Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Vaš današnji outfit

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pon 26 Sep - 18:27

Hvala Lana  happy

P.S. Ova dobra vila se rijetko pojavljuje  happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pon 26 Sep - 21:14

Malena jako mi se sviđa .....čak i tradicionalno meni nesviđajuće balerinke u toj boji djeluju fino Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Uto 27 Sep - 8:22

"sportiva" za teren

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Uto 27 Sep - 8:32

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nisam stigla da prokomentarišem. U svakom izdanju si odlična...Dopada mi se menjanje stilova. happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Super outfit. Prava kombinacija. Kad sam u sportskom fazonu, tako se obučem.
Inače, kada su farmerke u pitanju, preferiram leviske i dalje. Neprevaziđene happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 6:37

Sagacity ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nisam stigla da prokomentarišem. U svakom izdanju si odlična...Dopada mi se menjanje stilova. happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Super outfit. Prava kombinacija. Kad sam u sportskom fazonu, tako se obučem.
Inače, kada su farmerke u pitanju, preferiram leviske i dalje. Neprevaziđene happy
Zahvaljujem....ma u tome se osjećam udobno za aktivnosti tijekom dana, jedino nekad su izbor cipele, nekad tenisice, zavisno od planiranih situacija (po gradilištu mi se ne hoda u cipelkama hehe )
Uh da levisice....bezvremenske i sa pravim modelom- nema dalje happy

hvala happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 14:52

Posto ja vise volem da sam iza kamere nego ispred nje  Embarassed, za danas nesto iz drugog ugla  Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 16:30

Vidiš, nelosa ideja... Fotkati samo odjeću, komad, detalj... 
Jako dobro happy

Jedino se pitam, jel kod tebe vec zima ili je do stylinga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 17:21

...I zaboravio... Sviđa mi se torba... A shuze pogotovo... Brzo ću i ja u njih happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 19:49

Hvala  happy, mozes da posudis kad god  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 19:51

Mali broj... Bi ja inače Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 20:04

Moras za ljepotu nesto i pretrpit  happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 28 Sep - 21:10

malena72 ::
Moras za ljepotu nesto i pretrpit  happy

...podsjeti me na vic.... happy  (svi su mi vicevi stari, ali ne  zamjerite Very Happy )
Mujo priča, kako kupuje uvijek dva broja manje cipele.....zeza ga jaran: e jesi lud, pa zašto namjerno da se mučiš.....

a Mujo odgovara: ja miline jarane kad se poslije izujem happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Čet 29 Sep - 14:43

Posto nam danas nema ovog glavnog i odgovornog manekena  happy, da ubacim nesto na brzaka
Nemoj sad da ko pomisli da samo ovo imam na sebi  happy
Mali detalj samo

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pet 30 Sep - 5:42

Možda odgovorni, već glavni i maneken je jako upitno happy

u poslu sam do grla ovih dana, pa su mi i outfiti slični, kao posljednji.....stoga nema smisla, bacati jedne te iste  Very Happy
@malena- moćan detalj....zašto ne i da je jedini na tebi happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 22:44

Na kojoj li si ti pisti zaglavio  happy
Ajde vracaj se vise 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pon 3 Okt - 22:47

E da sta bi i od Sage  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
storm

Super Član
Super Član

storm

Muški
Poruka : 597

Godina : 50

Lokacija : dežela

Učlanjen : 14.05.2016


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 5 Okt - 6:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

vikend na momente lijep, pa tome i shodno laganije

no jutros i službeno jesenje

[You must be registered and logged in to see this image.]

jesam li se malo izvadio.....sa komada dva happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 5 Okt - 7:51

malena72 ::
E da sta bi i od Sage  Very Happy
Ma meni je to malo komplikovano da se slikam. Pravo da ti kažem, rano ustajem ....Ali videću da postavim nešto jedan dan kada stignem....Obično mi je vikend stvoren za to...
Žao mi je što se niko više nije uključio. Ali dobro. Nema veze. happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Super kao i uvek. Sviđaju mi se tvoje cipele. Sve si dobro iskombinovao. happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Sre 5 Okt - 11:41

Sagacity ::
malena72 ::
E da sta bi i od Sage  Very Happy
Ma meni je to malo komplikovano da se slikam. Pravo da ti kažem, rano ustajem ....Ali videću da postavim nešto jedan dan kada stignem....Obično mi je vikend stvoren za to...
Žao mi je što se niko više nije uključio. Ali dobro. Nema veze. happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Super kao i uvek. Sviđaju mi se tvoje cipele. Sve si dobro iskombinovao. happy



ti si pedantna, lepo u nedelju isplaniraš za celu sedmicu, uslikaš sve i svaki dan stavljaš sliku bez muke  happy


happy


happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pet 7 Okt - 8:14

Znači, mislim  da ću uspeti da napravim''mini modnu reviju'' od srede do danas Laughing Bukvalno šta sam nosila u sredu, četvrtak i danas. Slike su od posle posla. Znači, uđem u stan i odmah klik i nastavak kućnih obaveza ....

Nego šta sam ono htela da kažem...

Temu je otvorio dečak storm, a priključile mu se devojčice Sagacity i malena72. I uglavnom smo mi ''modeli'' ove teme. I super. Bilo bi lepo kada bi se spisak proširio, pa da tema dobije i elemente zeza, ali i ozbiljnih razmišljanja na temu garderoba.  Koliko god govorili da odelo ne čini čoveka pomalo lažemo sebe. Možda ga i ne čini, ali mnogo govori o njemu. Sećam se člana Recontra, kada je na jednom starom SF forumu rekao, ako odelo ne čini čoveka, zašto se žene pre okreću za uniformisanim pilotom, nego za radnikom gradskog zelenila.

Muški deo se o ovoj temi izjasnio kao o temi koja više pripada ženama, ali i pored toga muški deo koji solidarno ne učestvuje na ovoj temi najviše je dao komentara vezano za outfit, ali i za sam izgled pojedinih modela, iako tema nije ''koliko vaš outfit otkriva vašu ženstvenost ili muževnost''...Laughing

Prema tome, kada sam ja u pitanju reagovaću na sve žene koje budu davale svoj stav, ako žele naravno....o mom outfitu, a jedini muški član koji može, ako želi naravno, da komentariše moj outfit od ovih dana je storm. Znači, na njegove komentare ću reagovati odnosno, učestvovaću aktivno u razgovoru na temu outfit. Naravno ne mora da mi laska, prihvatam i kritiku.
Na komentare ostalih muških članova, koji samo komentarišu bez da su ''bacili'' ovde neku fotku, neću reagovati. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pet 7 Okt - 13:24

Sjajno receno Sago happy


Poslovni rucak danas, nista preozbiljno, pa tako i  danasnji outfit. Inace stikle no nosim cesto, mozda sam ih zato ubacila u prvi plan  Very Happy


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Pet 7 Okt - 19:28

@mlena72
Super su cipeliške. Neobične su, a lepe. happy Baš ženstvene....lepo stoje na nozi. Dopadaju mi se. Peta je tanka, a opet stabilna.

Ja sam od srede posle podne, beležila svoje outfite Laughing Smatram da sam ''odradila'' oktobar...Ovako kako sam postavljala, takva sam bila tog dana. Eto, mogli ste me prepoznati po garderobi...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sreda. Vratila se sa posla, bio još dan. Običan mantilić, strukiran, cipele sa nekim metalom koji se ne vidi na slici, crne pantalone sa nekim neobičnim materijalom, koji se takođe ne vidi na slici Laughing i prugasta majica sa dugim rukavima...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Četvrtak. Kožni bež mantilić na kome mogu da se spuste rukavi, ali ja ih nosim tako namerno, bordo cipele, bordo džemperčić i bordo uske pantalone...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Četvrtak veče, oko 20 h i 45 min. Laughing pošla na rekreaciju. Patike su posebna priča. U pitanju su Munich sa srebrnom pozadinom za koje moj brat kaže da ih ne bi nosio ni da mu plaćaju honorano da ih nosi Laughing Mene baš nešto i ne pogađa. Vrlo su udobne i fensi i baš me briga...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Petak. Odnosno, malopre sam došla. Tamno-sive farmerke, metalik cipele sa platformom, jakna ...eto...

Od mene dosta...Malo sam zauzela više prostora u postu. Izdominirala sam samo tako...Ali šta ću. Kad sam stavila sve u jednu sličicu, pola se ne vidi, a ja se mučila da uslikam.
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 0:12

malena72 ::
Posto nam danas nema ovog glavnog i odgovornog manekena  happy, da ubacim nesto na brzaka
Nemoj sad da ko pomisli da samo ovo imam na sebi  happy
Mali detalj samo

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ajde, vrati se.  happy

Ovo si napisala jutros.

malena72 ::
Ja sam jutros dosla s namjerom da izbrisem svoj nik. Jednostavno ne zeli biti dio neceg ovoliko toksicnog. Lujdi i djeca sirom svijeta umiru od bolesti, gladi i ratova , a ovdje je do boga vazno ko ti je spojio ili izbrisao post.........Jednostavno me gusi ova sebicnost, dvolicnost i neljudskost ovdje..........

Otvorila sam samo par tema jutros, procitala komentare, dovoljno da potvrdi moju odluku..........


Imaš pravo, jeste toksično. Ali ovo je tvoj Haoss, ovde su tvoje drugarice i drugovi koji te vole i cene. Tvoje prisustvo, vedrina, misli, teme će biti lek za toksičnost. Na bolest, glad i ratove ne možemo utjecati, ali na otrov koji se ovde pojavio možemo. Ako na zlo ne odgovorimo dobrim predali smo se. Možemo otići, odlazićemo uvek kad naidjemo na zlo, ali jednog ćemo dana tako doći u situaciju da više nemamo kamo jer smo odlazili celo vreme.

Vrati se. happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 0:18

Malena, ovo sam namerno ovde napisao ako pogledaš na Haoss da možeš pročitati. happy


Drugi razlog zbog kog mora da se vratiš je Sagacity i njeno dominiranje temom. (citat njenih reči) happy


Sad idem da ju iskritikujem za te outfite. Okom modnog stručnjaka. happy happy











sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610Ned 9 Okt - 0:41

Sagacity ::


[You must be registered and logged in to see this image.]

Četvrtak. Kožni bež mantilić na kome mogu da se spuste rukavi, ali ja ih nosim tako namerno, bordo cipele, bordo džemperčić i bordo uske pantalone...



Ne može sve bordo, džemperčić, pantalone, cipele. Pantalone treba druga boja da budu. pogotovo ako je ovo bela pruga sa strane, deluju ko trenerka.  Cool

Ovi podignuti rukavi mantilića mi se ne dopadaju.

Lepo mogu mirno da komentarišem, napisala si da nećeš odgovarati. Verujem ti.  happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Vaš današnji outfit  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš današnji outfit    Vaš današnji outfit  - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaš današnji outfit
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» "Dogodilo se na današnji dan"
» Velika geografska otkrića i priče o istraživačima
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Moda, Lifestyle :: Moda-