Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Pet 23 Feb - 10:54

Ja odmerio oavno a ona nema veze,ne samo na cemu je vec i ostalo... Smor
Nazad na vrh Ići dole
Lejla

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 2096

Učlanjen : 07.06.2012


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Pet 23 Feb - 21:51

Edi ::
Ja odmerio oavno a ona nema veze,ne samo na cemu je vec i ostalo... Smor


Bitno je da samo ti znaš na čemu si.    [You must be registered and logged in to see this image.]       happy


Poklon od mene.    Smor 

happy
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Pet 23 Feb - 21:58

tamoneki ::
Ma sta ima da ih ja procenjujem kad su sve iste i odavno procenjene...one su nuzno zlo ciji je smisao postojanja malo izmakao kontroli... happy happy

Zanimljiv komentar . happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sub 24 Feb - 8:39

Mada, zene su krave koje vidis na pijacama pa ih mozes proceniti dali daju puno mlijeka ili manje.

Cista glupost, muskarac je lovac on ne ulazi u procjene ili slicno.

Zensko je i ostace fenomen. happy
Nazad na vrh Ići dole
Lejla

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 2096

Učlanjen : 07.06.2012


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Ned 25 Feb - 11:22

Tony ::
Mada, zene su krave koje vidis na pijacama pa ih mozes proceniti dali daju puno mlijeka ili manje.

Cista glupost, muskarac je lovac on ne ulazi u procjene ili slicno.

Zensko je i ostace fenomen. happy


Lovac Zoro se razume u žene ko Marica u kriv qrac.    happy

happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Ned 25 Feb - 12:12

Lejla ::
Tony ::
Mada, zene su krave koje vidis na pijacama pa ih mozes proceniti dali daju puno mlijeka ili manje.

Cista glupost, muskarac je lovac on ne ulazi u procjene ili slicno.

Zensko je i ostace fenomen. happy


Lovac Zoro se razume u žene ko Marica u kriv qrac.    happy

happy
Nitko nemoze zenu da procjeni jer sami sebe nemogu procjeniti.
Nisam nikad govorio da ih razumijem, ako samo ih saslusam.  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sre 28 Feb - 14:59

samo ako je gola  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sre 28 Feb - 22:08

Budimo realni.Ako MISLI da je procjenio u DJELICU SEKUNDE, totalno je krivo procjenio.
Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8628

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sre 28 Feb - 23:11

Ni za milion miliona godina tridesetosatnog svakodnevnog pokušavanja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Uto 27 Mar - 21:38

Tvrdnja bez uporista..novinar nije znao o cemu pise happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sre 2 Jan - 15:05

tesko sad3 sad3 za poverovati
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sre 2 Jan - 15:15

wild filly ::
Muškarcima dovoljan delić sekunde da procene ženu

Muškarcima je dovoljan delić sekunde da bi procenili da li ih neka žena privlači ili ne, ističe se u studiji britanskih istraživača, objavljenoj u Oksfordskom časopisu socijalne psihologije i afektivne neurologije.

[You must be registered and logged in to see this image.]

   To, međutim, ne znači da su muškarci površni već da su genetski programirani da to čine, objašnjavaju profesor Mark van Vugt i dr Johana van Hof sa univerziteta u Amsterdamu koji stoje iza ovog istraživanja.

   Muškarci istog trenutka odmeravaju potencijalne partnerke na osnovu njihovog spoljnjeg izgleda, jer ih na to navodi instinkt preživljavanja.


   Privlačno žensko lice je za muškarce znak plodnosti i garancija da će nastaviti porodičnu lozu.

   Za razliku od njih, ženama je potrebno više vremena da procene eventualnog partnera, jer moraju da ustanove da li će im biti odan i u stanju da im obezbedi materijalnu sigurnost, što je deo njihovog programiranog instinkta za preživljavanje.

   Istraživači su testirali 20 žena i 20 muškaraca kojima su zadavali zadatke, kontrolišući njihovu moždanu aktivnost.

   Tokom izvođenja zadataka, volonterima su prikazivane fotografije lica osoba suprotnog pola, od privlačnih do ružnih.

   Muškarci su lako gubili pažnju kada bi videli neko lepo žensko lice, dok su žene ostale skoncentrisane na zadatak.

   "Muškarci zaista šaraju pogledom, ali to je zbog toga što su evolucijom programirani da registruju znake plodnosti, a jedan od njih je lepota lica", kazao je prof van Vugt, dodajući da to ne znači da su muškarci površni.

   On je objasnio da su muškarci sposobni da u deliću sekunde procene žene i to daleko brže nego što se dosad mislilo.

   "To je nešto iskonsko što pomaže muškarcima da pronađu najbolju partnerku za produžavanje vrste", kazao je van Vugt.

   "Lepa muška lica ne privlače automatski žene, jer im je potrebno više dokaza da će muškarac biti dobar partner", objasnio je on, dodajući da žene tu procenu vrše na osnovu ponašanja.

   "Za njihovu konačnu ocenu da će muškarac biti vredan poverenja i posvećen potrebno je više vremena", zaključio je van Vugt.


   Blic online




to vredi samo ako je žena gola  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sub 29 Jun - 22:56

Angel&Devil ::
Kako lupaju nemam reci. Ko moze da proceni nekog za menje od minuta. Mislim sa cime se i oni zamlacuju.
Ja mogu da procenim tebe za milisekundu. Kad sam ti to svojevremeno i rekao nisi razgovarala samnom bar mesec dana a posle toga si mi rekla "Izvini, pogodila me istina"

Ko ume, ume. Ko ne ume, bolje da ćuti i čeka "onu pravu" confused
Nazad na vrh Ići dole
Lilith

Master
Master

Lilith

Ženski
Poruka : 8935

Lokacija : Srbija

Učlanjen : 12.07.2017


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sub 29 Jun - 22:58

Lutajuće Srce ::
Ni za milion miliona godina tridesetosatnog svakodnevnog pokušavanja.


happy
Nazad na vrh Ići dole
aca

Elita
Elita

aca

Muški
Poruka : 1366

Lokacija : Kod kuće

Učlanjen : 29.06.2019

Raspoloženje : Surfujem po živcima


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Ned 30 Jun - 0:47

Zavisi od mnogo toga.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Ned 30 Jun - 22:19

to uopšte nije istina, nikom ne mož da se digne u deliću sekunde  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 361485

Učlanjen : 29.03.2018


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Sre 22 Jun - 0:51

Abu Dabi ::
Bez veze.
Mene bi uvrijedilo da mi neko kaže da me je procijenio za sekundu, a da nismo ni progovorili. Mislio bi za tu osobu da je površna budala. Very Happy

PS
Bez uvrede oni, koji se slažu sa tezom. Svak je blesav na svoj način.

Baš tako kao što si ti napisao  happy

Zamisli budalu koja na osnovu postova i pesama nešto kao zaključi   happy wonder happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610Ned 28 Avg - 14:18

takvi muškarci koji procenjuju u deliću sekunde pojma nemaju o ženama.  Cool










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu   Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Muskarcima je dovoljan delic sekunde da procene zenu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Misliš da je dobar auto dovoljan?
» Internet iz sekunde u sekundu
» O muškarcima su rekli ..
» Bugatti
» U samo 3 sekunde otkrijte koliko je staro jaje iz trgovine
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-