Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Sre 8 Feb - 11:09

Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedno britansko istraživanje pokazalo je da ono što žene najviše iritira na Dan zaljubljenih je nedostatak mašte.

Broj 1 na listi najomraženijih poklona za Dan zaljubljenih je neki od klasičnih kućnih aparata tipa mikser, toster ili pegla, jer žene ne vole da ih podsećaju, barem ne tog dana, na obavezu obavljanja kućnih poslova.

Na drugom mestu je, suprotno uvreženom mišljenju, donji veš, jer se muškarci uglavnom ne snalaze sa brojevima grudnjaka i gaćica, pa često omanu veličinu. Buketi cveća i čestitke, takođe, neće biti dočekani sa oduševljenjem, ali ni bombonjere, pogotovo ako će kasnije darodavac zameriti voljenoj da se ugojila.

Prema jednom drugom istraživanju, čije rezultate prenosi "Hafington post", 75 odsto žena bi da budu "kraljice na jedan dan", tj. da budu oslobođene od svih kućnih poslova i brige oko dece.

Njih 14 odsto bi volelo romantičnu večeru, devet odsto očekuje neki lep poklon, dok bi pet odsto najviše obradovao seks.

(Tanjug)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Čet 9 Feb - 0:58

happy

Pa jeste, happy ...svaki se taj poklon može protumačiti na svoj način..Ako kupe nešto za kuću, žene će misliti da im se na neposredan način kaže da bi trebalo više sa time da se bave..Laughing..Ako im se kupi nešto od kozmetike, pa da, hoćeš da kažeš da ne vodim dovoljno računa o sebi .. happy ..Ako im se pokloni nešto od garderobe može da se dogodi da se to njoj ne dopadne ili da pomisli "bože, koji je ovo perverznjak" wonder Laughing ...Opet, kad je nakit u pitanju, tu žene obično pomisle da na taj način ako prihvate taj skup poklon , ostaju dužne nešto i da im to stvara dodatnu obavezu.. happy

zato, ipak je bolje, posvetiti ženama taj dan ..bilo za rođendan, godišnjicu ili dan zaljubljenih neku prijatnu večeru u nekom finom restoranu, ili kao što piše u tekstu, jednostavno ih taj dan osloboditi obaveza i priuštiti im najbolji seks ikad Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Čet 9 Feb - 21:41

Ja ipak mislim da su najljepši poklon kućanski aparati. Napr nova pegla. Parna naravski. Time svojoj dragoj pokazuješ da se brineš za nju, i da želiš da se što manje muči. Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Pet 10 Feb - 1:04

Neep ja bi ipak romantik večeru i naj sex ikad [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Ned 12 Feb - 12:48

Lepo joj ne kupiš ništa i koliki god bio rizik, biće manji u svakom slučaju nego da joj kupiš ono što ne želi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Ned 12 Feb - 18:41

Najljepši poklon je kada joj kupiš skupi ribički štap. happy
Znam da me neće razumjeti. I biće ljuta.
Ni vi ne razumijete. Sigurno. Pa se čudite što Abi baljezga. happy

Ali stvar stoji ovako. happy
Normalno da ćeš ti uzeti štap. I koristiti ga. To znači da ćeš morati ići na pecanje.
To opet znači da će ona ostati sama kod kuće i uživati bez tvog njarganja. Laughing
Pa može raditi što želi.
Može pozvati prijateljice na kavu i trač partiju koju ti prezireš, a za koju tada ima mogućnosti.
Ili mamu koju ne možeš smisliti. affraid happy

Eto, tako stoje stvari sa ribičkim štapom. happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Ned 12 Feb - 18:50

Nisam imuna na poklone, ali te povodom izmišljenih praznika kao
Dan zaljubljenih, ne priznajem. Čak šta više mene vredjaju; trebao
je kalendar da ga podseti da se volimo, pa eto.... Rolling Eyes
Ja to u svoje ime, inače, kome znači - srećan mu praznik. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610Ned 12 Feb - 19:04

E, da, zaboravio sam napomenuti. [You must be registered and logged in to see this image.]

Dan zaljubljenih ignoriram. [You must be registered and logged in to see this image.] Umjetno izmišljen "praznik" [You must be registered and logged in to see this image.] da se potencira potrošnja naivnih i lakovjernih kupaca.

Tipična kapitalistička posla. [You must be registered and logged in to see this image.]



PS

Moji postovi se odnose na druge prigodne datume kada se kupuju pokloni. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Empty
PočaljiNaslov: Re: Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru   Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Pokloni za Dan zaljubljenih koje žene preziru
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Žene koje su menjale svet
» 5 stvari koje žene žele - sad!
» Kakvi vas muskarci privlace?
» Šta Žene Zaista Vole
» Muške navike koje odbijaju žene
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-