Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Javna prosidba ???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Čet 29 Sep - 9:05

Šta mislite o javnim prosidbama?

Veliki bilbordi sa pitanjem:
''Hoćeš li se udati za mene?''
''Ženi me vreme mi je!!!''
''Ja te volim Marija a ti mene?''

Da li je neko od vas zaprošen ili zaprosio nekoga na javnom mestu?

Šta mislite da vam se desi ovakav slučaj?



Kako biste reagovali? pale Embarassed










Javna prosidba ??? 4285547593


Javna prosidba ??? 2lwq2yh


Javna prosidba ??? 4285547593


Poslednji izmenio wild filly dana Pet 5 Okt - 20:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Čet 29 Sep - 9:25

Jaooo....jadan on... Javna prosidba ??? 1416777839...Ja ne bih imala srca da ga odbijem, kad se već toliko potrudio Javna prosidba ??? 3884182119...

Strašno... Shocked..
Ne mogu da zamislim kako se osećao u trenutku kad je otišla Javna prosidba ??? 2385935908

Mislim da su ovakve romantične i zanimljive prosidbe lepe i na neki način pokazuju koliko je nekoj osobi stalo do vas..jer ako se ne plaši da to pokaže u javnosti znači da je iskren.. Very Happy ...osim... Javna prosidba ??? 3845856932 .. naravno, ako nije neki egzibicionista, koji voli da bude u centru pažnje .. Javna prosidba ??? 1317522191










Javna prosidba ??? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Čet 29 Sep - 9:45

Ne znam šta bih rekla,možda te javne prosidbe imaju neku romantičnu crtu koju bih cenila i poštovala ali meni se to ne dopada uopšte Javna prosidba ??? 941697105
Mislim ipak da neke stvari treba da ostanu samo izmedju njih,to je jako važan momenat odluke o daljem zajedničkom životu a ne eksponiranje ljubavi u javnosti.
Iznenadjenja su zanimljiva ali treba računati i na neprijatna. pale
Šta ako ona njega nije gledala na taj način ili nije volela dovoljno da bi se udala za njega a on je hteo da to sve okrene u svoju korist i iskoristi momenat javnog pokazivanja ljubavi prosidbom jer misli da će njoj biti neprijatno da odbije pa mora da pristane, iako ona to ne bi želela ili joj udaja nije bila ni na kraj pameti Shocked
Ovo može biti lepo i romantično samo ako je prosidba unapred dogovorena a svi detalji do najsitnijih razradjeni pre eksponiranja..
Mada i taj sam momenat može da promeni sve planove trenutnom reakcijom na licu mesta Rolling Eyes










Javna prosidba ??? 4285547593


Javna prosidba ??? 2lwq2yh


Javna prosidba ??? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Čet 29 Sep - 10:10

Pogledajte ovo..Very Happy

Devojka koja je otišla u bioskop sa bratom nije očekivala da na velikom platnu vidi svog dečka kako od njenog oca traži dozvolu da je oženi.


Nakon što je Tod Kavana iz Amerike snimio akcioni trejler prosidbe koji je emitovan u bioskopu u koji je doveo devojku, još jedan muškarac se odlučio da na filmski način kaže "svojoj Virdžiniji" da želi sa njom da provede ceo život.

Amerikanac Met snimio je kratak film u kojem igra glavnu ulogu. Dok njegova devojka sedi u bioskopu sa bratom, Met "na filmu" traži dozvolu od njenog oca da je oženi. Pošto je tata rekao "da", Met počinje da trči, uskače u auto i kreće ka bioskopu, odnosno ka budućoj verenici.

On juri ka njoj, ali ipak staje da kupi kokice pre nego što uđe u salu i zaprosi je. Nakon što je rekla da, paru su se u bioskopu pridružili porodica i prijatelji.





Javna prosidba ??? 1376247440 Javna prosidba ??? 1376247440










Javna prosidba ??? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Čet 29 Sep - 15:04

Samo nešto bi rekla Javna prosidba ??? 941697105 užasssssssss Shocked
Ovo mu nikad oprostila ne bi , nišš gluplje nisam videla u životu Javna prosidba ??? 2786959747










Javna prosidba ??? F58bac5ba8ea5be9d9aaad224ee63fcc
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Sre 21 Dec - 18:59

Meni je to jako romantično, volela bih da mi se nešto slično desi Javna prosidba ??? 1376247440










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta Javna prosidba ??? 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Sre 28 Dec - 18:42

Kada i ako me ikada iko zaprosi, napisacu kako je to bilo. Javna prosidba ??? 2400465566
A ja mislim da ta javna prosidba i nije tako losa, sem sto ti malkice posle novinaru skacu po glavi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pon 16 Jan - 13:41

Citat :
Kako biste reagovali? pale Embarassed

Zbrisao bih samo tako Javna prosidba ??? 878948377 Zašto to cela nacija treba da zna Javna prosidba ??? 1317522191 Zamislite samo svadbu o kojoj svi pričaju, pišu itd ... Javna prosidba ??? 2786959747
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pon 16 Jan - 13:50

Mislim da je to čisti blam i deja vu....Inače, sve mi to
ima prizvuk egzibicionizma malo češćeg.
Dakle, protivnik sam apsolutni happy
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pet 5 Okt - 20:04

Neuspela prosidba: Kineskinja šutnula momka koji je tražio njenu ruku

Javna prosidba ??? 278155_prosidbayoutube_ff

Jedan mladić iz Kine odlučio je da zaprosi devojku pred posetiocima u tržnom centru, tako što se spustio na kolena i pružio joj veliki cvet u kome se nalazio prsten. Potencijalna mlada ne samo da je odgovorila negativno, već je i doslovno šutnula momka.

U pokušaju da bude spontan i romantičan, momak je kleknuo i upitao devojku da se uda za njega, u prepunom tržnom centru.

Ipak, njegov gest je protumačen pogrešno, a besna devojka ga je na kraju napustila.

- Jesi li završio? Ustani već jednom! - vikala je Kineskinja, dok je zaljubljeni mladić pevao.

Pogledajte kako je Kineskinja odbila bračnu ponudu:












Javna prosidba ??? 4285547593


Javna prosidba ??? 2lwq2yh


Javna prosidba ??? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pet 5 Okt - 20:18

Isuviše odgledane holivudske produkcije Javna prosidba ??? 2470496314 , kome treba ovakav blam u životu ... Javna prosidba ??? 4045148636
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pet 5 Okt - 20:52

Ajooj,dobro i ova nije sutnula ovog Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pet 5 Okt - 22:30


To je ono što se kaže..pogrešna procena happy ..Mislio je da želi i hoće i da je prava prilika ali... happy happy










Javna prosidba ??? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Pet 5 Okt - 23:34

Shadow ::

To je ono što se kaže..pogrešna procena Javna prosidba ??? 1240115254 ..Mislio je da želi i hoće i da je prava prilika ali... Javna prosidba ??? 3884182119 Javna prosidba ??? 1240115254

Svakom se desi zajeb, ali pred 20,30, 50 hiljada ljudi ili ne daj bože pred milionskim tv auditorijumom Javna prosidba ??? 847004189 , mada kad bolje razmislim ipak je sama činjenica da je odbijen posle tolikog truda bolnija od toga što se neko drugi smejao njegovoj muci. Šta njega mučenika briga što mu se neki zaludnik (čitaj ja) i još par milona stanovnika trećeg kamena od sunca ovde smeje.
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Sub 6 Okt - 23:43

Meni su više te devojke čudne. Čuj, iznenađene su. Šokirane su. Nisu očekivale. Pa skoro svaka devojka u nekoj ozbiljnijoj vezi očekuje da je dečko zaprosi. Tom muškarcu treba da bude kompliment, što ga je neka takva odbila.

Ne mora ni da me zaprosi, razumećemo se...Ja sam uvek za neku spontanost i uplivavanje u neke odnose bez davanja nekog posebnog značaja.

Ne mistifikujem takve stvari, niti mi je bitan način prosidbe ni okolnosti. Ako nekog volim znaće to. Sigurno ga neću lažno navoditi, pa da stekne lažnu nadu.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Sub 6 Okt - 23:48

Sagacity ::
Meni su više te devojke čudne. Čuj, iznenađene su. Šokirane su. Nisu očekivale. Pa skoro svaka devojka u nekoh ozbiljnijoj vezi očekuje da je dečko zaprosi. Tom muškarcu treba da bude kompliment, što ih je neka takva odbila.

Ne mora ni da me zaprosi, razumećemo se...Ja sam uvek za neku spontanost i uplivavanje u neke odnose bez davanja nekog posebnog značaja.

Ne mistifikujem takve stvari, niti mi je bitan način prosidbe ni okolnosti. Ako nekog volim znaće to. Sigurno ga neću lažno navoditi, pa da stekne lažnu nadu.

Pa možda nisu u tom trenutku očekivale, a i ko zna možda su to neke baš sveže veze, gde su momci videli ono što niko niti je ni pomislio, a kamoli rekao.
p.s. što si tako skromna i neromantična, neka ga na kolenima - a ti ako ti žao brzo kaži da Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Sub 6 Okt - 23:59

Moguće je da se i on ''zaleteo''...Ali je takođe skoro nemoguće da nisu razgovarali o nekim opcijama..Doduše ja sam neko ko nije klinka, pa sam zaboravila to vreme...U ovim godinama, teško a da ne bih osetila šta mu je u glavi.

Skroimna jesam, ali nisam neromantična. Prosto, ne mislim da od nekih stvari treba praviti ''spektakl''. Doduše, kažam već sam neko ko ima godina..možda da sam neka klinka, možda bih čeznula da klekne na kolena. Ne mora ništa od toga. Samo da se razumemo kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:04

Sve je to u redu ali javno?
Sigurno nije ni slučajno ni spontano već smišljeno unapred..jednostavno žele reklamu , publicitet i naravno da njoj bude neprijatno da odbije ..samo ..malko su se prevarili .. Laughing










Javna prosidba ??? 4285547593


Javna prosidba ??? 2lwq2yh


Javna prosidba ??? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:07

Pa bolje i javno, nego SMS-porukom...Još ako ''proguta'' neko slovo...e onda stvaaarno....Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:08

wild filly ::
Sve je to u redu ali javno?
Sigurno nije ni slučajno ni spontano već smišljeno unapred..jednostavno žele reklamu , publicitet i naravno da njoj bude neprijatno da odbije ..samo ..malko su se prevarili .. Laughing

Vrlo mudar rezon Cool .
Mada šta je košta i da kaže "da" i onda ga ispali na dan venčanja ili sl Javna prosidba ??? 847004189
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:14

Jako ružno ..to stvarno ne bih poželela ni najgorem neprijatelju ..ipak su to stvari koje ostavljaju ožiljke..traume ..mislim da mu neće pasti na pamet više da bilo koju zaprosi ni tajno ..ni javno posle ovakvog ili takvog blama kao što je ispala .. Neutral










Javna prosidba ??? 4285547593


Javna prosidba ??? 2lwq2yh


Javna prosidba ??? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:35

Pa sigurno je morao kada je smišljao šta i kako i da pomisli , šta ako me odbije ? happy

Ne verujem da je toliko bio siguran u njen odgovor Laughing










Javna prosidba ??? Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:37

wild filly ::
Šta mislite o javnim prosidbama?

Veliki bilbordi sa pitanjem:
''Hoćeš li se udati za mene?''
''Ženi me vreme mi je!!!''
''Ja te volim Marija a ti mene?''

Da li je neko od vas zaprošen ili zaprosio nekoga na javnom mestu?

Šta mislite da vam se desi ovakav slučaj?



Kako biste reagovali? pale Embarassed



Mislim da to rade samo kreteni. Javna prosidba ??? 4151842371

I ja da sam žensko, pa i da ga volim, odbila bi ga namjerno, da ga osramotim pred svima.

Iz inata. Javna prosidba ??? 847004189



Zašto tako mislim? Javna prosidba ??? 3845856932

Prosidba je vrhunac jedne veze koja bi se trebala rezultirati brakom. Najintimniji čin koji ženi treba ostaviti mogućnost da odabere. Nešto što se treba i mora obaviti u 4 oka u nekom romantičnom ambijentu. Da sam par to pamti. Za cijeli život. Javna prosidba ??? 1870918564



Javnom prosidbom od toga čina muškarac radi cirkus. Doduše, možda su i oboje cirkusanti, pa to rade po dogovoru. Javna prosidba ??? 953814977

A možda je muškarac i nesiguran, pa računa da će ga teže odbiti pred auditorijem. To je tek idiotizam.Javna prosidba ??? 3331598999



Da zaključim.

Divim se ženama koje su imale karaktera i ovakve kretene odbile.

Obožavam ih. Javna prosidba ??? 2928143390 Javna prosidba ??? 675700275










love
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:41

Meni je sve to nekako teatralno. I za pozornicu. Isti su oni, ne bih ja tu pravila razliku.

A slažem se. Ako te neko zaprosi, to je između vas dvoje. Pozornica ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610Ned 7 Okt - 0:48

Potpuno se slažem sa vama ..ipak su neke stvari intima i samo njihova lična stvar ..ne treba od ljubavi tj. prosidbe praviti cirkus .. Laughing
A onaj deo o bilbordima i velikim slovima:'' Volim te Mileva'' može ..nekako je simpatično ..(samo ako se ne zoveš Mileva , Stojadinka ..Persa.. Javna prosidba ??? 3929217648 Javna prosidba ??? 1240115254)










Javna prosidba ??? 4285547593


Javna prosidba ??? 2lwq2yh


Javna prosidba ??? 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Javna prosidba ??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Javna prosidba ???   Javna prosidba ??? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Javna prosidba ???
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Najbolja prosidba ikada?
»  Javna biblioteka u Tijanđinu
» Omiljena javna licnost
» Omiljeni glumac & glumica
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Romantika-