Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Crna Magija

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Crna Magija Empty
PočaljiNaslov: Crna Magija   Crna Magija Sat610Čet 8 Dec - 0:17

Crna Magija Baphomet



Crna magija (lat. magia malefica) je oblik magije kojoj je cilj ubiti, ozlijediti nekoga, unesrećiti ili na natprirodan način postići nekakvu korist. Crnu magiju povezujemo sa sotonizmom, demonopoklonstvom, vješticama i čarobnjacima.

Podjela na bijelu i crnu magiju je prilično diskutabilna i podložna interpretaciji budući da neki, poput Crkve, svaki oblik magije smatraju protuprirodnim uplitanjem u prirodne tokove i pokušajem stjecanja spoznaja na način koji se smatra neprimjerenim.

Drugi prave razliku između bijelih i crnih magova, odnosno ukazuju na činjenicu da sam karakter magije ne leži u njenoj osnovi već u načinu na koji se praktikant njome koristi.


Praktičari crne magije često su koristili otrove spravljene od biljaka ili otrovnih tvari za nanošenje zla ljudima ili životinjama. Svoje rituale obavljali su noću na grobljima, ostacima napuštenih samostana ili na drugim osamljenim mjestima.

U tim obredima izvođeno je žrtveno ubijanje životinja, a katkad i ljudi (osobito djece). Krv i prinos žrtve bio je važan dio obredne prakse, a korištena su pomagala koja asociraju na zlo i negativne utjecaje, poput crnih svijeća, lubanje oceubojice, krila šišmiša, noktiju pogubljenog zločinca i sličnih predmeta.

Vjerovalo se da se poklonici crne magije okupljaju na crnim sabatima, gdje se odaju orgijama, uživanju u narkoticima koji izazivaju halucinacije i tajnim obredima u slavu Sotone. Također, bavili su se i nekromancijom, odnosno prizivanjem duša umrlih osoba kako bi od njih dobili odgovore na željena pitanja.


Sotonizam

Crna Magija Inverted_Pentagram



Sotonizam je pokret, u kojem se štuje Sotona, čiji se poklonici nazivaju sotonisti. Sotonizam se dijeli na vjerski sotonizam i LaVeyev sotonizam.

Vjerski sotonizam se naziva i spiritizam ili tradicionalni sotonizam. Podijeljen je na one koji se izruguju sa kršćanskim obredima i moralnim vrijednostima i na one koji Sotonu vide kao duhovno biće.

Sljedbenici luciferijanizma shvaćaju Lucifera kao utjelovljenje neprestane potrage za mudrošću i moći prirode. Jarac i pentagram s dva kraka prema gore najčešći su simboli Sotone i s njim se dovode u usku vezu.


Porijeklo sotonizma nije posve definirano. Prema nekim izvorima smatra se da je francuski časnik Gilles de Rais (1404.-1440.) jedan od prvih osnivača. Rais, koji je 1440. godine optužen i pogubljen zbog čarobnjaštva, kanibalizma i sadizma, i koji se prema nekim izvorima ubraja među tzv. "povijesne vampire", svakako je jedna od prvih osoba koje povijest bilježi kao primjer demonopoklonstva.

Procvat sotonizma se javlja u Francuskoj za vrijeme kralja Luja XIV. (1638.-1715.). U Lingurgu su djelovali u drugoj polovici 18. stoljeća vrlo surova grupa sotonista (nazivali se "Jarci"), a koji su održavali obrede crnih misa, popraćene zločinima, mučenjima i silovanjima. Preko 400 pripadnika ove skupine bilo je uhvaćeno i obješeno, ali oni ipak nisu nestali sve do 1780. godine.

Prva knjiga o sotonizmu "Grimorij pape Honorija" tiskana je u 17. stoljeću, mada je najvjerojatnije puno starija. Radi se o priručniku u kojem su sakupljene upute za održavanje crnih misa pomoću kojih se priziva demon. Dolazi do velikog širenja sotonizma i održavanja crnih misa koje obično vode iskvareni svećenici koji na misama održavaju seksualno-magijske orgije. Takvi rituali bili su najčešće u Francuskoj i odvijali se pod pokroviteljstvom ljubavnice Luja XIV., madamme de Montespan (1641.-1707.), a održavala ih je okultistkinja La Voisin (o.1640.-1680.) i opat (fr. abbé) Etienne Guibourg (o.1610.-1686.).

Najpoznatiji sotonistički obredi održavali su se u 19. stoljeću u Francuskoj, a vodio ih je opat Boullan (1824.-1893.) koji je bio vođa ogranka karmelićanske crkve i navodno je prakticirao crnu magiju i žrtvovanja djece. Širenju novog vjerskog poretka stao je u kraj 1847. Papa koji je izopćio ovaj red i njegove sljedbenike. Osnivač ovog ogranka, Eugene Vintras, optužen je za izvođenje crnih misa koje je vodio gol, masturbirajući za vrijeme molitve za oltarom, te za homoseksualnost.

Boullan je skupa sa svojom ljubavnicom, časnom sestrom Adele Chevalier, pobjegao iz samostana, imali su dvoje djece, a Boullan se specijalizirao za istjerivanje demona metodama koje su uključivale i mješavinu ljudskog izmeta i hostije koju je opsjednuta osoba morala progutati. Na jednoj od crnih misa žrtvovao je i jedno od svoje djece. Vjerovao je da se prvobitni grijeh Adama i Eve može iskupiti samo upražnjavanjem seksa s inkubusima i sukubusima, odnosno seksualnim demonima. Stanislas de Guaita, inače pripadnik njegove grupe, autor je djela "Sotonin hram", a bio je u stalnom sukobu s Boullanom, a neki smatraju da je i odgovoran za njegovu smrt (Boullan je naime umro od srčanog udara).

Crna Magija Osculum_infame


Najveći sotonistički pokret modernog doba započeo je šezdesetih godina dvadesetog stoljeća pod vodstvom Antona Szandora LaVeya (1930-1997.) koji je 1966. osnovao Sotonističku crkvu u San Franciscu i čije je djelovanje privuklo veliku pažnju javnosti. U mladosti je radio u cirkusu kao krotitelj lavova, a to ga je iskustvo kako je kasnije i sam tvrdio, poučilo o postojanju unutrašnjih moći i magije. Sljedeće zanimanje mu je bilo to što se pridružio putujućoj skupini u kojoj je radio kao pomoćnik mađioničara. Radio je zatim i kao fotograf za policiju, ali je uznemiren nasiljem koje je vidio napustio taj poziv i počeo svirati pianino po raznim noćnim klubovima. U to vrijeme počinje pohađati razne tečajeve o okultnom u kojima će naučiti mnogo o obredima koje su održavali templari, članovi Hellfire kluba, hermetisti, članovi Zlatne zore i Aleister Crowley (1875.-1947.); obredi su se LaVeyu izuzetno svidjeli pa ih je i sam počeo prakticirati.

Ubrzo razvija vlastiti sotonistički svjetonazor, prihvaćajući demona kao prirodnu silu i pravu ljudsku prirodu koja je požudna, sklona pretjeranom ponosu, hedonizmu i svojeglavosti, atributima zbog kojih se društvo razvija. Smatrao je da ne treba nijekati tjelesne potrebe, već ih slaviti, a sve one koji se protive takvom poretku treba prokleti. Na Valpurginu noć, 30. travnja 1966. godine, LaVey je obrijao glavu i proglasio se osnivačem Sotonističke crkve koja je vrlo brzo dobila veliki broj članova (na vrhuncu svog djelovanja čak 25.000), a njegova žena Dianne postala je visokom svećenicom Crkve.

S vremenom je odbacio crne mise vjerujući da su zastarjele, reorganizirajući metode i koristeći za rituale enokijanski magijski jezik koji je usvojio od Crowleya. Krajem 60-ih i početkom 1970-ih godina, LaVey se više-manje povlači iz vodstva crkve i počinje pisati, objavivši tako "The Satanic Bible" 1966. g., "The satanic Rituals" 1972., a treća je "The Complete Witch", prva knjiga ove vrste objavljena u Europi.

Sredinom sedamdesetih, Crkva gubi veliki broj članova koji osnivaju novi sotonistički ogranak, Setov hram. LaVeyova crkva doživljava svoj novi procvat 1980-ih, ali tada LaVey više nije bio aktivni član. Setov hram osnovan je takodjer u San Franciscu, a štovali su egipatskog boga Seta koga nisu smatrali demonom već samo prototipom po kojem je osmišljen lik Sotone.

Prema njihovom vjerovanju, Set kroz stotine generacija pokušava pripremiti ljude za novi stupanj razvoja, a vrijeme za to je upravo stiglo. Prethodila su mu tri najvažnija događaja: prvi se dogodio 1904. kad je Crowley primio "Knjigu zakona", drugi kad je 1966. osnovana Sotonistička crkva i treći, posljednji, zbio se 1975. osnivanjem Setovog hrama. Po njima samo su članovi Setovog hrama trebali preživjeti tu promjenu poretka.

Najpoznatiji nedavni slučaj koji je uključivao svećenike, bio je slučaj Geralda Robinsona, katoličkog svećenika koji je ubio časnu sestru prilikom sotonskog rituala 1980. godine.

***Najpoznatiji predstavnik je francuski književnik Marquis Donatien Alfonse Francois de Sade (1740.– 1814.)***

Sotonizam je glavna tema glazbenog žanra black metal, a simboli antikršćanstva, Antikrista i sotonizma pojavljuju se i u death metalu. Obožavatelji u pravilu nisu sotonisti, a cilj umjetnika je u prvom redu stvaranje provokacije, često s komercijalnom namjerom.


viki
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Crna Magija Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna Magija   Crna Magija Sat610Pet 23 Nov - 22:37

Crna Magija

Crna Magija BlackMagic

Crna magija se upotrebljava da bi nekoga povredila, učinila loše određenoj osobi ili njenoj porodici. Često se pitaju zašto je baš meni to urađeno, kada sam pomagao svima? Odgovor je vrlo jasam. Ljubav, pakost, mržnja, uspeh, zavist, sreća bilo koje osobe smetaju zlim ljudima koji nežele da se potrude da svoj život učine srećnim, ali žele naneti drugima zlo, a vrlo često nesreće i žrtve. Žalosno je što takvih ljudi ima.

Sa crnom magijom ne igra, jer kada se skida, vraća se kao bumerang osobi koja je nekom zelela loše. Ali ko se sa vatrom igra od vatre se i opeče. Često uništava zdravlje, daje pogrešne dijagnoze, a osoba se sve gore oseća. Najčešći simptomi su nervoza, grčenja lica, panika, lupanje srca, glavobolja, mučnina, nevestica kao i nagla promena raspoloženja i depresija. Crna magija je uzrok i rasturanja porodice, deca odlaze putem poroka, što je najčesće narkomanija, alkohol, ili nemoralno ponašanje. Na žalost, čak ni lepotu Vam ne mogu oprostiti negativni ljudi. Crna magija napravi pravi životni pakao, svaki tip nesreće, pa nažalost i nečiju smrt.

U ritualima se čak žrtvuju životinje, uzima se kosa, koristi med za vezivanje muškaraca, što može biti vrlo opasno po zdravlje. Vlahinje ili Rusalje često kažu da je neko popio živu. Taj termin znači bajalicu, kletvu koju možete uneti putem kafe, čaja, soka... Obratite pažnju kod kojih osoba to koristite. Primetili ste i sami da vam kod nekih osoba u kući ili stanu bude loše ili da se osećate loše i malaksalo.

Imate na žalost ljude sa urokljivim očima, koji dovoljno da vas pogledaju, i već posle određenog vremena neki baksuz vam se dogodi li poslovi unište. Stepenište je simbol poslovnog uspeha. Ljudi kojima smeta što ste novčano jaki vrlo lako vam mogu uništiti posao, novac i sve drugo upotrebom crne magije. Uspeh u ovoj zemlji ne oprašta. Neki žrtvuju životinje, drugi koriste zemlju sa svežih grobova u svoje cnomagijaske rituale. Njihova bolesna mašta je toliko jaka i odvratna, da vam ne bi ni palo na pamet šta su sve spremni da učine da vam unište sve što volite ili želite.

Često svoje obredne stvari ostavljaju na raskrsnicama, kućnim pragovima, putem zlata li novca jer poznaju ljudsku slabost. Kada prave jače magije da bi nekom uništili zdravlje, koriste pojedine organe životinja, ili vatru ili vosak, ugljen, olovo, katanac koji je najčešći, jer on sprečava da bi se neko oženio ili udao.

Crna Magija Black_Magic_by_Mitochang

Šta rade ljudi sa zemljom sa svežeg groba?

Njihova osnovna ideja je da uzmu zemlju sa tri različita groba (muški, ženski, dečiji). Tu zemlju mešaju i izvode rituale, a zatim je ili unose u kuću osobe kojoj žele zlo ili ostavljaju kod ulaznih vrata dvorišta, saksijama od cveća. Ta zemlja treba da prizove nesreću i patnju ukućana, ili nažalost cele porodice. Mnogo puta crne magične stvari su zamotane u malo platno tamne boje, ritualno svezane u čvor ili zakopane pored porodične kuće.


Vlajna










Crna Magija 4285547593


Crna Magija 2lwq2yh


Crna Magija 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Crna Magija Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna Magija   Crna Magija Sat610Pet 23 Nov - 22:42

Opasna stvar ta crna magija... U nasem gradu je jos ima kako u selima tako i po gradu. Jos ima i zivih vjestica- gatara koje to obavljaju ali i obicni gradani se time bave. Kazu neki da te zene dobro zaraduju na gatkama i tudim nesrecama... Zalosno... Uzas... resign
Nazad na vrh Ići dole
Talaba

Član
Član

Talaba

Muški
Poruka : 49

Godina : 52

Učlanjen : 19.09.2020


Crna Magija Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna Magija   Crna Magija Sat610Čet 10 Nov - 0:01

AMAYMON

Prvo Luciferovo svetlo.

Dragi čitaoče, ako se ikada nađete u moralnoj ili političkoj dilemi, neka ova jednostavna maksima deluje kao beskonačni luciferijanski fenjer koji će osvetliti vaše putovanje: Manje slobode nikada nije odgovor.


Drugo Luciferovo svetlo.

Drugi luciferijanski fenjer koji će osvetliti vaša putovanja: Ko drži zlato pravi pravila. Vladari ne stvaraju pravila; prave pravila za onoga ko im daje zlato.

Treće Luciferovo svetlo.

Dragi čitaoče, treći luciferijanski fenjer koji će vam osvetliti trag: Vladar treba tebi, ti ne trebaš njemu. Ako niste pristali na to da vam se vlada, onda svaki zahtev za vlasništvo nad vama postaje ništav i nevažeći, u kom trenutku postajete ilegalist, drugim rečima, slobodna ljudska životinja koja živi u etičkom nepoštovanju neetičkih zakona.


Četvrta Luciferovo svetlo.

Kao što je naglašeno ad nauseam u ovom subverzivnom Prologu, moderna plutokratija vlada kroz ekonomsku dominaciju; vladaju tobom kroz stomak.

Vrt crnih ruža

Staza leve ruke deluje kao most, protivpožarna stepenica, izlazna vrata koja magičar koristi da pronađe slobodu od tiranije, a kada je jednom nađe, da zatraži svoje pravo rođenja kao bogovi i boginje u telu.

Amaymon

Došao sam pred vratare i pred Amajmona u postu i uz mnogo razmišljanja o tome kako dalje. Moj grimoar je bio postavljen ispred mene, sa olovkom da zapišem sve beleške koje bi mogle doći. Moj Hram je bio ispunjen maglom i maglom da bi duhovi vazduha lakše dolazili, da bih bio uronjen u vode da bi se svi duhovi manifestovali, materijalizovali i pojavljivali kako žele, svuda oko mene. Doviknuo sam im. Pozvao sam ih svih devet. Um i srce bili su ujedinjeni. Misao i Volja su bili spojeni.

Zazivam Arhela“, govorio sam vlažnom vazduhu, prizivajući po imenu svog Boga da se spusti na mene. „Pozivam te. Prizivam te. Prizivam sebe. Postajem. Postao sam!" Vikao sam dok me je struja električnog samopouzdanja probila kroz mene. “Alash tad al’ash tal ashtu!” Ponavljao sam iznova i iznova, pozivajući se na reči Drevnog Zaveta koji i vezuje naše rase i premošćuje naše svetove. „Moj mač je tvoj mač. Ja sam tvoj mač! Poput moćnog mača pravednog suda, posvećen sam Velikoj Staroj Zmiji. Oče, dođi po rečima drevnog zaveta. Alaš tad al’aš tal aštu.” Pre mene sam mogao da vidim Zmajevo oko. Ne u svom umu, ne u svojoj magičnoj mašti, ali tamo u vazduhu ispred sebe mogao sam da vidim Zmajevo oko kako zuri u mene, vrebajući u mene. „Hvala vam“, rekao sam, ne nalazeći druge reči prikladne za odgovor na oko koje lebdi u Hramu ispunjenom maglom. Prešao sam na pevanu Invokaciju svih moći. „Itz rachu mantantu vespacha kaltamu. Itz ranta mant kala mant atzu belt tazu. Vaskalla itz ratzu kantantu velchatza!” Pevanje je probudilo drevne, usnule senke.

Belial, Amaimon, Azazel, Abadon, Lucifuge, Velzebub, Baal, Asmodeus, Satana“, nazvao sam imena Napuštenih.

Belial, Amaymon, Azazel, Abadon, Lucifuge, Velzebub, Baal, Asmodeus, Satana, Belial, Lucifer Amaymon, Azazel, Abadon, Lucifuge, Velzebub, Baal, Asmodeus, Satana, Belial,
Amaymon, Azazel, Abadon, Lucifuga, Velzebub, Baal, Asmodej, Satana. Nudim mač svojih predaka. Nudim svoju krv i svoju krvnu liniju.“

Ko je tačno Amaimon? Ko je onda bio Amaimon pre nego što je postao Amaimon? Amaimon je crno sunce. Amaimon je poznat po svom otrovnom dahu koji je vidljiv kada je prizvan, poput štetnog tamjana koji izlazi iz njegovih usta i glave kao da je mangala sedela na njemu.

Elementarni principi evokacije.

Evokacija je napredna crna magija. Ako savladate evokaciju u bilo kom trenutku svog putovanja, vi ste Majstor. Svo znanje teče k tebi; sve moći su tvoje. Evokacija vas naoružava sa moć bogova, moć stvaranja onoga što nije postojalo pre nego što ste ga vi stvorili.

Nakon izvođenja stotina evokacija koristeći različite sisteme i raznovrstan niz entiteta, počinjem da prepoznajem koji su stvarni mehanizmi evokacije. Ja sam ih prvi objavio nalazi u mom radu Evoking Eterniti, pozivajući se na ove mehanizme kao na Elementarne principe evokacije. Kada izbacite dogmu iz rituala, sve religija i sav strah, preostalo vam je samo sedam stvari, ovih sedam elementarnih principa. Ovi principi su zaista stvari koje čine da magija funkcioniše. Ako koristite ove savršeno i marljivo, onda ćete imati uspeha sa evokacijom.

Prvi elementarni princip

Prvi je pripremno uranjanje. Pripremno uranjanje je proučavanje duha, a ono postaje pitanje proučavanja duha. Uložite se u magiju, u sistem i u duh, kao i u stvaranje subjektivne sinteze unutar sistema. Sprovedite što više istraživanja duha koji pozivate i sistema koji ćete koristiti. Odvojite vreme koje vam je potrebno da se pripremite. Pripremite se, pripremite svoj um, pripremite svoja očekivanja, sve dok za vašu percepciju ovo više nije mitologija, već bukvalna stvarnost.

Drugi elementarni princip

Upotreba radnog sistema je princip broj dva. Najbolje tehnike koje se prenose kroz usmenu istoriju ili kroz pisanu istoriju hiljadama godina su obično one koje su dokazani rad. Pronađite sistem koji možete koristiti. Mnogi ljudi koji prvi put otkrivaju ritualnu magiju mogu biti zbunjeni slobodom i individualnošću cele stvari, misleći da jednostavno mogu da naprave sopstveni sistem. Kada savladate magiju, možete je oblikovati i oblikovati u šta god želite... kada je savladate. Dok ne savladate evokaciju, morate pronaći sistem koji funkcioniše. Ovi Elementarni principi evokacije čine prilično dobar sistem rada. Proučite magijski sistem unutar bilo kog grimoara i koristeći ove Elementarne principe, utvrdite koji ritualni činovi doprinose kom Principu, a osnovni sistem tog grimoara će se otkriti. Uzmite zagonetke, zakletve i razne reči i prilagodite ih, primenite ih na svoj rad i na svoju evokaciju. Uklonite dogmu i strah i ubacite imena i kvalitete entiteta koje ćete prizvati i osigurajte da se ovih sedam principa ispuni kroz vaš ritual.........

Evokacija Amaymona

Pozivam te stvorenje vatre i vazduha“, zapovedio sam, a moj mač je bio uperen ka tamjanu unutar trougla lanaca. Prizivam te, tamjane, u ime tvog gospodara i gospodara, Amajmona, koji je nazvan Gospodarom crne karaule, Gospodarom kadionice, gospodarom mirisa i tamjana, gospodarom dima koji se diže. U Amaimonovo ime, probudi se! Otvorite oči i oživite. Budim te. Pomerio sam vrh svog mača da lebdi iznad sveća na tačkama trougla, lebdeći od jednog do drugog. Ognjeno stvorenje, duh vatre, demon vatre, element vatre, pozivam te ovamo u ovu ravan, u ovaj Hram, u ovaj plamen, da biste se uzdigli i rodili vrtlog moći, ka Kapijama, tako da ćeš roditi Amajmona. Da, u obliku i obliku Drevnog Zaveta, ja vas sada zovem. Zazivam te sada. Ognjeno stvorenje, duh vatre, bože vatre, ustani i izađi!"
Iz knjige Amaimon

Nazad na vrh Ići dole
Talaba

Član
Član

Talaba

Muški
Poruka : 49

Godina : 52

Učlanjen : 19.09.2020


Crna Magija Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna Magija   Crna Magija Sat610Čet 10 Nov - 0:09

Black Magic Zazivanje Demona i ostalih Zloduha


Upozorenje ne radite ovo kod kuće jer ovde je dato informativno a ne ceo postupak pa će djavao da vam bude kriv ko ovim kršćanima kojima je sotona kriv za sve!!!


Crna magija se radi na sopstvenu odgovornost!!!!!!!!!


I šta kažete dosadna ona „bela“ magija sve tamo neka psiha sve neka kulturna bića i fini anđeli…!? Dosadno brate a vi čekate da pređem malo na pravu magiju Zazivanje Demona i Elementarnog Ultrakosmičkog Zla iz dubina najcrnjeg Šeola a? To vi želite znam ja......


Doduše Elementarno Ultrakosmičko Zlo ćemo izostaviti ovoga puta. Mada nije ni to nemoguće dozvati u Svet Materijalne Manifestacije. Misliš nebo je visoko a Zlo je daleko a u stvari korak je veoma mali i kratak i lako upadneš. Ovde je izneta tradicionalna srednjevekovna metoda danas je tehnika uznapredovala pa tako i tehnika zazivanja je usavršena. Nije potrebno prizvati duha u punu materijalizaciju da bi se dobilo nešto od njih ali je i dobitak manji. Naravno ide se tako dalako da je Krouli sam seo u trougao vještine dok je njegov Nojeburg prizivao Horonzona Demona Daata pomoću ključeva Enohijanske Mađije. Da bi iskusio njegovu svjest. Naravno najbezbednija tehnika je prizivanja u ogledalu a i to je mlako. Bebi madjija.


Najlepše je prizivanje onih Du'ova (Entiteta) koji su stariji od vremena zaostali iz drevnih kosmičkih bitaka izmedju Svetlosti i Tame čija je snaga potrošena ali ne i potpuno ugašena i čiji krik odzvanja kao eho kroz vreme i prostor do onih koji su izabrani da ga čuju i na njega odgovore. Kod kojih zaštitni krugovi sa imenima Boga ne pomažu i ne štite vas od ničega. Za njih je potrebno prvo ući u tok Tame. Prvo se aspirant mora izjednačiti sa Esencijom Haosa. Nije to onaj Haos iz Haos Madjije gde je tamo samo ime naziv. Ovde se radi o pravom Haosu - Esenciji Haosa koja se zove - Vječni Crni Plamen. Tek kada se magnetizujete njime Crni Plamen počinje da gori i živi u vama nadje vječno prebivalište i Haos vas prihvati tada ulazite u tok bilo Velike Zmije bilo u Drakonijan struju Zmaja simbole uspona i pobune... Kao što sve ima Tamu i Svjetlost tako sve ima Imperiju i Pobunjenike. Imperija je svjetli Bog a pobunjenici su Tamni šta već. Medjutim u drevnim religijama je bilo obrnuto Imperija su bili Tamni Bogovi a pobunjenici ovi Svjetli Bogovi. Tek tada možete zazivati te Entitete bez krugova na svakom mjestu.


Ljudi voze trke i skaču padobranom radi uzbuđenja i ostale stvari ali ako hoćete pravo uzbuđenje gde adrenalin dostiže stotku. Gde hladan znoj obliva čelo iako ima sto stepeni u hladu dok vi zazivate zloduha u krugu veštine gde škripite zubima da obdržite kontrolu nad njim dok se materijalizuje, jer prvo što će uraditi kada počne da se materijalizuje u trouglu veštine je da uzima demonske zastrašujuće oblike da bi vas uplašio da napustite krug veštine (nije lud da služi i vama dosta ga bog izrabljuje samo mu još vi falite)…..i gle sjutra čistačica nalazi na mrtvaka belih očiju i bjele kose mumificiranog da nema šta ostati da vaskrsne u danu „sjutra“ koje nikada da stigne jer je sjutra naravno. To ja zovem pravim uzbuđenjem zašta vredi živeti. Zar ne? Pa da vidimo šta kažu moje crne knjige. Zle su i zlokobne arabljanske crne knjige...


Zazas, zazas, nastananda zazas“. Poznata rečenica koja se upotrebljava na samom početku zazivanja da bi se otvorila vrata „pakla“ tačnije portala za Svet Iza odakle demoni mogu doći ovde u Ravnicama Materijalne Kreacije. Samo što to nije tako lako izvesti (u zavisnosti od entiteta) jer potrebni su odredjeni uslovi da bi se operacija izvela koji mogu biti komplikovani kao što je benefit veliki za onoga ko uspe. Ostale (ne) žalim.


Neću ići ovde u detalje već ću spomenuti ono NAJVAŽNIJE šta i kako dolazi do materilizacije duha.
Najpoznatiji grimoari za prizivanje su Mali i Veliki Ključ Solomonov. U njima se nalaze opisi demona i njihovi sigili kao i evokacijske molitve. Neki sigili mogu se crtati na hartiji (pergamenat )ali nekima je potrebna jagnjeća ili jelenova prava koža na kojima se crtaju.


Dejvicu nije potrebno žrtvovati na oltaru bogovima Haosa ako uspete naći takvu, jer prvo morate da je probate kakvog je uskusa a tada više nije devica. Uostalom samo operacija preporučuje uzdržavanje od okusivanja bilo djevica bilo ne djevica neko vreme i pre i posle operacije tako da nemate sreće sa (ne) djevicama i to vam ne treba. To što neki grimoari svašta pišu je da bi se odbili ne profani da i ne pokušavaju da probaju da izvededu operaciju.


Zatim mora se izaći u šumu ili brdo planinu daleko od ljudi, naći mesto bez vetra napraviti krug veštine oko kojega se ispisuju sveta imena Boga a izvan njega trougao takođe sa svetim imenima.
Unutar trougla se stavlja kadionica sa užarenim ugljem i u njega se stavlja određeni tamjan od čijeg dima duh preuzima oblik. Nemere drugojačije, ali su vam potrebna i tri goluba za svaki ugao trougla po jedan. Znate na šta mislim. Pazite da krv ne padne izvan trougla iz nje duh crpi energiju za MATERIJALIZACIJU. Bez žrtvovanja se ne može uspeti. Tada se vrši izgovaranje prizivne molitve, molitve da duh uzme lep oblik ljudski i morate ga zakleti na POSLUŠNOST, POKORNOST I TOTALNU PONIZNOST.


Kada se duh zakune možete od njega zahtevati ono što je u njegovoj prirodi, neku veštinu, zakopano blago, da budete obožavani kao bog od strane ljudi šta već ’oćete….


To vam je to. Lako zar ne, ko trebiti pasulj. Ovo je ključna informacija za zaziv demona ali čak i ona ne garantuje da ćete uspeti. Čitao sam da neki magičari nikada nisu uspeli da prizovu ni jednoga duha nikada. ALI kao i u životu sve ima kvaku 22, srednji vek je daleko a madjija je uznapredovala a duhovi postali lujkaviji i prepredeniji pa je tako jedan moj kolega uspeo da prizove duha veoma uspješno ali šta, duh se brzo prikazuje i ponavlja samo jednu rječ: “PAKT.“ Nema ništa za džabe dame i gospodjo forumaši. To je problem sa Entitetima oni imaju svoju volju neko je ovde spomenuo Nekronomikon. Ja sam imao sreću i zadovoljstvo da nađem tekst koji je pisao neko ko je primio direktno znanje od Drevnih koje je više Theurgijskog tipa i ritual Inicijacije se radi 7 dana i „Ako uspete da dozovete Drevne (iz Sveta Iza) i dalji rad je moguć AKO ste ostvarili harmonični odnos sa Drevnima…“ Poslije 10 dana obavljanja rituala ništa ćorak. Ja upitam što, oni odgovaraju da su me odbili. „Dobro što ste to čekali 10 dana da mi to kažete?“ Odgovor je glasio: “Premišljali smo se!“ Tako to ide negde izgubiš negde dobiješ na nekome drugom mjestu sa drugim Entitetem.


Možda se neko zapitao ne vezano samo za ovaj tekst zašto ljudi, svi ljudi, ne napregnu da dođu do uzvišenog cilja koji rešava odjednom sve njihove probleme? Pogledajte svet oko sebe? Koliko će ljudi poslušati glas svog srca i krenuti u traganju za nepoznatim, putem gde ne čekaju opipljive nagrade i društvena priznanja? Da li se ljudi opredeljuju za velike napore ili njihovo izbegavanje? Ogromna većina ljudi prihvata svet onakav kakav jeste (e moj Matrix), bez primetne želje da ga menja sve dok ih život jače ne pritisne. Drugi u manjini ne mogu ugušiti radoznalost o tome šta leži iza horizonta iza pojavne strane sveta koja se natura čulima. Oni su velika deca koja razbijaju igračku da bi videla šta je u njoj unutra. Dok na svoje ZAŠTO ne nađu odgovor ZATO oni pate od spiritualne gladi i nemira……..


Neću dalje ionako sam previše rekao. E sada ne znam što sam ovo ispričao kada nikoga to ne interesuje, a može da "škodi".
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Crna Magija Empty
PočaljiNaslov: Re: Crna Magija   Crna Magija Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Crna Magija
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Magija
» Egipatska magija
» Iranska magija
» Voodoo magija
» Crna smrt
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Astronomija :: Misterije-