Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Citati i izreke – O idejama

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:49

Ideja je početna tačka svakog bogatstva, svih uspeha, svakog materijalnog dobra, svih otkrića i izuma.

Clode M. Brystol
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:49

Najbolje ideje krade nam stvarnost.

Harold Wilson
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:49

Vrednost izvrsne ideje meri se njenim ostvarenjem u praksi.

Thomas Alva Edison
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:50

Proizvodnja ideja je kao brijanje; ako to ne radite svaki dan, počnete da ličite na propalicu.

Alex Kroll
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:50

Nešto što je jače od svih armija sveta jeste ideja čije je vreme došlo.

Victor Hugo
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:50

Ti imaš dinar, ja imam dinar. Ako ih zamenimo, ništa ne dobijamo. Ti imaš ideju, ja imam ideju. Ako ih razmenimo, naše vrednosti su porasle za 100%.

A. S. Gregg
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:50

U svakom od genijalnih radova mi prepoznajemo svoje odbačene ideje.

Ralph Waldo Emerson
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:50

Svaka smela ideja u početku izgleda kao ludost.

Goethe
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:51

Čovek sa novom idejom je ludak sve dok ta ideja ne uspe.

Mark Twain
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Sre 30 Jan - 11:51

Nove ideje suština su našeg života, s njima rastemo i doživljavamo sreću, napetost i oslobađanje.

Richard Bach
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:40

Veliki umovi raspravljaju o idejama. Srednji umovi raspravljaju o događajima. Sitni umovi raspravljaju o ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:40

Ljudi žive po delima a ne po idejama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:41

Rad rađa ideje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:41

Uz novi dan dolazi nova snaga i nove ideje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:41

Probajte nešto. Ako ne funkcioniše, probajte nešto drugo. Nema te ideje koja je previše luda.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:41

Čovek može da umre, nacije da se uzdižu i padaju, ali ideja i dalje živi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:41

Svaka smela ideja u početku izgleda kao ludost.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:42

Ne možete zamisliti kakva tuga i srdžba obuzimaju dušu kada veliku ideju, koju odavno poštujemo kao svoju svetinju, dohvate nevešti ljudi i izvuku je na ulicu pred glupake kakvi su i sami.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:42

Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje, ali žalim što nemaju svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:42

Ako budem imao sreće da ostvarim barem neke od svojih ideja, to će biti dobročinstvo za celo čovečanstvo. Ako se te moje nade ispune, najslađa misao biće mi ta da je to delo jednog Srbina.
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Feb - 16:44

Prvo dolazi misao; zatim organizacija misli u ideje i planove; potom, transformacija tih planova u stvarnost. Početak, kao što primećujete, je u vašoj imaginaciji.”
Napoleon Hil
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Mar - 19:00

Ako budem imao sreće da ostvarim barem neke od svojih ideja, to će biti dobročinstvo za celo čovečanstvo. Ako se te moje nade ispune, najslađa misao biće mi ta da je to delo jednog Srbina. – Nikola Tesla










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Mar - 19:01

Ljudi žive po delima a ne po idejama. – Anatol Frasn










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Mar - 19:01

Skoro svaki čovek koji razvije neku ideju razrađuje je do tačke kada ona izgleda nemoguća i onda se obeshrabri. To nije mesto na kome se treba postati obeshrabren. – Tomas Edison










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610Čet 7 Mar - 19:01

Nema ničeg moćnijeg na svetu od ideje do koje je došlo samo vreme. – Viktor Igo










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Citati i izreke – O idejama    Citati i izreke – O idejama   - Page 8 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Citati i izreke – O idejama
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Izreke i citati o lazima!
» Izreke o iskrenosti
» Izreke i citati o zenama i muskarcima
» Čekanje - misli,citati,izreke
» Smešne izreke
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija-