Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Čet 12 Jan - 22:16

Žena ima više na planeti Zemlji a muškaraca manje..možda je veći asortiman razlog prevare..toliko toga a ti ..samo sa jednom ženom do kraja života [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bandit

Član
Član

Bandit

Muški
Poruka : 60

Učlanjen : 12.11.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Čet 12 Jan - 22:18

Ja ..lele..ne me vuci za jezik...
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Čet 12 Jan - 22:24

A ako to ipak uradim..desiće se ..šta? [You must be registered and logged in to see this image.]
Rećićeš ..jeste u pravu je.. gde sam bio..gde sam dangubio.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bandit

Član
Član

Bandit

Muški
Poruka : 60

Učlanjen : 12.11.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Čet 12 Jan - 22:29

Zavisi kako ćeš da me povučeš za jezik..
A reći ću ti ..jeste u pravu si..al ću da nadoknadim ..radiću u tri smene..ili bolje samo u treću..
Nazad na vrh Ići dole
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 12:55

Shadow ::

Svejedno je šta god da statistike kažu.....I dalje ostaje činjenica da muškarci varaju zbog seksa, a žene zbog ljubavi.... [You must be registered and logged in to see this image.]

da, ako je ljubav zenski izgovor da moze da skine gacice happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 13:06

Muškarci samo misle na sex i varaju ....stalno, a žene, one se
zaljubljuju i za njih to mora biti posledica nečeg višeg od pukog
parenja. Nisam feministkinja ali znam o čemu govorim. happy
Izuzecima svaka čast, oni i nisu obuhvaćeni mojom ekspretizom happy
Nazad na vrh Ići dole
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 14:09

Varanje podrazumeva da budes uhvacen happy
bez toga , nema varanja
Muskarci mozda misle na seks (stvar kolicine neiskoristenog hormona testosterona u cirkulaciji), ali zene to isto rade, i daleko su mastovitije od muskaraca po pitanju zamisljanja
Nazad na vrh Ići dole
Mina

  

Mina

Ženski
Poruka : 7923

Učlanjen : 15.11.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 14:27

Dinka ::
Muškarci samo misle na sex i varaju ....stalno, a žene, one se
zaljubljuju i za njih to mora biti posledica nečeg višeg od pukog
parenja. Nisam feministkinja ali znam o čemu govorim. happy
Izuzecima svaka čast, oni i nisu obuhvaćeni mojom ekspretizom happy

Potpisujem, i jos dodajem, da zene jesu osecajnije od musakaraca i tacka. Naravno izuzetaka ima na obe strane.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 16:31

Citat :
ali zene to isto rade, i daleko su mastovitije od muskaraca po pitanju zamisljanja

Ako je zamišljati isto što i fizički prevariti ..( a nije) ..onda da Laughing
Ko može sa stopostotnim mislima biti posvećen samo jednoj osobi on nije normalan Laughing
Uostalom to niko i ne može sa sigurnošću da tvrdi, jer još u misli ne može da se udje i sve što se tamo nalazi, pročita i vidi .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ni žene muškarcima, ni muškarci ženama ne mogu da čitaju misli .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Na stranu vidovnjaci [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 17:34

zene sluze svrsi, isto kao i muskarci...to sto neko zeli da ima celofan sa masnom, je divno, ali ne menja na realnosti happy
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 21:24

Zaboravili ste da zene varaju i iz osvete,meni se tako nabacivale nekoliko i sve sam ih glatko odbio,sta misle da se preko mene osvete svom partneru sto ih je prevario,pa nisam bas tolika budala i sexualno ugrozen da odmah pojurim za svakom koja mi se nabacuje.[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 14 Jan - 21:37

Gothic ::
Zaboravili ste da zene varaju i iz osvete,meni se tako nabacivale nekoliko i sve sam ih glatko odbio,sta misle da se preko mene osvete svom partneru sto ih je prevario,pa nisam bas tolika budala i sexualno ugrozen da odmah pojurim za svakom koja mi se nabacuje.[You must be registered and logged in to see this image.]


Evo jednog trezvenog razmišljanjja. Ima takvih žena, i muškaraca, doduše, što u prvom
sledećem (ishitrenom) zagrljaju žele da saniraju svoju emocionalnu propast. E, neka si
ih otkačio kao takve happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:20

7 razloga zbog kojih će se devojke upustiti u prevaru svog partnera

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada one varaju

Ranije se znalo da su muškarci oni koji varaju, a neka istraživanja su pokazivala šokantne podatke o razmerama ove pojave. E pa, prevara je sve manje a muškarci više nisu glavni negativci. Žene sada varaju u pet posto slučajeva, dok su muškarci još bolji pa je samo trojica od 100 prevarilo svoje supruge. Evo ih osnovni razlozi zašto se žene danas češće odlučuju na prevare.

Iz osvete

Prevarena žena će često odlučiti da se osveti.

Zbog uzbuđenja

Brak može da bude dosadan, pa će neke pokušati da se razonode prevarom. Pre toga će partneru pokušati da objasni da nije zadovoljna.

Zbog ega

Kada muškarac zapostavlja svoju partnerku ona će na drugom mestu potražiti dokaz da je i dalje privlačna.

Žele da ih uhvate

Neke devojke ne mogu da prekinu vezu. Zato će prevariti partnera i nadati se da će je uhvatiti.

Hoće vreo seks

Čak 81 posto žena u braku smatra kako im je seks postao predvidljiv i jednostavno žele vrelu akciju.

Usamljenost

Kada žena misli da ona i suprug nemaju više zajedničkih interesa može doći do prevare pa čak i razvoda.

Zbog privlačenja pažnje

Posle posla, kuvanja, dece i obaveza one jednostavno žele svojih 5 minuta. Ako njenog muškarca nema, neki drugi će verovatno biti zainteresovan.



dominomagazin










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:24

Dinka ::
Muškarci samo misle na sex i varaju ....stalno, a žene, one se
zaljubljuju i za njih to mora biti posledica nečeg višeg od pukog
parenja. Nisam feministkinja ali znam o čemu govorim. [You must be registered and logged in to see this image.]
Izuzecima svaka čast, oni i nisu obuhvaćeni mojom ekspretizom [You must be registered and logged in to see this image.]

Ako sam dobro shvatio muškarci se ne zaljubljuju [You must be registered and logged in to see this image.] i žene ne misle na sex [You must be registered and logged in to see this image.].
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:26

wild filly ::
7 razloga zbog kojih će se devojke upustiti u prevaru svog partnera

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada one varaju

Ranije se znalo da su muškarci oni koji varaju, a neka istraživanja su pokazivala šokantne podatke o razmerama ove pojave. E pa, prevara je sve manje a muškarci više nisu glavni negativci. Žene sada varaju u pet posto slučajeva, dok su muškarci još bolji pa je samo trojica od 100 prevarilo svoje supruge. Evo ih osnovni razlozi zašto se žene danas češće odlučuju na prevare.

Iz osvete

Prevarena žena će često odlučiti da se osveti.

Zbog uzbuđenja

Brak može da bude dosadan, pa će neke pokušati da se razonode prevarom. Pre toga će partneru pokušati da objasni da nije zadovoljna.

Zbog ega

Kada muškarac zapostavlja svoju partnerku ona će na drugom mestu potražiti dokaz da je i dalje privlačna.

Žele da ih uhvate

Neke devojke ne mogu da prekinu vezu. Zato će prevariti partnera i nadati se da će je uhvatiti.

Hoće vreo seks

Čak 81 posto žena u braku smatra kako im je seks postao predvidljiv i jednostavno žele vrelu akciju.

Usamljenost

Kada žena misli da ona i suprug nemaju više zajedničkih interesa može doći do prevare pa čak i razvoda.

Zbog privlačenja pažnje

Posle posla, kuvanja, dece i obaveza one jednostavno žele svojih 5 minuta. Ako njenog muškarca nema, neki drugi će verovatno biti zainteresovan.



dominomagazin


Zbog Audija, BMW-a, Eur-a happy

Niko lovu ne spominje auuuuuuuuuuuuuu happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:36

Žene se zaljube u drugog a muškarci bi da nešto u svom životu promene ..kad ne mogu situaciju u zemlji , mogu bar ženu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:41

Kada kući imaš sve što trebaš, ne kusaš po komšiluku. Laughing

Samo budala ide s konja na magarca. [You must be registered and logged in to see this image.]

Tko normalan traži pogaču preko hljeba? [You must be registered and logged in to see this image.]



(Abu Dabi 88)










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Sub 20 Okt - 23:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ankianki

  

ankianki

Ženski
Poruka : 40040

Lokacija : tamo daleko

Učlanjen : 21.07.2012

Raspoloženje : odlično


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:44

Ovo je zanimljivo!

Kada kući imaš sve što trebaš, ne kusaš po komšiluku. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:47

Slabo se ja u te Abine konje i magarce razumem, ali ima tih sportova, i to tamo tgde čovek najmanje očekuje ... Rolling Eyes


Poslednji izmenio Kayser Soze dana Pet 9 Nov - 12:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Sub 20 Okt - 23:55

Varam kad sam nezadovoljna doticnim iz nekog razloga a vjerovatno ce me i doticni varati kad bude on samnom nezadovoljan ili nesretan... happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Ned 21 Okt - 0:00

ankianki ::
Ovo je zanimljivo!

Kada kući imaš sve što trebaš, ne kusaš po komšiluku. Rolling Eyes

Istina .. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Ned 21 Okt - 0:01

andelika79 ::
Varam kad sam nezadovoljna doticnim iz nekog razloga a vjerovatno ce me i doticni varati kad bude on samnom nezadovoljan ili nesretan... [You must be registered and logged in to see this image.]



To je sadržano u sve tri "moje izreke". Laughing

Iako nisam najvažnije napisao.

Ženu koju stvarno voliš nećeš nikada prevariti.

Za jednu ševu riskirati svoju ljubav, ja to niti mogu niti ću ikada moći razumjeti. affraid










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Ned 21 Okt - 0:23




Svako ima svoje razloge zasto se to dogadja.
Prevara je bilo i uvek ce biti.
Evo jednog odlicnog filma na tu temu.
Jako dobar i zanimljiv film.

"Neka ostane medju nama" Rrajka Grlica.Odlicno obradjena vecita tema...
( ceo film )











"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Pet 9 Nov - 12:55

andelika79 ::
Varam kad sam nezadovoljna doticnim iz nekog razloga a vjerovatno ce me i doticni varati kad bude on samnom nezadovoljan ili nesretan... [You must be registered and logged in to see this image.]


A koji je razlog ako si nezadovoljna u vezi, da u njoj ostaješ i problem "rešavaš" varanjem ?
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi   Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi - Page 2 Sat610Pet 9 Nov - 17:22

Iz smora varaju oba pola , može bit muški više zbog nagona koji je u njih jači al žene kad to urade , urade ili iz osvete ili iz besa, a jedina pozitiva u varanju je ako to urade jer su se zaćorile u drugog , boljeg i vrednijeg njene pažnje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Muškarci varaju zbog sexa a žene zbog ljubavi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muškarci, evo zašto vas žene varaju!
» Udala sam se za pogrešnog!!?
» Šta su sve muškarci u stanju da urade zbog žene?
» Razlozi zbog kojih muškarci ostavljaju žene
» Beži i ne okreći se sine ...
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-