Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Najčešće laži pri online upoznavanju   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 9 Avg - 1:22

Najčešće laži pri online upoznavanju

Ljudi vrlo često ulepšavaju istinu kada se upoznaju preko interneta, a dok žene najviše lažu o kilaži, muškarci govore da su viši, imaju bolji posao i veću zaradu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Podaci govore da su muškarci daleko neiskreniji od žena pri predstavljanju u virtuelnom svetu. Oko 40 odsto njih laže kako zarađuju više nego što je to istina, dok to isto čini 33 odsto žena, otkriva novo istraživanje. Laganje na internetu naročito je prisutno na stranicama za upoznavanje i dogovaranje izlaska, a najčešće se laže o visini, težini i godinama.

Istraživanje pokazuje da žene najviše lažu o svom fizičkom izgledu, pokušavajući da se predstave kao vitkije, zategnutije i privlačnije. I muškarci često zaobilaze istinu o svom fizičkom izgledu, međutim mnogo češće lažu o svom poslu i obrazovanju, pokušavajući da ostave utisak sposobnijih i uticajnijih. Ono što je zajedničko pripadnicima oba pola su laži o društvenom životu. I muškarci i žene često govore neistine o krugovima u kojima se kreću i ljudima koje poznaju.

Istraživači napominju da većina ljudi veruje u ono što mu sagovornik kaže o sebi putem interneta. Međutim, kada dođe do stvarnog upoznavanju nastupe razočarenja, pa prvi susret obično bude i poslednji.

Izvor: Lepota&Zdravlje

Šta vi mislite? O čemu se najviše laže? happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 9 Avg - 8:13

Da budem iskrena, neku ''ljubav preko interneta'' i te neke relacije nisam imala niti mi je to zanimljivo. Realan sam tip i do nekog upoznavanja i priča u nekom drugom pravcu može da dođe u obzir samo u reali. Na netu se ne ''mazim''...
Par ljudi koje sam upoznala preko neta, a to je ipak neki minimalan broj, je bio sasvim iskren. Mislim da sam baš imala sreće. Mada sam i sama neko ko je rezervisan prema ljudima i retko koga propustim u svoj svet.

Kroz razgovor sa drugima, pogotovo sa onima koji su se zaljubili preko neta, mogu da zaključim da se laže o svemu i svačemu. Da oženjeni porodični muškarci vrlo često slažu da su slobodni, a da u tome ništa manje ne zaostaju ni žene.

Čak šta i žene vrlo često lažu o nekom svom obrazovanom statusu i često se predstavljaju na način da se može steći utisak da se radi o nekoj ne znam načitanoj ili visoko-obrazovanoj osobi. S'druge strane, muškarci su običn iskusni i sposobni...i naravno o sexu znaju previše, a Bogami ni žene ništa manje ne zaostaju u tom znanju.

Takođe, narav je nešto što se može sakriti putem neta. Muški svet tu prednjači...Oni koji su previše nervozni i nervičci, nisu u stanju neke svoje osobine da prikriju.

Sve u svemu, net daje mogućnost da upoznamo stavove nekih osoba i neki njihov način razmišljanja, naravno, ovo pod uslovom ako su te osobe iskrene...Ono što ne možemo da saznamo o nekim osobama putem neta, je njihova narav, način komunikacije i ponašanja...Može se i to sve naslututi, ali reala otkriva u putpunosti sve osobenosti neke ličnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 9 Avg - 12:09

Sve me ovo podseća na Acu Mežeka i njegov hit "Ljubav preko žice".

Što reče Sagasiti, neku ljubav baš i nisam doživeo. Bilo je simpatija, možda malo jačih ali ljubavi nije bilo i ne verujem da bi je moglo biti. Da li je moguće voleti u Matrici? Jer, internet je matrica nečega nerealnog, nečega vanvremenskog i jedna vrlo drugačija dimenzija a samim tim i pogledi su sasvim drugačiji. Pogledi na sve i na svakog. Ljubav, ukoliko je i bude bilo, u virtuelnom svetu, može se porediti u krajnju ruku sa brakom sklopljenim u Kapeli Ljubavi u Las Vegasu - nevažeća je i može se poništiti u svakom trenutku kada se uđe u svakodnevnu rutinu življenja.

Što se laži tiče, ja ne umem da lažem i ne vidim svrhu zašto bih. Ja sam ono što jesam i nikada ne bih mogao biti ono što nisam pa ne vidim zašto bih ikome pričao da sam neko drugi i pretvarao se da imam šta nemam i obratno.

Najviše se laže o bračnom i ljubavnom statusu, o finansijama i o porodićnom statusu. Najviše sam nailazio na one koji su samostalni, kojima porodica nije potrebna, koji plivaju u parama, koji su nesrećni u braku ...... i tako dalje i mnogo puta sam se pitao čemu te gnusne laži kada je istinu vrlo lako otkriti iz razloga koji će ti ljudi sami nesvesno odati.

Jer, lažov ne može stalno da laže istim tempom (osim ako nije patološki slučaj). Jednog trenutka zaboraviće ono što je rekao i reći će nešto drugo. Za dobrog posmatrača neće biti problem da tu laž uoči i da mu sve bude jasno. Ali, to je već polje sociologije i psihologije.
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pet 10 Avg - 13:31

dobrom citacu uopste nisu potrebni opisi licnosti.dovoljno je da prati odgovore po temama,recimo ako je forum u pitanju,ili da vodi sasvim neobavezan razgovor.tako se sazna mnogo vise nego direktnim pitanjima.ako nista drugo,pricajuci virtuelno s razlicitim osobama ,jasno se iskristalisalo da su svi tu zbog toga sto neceg imaju manjka,neceg viska.maste,ljubavi,paznje,vremena,samoce...nije bitno.bitno mi je sto ovako daju ono najbolje od sebe,ponekad zaista skroz ogoljeno i iskreno.takodje odmah mogu da prepoznam pozera i hvalisavca.
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pet 10 Avg - 15:05

Da se laže i maže, laže se i maže.Ali, sebe najpre.Ne zalazim previše u analizu ličnosti
s kojima sam na forumu ukoliko mi se ne upali lampica pa osetim nešto više od igre.A desilo se jednom,na jednom forumu, došlo je i do deita.Jeste bio godina koje je naveo, izgled je odgovarao onom kako se predstavio i što je najvažnije - bio je muškarac.Kažu ima i lažnih predstavljanja polova, tako da ono o godinama,profesiji,izgledu ...dodje kao mačji kašalj.Medjutim, kao da se razbila ona čarolija koju smo osećali dok smo se mazili porukama,poezijom,muzikom.Real life je nešto sasvim drugo od neta gde je sve idealno jer mi tako želimo.
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 23 Avg - 18:00


Čudan je ovaj cyber svet. Jeste internet postao način komunikacije ali je isto tako postao
i opasnost. Ovde smo nickovi, avatari, sve smo što želimo da budemo. I nije ni to najgore
što može da nas zadesi; mnogo je gore ne biti svestan granice do koje je neko spreman da
ide i eventualno zloupotrebi naša osećanja ukoliko je došlo do bilo kakvog "zbližavanja".
Ništa manje ne boli nego u RL.
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 23 Avg - 18:06

Naravno da je - stvarnost.
Evo članka koji mi se učinio prigodnim za temu:



NIJE TO PREVARA, SAMO ČETUJEMO

Društvene mreže, mejlovi i SMS poruke olakšali su nam komunikaciju. Međutim, za one koji su u braku, ili u ozbiljnoj vezi, mogućnost lake i brze komunikacije označava i ozbiljnu pretnju.

Svakodnevna komunikacija putem društvenih mreža i poruka lako može prerasti u flert i prouzrokovati emocionalno varanje - izdaju partnera koja ne uključuje fizički kontakt.

Emocionalni seks je afera koja može da stvori osećaj koji ima isti intenzitet kao realna ljubav i manifestuje se na razne načine - fizički, emotivno, neverbalno ili verbalno, često isključivo virtuelno.

"Kada emocionalni seks napravi prvi korak, fantazija preuzima svoju ulogu. Mozak stvara iluziju i šalje nam poruku da 'savršena ljubav' postoji i da nam 'sudbina' kuca na vrata. To je podmukli oblik neverstva koji se može dogoditi između dvoje ljudi koji za sebe kažu da su 'samo prijatelji'", objašnjava Šeri Mejers, terapeutkinja i autorka knjige "Četovanje ili varanje".

Iako ređe varaju u realnosti, žene lakše "upadaju" u emocionalne afere. Ni muškarci nisu imuni na onlajn zabavu. Osim što teško odole fizičkim prevarama, pripadnici jačeg pola vole i da se prepuste sajber uživanju sa drugim partnerkama, kada im okolnosti to dozvole.

Prema rečima terapeutkinje Šeri Mejers, prevara, stvarna ili virtuelna, predstavlja upozorenje da postoji dublji problem u vezi. Često osećamo da nam nešto nedostaje i svesno, ili nesvesno, tražimo to nešto, ili nekog drugog.

Dešava se da "kockicu koja se uklapa" najlakše pronađemo u radnom okruženju, ili među poznanicima.

Sajber prevara uvek počinje sasvim nevino. Postajete bliski sa seksi kolegom, odnosno koleginicom, prihvatate prijateljstvo na Facebooku, sastajete se redovno na četu, dopisujete SMS porukama i više ne možete da zamislite dan bez takvih zajedničkih rituala.

Znaćete da ste odavno prešli liniju nevinog četovanja i druženja kada počnete da otkrivate svom jedno drugom ono što ne govorite partnerima.

Kada više priželjkujete da se "sretnete" sa sajber drugarom na četu, nego da provedete vreme sa partnerom, zapitajte se da li je sve u redu u vašoj vezi.

Ako ste se prepustili emocionalnom varanju, priznajte to sebi i preuzmite odgovornost. Zapitajte se vredi li da iskušavate sreću sa emocionalnim ljubavnikom.

Ukoliko želite da sačuvate vezu ili brak, porazgovarajte iskreno sa partnerom, ali i razjasnite sajber situaciju.

"Razgovor sa partnerom počnite i završite s ljubavlju i rečenicom tipa 'volim te, ali sam uprskala stvar, želim da ti kažem istinu i da nastavimo dalje', a onda objasnite šta se zapravo dogodilo", savetuje Mejersova.

Ako niste vi crna ovca i sumnjate da vas partner zapostavlja, jer ima onlajn aferu, obratite pažnju da li većinu slobodnog vremena provodi na Internetu ili kasno noću prima SMS poruke koje ne čita u vašem prisustvu.

Moraćete da porazgovarate ozbiljno sa partnerom i ako stalno izbegava da razgovara telefonom u vašem prisustvu i na pitanje ko je zvao odgovara sa 'niko', 'nešto u vezi sa poslom', ili reaguje ljutito - 'zašto pitaš'.

Možete opravdano sumnjati da je prste umešao neko treći ako partner izbegava seks sa vama i čas je topao, a čas hladan kada je želja za vama u pitanju.

Naravno, ne smete biti paranoični. Sasvim je normalno da oba partnera imaju krug ljudi sa kojima održavaju kontakt putem društvenih mreža ili SMS poruka.

Razgovarajte otvoreno o takvim odnosima, jer ćete u suprotnom navesti partnera da krije sajber prijateljstva što može dovesti do narušavanja poverenja u vezi.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 23 Avg - 20:31

Zamislite samo...vi odete na spavanjac...a vaš saputnik...ostane da ''ćaska'', sa nekim tamo...Pa razmenjuju slike, pa se ''netom maze''...Meni je to prevara...

Nema ništa gore, kad' je neko sa vama fizički, ali srcem i mentalno pripada nekom drugom...
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 23 Avg - 20:43

Mislim da se umnogome, neka osoba može upoznati putem neta. Ako postujete na temama i ako pratite šta ko piše, na neki način moćićete da shvatite o kakvoj se osobi radi.

Ono što net ne može da pruži ili dočara je ponajviše narav neke osobe.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pon 8 Okt - 22:41

Sagacity ::
Mislim da se umnogome, neka osoba može upoznati putem neta. Ako postujete na temama i ako pratite šta ko piše, na neki način moćićete da shvatite o kakvoj se osobi radi.

Ono što net ne može da pruži ili dočara je ponajviše narav neke osobe.

Koliki god Inspektor Radiša bio teško je do kraja odgonetnuti koje ko samo iz onoga što piše. Mada može koristiti kao polazna osnova za upoznavanje nekoga.

Što se same teme tiče, razočarenje je uzrokovano očekivanjima. Ukoliko se neko ovlaš upozna sa nekim online, i na bazi pet prosto proširenih rečenica očekuje ne znam šta, razočarenje je izvesno. Što je online poznanstvo i prepiska duža (audio i vizuelni kontakt) i mogućnost razočarenja je manja. Lično sam upoznao par osoba, oba pola i sa većinom i dan danas imam kontakt i za one za koje sam mislio da su ok ljudi ispostavilo se da je to apsolutno tako, za dve (koje sam sticajem okolnosti preko drugih ljudi upoznao) ispostavilo se da su ološ kao što sam i mislio.
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pon 8 Okt - 22:53

Ja nisam nikog upoznala.stekla sam odredjena misljenja iz onog sto pisu,kako se sale,kako govore o sebi,napravila sam neki grubi profil licnosti,,ali to je daleko od poznanstva.Uglavnom sam tacno znala s kim imam posla,mada mi za neke nije bilo jasno sta zele.govorili su jedno,mislili drugo,pretpostavljam,a posto nisam vicna citanju tudjih misli,pustala sam da to zamre.uglavnom,nisam se razocarala,
Nazad na vrh Ići dole
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pon 8 Okt - 23:10

Upoznala sam samo jednog momka uzivo a bio je na nekom sajtu gdje i ja nekad davno...Mislila sam da sam ga onlajn upoznala i imala sam neke sumnje u vezi njega. Kad smo se zaista upoznali, bio je onakav kakvog sam ga i zamislila. Ostali smo samo online prijatelji..nista vise... Mislim da su neke osobe po sajtovima ili forumima dosta zatvorene u razmjeni misljenja iako koriste avatare i ne znam zasto je to tako ali ipak je to njihov zivot. Svako ima svoje razloge i misljenja...
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pon 8 Okt - 23:17

Ja sam primetila po forumima, da su igrice glavne na kojima se ljudi upoznavaju. Valjda je tu opuštenije, pa kroz neku šalu ljudi stupaju u kontakt.

Mislim da je to pogrešno. Doduše, ni diskutovanje na ozbiljnijim temama nije neka garancija. Ali posle izvesnog vremena, ako pratiš neku osobu možeš shvatiti oscilacije u razmišljanjima i doslednost prvobitnorečenom...Na tim stvarima ljudi najčešće ''padaju''...

Do sada sam upoznala samo jednu žensku osobu, i nisam se razočarala.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Uto 9 Okt - 16:04

Nisam jos nikoga upoznala.A i daleko sam ja od vas. Imam zelju da upoznam sve vas.I sada sam mislila da cu upoznati jednu osobu, ali ocito se ta osoba predomislila..., nece da me vidi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Sre 10 Okt - 8:40

Grešnica ::
Nisam jos nikoga upoznala.A i daleko sam ja od vas. Imam zelju da upoznam sve vas.I sada sam mislila da cu upoznati jednu osobu, ali ocito se ta osoba predomislila..., nece da me vidi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam se ni sakim dogovarala. Sa tom osobom sam se spontano videla. Prolazila sam kroz grad u kojem živi. I ona je isto poželela da vidi mene. Lepo smo taj susret iskoristile.

Inače, čula sam da ljudi izbegavaju susrete. Pri tome ne mislim na muško-ženske susrete, već uopšte. Ja to povezujem sa tim da ljudi nisu bili dovoljno iskreni, da su se pokazali u nekom drugom ''svetlu'' ili su jednostavno nezain teresovani za neko druženje van foruma...
Evo ako prođeš kroz moje krajeve ili ako ja prođem kroz tvoje ćemo se vidimo. Meni susreti nisu problem. Recimo,ovo što sam ovde to sam i van...samo malo atraktivnija i modernija happy
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Sre 10 Okt - 12:10

I ja sticem taj utisak sago,cak bih rekla da imaju neke skrivene strahove,da ako kazes -vazi,popicemo kafu,popricati-odmah traze neki skriveni smisao,prosto zaboravljajuci koliko si virtuelno opusteniji u odnosu na vidjanje licem u lice..
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 11 Okt - 8:08

Moguće je Duso i to. Mada se meni više čini da je ipak u pitanju neka nesigurnost ili bojazan da u reali neće ostaviti isti utisak kao na netu ili tako nešto...
Meni to nije problem uopšte. Čak šta, realno se mnogo više zezam nego ovde. Na forumu učestvujem u ozbiljnijim temama pa ponekad delujem i strogo. Net ne može da dočara mnogo toga.
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 11 Okt - 15:05

Sagacity ::
Grešnica ::
Nisam jos nikoga upoznala.A i daleko sam ja od vas. Imam zelju da upoznam sve vas.I sada sam mislila da cu upoznati jednu osobu, ali ocito se ta osoba predomislila..., nece da me vidi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam se ni sakim dogovarala. Sa tom osobom sam se spontano videla. Prolazila sam kroz grad u kojem živi. I ona je isto poželela da vidi mene. Lepo smo taj susret iskoristile.

Inače, čula sam da ljudi izbegavaju susrete. Pri tome ne mislim na muško-ženske susrete, već uopšte. Ja to povezujem sa tim da ljudi nisu bili dovoljno iskreni, da su se pokazali u nekom drugom ''svetlu'' ili su jednostavno nezain teresovani za neko druženje van foruma...
Evo ako prođeš kroz moje krajeve ili ako ja prođem kroz tvoje ćemo se vidimo. Meni susreti nisu problem. Recimo,ovo što sam ovde to sam i van...samo malo atraktivnija i modernija [You must be registered and logged in to see this image.]

Vazi Sagice, ako se ikada nametne da se vidimo, bice mi drago da te upoznam.I ne samo tebe vec i ostale clanove, ako neko pozeli da me upozna.Meni to nije problem.Takva kao sto sam ovde takva sam i u RL. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 11 Okt - 15:07

Upoznao sam par osoba live. Utisci su pozitivni. Naravno i tu ima svega kao u relanom životu.
Ipak pišu ljudi,a ne roboti.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Čet 11 Okt - 20:48

Sagacity ::
Moguće je Duso i to. Mada se meni više čini da je ipak u pitanju neka nesigurnost ili bojazan da u reali neće ostaviti isti utisak kao na netu ili tako nešto...
Meni to nije problem uopšte. Čak šta, realno se mnogo više zezam nego ovde. Na forumu učestvujem u ozbiljnijim temama pa ponekad delujem i strogo. Net ne može da dočara mnogo toga.

Nema tu velike filozofije, iskren čovek nema razloga za bojazan, ajde u redu ima svega i svačega, ali i toga ako se plašiš nalaziš se sa nekim na javnom mestu u po bela dana popiješ kafu prozboriš koju ako imaš o čemu, malo manje ako nemaš i ćao/zdravo. Problem nastaje kod onih koji su se zaigrali ili nešto masno lagali, a to mi tek nema veze sa mozgom, jer opet ti tu u principu lažeš sebe, no to je njin problem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pet 12 Okt - 8:59

Kayser Soze ::

Nema tu velike filozofije, iskren čovek nema razloga za bojazan, ajde u redu ima svega i svačega, ali i toga ako se plašiš nalaziš se sa nekim na javnom mestu u po bela dana popiješ kafu prozboriš koju ako imaš o čemu, malo manje ako nemaš i ćao/zdravo. Problem nastaje kod onih koji su se zaigrali ili nešto masno lagali, a to mi tek nema veze sa mozgom, jer opet ti tu u principu lažeš sebe, no to je njin problem Very Happy
Potpuno se slažem sa ovim što si rekao. U po bela dana mogu da se vidim sa svima koji požele da se vide sa mnom. Nemam nikakav problem, sa tim. Što ti kažeš,popijemo piće malo se našalimo, ako nam je svima zanimljivo ponovićemo viđanje, ako ne aj ćao i to je to...Mislim da to ništa ne boli...

Verovatno je suština u laži i u lažnom predstavljanju ili što je najverovatnije prikazivanje sebe u nekom ''svetlu'' po želji...a ne u onom što jesi...
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pet 12 Okt - 10:24

Tanguy ::
Upoznao sam par osoba live. Utisci su pozitivni. Naravno i tu ima svega kao u relanom životu.
Ipak pišu ljudi,a ne roboti.

Možda bi trebalo da ubace kod za upoznavanje kao kad skidaš nešto za neta. Uneseš kod za potvrdu da dokažeš da nisi robot [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Pet 12 Okt - 15:47

A sta je sa onima koje upoznas preko neta, pa zelis da jih upoznas uzivo, a on/ona to ne zele, a pri tom su celo vreme bili oboje da se vide?
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Ned 14 Okt - 13:41

Grešnica ::
A sta je sa onima koje upoznas preko neta, pa zelis da jih upoznas uzivo, a on/ona to ne zele, a pri tom su celo vreme bili oboje da se vide?

Ako je u pitanju neka emocija, pre svega mislim na muško-žensko poznanstvo, ako jedna od strana ''koči'', moguće je da ta strana nikada nije ni želela da to ''podigne na neki viši nivo'' i da se sve vreme foliralala, ubijala vreme. Pravila iluziju. Mislim da je to slično kao i u reali. ''Zavlačenje'' je svugde isto...Nema razlike da li je net ili reala.

Pazi, ja nemam neku simpatiju preko neta, niti sam je imala. Ali nekako mislim da bi to moglo biti razlog. Ako je u pitanju klasično prijateljstvo, muško-žensko ili žensko-žensko, moguće je da je ta osoba isto folirala. U smislu da zna odakle si, pa kada je shvatio-la da bi ipak moglo doći do susreta, da se tu povlači jer nije ni imao-la namere da se vidi sa tobom...

A moguće je i ono što je prvo Soza rekao, da je možda neko nešto ''lagao''...pa eto nije se predstavio kako jeste...Ne treba ''glavom'' oko toga...Čim je tako ispalo na kraju, takvo poznanstvo nije vredno ničega...
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610Ned 14 Okt - 13:45

Ko što sam naveo,upoznao sam i ne bježim od toga. Sad ne mogu cijeli forum upoznati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje   Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Onlajn upoznavanje i oflajn razočaranje
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Dopisivanje.com - Chat za upoznavanje
» 100 najboljih sajtova za Upoznavanje <3
» Uskoro onlajn gimnazije u Srbiji?
» Besplatna onlajn pripremna nastava
» Je li ovo lijek za sidu?
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-