Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Muškarci za izbegavanje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sre 11 Maj - 15:40

Na prvi pogled uspešne, komunikativne i vrlo vešte žene gube glavu za luzerima, alkoholičarima, oženjenim muškarcima i klasičnim švalerima koji jure za svakom suknjom. Jedan loš izbor može da se smatra slučajnošću, ali ako se stalno ponavlja ista priča, to je povod da se stavi prst na čelo.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Postoji razlog zašto se ponašate po istom obrascu. Pogrešni izbori često jesu rezultat iracionalnih strahova, kompleksa, anksioznosti, nerazrešenih trauma. Po pravilu su ova osećanja nesvesna, ali samim tim i moćnija. Ona vladaju našim ponašanjem i u stanju su da upropaste život i najvećim pametnicama. Srećom, radom na sebi problem se može rešiti.


STRAH OD ODBACIVANJA

Ako ste u mladosti iznenada izgubili nekoga koga ste mnogo voleli, sasvim
je moguće da ćete kasnije razviti strah od gubitka i odbacivanja. Vaša želja za zasnivanjem porodice inhibirana je nesvesnim strahom i čuvenim pitanjem „šta ako me ostavi“. Zato ćete po pravilu birati muškarce koji i sami beže od vezivanja, stvarajući s njima odnos bez ozbiljne bliskosti i poverenja. Ali, zato ćete, ako vas ostavi, proći bez patnje, bola i emotivnih ožiljaka.



ZBOG STEREOTIPA KOJI NAS PRATE OD DETINJSTVA

„Žena mora da se uda“, „usedelicu niko neće“…
Ovakve i slične predrasude opterećuju i teraju vas da krenete u lov na muža. Trudeći se da ga pošto-poto nađete, ne razmišljate mnogo i prihvatate prvog na kog naletite, a ne onog kakvog biste zaista želeli pored sebe. Pošto takav izbor nije autentičan, posle nekog vremena bićete nezadovoljni i imaćete osećaj da to nije ono pravo. Razočaranje je neminovno.


ZBOG NESIGURNOSTI U SEBE I SVOJE KVALITETE

Vi ne volite i ne cenite sebe, iz čega proizlazi vaše nesvesno uverenje da niste dostojni ljubavi. Srećni ste kada neko obrati pažnju na vas i u stanju ste da potpuno odustanete od svojih potreba samo da biste ugodili partneru. Tako mu dajete do znanja da pristajete na sve samo da vas ne ostavi. Pravilo je da se prema ljudima koji ne cene sebe i drugi tako ophode. Tako će se, sve dok žena ne promeni sopstveni odnos prema sebi, njoj dešavati isti scenario u ljubavi. A u takvom filmu glavni glumac sigurno neće biti stabilan i samosvestan muškarac koji pored sebe želi ženu krpu.




                                   
           Šta treba da radite

           • Učite da vrednujete sebe
           • Cenite svoje vrline i ulažite u sebe u svakom pogledu
           • Ne gurajte probleme pod tepih, već ih rešavajte
konstruktivno, jedan po jedan. U tome će vam pomoći psihološka
literatura, psihoterapija, ali i samoanaliza. Dovoljno je samo da
krenete. Posle će sve biti mnogo lakše.

           



 
 Izvor:Žena


Poslednji izmenio wild filly dana Ned 18 Jan - 20:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Tipovi muskarca kojih se treba kloniti   Muškarci za izbegavanje Sat610Pet 24 Jun - 18:01

Tipovi muskarca kojih se treba kloniti

[You must be registered and logged in to see this image.]

Savršeni muškarac ne postoji. Ma koliko vi nekoga pokušali da promenite, teško da ćete uspeti u tome.

Psiholozi su sastavili listu tipova muškaraca koji nikada neće biti drugačiji i kojih žene treba da se klone.

Takvi su kakvi su i nikada neće biti drugačiji, niti im se njihovo ponašanje može tolerirsati tvrde stručnjaci, piše geniusbeauty.com. 


U italijanskom magazinu „Psicologia“, stručnjaci su ženama uputili apel u kojem upozoravaju na to kakve tipove muškaraca trebaju da doživotno izbegavaju. 


Cilj ove klasifikacije „loših tipova“ trebao bi da ženama pomogne da sebi olakšaju život ne gubeći vreme s muškarcima s kojima se neće usrećiti. 


Ženskaroši.

Takvi jednostavno uživaju da 'skaču' sa žene na ženu i teško da će se skrasiti samo s jednom.

Na listi su se našli i alkoholičari. Nema potrebe na ovo dodati još nešto.

Tu su i psihički sadisti s kojima je nemoguće izaći na kraj, a ni mamini sinovi nisu za preporuku, najmanje što im treba je partnerka, jer oni žude za majčinskom pažnjom. 


Među tipovima muškaraca koje treba izbegavati našli su se i agresivci te raspikuće
. 

Psiholozi upozoravaju na to da svaki ženski pokušaj, da ove tipove muškaraca promene, nigdje ne vodi. Takvi muškarci imaju dublje probleme i nije ih jednostavno rešiti. Čim žena u svom partneru prepozna neke od navedenih karakteristika, treba da prekine vezu što pre.



Izvor: Lepota i zdravlje



Imate li vi devojke da dodate jos neku osobinu, da ne kazem vrstu muskarca kojih se treba kloniti? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 16:26

Narcisi i samoljubi su za izbegavanje jer nikada nikoga ne mogu voleti toliko koliko sami sebe,uvek je njihovo zadovoljstvo na prvom mestu i veliki su sebičnjaci [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 16:27

Enigma ::
Narcisi i samoljubi su za izbegavanje jer nikada nikoga ne mogu voleti toliko koliko sami sebe,uvek je njihovo zadovoljstvo na prvom mestu i veliki su sebičnjaci [You must be registered and logged in to see this image.]

Ima li ljubomora veze sa tim happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 16:30

Da, to sam zaboravila,ljubomorni tipovi su najgori od svih Shocked
Po malo biti ljubomoran i nije loše znači da mu je stalo ali bolesno i opsesivno je za ispitivanje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 16:35

Sram ih bilo Very Happy

Verujem da je danas mnogo toga izokrenuto, mnogi su ljubomorni zato što jako vole sebe, samo sebe i nikoga osim sebe, pa ako se povredo ego, onda dolazi do ispada koji se tumače kao ljubomora happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 18:07

Ja bih na ovu listu dodala i svadjalice. To su oni koji stalno misle da su u pravu i raspravljali bi se za sve i svašta.
A da ne spominjem i to, da misle da sve što žene kazu je totalno bez veze i ne bi im dali za pravo ni da ih pečeš. Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 21:31

Idealan muškarac ne postoji ali koliko su pogrešni moramo sami proceniti jer su i dobri glumci i još bolji lažovi.Ja bih u ovu vrstu za izbegavanje uvrstila i takve,lažove i prevarante koji umeju i znaju sa ženama dok ih ne osvoje a onda im te iste žene više nisu interesantne i kreću u nove pohode i osvajanja. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
innuendo TT

Elita
Elita

avatar

Ženski
Poruka : 1897

Učlanjen : 21.04.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 21:50

pa dobro de ,svega ima ali ima onih koji će učiniti da zaboravite ovakve [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Sub 25 Jun - 21:55

innuendo TT ::
pa dobro de ,svega ima ali ima onih koji će učiniti da zaboravite ovakve [You must be registered and logged in to see this image.]

Vrlo smo zahvalne na takvima [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako koja (a bilo bi dobro svaka) žena ima sreće da nadje baš takvog koji će sve učiniti da se gore pomenuti muškarci zaborave [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Zašto žene vole "loše momke"?   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 19:06

Zašto žene vole "loše momke"?


Obično govore da žele dobrog, romantičnog i pristojnog dečka. Međutim, istina je da žene više vole "loše momke", a evo i zašto...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ne morate da budete arogantni i beskrupulozni ako želite da osvojite ženu, ali svakako morate da "imate stav", volite sebe, budete samouvereni i znate da se odbranite.

ZAŠTITNIČKI STAV
Možda vam deluje da uloga muškarca kao zaštitnika datira iz kamenog doba, ali činjenica je da su muškarci kroz celu istoriju imali upravo takvu funkciju. Dobri momci izgledaju kao da ne mogu da braniti ni sebe, a kamoli svoju lepšu polovinu. Zato ih žene zaobilaze, barem podsvesno, nadajući se nekome ko će ih štititi od opasnosti urbanih džungli.

NE TRUDITE SE PREVIŠE

Dobrice ženu stavljaju na pijedestal i obožavaju je kao boginju. U pokazivanju emocija prelaze sve granice, prerano se "zalepe" i njene potrebe stave ispred svojih. Ipak i žene su samo ljudi, stoga nema potrebe stavljati ih na tron sa kog lako mogu da padnu.

BUDITE NEPREDVIDLJIVI

Mnogi ljudi imaju predvidljive živote. Ožene se, imaju dvoje dece, idu na posao, a onda u penziju. Žene ne žele da budu sa muškarcem koji je u detalje isplanirao svoj život. Svakome treba malo uzbuđenja i spontanosti. Žene žele daće im sa partnerom uvek biti zabavno.

NE IZBEGAVAJTE SVAĐE

Fini momci se nikad ne žale niti počinju svađu. Izbegavaju svaku vrstu rasprave koja može da dovede do raskida. Ako puštate da vas ljudi gaze, oni će vas tretirati kao beskičmenjaka. Jednostavno, teško je poštovati nekoga, ko ne poštuje samog sebe.

ULOGA ŽRTVE NIJE NA CENI

Dobrice očekuju da se prema njima ophodite fino, jer su i sami takvi. Ukoliko im ne uzvratite, ponašaće se kao žrtve. Međutim, ni jedna djevojka ne želi pored sebe čoveka koji pati od kompleksa mučenika.

DOBRICE IZGLEDAJU DVOLIČNO

Niko ne može stalno da bude pristojan i nasmejan. Ukoliko neprekidno delujete kao neko ko ne skida ružičaste naočare, ljudi će misliti da ste dvolični. Ne možete da volite sve ljude na svetu, niti možete da budete pristojni u svakoj situaciji.

LOŠI MOMCI SU IZAZOV

Dobrice ne zahtevaju da im devojke uvek izgledaju savršeno, jer i sami nisu takvi. Pored finog dečka možete da se opustite do te mere, da u vezi nestane sva hemija i uzbuđenje. Žene žele da ih neko neprestano izaziva, tera na rad i razmišljanje, pa zbog toga pre biraju "loše momke".

BUDITE BOGOVI SEKSA

Ako ste fin momak, žene nećete da asocirate na seks. Ni nežnost, pažnja i dobronamernost nekada ne mogu biti zamena za divlji seks, na koji žene obično pomisle kad vide "lošeg momka".

ŽENE VOLE PRAVE MUŠKARCE

Dobri momci koji uvek druge pitaju za mišljenje smatraju se osetljivim ili čak iritantnim. Žene žele muškarca koji je sposoban da donese odluku i pokrene aktivnost, a ne onog koji će to da očekuje od nje.

(She)



Šta vi mislite o ovome? Volite li više "loše" momke ili "dobrice"? Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:06

A ja se baš pitam gde nestadoše dobri ljudi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:08

Maskirali se u loše momke Wink [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:12

Aaaaaaaaaaaaa sasvim moguće Very Happy


A mogu da razumem kada su muškarci nestašni, to je super, ali kada žene lude za onim mračnima i zlim, što su u stanju da ude ljudima i to ozbiljno, e to ne razumem, tako da je možda lepše reći da žene vole nestašne momke, ne one zloće ludake happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:20

Sve to krene tako što misliš da je nestašan e tek posle skontaš da je lud Shocked
Volim otkačene al ne ludake ,uvek su me privlačili nestašni,nevaljali i pomalo loši momci,i ništa se nije promenilo još uvek su mi isti privlačni Rolling Eyes
Mislim da je do mene [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:28

Uf, znam za te primere kad se neke zaljube u neke likove iz zatvora, pa se kao dopisuju i svašta.. Rolling Eyes Mislim, šta reći..Da li je rizik za sopstveni život ono što ih uzbudjuje, nemam pojma Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:33

Shadow ::
Uf, znam za te primere kad se neke zaljube u neke likove iz zatvora, pa se kao dopisuju i svašta.. Rolling Eyes Mislim, šta reći..Da li je rizik za sopstveni život ono što ih uzbudjuje, nemam pojma Laughing

Nisam misla baš da me robijaši uzbudjuju i privlače,bar nisam imala takvih slučajeva do sad, mada ni to nije isključeno kakva sam lujka [You must be registered and logged in to see this image.]
Šalim se,ipak mi pamet(?) na vreme kaže kad nešto ne valja ono ne valja [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 20:47

A ovo tema o meni a ? Laughing [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 21 Jul - 23:34

Ja se ipak pitam, šta je sa srednjom klasom? Ima li nas još? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Pet 22 Jul - 0:23

Smatram se dobricom.
Ali sam u sebi morao iskopati "lošeg momka" da mogu odgovoriti na ovu temu. Uvjerljivo.

Pročitao sam uvod u temu.
I jedva se suzdržao da se ne ispovraćam.
Autorici ili autoru poručujem da ju (ga) nabijem na nešto.
Tendencioznost teza i prikaz dobrica kao retardiranih ljudi je ili pokušaj da se privuče pažnja na taj bijedan novinski člančić, ili još jedna potvrda da ovo društvo nezaustavljivo ide u tri lepe materine.

Ne želim se uopće baviti kretenskim tezama koje su postavljene.
Imam samo jednu poruku za žene koje stvarno vole "loše" momke. A ima ih.

Kada vaš voljeni nestaško, koji je i zaštitnik, i nepredvidljiv, i svađalica, i izazov, i bog sexa, i pravi muškarac, a nije mučenik, i nije dvoličan, nešto ipak pogriješi, što će vas pogoditi do temelja, nemojte ga kriviti.
Pa kada saznate da je naprimjer, vaše poduzeće doveo do propasti jer nije htio tražiti savjet, kada saznate da je vašu ušteđevinu prokockao, jer normalno, Zvezda nije pobijedila, kada saznate da je vaš Bog sexa obavljao službu i po drugim crkvama, i td, i td, nemojte tražiti rame za plakanje nekog retardiranog dobrice.
U ime dobrica vam poručujem: ko vas jeb*.

Samo hrabro dalje.
Sigurno vas iza ugla čeka vaš novi "loš" momak.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Pet 22 Jul - 0:28

Ma volim ja i dobrice koji staloženo lepo objasne šta vole a šta ne vole samo me nekad i od dobrica jeza podidje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Pet 29 Jul - 17:40

Postoji neko uverenje da ti i takvi likovi sa svojim ponasanjem pokazuju kako su snažni, mačo meni, koji bi samo svojom pojavom odbranili ceo svet. I da kao ne pokazuju svoje emocije nikome i to je ono što mnogim ženama može da se učini mistično i intrigantno, da pokušaju da zagrebu ispod tog oklopa i naidju na jednog emotivnog tipa koji će da ih voli do kraja života. Rolling Eyes

Medjutim, po mom mišljenju, to su samo jedne obične prazne osobe kojima i nema šta da se otkrije ispod te ljušture, jer nemaju ništa sem nekog preteranog ega i želje za ispoljavanjem neke sile i snage prema svima, bez obzira dal je muško ili žensko u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Pet 29 Jul - 18:42

Loši momci su uzbudljivi ,pored njih skače adrenalin ,žene ih posmatraju širom otvorenih očiju jer su nepredvidivi i nikad se ne zna kako će kad da reaguju.Takvi momci ne pokazuju svoja osećanja već se prema ženama ophode kao prema svojini koju poseduju.Ali ih ipak žene obožavaju zbog tog nekog osećaja moći i strahopoštovanja koju imaju.
Dobri momci jesu ponekad dosadni ali za duže veze ili brak uvek treba odabrati umerenu varijantu,nekog sa kime ćete znati (iako to nikada znati nećete) na čemu ste bar donekle a šta život donosi zavisi isključivo od odredjenih okolnosti koje dovedu do toga da se i dobri promene na gore ili loši momci postanu bolji, uostalom to se nikada ne zna jer dosta zavisi i od žena sa kojima su Rolling Eyes










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 3 Nov - 14:44

Koja vrsta muškaraca je po vama najgora i nju treba po svoj i u svakoj prilici izbegavati? [You must be registered and logged in to see this image.]
Dali su to zapušteni muškarci? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li su to ljubomorni muškarci? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li su to preozbiljni muškaci? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li su to sasvim neozbiljni muškarci? [You must be registered and logged in to see this image.]
Da li su to muškarci koji su uvek skloni flertu i avanturi? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ili vi znate za još neku vrstu muškaraca koji su za izbegavanje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610Čet 3 Nov - 20:13

Mislim da je najgora vrsta pored zapuštenog,alkoholičar i nasilan tip muškarca,sa takvima je teško izaći na kraj.
Mada ima tu još mnogo tih tipova od kojih je bolje sklanjati se i obilaziti ih u širokom luku [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Muškarci za izbegavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Muškarci za izbegavanje   Muškarci za izbegavanje Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Muškarci za izbegavanje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Beži i ne okreći se sine ...
» Šta će nam muškarci?
» Stvari koje niste znale o muškom umu
» Muškarac 21 veka
» Kad muškarci plaču
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-