silikoni za ili protiv? 2lwq2yh


Silikoni za ili protiv? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pon 20 Jun - 22:16

Ne. Ljudsko telo je savrsenstvo samo po sebi.
Nazad na vrh Ići dole
gagasasa

  

gagasasa

Ženski
Poruka : 9685

Godina : 45

Lokacija : Jug

Učlanjen : 02.04.2011

Raspoloženje : Pozitivno


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pon 20 Jun - 22:29

Priroda zna sta radi i oduvek sam smatrala da ne treba rusiti ono sto ti je od Boga dato. No, ako neko zeli sebi to da radi, neka, ja licno nikad ne bih!
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pon 26 Sep - 8:22

Nisam ni za ni protiv...Svako ima pravo da radi šta želi i ono što ga čini srećnim...



Lično, ne bih mogla sebe zamisliti da radim neke korekcije, a ne znam ni šta bih...Kao što neko reče, sveko telo je lepo samo po sebi..Znam više osoba, koje su se unakazile sa silikonima, pogotovo nadogradnjom usana....Nekada je bolje zadržati prirodno, nego biti unakažen po svojoj želji...

Lilčno, mislim da su silikone izmislili ljudski kompleksi, a iskoristili oni koji od tih kompleksa žive...(plastičari).

Ako čovek nije zadovoljan samim sobom, on treba već ozbiljno da se zabrine za sebe...Jer ako sobom nije zadovoljan, sa drugima neće biti sigurno...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pon 26 Sep - 23:20

Vidio sam neku večer na tv Maju Šuput (manje znana hrv pjevačica).
Bila slatka, draga, mala vrckava djevojčica. Iako ima 32 godine.
I nije joj vrag dao mira. Radila usne i obraze.
Katastrofa. Fuj

Ko voli, neka izvoli.
Ali rezultati često izgledaju užassssssssss. affraid










love
Nazad na vrh Ići dole
zjovan29

  

zjovan29

Muški
Poruka : 2504

Godina : 63

Lokacija : CRIKVENICA

Učlanjen : 18.09.2011

Raspoloženje : nikad bolje


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pon 3 Okt - 20:05

Nema silikona koji izbija kompeks iz glave.
Ono što je u glavi dovelo do potrebe silikona to ostaje i tom nema kraja.
Kompeks na komleks a ni jedan ne vidi ono što kaže Morgoth Bauglir i potpuno je u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Princess

Elita
Elita

Princess

Ženski
Poruka : 1160

Učlanjen : 12.05.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Sre 5 Okt - 10:12

Kompleksi i nezadovoljstvo svojim izgledom su cesto psiholoske prirode i zahtevaju pomoc strucnog lica koji ce im pomoci da povrate izgubljeno ili steknu samopouzdanje koje im nedostaje. Ali, postoje i osobe koje neka sitnica u vidu nesrazmernih usiju ili nosa dosta narusuju izgled i bilo bi cak i pozeljno da urade te korekcije na vreme da ne bi stekli kompleks koji ce ih kasnije pratiti u zivotu.
Ali, estetska hirurgija u vidu povecanja grudi je po mom misljenju samo seksualne prirode i namenjena drugim ljudima i njihovim pogledima, a ne licno toj osobi i njenom samopouzdanju.
Ne predstavljamo se drugima sa fizickim, vec psihickim izgledom.
Nazad na vrh Ići dole
plavi andjeo

Super Član
Super Član

plavi andjeo

Ženski
Poruka : 511

Učlanjen : 19.09.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pet 18 Nov - 19:12

Nemam nista protiv silikona, svako ima svoj razlog zasto se odlucuje za to. Ja licno ne bih nikad to uradila jer sam u potpunosti zadovoljna svojim fizickim izgledom, al da nisam ko zna!?!
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Pet 18 Nov - 19:28

Protiv, naročito što je to trenutno,- modni detalj Wink
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Kirurške korekcije, da ili ne?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 1:48

Kirurške korekcije, da ili ne?



Da li žena treba bolesno inzistirati na savršenom izgledu?

Kirurgija ima odgovor na sve? affraid

Snježni zubi.

Željene grudi.

Liposukcija

Rekonstrukcija lica.

Presađivanje kose.

Umetci svih vrsta na svim mjestima. affraid

Koje je vaše mišljenje o tome? Silikoni za ili protiv? 941697105










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:19

Isključivo sam protiv plastične hirurgije , ako me neko voli voleće me takvu kakva sam a operacije odobravam samo u slučaju da je toliki gabor u pitanju da se čovek od njega uplaši ,korekcijama ljudi počinju ličit jedni na druge , svi teže savršenstvu al onda bismo svi izgledali isto , savršeni zubi , savršeno telo , plastične grudi , plastično doope , zar se time ne gubi autentičnost i geneza ,osećaj pod rukom , osećaj u duši da to nisi ti Shocked
Čitala sam neki text na ovom forumu da je majka bila savršeno lepa a ipak je rodila do zla boga ružno dete paa je ipak provalili da se operisala čak se od nje i muž razveo još tražio i oštetu za prevaru eee tako je to , genetiku ne možeš prevariti nit plastikom nit fantomkom Silikoni za ili protiv? 2786959747 Silikoni za ili protiv? 4151842371










Silikoni za ili protiv? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:25

Kroz reklame je stvoren jedan bolesno savršen svijet savršenih mladih djevojaka i mladića. Sve isto, od blještavo bijelih zubi do blještavo izbrijanih tijela. Nitko nema osobnosti. Nema mjesta ni za ružne, ni deblje, ni starije. Užassss. affraid










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:32

Ako ćemo govorit o moralnim kriterijumima onda moram reć da plastična hirurgija ima i dobrih strana kada su unakažena lica ili delovi tela u nesrećama u pitanju , tu se moram korigovat tooo može i svaka čast doktorima koji uspeju spasit nekome nos , uho ili ruku , nogu ,ženske grudi nakon karcinoma il tumora, ipak to ima sasvim drugu konotaciju aa takvim osobama omogućava da nastave sa normalnim životom i pored trauma koje su doživeli Silikoni za ili protiv? 2294901356










Silikoni za ili protiv? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:35

Enigma ::
Ako ćemo govorit o moralnim kriterijumima onda moram reć da plastična hirurgija ima i dobrih strana kada su unakažena lica ili delovi tela u nesrećama u pitanju , tu se moram korigovat tooo može i svaka čast doktorima koji uspeju spasit nekome nos , uho ili ruku , nogu ,ženske grudi nakon karcinoma il tumora, ipak to ima sasvim drugu konotaciju aa takvim osobama omogućava da nastave sa normalnim životom i pored trauma koje su doživeli Silikoni za ili protiv? 2294901356



To je ok. Humano ustvari. I pravi smisao estetske kirurgije. Silikoni za ili protiv? 2294901356

Ali bolesnom uljepšavanju nema kraja. Čitam da u Americi kirurzima dovode djevojčice od 5-6 godina na uljepšavanje. Koooooma. affraid










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:45

Ako je samo estetika razlog sumanitog sečenja i krpljenja lica i tela , da bi nekom bio lep ko slika , ne kontam šta se time postigne Shocked
s godinama se sve opet vrati i nemožeš bit lep do kraja života , aa te bolesne amere bi kaznila smrću il teškim fizičkim radom u rudniku što čak i maloletnu decu dovode na korekcije a oni i ne kontaju šta to imaju toliko ružno kad ih mama il tata vode na operaciju da im dete bude lepše a oni su ga napravili takvim , msm da su to traume za cijeli život , koo to može detetu od 5-6 godina da objasni da nije dovoljno lepo pa ga vode na ''popravak'' kod majstora Silikoni za ili protiv? 1416777839










Silikoni za ili protiv? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:49

Najgore što lice gubi elastičnost i postaje nesposobno za mimiku. Uvijek imaju isti izraz lica. Vidi Karlu Bruni i Nicole Kiodman. Ista faca. Smiju se, a lice se ne pomakne. Ko Frankenštajnke. Silikoni za ili protiv? 953814977

A ove bolesnike koji djecu vode na operacije bi fakat uputio na liječenje. malo duže. Silikoni za ili protiv? 1240115254










love
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 2:54

One se moraju slikat za novine i tv , ovako kako su ih napravili ne moraju se nameštat i vežbat osmeh , uvjek ga imaju na sebi Silikoni za ili protiv? 3882164782
aa posle nekog vremena kaad se dobro razgazi i pod sobom Silikoni za ili protiv? 835602359 Silikoni za ili protiv? 3690083436










Silikoni za ili protiv? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 19:23

od silikonskih dolina mi je Fuj
plasticnu hirurgiju podržavam samo iz zdravstvenih razloga i humanih a to je spašavanje od invalidnosti
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 22:00

Nemam ništa protiv hiruških intervencija ..ko voli i smatra da mu je potreba neka izvoli .. Laughing
Moje telo je moj hram ..duša je najvažnija , sve drugo je šminka i plastika koja malo toga može da promeni ..sem prividnog utiska da ste lepši tako ''popravljeni'' .. Laughing










Silikoni za ili protiv? 4285547593


Silikoni za ili protiv? 2lwq2yh


Silikoni za ili protiv? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Ned 20 Maj - 22:48


Svako preterivanje je loše i totalno nepotrebno ..Ako neka devojka smatra da nije dovoljno lepa i da će na taj način biti privlačnija suprotnom polu vara se ako misli da je to ono što je presudno...Presudna je ličnost..znači ako nema haizmu i šarm i da izgleda kao ..neki ideal lepote ( koji se opet razlikuje od posmatrača do posmatrača) ne bi joj to ništa pomoglo ako nema "ono" nešto što bi nekoga zainteresovalo da bude sa njom...

A i osim toga...s vremenom i godinama svaka plastična operacija gubi na svom efektu a očekivati da žena od 65 ili više godina ima grudi kao Pamela Anderson ili lice kao osamnaestogodišnjakinja je sto puta ružnije nego da je ono što jeste...

Kad je samopouzdanje u pitanju kod osoba koje imaju kompleks zbog nekog dela tela koje nije estetski lepo, treba raditi na psihi i pokušati promeniti taj njen odnos prema tome, ali ako je to nemoguće, onda bih dopustila neki male korekcije koje ne bi bile drastične ali dovoljne za njeno samopouzdanje ili gubitak kompleksa...

Nemam loše mišljenje o estetskim operacijama, ali kao što rekoh, samo ako se ne preteruje i ako je to urađeno sa ukusom, ili kada su u pitanju korekcije koje bi otklonile neke zdravstvene probleme ...tipa devijacije nosa ili nakon nekih težih povreda i oštećenja .











Silikoni za ili protiv? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610Sub 22 Sep - 18:07

Samo ako treba nekome stvarno,onda da.Inaće protiv.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Silikoni za ili protiv? Empty
PočaljiNaslov: Re: Silikoni za ili protiv?   Silikoni za ili protiv? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Silikoni za ili protiv?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako izgledaju muški "silikoni"?
» Vrtic, za i protiv
» Stop prehladama!
» Kako lečiti mamurluk
» Recepti protiv umora
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-