Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Brisanje postova, da ili ne?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Brisanje postova, da ili ne?
1. kategorično protiv
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote1036%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 36% [ 8 ]
2. kategorično za
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 5% [ 1 ]
3. ne moš ti da brišeš kolko ja mogu da pišem
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 5% [ 1 ]
4. ko zavredi, briši
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote1036%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 36% [ 8 ]
5. zabranjujem da se mene briše
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote105%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 5% [ 1 ]
6. ja sam najpametniji, nema tu šta da se briše
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 0% [ 0 ]
7. ne zanima me
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 0% [ 0 ]
8. ko me obriše, ja odo
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 0% [ 0 ]
9. kme, kmeeeeeeeeeeeeeeee
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote100%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 0% [ 0 ]
10. svašta, ovo ne zaslužuje anketu
Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote1013%Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 I_vote11
 13% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 22
 

AutorPoruka
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 18:07

Isuse Bože sad pišemo i u temi baš vezanoj za brisanje ovakvih poruka










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 18:10

Procitaj opet i opet gore sto pise, nezelim se vise ponavljati. Tko zna da cita on ili ona to razumiju.Pise crno na bijelo i jasno zasto i kako.

To nije poruka to je razlog i objasnjenje postavljanja Ankete.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 18:20

Tony ::
EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing

Najveca sramota je da od prvog dana glumis da si mi prijatelj a sad pokazujes svoju iskrenu stranu kolega Eki. Slobodno moj nik mozes napisati ali neznas zasto sam postavio Anketu. To samo ja znam ni moj prrijatelj Tanguy nezna zasto sam je postavio.

Postavio sam Anketu samo radi Ariane, one me isnspirirala i dala pogon za to. Danima tu me na forumu me ismijavala i ti si snjom se smijo i nista i nitko nije uradio radi toga.
Javno me izazivala i prozvala, maltretirala, trosila je cak i moju municiju.To je vama sve smijesno, jelda?! Od prvog dana dolazim na forum radi druzenja, zezanje,smijanja ali nisam dosao tu da me netko provocira,zivcira i namjerno krv pije.

Vise puta sam to javno pisao, da odstupi od mene, jok ona i dalje. Pricam o periodu zadnjih 4 sedmice
.

Vi sudite netkome a neznate uopce zasto je postavljena Anketa, eto radi toga.

Sve ostalo je cula i kazala, bla bla...

Mene tu da netko vredja ili upotrebljava grube rijeci protiv mene ili da me podcjenuje itd. itd. Nije mi potrebno i nezelim takvu atmosferu na forumu.

E sad koliko mene organski mrze to je njihov problem, moj nije sigurno.

U vezi Schadow to je jasna stvar i rado cu se ponoviti da je moja ideja bila u slucaju sukoba da je jedan zamjenik Admin prisutan, ne vise i ne manje.Zapisite to izmedju usima ili gdi zelite.

Sve ostalo je suvisno i nebitno za mene. A Vi i dalje tracajte okolo, to je jedino sto i umete.


Poz.
Tony

Nisam ćorava ni glupa.. prvo kažeš nešto Erotiku jer nije na tvojoj strani.. drugo kažeš da sam te ja inspirisala da otvoriš temu jer te navodno "maltretiram i provociram" ja već pola sata gubim na to da ti pričam o tome a ti mi pričaš kako nije šija nego vrat..










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 18:28

Erotic ovdje uopce neigra neku glavnu ulogu Ariana.Samo ti i ja. To sa Erotic sam rijesio zavjeka od danas.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 18:35

Tony ::
Erotic ovdje uopce neigra neku glavnu ulogu Ariana.Samo ti i ja. To sa Erotic sam rijesio zavjeka od danas.

Dobro u to izmedju vas neću da ulazim.. samo ti kažem da ako ti ne prija razgovor sa mnom nemoj da razgovaraš sa mnom.. što se mene tiče ja sam prema tebi uvek bila normalna nikad ti ništa loše nisam rekla ili se "zalepila za tebe" ponašala sam se prema tebi kao i prema svima drugima samo što to nekome prija nekome ne.. vidim da bi trebalo svakome po zasluzi da bude..










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 18:44

Ariana ::
Tony ::
Erotic ovdje uopce neigra neku glavnu ulogu Ariana.Samo ti i ja. To sa Erotic sam rijesio zavjeka od danas.

Dobro u to izmedju vas neću da ulazim.. samo ti kažem da ako ti ne prija razgovor sa mnom nemoj da razgovaraš sa mnom.. što se mene tiče ja sam prema tebi uvek bila normalna nikad ti ništa loše nisam rekla ili se "zalepila za tebe" ponašala sam se prema tebi kao i prema svima drugima samo što to nekome prija nekome ne.. vidim da bi trebalo svakome po zasluzi da bude..
Ti se mozes vaditi kako hoces, izmisljati, pravdati itd. To mene neinteresuje, svoju stranu sam vise puta gore u postovima objasnio.

Ti si meni dosla na prag ne ja tebi i zamolio sam te vise puta da odes. Ti to nisi narvno uradila nego si jos lupala po vratima itd.

Drugi puta pozvoni, mozda cu ih otvoriti a mozda i ne. Jednostavna matematika ja mislim.
Bilo kako bilo rijesili smo ovaj sukob izmedju nas, uzivaj u danu.
U ostalome sve sto sam napisao ignoriras je se ponavljas kako si bila lijepa i dobra prema meni, sa takvim potezom neces nikad tu svoju bijelu bluzu oprati onako kako treba.

The End
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 19:15

Tony ::
Ariana ::
Tony ::
Erotic ovdje uopce neigra neku glavnu ulogu Ariana.Samo ti i ja. To sa Erotic sam rijesio zavjeka od danas.

Dobro u to izmedju vas neću da ulazim.. samo ti kažem da ako ti ne prija razgovor sa mnom nemoj da razgovaraš sa mnom.. što se mene tiče ja sam prema tebi uvek bila normalna nikad ti ništa loše nisam rekla ili se "zalepila za tebe" ponašala sam se prema tebi kao i prema svima drugima samo što to nekome prija nekome ne.. vidim da bi trebalo svakome po zasluzi da bude..
Ti se mozes vaditi kako hoces, izmisljati, pravdati itd. To mene neinteresuje, svoju stranu sam vise puta gore u postovima objasnio.

Ti si meni dosla na prag ne ja tebi i zamolio sam te vise puta da odes. Ti to nisi narvno uradila nego si jos lupala po vratima itd.

Drugi puta pozvoni, mozda cu ih otvoriti a mozda i ne. Jednostavna matematika ja mislim.
Bilo kako bilo rijesili smo ovaj sukob izmedju nas, uzivaj u danu.
U ostalome sve sto sam napisao ignoriras je se ponavljas kako si bila lijepa i dobra prema meni, sa takvim potezom neces nikad tu svoju bijelu bluzu oprati onako kako treba.

The End

Ja iskreno mislim da ti ne znaš šta znači izazivanje, maltretiranje i ismejavanje.. i skontala sam da sve što napišeš za mene ti zapravo opisuješ šta ti meni radiš Shocked  samo te molim po hiljaditi put da me pustiš više na miru i da sa mojih ramena sjašeš već jednom uvek sam ja kriva za sve.. zbog mene je nastala anketa "Tony ili Ariana" a sad je zbog mene nastala i anketa za zamenika admina.. Bato ako ti se ne svidja Forum takav kakav jeste i ako ti toliko smetam.. slobodno možeš da odeš.. ima i drugih Foruma znaš? Ja sam samo na ovom tako da ne brini nećeš me naći na drugim možeš mirno da uživaš i da se igraš kiss










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 19:44

Ariana ::
Tony ::
Ariana ::
Tony ::
Erotic ovdje uopce neigra neku glavnu ulogu Ariana.Samo ti i ja. To sa Erotic sam rijesio zavjeka od danas.

Dobro u to izmedju vas neću da ulazim.. samo ti kažem da ako ti ne prija razgovor sa mnom nemoj da razgovaraš sa mnom.. što se mene tiče ja sam prema tebi uvek bila normalna nikad ti ništa loše nisam rekla ili se "zalepila za tebe" ponašala sam se prema tebi kao i prema svima drugima samo što to nekome prija nekome ne.. vidim da bi trebalo svakome po zasluzi da bude..
Ti se mozes vaditi kako hoces, izmisljati, pravdati itd. To mene neinteresuje, svoju stranu sam vise puta gore u postovima objasnio.

Ti si meni dosla na prag ne ja tebi i zamolio sam te vise puta da odes. Ti to nisi narvno uradila nego si jos lupala po vratima itd.

Drugi puta pozvoni, mozda cu ih otvoriti a mozda i ne. Jednostavna matematika ja mislim.
Bilo kako bilo rijesili smo ovaj sukob izmedju nas, uzivaj u danu.
U ostalome sve sto sam napisao ignoriras je se ponavljas kako si bila lijepa i dobra prema meni, sa takvim potezom neces nikad tu svoju bijelu bluzu oprati onako kako treba.

The End

Ja iskreno mislim da ti ne znaš šta znači izazivanje, maltretiranje i ismejavanje.. i skontala sam da sve što napišeš za mene ti zapravo opisuješ šta ti meni radiš Shocked  samo te molim po hiljaditi put da me pustiš više na miru i da sa mojih ramena sjašeš već jednom uvek sam ja kriva za sve.. zbog mene je nastala anketa "Tony ili Ariana" a sad je zbog mene nastala i anketa za zamenika admina.. Bato ako ti se ne svidja Forum takav kakav jeste i ako ti toliko smetam.. slobodno možeš da odeš.. ima i drugih Foruma znaš? Ja sam samo na ovom tako da ne brini nećeš me naći na drugima možeš mirno da uživaš i da se igraš kiss

Opet prozivas i izazivas Ariana. Od kada sam ja Bato za tebe? Mozes ti slobodno da ides na druge forume, ja sam bio prije tebe tu na forumu. Tebi je krivo sto ti istinu u lice govorim i pisem. Neznam od kud ti da ja idem po drugim forumima? Tu stalno dolazim, tvoji izvori su netacne i neispravne. Reci svojim saveznicima da naprave update jedan.
Zasto pises da te pustim na miru??Tko koga ovdje zajebava u zdrav mozak? Oprostio sam ti, i opet pocinjes izpocetka i izmisljas, vredjas..

Svidelo se tebi moje rijeci ili ne, svaka moja rijec stoji tu na javi.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 19:51

Haha! Da li znaš šta znači prozivanje i izazivanje? Ne brini ostajem. Da jako mi teško pada kada mi ti saspeš istinu u lice.. eh.. ne znam*... nisam rekla da IDEŠ nego da ako ti se ovde ne svidja odeš na neki drugi Forum happy ja saveznike nemam koliko znam.. da me pustiš na miru zato što me ne puštiaš još od onda.. mislim da ti pokušavaš ali ti nešto baš ne ide.. Za šta čoveče ti imaš meni da opraštaš ti si mene vredjao ne ja tebe haha. Izmišljam i vredjam? Au. Ne smetaju mi tvoje reči sve dok su normalne.










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 19:58

Ariana ::
Haha! Da li znaš šta znači prozivanje i izazivanje? Ne brini ostajem. Da jako mi teško pada kada mi ti saspeš istinu u lice.. eh.. ne znam*... nisam rekla da IDEŠ nego da ako ti se ovde ne svidja odeš na neki drugi Forum happy  ja saveznike nemam koliko znam.. da me pustiš na miru zato što me ne puštiaš još od onda.. mislim da ti pokušavaš ali ti nešto baš ne ide.. Za šta čoveče ti imaš meni da opraštaš ti si mene vredjao ne ja tebe haha. Izmišljam i vredjam? Au. Ne smetaju mi tvoje reči sve dok su normalne.
 Cistu glupost pises sada. Zasto da odem na drugi forum samo radi tebe? Mozes me masirati 24 sata tu i nemas sanse da me proteras. Tko si ti i sta si ti? Da nekoga tjeras sa tvojim prisustvom tu na forumu, obican si clan, ne manje i ne vise.

Svaku moju rijec dementiras, namjerno. Ti imas neki veliki problem Ariana, to mi je tek sad jasno.

Neznam vise sto reci natome sto pises. Za tebe je to samo igra jedna, ali ja nisam nikad bio igrac nego forumas i clan.
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:11

Tony ::
Ariana ::
Haha! Da li znaš šta znači prozivanje i izazivanje? Ne brini ostajem. Da jako mi teško pada kada mi ti saspeš istinu u lice.. eh.. ne znam*... nisam rekla da IDEŠ nego da ako ti se ovde ne svidja odeš na neki drugi Forum happy  ja saveznike nemam koliko znam.. da me pustiš na miru zato što me ne puštiaš još od onda.. mislim da ti pokušavaš ali ti nešto baš ne ide.. Za šta čoveče ti imaš meni da opraštaš ti si mene vredjao ne ja tebe haha. Izmišljam i vredjam? Au. Ne smetaju mi tvoje reči sve dok su normalne.
 Cistu glupost pises sada. Zasto da odem na drugi forum samo radi tebe? Mozes me masirati 24 sata tu i nemas sanse da me proteras. Tko si ti i sta si ti? Da nekoga tjeras sa tvojim prisustvom tu na forumu, obican si clan, ne manje i ne vise.

Svaku moju rijec dementiras, namjerno. Ti imas neki veliki problem Ariana, to mi je tek sad jasno.

Neznam vise sto reci natome sto pises. Za tebe je to samo igra jedna, ali ja nisam nikad bio igrac nego forumas i clan.

Ja tebe ne teram sa ovog Foruma.. samo kažem ako ti ne odgovara i ako ti se ne svidja takav kakav je onda slobodno.. široko ti polje..

Ja tebe ni ne pokušavam da oteram Bože..

I ti si član pa zahtevaš da se izabere zamenik admina..

Demantujem zato što je laž..

Ja imam problem? Ne bih rekla..

Nisi igrač samo predvodiš igru..










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:15

Ti neznas sta pises, definitiv. 

Zamenik Admina kad je odsutan, zaboravila si napisati, pisi cijelu rijecenicu vec ako a ne pola.

Stobom sam gotov Ariana, ti nisi normalna osoba, definitiv.
Nazad na vrh Ići dole
Lutajuće Srce

Master
Master

Lutajuće Srce

Muški
Poruka : 8629

Godina : 48

Lokacija : Pored vode

Učlanjen : 04.01.2014

Raspoloženje : Do kraja.


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:18



Aman više.


Poslednji izmenio Lutajuće Srce dana Pon 9 Apr - 20:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:18

Momentalno prekinite.Ova tema nije za vas dvoje.Resavajte pp-om sta imate.Sve napisano ide u kantu. i gde god bude bilo kakva polemika na temama ,obraticu se i okvalifikovati ovo kao spam.Dosta!
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:20

Tony ::
Ti neznas sta pises, definitiv. 

Zamenik Admina kad je odsutan, zaboravila si napisati, pisi cijelu rijecenicu vec ako a ne pola.

Stobom sam gotov Ariana, ti nisi normalna osoba, definitiv.

Čekaj znači vidim admin treba da bude 24 sata dnevno tu da gleda da li se ti svadjaš sa nekim lol!

Koliko znam zamenici admina su moderatori.

Nisam normalna osoba jer je napokon neko progovorio na tvoja provociranja..










love 
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:21

Dala ::
Momentalno prekinite.Ova tema nije za vas dvoje.Resavajte pp-om sta imate.Sve napisano ide u kantu. i gde god bude bilo kakva polemika na temama ,obraticu se i okvalifikovati ovo kao spam.Dosta!

Ne vredi Dala ja hoću da rešimo preko PP- a on neće.. sve hoće javno da priča.. da pokazuje i dokazuje nešto ja tu ne mogu ništa.. moram da stanem za sebe.










love 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:23

Tony ::
Clanu je dozvoljeno koji je prije nekoliko dana se uclanio na forum Haoss da unisti zapravo da se zakljuca Anketa.Vredjao je dugo trajne clanove sa foruma kao sto je i podrsku dobivao koji su isto dugo trajno tu.

Administracija jednostavno zakljuca samo, aj ti znaj sada gdi je kljuc.  happy
Clan ne moze da zakljucava to radi Administrator i moderatori.Kao sto cu sada tvoju i Arijaninu storiju da ubacim u kantu.Celom forumu dozlogrdiste .Jasno je zasto je tema postavljena.Zakljucana je i kraj.lep boravak i bez suvisnih reci.Arijana oladi kapisle!
Nazad na vrh Ići dole
Ariana

CoAdmin
CoAdmin

Ariana

Ženski
Poruka : 24929

Lokacija : Divljina

Učlanjen : 23.11.2014

Raspoloženje : Menja se


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Pon 9 Apr - 20:29

Dala ::
Tony ::
Clanu je dozvoljeno koji je prije nekoliko dana se uclanio na forum Haoss da unisti zapravo da se zakljuca Anketa.Vredjao je dugo trajne clanove sa foruma kao sto je i podrsku dobivao koji su isto dugo trajno tu.

Administracija jednostavno zakljuca samo, aj ti znaj sada gdi je kljuc.  happy
Clan ne moze da zakljucava to radi Administrator i moderatori.Kao sto cu sada tvoju i Arijaninu storiju da ubacim u kantu.Celom forumu dozlogrdiste .Jasno je zasto je tema postavljena.Zakljucana je i kraj.lep boravak i bez suvisnih reci.Arijana oladi kapisle!

Dala izvini ali i vi ste imali svadju tako da nismo jedini ovde.










love 
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 14:27

Tony ::
EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing

Najveca sramota je da od prvog dana glumis da si mi prijatelj a sad pokazujes svoju iskrenu stranu kolega Eki. Slobodno moj nik mozes napisati ali neznas zasto sam postavio Anketu. To samo ja znam ni moj prrijatelj Tanguy nezna zasto sam je postavio.

Postavio sam Anketu samo radi Ariane, one me isnspirirala i dala pogon za to.
Danima tu me na forumu me ismijavala i ti si snjom se smijo i nista i nitko nije uradio radi toga.
Javno me izazivala i prozvala, maltretirala, trosila je cak i moju municiju.To je vama sve smijesno, jelda?! Od prvog dana dolazim na forum radi druzenja, zezanje,smijanja ali nisam dosao tu da me netko provocira,zivcira i namjerno krv pije.

Vise puta sam to javno pisao, da odstupi od mene, jok ona i dalje. Pricam o periodu zadnjih 4 sedmice.

Vi sudite netkome a neznate uopce zasto je postavljena Anketa, eto radi toga.

Sve ostalo je cula i kazala, bla bla...

Mene tu da netko vredja ili upotrebljava grube rijeci protiv mene ili da me podcjenuje itd. itd. Nije mi potrebno i nezelim takvu atmosferu na forumu.

E sad koliko mene organski mrze to je njihov problem, moj nije sigurno.

U vezi Schadow to je jasna stvar i rado cu se ponoviti da je moja ideja bila u slucaju sukoba da je jedan zamjenik Admin prisutan, ne vise i ne manje.Zapisite to izmedju usima ili gdi zelite.

Sve ostalo je suvisno i nebitno za mene. A Vi i dalje tracajte okolo, to je jedino sto i umete.


Poz.
Tony


ja glumac? može oskarovac?  happy 

po onom što si mi pisao na pp pre postavljanja svoje teme o adminu nema Ariana veze s tim.

nemaš pojma šta pričaš, vidim ja da je tebi sve ravno. umesto da se igram sad idem da ti napišem odgovor na ovo lupetanje.   angry










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 14:44

Dragi kolega Toni
 
pre nego si otvorio temu o adminu javio si mi se na pp. nećemo prepričavati šta si mi napisao (Ariana nije uopšte spomenuta), a pogotovo ne kopirati jer to nije po pravilniku foruma, a nije ni lepo. pažljivo sam ti pola časa odgovarao i kad sam ti želeo poslati odgovor ĆORAK. onemogućio si da ti pošaljem odgovor na poruku. pokušavao sam skoro celi čas, bez uspeha, blokirano. nisam to shvatio zlonamerno kao tvoje podjebavanje, cinizam ili pokušaj manipulacije već jednostavno kao tvoju nespretnost i zaboravnost. drugi dan sam našao tvoju temu i to zaključanu što je i red po pravilniku foruma. na bilo kom drugom forumu bi tema bila obrisana a ti poslan na hlađenje, tj banovan jer si otvaranjem teme ustvari uvredio adminku, tj vlasnicu foruma. isto to sam želeo da ti kažem u onom pp odgovoru čije si primanje blokirao.
 
u ovoj temi odgovorio sam kako sam mislio da treba. ako se zbog toga ljutiš, neka ti. tvoj sukob s Arianom mene ne zanima, a verujem da ne zanima ni forumaše. probao sam vas smiriti komentarima na forumu a Ariani sam par puta javno savetovao (čak i danas) da te preskoči i izbegava što se na forumu može i pročitati. kako je sukob nastao ne znam, znam samo da s Arianine strane stvarno nisam primetio ni jedan post koji bi takvu tvoju ljutnju mogao izazvati da imaš opravdanje za onake uvrede i bezobrazne reči koje si joj na forumu uputio.  za to bi na bilo kom drugom forumu bio banovan, svejedno da li ima jedan admin, dva ili dvadeset dva. prošao si neokrznut jer ovde koliko vidim nema banovanja, iako bi možda trebalo da bude.
 
šta se s tobom dešava u poslednje vreme ne znam ali nisi onaj Toni od pre nekog vremena. zbog toga sam zadnjih sedmica  izbegavao da te uzimam u usta iako ni jedna moja reč  ni misao gde te spominjem nije bila zlobna, zlonamerna ili neko ismevanje, već samo pokušaj šale i zaebancije. više te neću zaobilaziti, kad mi bude u kontekstu spomenuću te, ali ponavljam ne da te provociram, ismejavam i radim od tebe budalu, već samo da se šalim kao što se šalim sa svim drugim forumašima, a i oni sa mnom. niko od čoveka ne može uraditi budalu kao što to on može sam.
 
moj savet forumski druže: ostavi ružne misli i osećaje van Haossa, izbegavaj kavgu i vređanje, batali ideju o preuzimanju Haossa, opusti se, zabavljaj i šali. niko te ovde ne mrzi i podjebava, bar ja nisam primetio a verujem ni drugi.
 
vrati mi na druženje onog Tonija od pre neki mesec. njega sam voleo. ovaj novi, kavgadžija Toni mi nije simpatičan.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 15:12

Ariana ::
Dala ::
Tony ::
Clanu je dozvoljeno koji je prije nekoliko dana se uclanio na forum Haoss da unisti zapravo da se zakljuca Anketa.Vredjao je dugo trajne clanove sa foruma kao sto je i podrsku dobivao koji su isto dugo trajno tu.

Administracija jednostavno zakljuca samo, aj ti znaj sada gdi je kljuc.  happy
Clan ne moze da zakljucava to radi Administrator i moderatori.Kao sto cu sada tvoju i Arijaninu storiju da ubacim u kantu.Celom forumu dozlogrdiste .Jasno je zasto je tema postavljena.Zakljucana je i kraj.lep boravak i bez suvisnih reci.Arijana oladi kapisle!

Dala izvini ali i vi ste imali svadju tako da nismo jedini ovde.

Ne brkaj loncice,ili ti je cilj samo da komentarises svaki post koji se pojavi.Tema je otkljucana radi drugih forumasa.I tvoje licne stavove ne mesaj sa opstim oko kojih smo se mi sporili. I prekini da si mirodjija u svakoj corbi.Ostalima Forum ne sluzi za to. Lana vas je pustila neko vreme da se ispucate ,ali na zalost nama nije do guranja nosa u tudji lonac.I ne odgovaraj na moj post.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 15:27

Dala ::
Ariana ::
Dala ::
Tony ::
Clanu je dozvoljeno koji je prije nekoliko dana se uclanio na forum Haoss da unisti zapravo da se zakljuca Anketa.Vredjao je dugo trajne clanove sa foruma kao sto je i podrsku dobivao koji su isto dugo trajno tu.

Administracija jednostavno zakljuca samo, aj ti znaj sada gdi je kljuc.  happy
Clan ne moze da zakljucava to radi Administrator i moderatori.Kao sto cu sada tvoju i Arijaninu storiju da ubacim u kantu.Celom forumu dozlogrdiste .Jasno je zasto je tema postavljena.Zakljucana je i kraj.lep boravak i bez suvisnih reci.Arijana oladi kapisle!

Dala izvini ali i vi ste imali svadju tako da nismo jedini ovde.

Ne brkaj loncice,ili ti je cilj samo da komentarises svaki post koji se pojavi.Tema je otkljucana radi drugih forumasa.I tvoje licne stavove ne mesaj sa opstim oko kojih smo se mi sporili. I prekini da si mirodjija u svakoj corbi.Ostalima Forum ne sluzi za to. Lana vas je pustila neko vreme da se ispucate ,ali na zalost nama nije do guranja nosa u tudji lonac.I ne odgovaraj na moj post.



Dala ti znaš da si mi  happy
ovo crveno nisi u pravu. obriši to da se ne brukaš.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Master
Master

tamoneki

Muški
Poruka : 5128

Lokacija : svuda negde

Učlanjen : 07.02.2014


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 15:41

Moram jos nesto da kazem na temu brisanja postova...
u principu sam protivnik bilo kakvog brisanja osim ako nije neka laz, teska uvreda ili pretnja...tema koja je u suprotnosti sa pravilnikom  bi trebalo biti zakljucana a ne obrisana... trebalo bi otvoriti otvoriti jednu „deponiju“  neprikladnih tema i postova da bi se videlo i kakvih gluposti sve ima...sama mogucnost komparacije bi dala bolju sliku i jasniji prikaz sta je i zasto nedozvoljeno...jer kad je nesto napisano to znaci i da se to dogodilo na forumu, to je deo istorije foruma...sustinski, brisanje dogadjaja je menjanje istorije...a zanemarivanje bilo kojeg dogadjaja u daljem kontekstu odlucivanja moze dovesti do lancane reakcije pogresnih zakljucaka...zato, principijelno mislim da je bolje ostaviti to sto nije u skladu sa forumskim pravilima ali ga na neki nacin izolovati i oznaciti kao gresku, glupost, budalastinu ili kako god vec bude definisano...ujedno ce takvo „presudjivanje“ glupostima postati i forumska praksa koja ce automatski oduzeti pravo pojedinim clanovima na destruktivno delovanje... i ukoliko je neko uporan u pokusajima destrukcije banovanje bi bilo dobar vid hladjenja...
Sa druge strane, treba dozvoliti svakome da iskaze svoje misljenje ili stav ukoliko time ne vredja nikoga ili nije u funkciji lazi, pretnje ili neke druge destruktivne radnje...
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 16:02

Brisanje postova postoji na svakom forumu, nije ni ovaj izuzetak. Je li opravdano ili nije, druga tema. Inače ja sam kao i kolega iznad, protivnik brisanja postova. Što on lijepo napisa, postovi su povijest foruma. Isto ne mislimo i niti ćemo kada misliti. Tako da mi je brisanje postova potpuno svejedno. Ne zamaram se time. Napišem što mislim, ako se tkome briše, nek briše. Na jedno ušlo, na drugo izašlo.
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610Uto 10 Apr - 17:31

EROTIC MAN ::
Tony ::
EROTIC MAN ::
ima još.  Laughing
u vezi teme  Odsutan Admin na forumu Haoss trazi se zamjenik


tema je zaključana, ali hvala Shadow da je nije obrisala pa sam mogao da pročitam. 

diskusija se malo otela nivou haossa što je, je, skoro i vređanje krenulo  happy happy happy happy

hteo sam da napišem svoje mišljenje o temi.

postavljača teme ima da je sramota što si je dozvolio da uopšte takvu temu postavi. gde ima da forumaš čačka admina??????????  affraid

ajde staf, urednike moderatore i to komentirati, u redu može se, ali kad blebećeš o adminima pokazuješ nedostatak forumaške kulture, bezobrazluk, nepoštovanje, nedostatak kućnog vaspitanja. 
admini su postavili forum, uložili sebe, vreme, pare, zamislili ga i s nama ga ostvaruju. tu se ne diskutuje. kom se dopadne, ko želi, ovde ostane i podržava forum. kome ne odgovara, široko mu polje. 

nikakva zamena ili pomoćnik admina nije potrebna.

nećemo se šegačiti.  happy


ako adminka sama odluči da treba, ona će to i uraditi. nemamo mi forumaši ništa s tim.  Laughing

Najveca sramota je da od prvog dana glumis da si mi prijatelj a sad pokazujes svoju iskrenu stranu kolega Eki. Slobodno moj nik mozes napisati ali neznas zasto sam postavio Anketu. To samo ja znam ni moj prrijatelj Tanguy nezna zasto sam je postavio.

Postavio sam Anketu samo radi Ariane, one me isnspirirala i dala pogon za to.
Danima tu me na forumu me ismijavala i ti si snjom se smijo i nista i nitko nije uradio radi toga.
Javno me izazivala i prozvala, maltretirala, trosila je cak i moju municiju.To je vama sve smijesno, jelda?! Od prvog dana dolazim na forum radi druzenja, zezanje,smijanja ali nisam dosao tu da me netko provocira,zivcira i namjerno krv pije.

Vise puta sam to javno pisao, da odstupi od mene, jok ona i dalje. Pricam o periodu zadnjih 4 sedmice.

Vi sudite netkome a neznate uopce zasto je postavljena Anketa, eto radi toga.

Sve ostalo je cula i kazala, bla bla...

Mene tu da netko vredja ili upotrebljava grube rijeci protiv mene ili da me podcjenuje itd. itd. Nije mi potrebno i nezelim takvu atmosferu na forumu.

E sad koliko mene organski mrze to je njihov problem, moj nije sigurno.

U vezi Schadow to je jasna stvar i rado cu se ponoviti da je moja ideja bila u slucaju sukoba da je jedan zamjenik Admin prisutan, ne vise i ne manje.Zapisite to izmedju usima ili gdi zelite.

Sve ostalo je suvisno i nebitno za mene. A Vi i dalje tracajte okolo, to je jedino sto i umete.


Poz.
Tony


ja glumac? može oskarovac?  happy 

po onom što si mi pisao na pp pre postavljanja svoje teme o adminu nema Ariana veze s tim.

nemaš pojma šta pričaš, vidim ja da je tebi sve ravno. umesto da se igram sad idem da ti napišem odgovor na ovo lupetanje.   angry
 Prijatelju pises diplomatski, pa se cudim sada da neznas razliku izmedju glumca jednoga i onoga tko odglumi da je glumac.
Pises Ariana nema veze stime, to je istina. Nisam je spomija u postu, jer ti frendica i cura tu na forumu. To je bio moj respekt prema tebi, a ti gazis taj respekt tj. nisi to svhatio.
Nemam pojma sta pricam i sve mi je ravno???? Selektiras me kao clan ovog foruma i mene kao lik a i vredjas mi moju intelegenciju. Ovdje krsis pravilnika foruma a nisi ni svjestan.

Ova dolje sto pise cu ti isto odgovoriti na fin i obican i jasan nacin. happy


PS. Neznam zasto si slova povecao, nadam se da nisi kratkovidan, ako jesi javi mi pa cu i ja ih zatebe povecati. happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brisanje postova, da ili ne?   Brisanje postova, da ili ne? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Brisanje postova, da ili ne?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Je li moguće brisanje google računa na androidu?
» Fejsbuk pod istragom zbog smrti tinejdžerke koja se ubila nakon uvredljivih postova
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Zabava, Druženje, Igrice :: Ankete-