Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Nevin muškarac...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Čet 13 Okt - 9:26

Pošto se danas sve obrće i definitivno žene preuzimaju vodeću ulogu u društvu uspostavljajući matrijarhat. Dolazim do razmišljanja da je jedna posebna i tradicionalna životna stavka " nevinost" kod muškarca možda poželjna kod žena. Da li bi se žene udale za muškarca kojji je svoju nevinost sačuvao za brak verujući u večnu ljubav ili pak iskustvo ima još uvek dobar značaj ???
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Čet 13 Okt - 9:47

Bilo bi interesantno da se nadju dva slepca u mraku [You must be registered and logged in to see this image.] Šalim se...Laughing..Naravno da žene ne bi za brak odabrale nevinog muškarca, već nekog koji je stekao neko pomazašno iskustvo... Wink.. i onda odlučio da se smiri.

Takodje, to isto važi i za ženu...

Pre braka treba proživeti, izludeti se, probati sve i svašta...a ne da se kasnije traži ili želi ono što je propušteno kad je bilo vreme..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Čet 13 Okt - 9:49

Aaaa dal to znači da muškarce kada švrljaju netreba grditi jer oni tako stiču neophodno iskustvo koje je potrebno za budući brak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Čet 13 Okt - 9:56

Tako je [You must be registered and logged in to see this image.]..mada se za muškarca ne kaže da "švrlja" ako nije u braku..happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Čet 13 Okt - 9:59

Aaaaaa ne u braku to se podrazumeva da su se večne ljubavi sudarile i nema švrlajnja. Predbračne uvertire su u ptianju. Pa se pitam da li je za muškarca bolje da ostane nevin pre braka, očuvan, onako neiskaljan nevaljalstvima od neke nevaljalice, tako da žena može da ga kroji po svom ukusu happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Čet 13 Okt - 10:07

Ne slažem se sa tim stavom da je bolje da on bude nevin ..ja sam pre za iskustvo Dosadno je krojiti običan materijal,meni bi bar bilo interesantnije krojiti nešto egzotično..već formirano i šlifovano, u tome je veći izazov a samim tim i uzbudjenje Laughing

Možda bi trebalo isto pitanje sa sličnim ili potpuno drugačijim stavom postaviti kao potpitanje.. jer činjenica je da bi muškarci voleli pre da ožene nevinu nego iskusnu devojku [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Pet 14 Okt - 16:53

Haaa nevin muškarac [You must be registered and logged in to see this image.] maaa može očas posla ga naučim sveemu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Sub 15 Okt - 14:56

Nevin muškarac ... Hmmmmm, a u kojoj dobi? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ako je nevin u 30 [You must be registered and logged in to see this image.], problemmm ogroman. Nagoni na pitanje. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nevina žena u tim godinama - 1. Vrlo maaaaalo moguća pojava [You must be registered and logged in to see this image.] ; 2. Smoooor affraid
Nazad na vrh Ići dole
Angel&Devil

Elita
Elita

Angel&Devil

Ženski
Poruka : 2439

Lokacija : Hell

Učlanjen : 16.06.2011

Raspoloženje : Zajebano do bola


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Ned 16 Okt - 14:54

Nevin muskarac? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35374

Učlanjen : 10.09.2012


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Pon 3 Apr - 9:10

Smijali se Vi ili ne, ali postoji to. I znao sam i znam par slučajeva.
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Ned 7 Maj - 19:13

Tanguy ::
Smijali se Vi ili ne, ali postoji to. I znao sam i znam par slučajeva.

Mozda su nevini, ali, da li je to bas prirodno?
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Ned 7 Maj - 22:44

Ima ih .... Oni što kompu posvete svoj život ili neki naučnici koji ne vide dalje od epruvete ...

Ali, nije normalno, to je činjenica. A nije ni zdravo. Prostata ode u tri lepe ...
Nazad na vrh Ići dole
Unforgettable

Master
Master

Unforgettable

Ženski
Poruka : 8537

Godina : 36

Lokacija : Na dlanu.

Učlanjen : 12.09.2017

Raspoloženje : Do neba.


Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610Ned 19 Avg - 15:55

Kuku happy happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Nevin muškarac... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nevin muškarac...   Nevin muškarac... Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Nevin muškarac...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muskarci rade po kuci ali im zene to ne priznaju
» Muškarac - Mamin sin
» Alfa muškarac
» Muškarac 21 veka
» Muško - ženski odnosi
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-