Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

  Witchcraft za neupućene

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Talaba

Član
Član

Talaba

Muški
Poruka : 49

Godina : 53

Učlanjen : 19.09.2020


 Witchcraft za neupućene Empty
PočaljiNaslov: Witchcraft za neupućene    Witchcraft za neupućene Sat610Uto 15 Feb - 15:15

 Witchcraft za neupućene

E sada malo ljubavne madjije iz vještičarstva za one koje interesuju ljubavne stvari. Čujem neko pita a gde je ostalo? E pa znanje je moć a pravi Siti ne dele moć.   Witchcraft za neupućene 1f60e   Witchcraft za neupućene 1f60b   Witchcraft za neupućene 1f60e  Stručnjaci znaju da je ljubav propadljiva dok je Moć Sile vječna  zato se ljubav nesebično daje i kom treba i kom ne treba zabadava dok se Sila Moći čuva sebično i ljubomorno za sebe.   Witchcraft za neupućene 1f600   Witchcraft za neupućene 1f60d   Witchcraft za neupućene 1f60e   Witchcraft za neupućene 1f60a   Witchcraft za neupućene 1f607 

Za one koji se interesuju za vezivanje i ostale ljubavne bajalice koje su efikasne sto procentno pod uslovom da poznajete Ključeve Više Magije date u mojim postovima o Psihičkoj magiji i teoriji u KK i principi koji su dati u Kreativnoj Vizualizaciji; jer bez njih nećete uspeti a i videćete zašto. Ako radite bez poznavanja teorije i simbolizma doživećete neuspeh i reći ćete sebi:“Ova bajalica je šranje ne radi.“

Samo loser postavlja pitanje: „Gde sam pogrešio?“ The winner kazuje: “ŠTA SAM URADIO PRAVILNO!“ To znači da ako se traži koristi pergament a ti upotrebiš običan papir popićeš neuspeh jer ne poznaješ zašto se traži pergament (Svici Mrtvog Mora paktovi i ostali sveti tekstovi) i običnog papira čija je namena za crtanje, kopiranje, škrabanje i sl. Znači da prvo moraš da skineš namenu papira i da mu daš novu namenu za magijske operacije. Ako znaš kako. E matematiko… ovaj hteo sam da kažem magijo moja.

Ako želiš pobjediti ne smeš izgubiti zato je ovo za one koji žele da budu pobednici. Život je borba i lako se gubi zato je tu „umetnost“ da se pobedi ako to želite.  Witchcraft za neupućene 1f60e   Witchcraft za neupućene 1f60e   Witchcraft za neupućene 1f60e 

Witchcraft se može definisati kao verovanje da invokacija i neko natprirodno posredovanje može omogućiti ispunjenje nečije želje i witchcraft je sve o moći. Kako je jedna vještica jednom rekla witchcraft je „umetnost samo-promocije.“ Veštičarstvo je nauka o prirodi i njihovim odnosu sa ljudskom svešću. 

Da bi ste uspeli u witchcraftu morate biti pozitivni. Negativne misli ili strah da će te izgubiti ono što steknete magijom će negativno uticati na ishod operacije. Nadam se i AKO vode u neuspeh. Pozitivno mišljenje nije dovoljno za uspeh operacije. U witchcraftu vi zalazite u podsvest da bi se povezali sa Univerzalnim Umom koji ulazi u igru prilikom prakse veštičarenja. Ne možete pristupiti ovim moćima ako nemate jaku svest.

Ako imate slab um, ne možete se koncentrisati, ne možete vizualizovati nećete imati mnogo benefita iz vještičarstva. Za svaku bajalicu koju bacite moraćete imati veru i poverenje ubeđenje u njihovu efikasnost. Za uspeh morate imati četiri sastojka. Moć volje (na osnovu vaše želje). Sama moć volje je neefikasna bez želje, žudnje koja vas prožima, ImaginacijaVera Tajnost. Držite u tajnost vašu umetnost imaćete više uspeha nego kada obelodanite svima. Ja sam vještica ja sam vještica. So sweet, you are.  Witchcraft za neupućene 1f61a   Witchcraft za neupućene 263a   Witchcraft za neupućene 1f607 


Preliminarni rad

Prvo što morate da uradite jeste da izvršite pročišćavanje sve vaše opreme da im date novu namenu od onih koju su imali. I zaboravite naški sve mora po američki…E sada ko poznaje hermetizam lako ga može kombinovati sa ovim. Kako lako!

Uzmite čašu i u nju uspite so. Držite je sa obe ruke i gledajte u nju i recite sa osećanjem, verom i poverenjem, čvrstinom, e moja Psihička Magijo:

„I Purify and Cleanse Thee. Thou Art Cleansed and Purified Now.“

Stavite je na vaš oltar i pokrite je belim čaršavom 24h. Drugi dan. Stavite svu svoju opremu na oltar poškropite je onom solju i recite:

„Instruments of My Will, I Cleanse and Purify Thee In the Name of All That is Good and Holy. Thou Shalt Serve My Will with Complete Fidelity, so Cleansed Thou Art Now.“

Sve pokrijte sa belim čaršavom stavite ruke na čaršav i recite: 

In Thy Purity Protect These Instruments. Purify! Purify! Purify!“ i ostavite 24h.

Znači zapišite ove reči naučite napamet i i izgovorite…..Pročitajte moj tekst o Hermetičkom Vudu to važi i ovde da ne bih ponavljao. Sada i sami možete da upotrebljavate ljubavne bajalice……

1.Bajalica Vezivanje

Ne koristite je ako to i ne mislite. Ovo je idealna bajalica za one koje poznajete ili želite da vratite.
1. Upalite narandžasto-crvenu sveću.
2. Napišite vaše celo ime na crvenom papiru crvenim mastilom.
3. Napišite ispod vašeg imena puno ime vaše ljubavi. Dok pišete ime naglasite svoju moć nad njime.
4. Napišite datum rođenja svoj pa njegov.
5. Nacrtajte srce tako da u njemu stane sve ono što ste napisali.
6. Sada ponovite sve to još tri puta na istom papiru. Pisanje će graditi vašu psihičku energiju i povećati koncentraciju. Zašto tri puta nije važno za praksu.
7. Preklapajte papir sve više da postane što sitniji. Za to vreme koncentrišite se svim svojim bićem na vašu žudnju. Što manji papir veća će biti vaša mentalna energija..
8. Sada spalite papir u plamenu sveće i recite tri puta:


„Bright is The Flame
Hot is The Fire
Red is The Colour
Of My Desire.“

Ponovite ovo svake noći devet dana uzastopno. Devet je okultni broj „uživanje u plodovima svoga rada.“ Posle devet dana ispuniće vam se želja.

Romska ljubavna bajalica

Za privlačenje partnera bilo muškog bilo ženskog.
1. Kupite nov lonac i crni luk i zeemlju. Očistite ga kako je opisano uvek čistite sve što upotrebljavate. Stavite luk u lonac i malo zemlje da bi nikao lukac.
2. Postavite ruke iznad lonca i recite:


„As this onion grows
As this blossom grows
Let his/her Heart Be
Always Turned to Me.“


3. Izgovori ove reči tri puta i nastavi da izvodiš isti akt dva puta dnevno uveče i ujutro dok ne postane vaš.

Lukac se koristi zato što simboliše ljubavnu žudnju. Ako hoćete da birate izmedju dva partnera koristite dva luka napišite izrezbarite imena na njima pa koji pre nikne biće osoba sa jačom ljubavlju. Sweeeeeeeet.

Da zadržite partnera

Ovo je mali ritual da ljubav ne izbledi kod partnera. Trebaju vam vaši i partnerovi odsečeni nokti pomešani zajedno. Spalite ih u ponoć i recite:

„As the flame burns so is the love between me and him Consummated. Our Destiny is Interwined; The bond between Me and Him is Complete and Everlasting.“

Božanski obred vernosti

Ako mislite da vam partner nije iskren ovaj obred će vam reći istinu.
1. Stavite sliku partnera na oltar. Zatvorite oči i mislite o čemu hoćete da saznate.
2. Upalite mirisni štapić i da stoji uspravno.
3. Ako tamjan ostane užaren i pepeo ne padne za tri minuta onda je dobro ali ako tamjan dim ide tamo vamo ili pepeo padne onda je neistinit.

Vratiti ljubav

Ako želite da vratite dezertirajućeg partnera onda će te u Petak (dan Venere) da pustite malo krv i sa njom na pergamentu (koji se specijalno traži za ovu operaciju) napišite vaše prvo ime i njeno drugo ime. Oko imena nacrtajte kvadrat. Sada ste oformili personalni talisman koj trenutno vezuje vas i vašeg partnera. Sada recite sa onim uživljavanjem i osećanjima opisanim u Vudu Magija da ovde ne ponavljam ali ti principi važe i ovde tri puta recite:

„His fate is Sealed. In this Square He is Mine. He will find no piece until he returns to me.“

Iseci i nosi ga blizu srca sve dok se ne vrati.

Ritual da se ostane trudan???
Smešno da i za to postoji ritual. Ako se ne njanjate nemate ni trudnoću ovo ću preskočiti.

Da se oslobodite dosadnog partnera

E ovo je interesantno. Izvodite ga na treći Utorak u mesecu.
1. Upalite Crnu Sveću. Crno za zlo.
2. Pozvoni malim zvonom tri puta. Da prizove „one“ snage iz sveta „iza.“
3. Na pergamentu nacrtati simbole za Sunce, Mesec, Neptun,Jupiter i Pluton. Imate njihove oznake na netu
4. Izmrljajte pergament sa osam svežih semena pomorandže i upalite pergamen na plamen sveće.
5. Stavite pepeo na vaše čelo razmažite ga, gledajte u plamen tri minuta i vidite u vašem umu kako ljubavnik beži od vas.
6. Izgovorite naglas koliko god možete: „NAI-NO-KAM!!
7. Sada pripremite devet malih paketića svaki od njih da sadrži malog tog pepela, tri karanfilića, meko sivo perce i malo peska.
8. Stavi paketiće u kovertu i zapečati ih voskom za pečaćenje. Ugasi sveću. „Ugasit ću sveću za tvoju sreću…“ ili beše nesreću… tako nekako ide pesma.
9. Sledećeg dana pošalji prvu kovertu u 3 sata posle podne i tako svaki naredni dan uvek u isto vreme sve ostale koverte. Na kraju će dići ruke od vas.
Nazad na vrh Ići dole
 
Witchcraft za neupućene
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Astronomija :: Misterije-