Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina Empty
PočaljiNaslov: Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina   Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina Sat610Sub 14 Jan - 22:33

SA 35 GODINA MLAĐOM AMANDOM

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina


Najveći dendi britanske muzike Brajan Feri po drugi put se oženio. Njegova izabranica je Amanda Šepard, koja je čak 36 godina mlađa od njega i koja se svojevremeno viđala sa njegovim sinom.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205368_zabferi-foto-profimedia_f

Nova izabranica Brajana Ferija radila je ranije kao portparol za jednu britansku kompaniju
Njih dvoje bili su u vezi pre pet godina. Popularni pevač kaže da to nije poremetilo njihov odnos.

- Bio sam zabrinut kako će moj sin to da prihvati i mislio sam da mu neće biti prijatno. Međutim, on misli da sam ja baš kul - izjavio je Brajan Feri.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205371_harrison-ford04-foto-afp_kf
Harison Ford i Kalista Flokhart

Koliko bi Indijana Džons i Ali Mekbil bili neobičan TV spoj toliko to ne važi za glumce koji su ih tumačili, jer uprkos razlici od pune 22 godine, ovaj par odlično funkcioniše. Venčali su se nakon osam godina veze.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205372_kevin-costner01-foto-afp_kf
Kevin Kostner i Kristin Baumgartner

Nakon što se posle 16 godina razveo od supruge Sindi, Kevin Kostner ušao je u vezu sa manekenkom Kristin, koja je od njega mlađa 22 godine. Par ima troje dece.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205373_al-pacino02-foto-afp_kf
Al Paćino i Lusila Sola

Alu Paćinu mnogi se dive zbog njegovih uloga, a sve je više onih koji mu odaju priznanje jer se zabavlja sa 40 godina mlađom Lusilom Solom. Iako je njemu 71, a njoj 31, par uživa u vezi i ne obazire se na komentare.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205374_tom-cruise03-foto-beta-ap_kf
Tom Kruz i Kejti Holms

Između najpoznatijeg sajentološkog glumačkog para razlika je 19 godina. Kejti Holms je treća supruga Toma Kruza, a pre nego što su se 2006. godine venčali u srednjovekovnom italijanskom zamku, dobili su ćerkicu Suri Kruz.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205375_bruce-willis03-foto-beta-ap_kf
Brus Vilis i Ema Heming

Brus Vilis uskoro će četvrti put postati otac devojčice koju će na svet doneti njegova druga supruga manekenka Ema Heming, 23 godine mlađa od njega. Oni su se venčali 2009, a među gostima je bila i njegova prva žena Demi Mur.

Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina 205377_michael-douglas02-foto-afp_kf
Majkl Daglas i Ketrin Zita-Džons

Majkl Daglas i njegova druga supruga Ketrin Zita-Džons rođeni su istog dana, 25. septembra, ali sa 25 godina razlike. Par se venčao pre 12 godina. Imaju dvoje zajedničke dece.

blic










Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Brajan Feri oženio bivšu devojku svog sina
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li bi oženio devojku koja nosi tudje dete?
» Pogledajte reakciju majke koja je posle operacije prvi put u životu čula glas svog sina
» Oženio se Džin Simons
» Oženio se Milić Vukašinović!
» Napunio stotu pa se oženio
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-