Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kako pogledati listing i stanje na računu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Kako pogledati listing i stanje na računu Empty
PočaljiNaslov: Kako pogledati listing i stanje na računu   Kako pogledati listing i stanje na računu Sat610Ned 27 Jul - 21:06

U bilo koje vreme, u samo nekoliko koraka, možete da imate uvid u sve usluge Telekoma Srbija na jednom mestu – na portalu Moj Telekom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bez obzira na vreme, da li ste kod kuće ili na poslu, sve što vas zanima o uslugama Telekoma Srbija koje koristite možete da dobijete na jednostavan način pristupom portalu Moj Telekom.

Moj Telekom je online portal koji vam omogućava da: pregledate listinge saobraćaja, trenutna i prethodna zaduženja, preuzmete račun u pdf formatu za željeni mesec, online platite račune preko platnih kartica, online dopunite kredit bilo kog mt:s prepaid broja, kupite telefon uz odgovarajući postpaid paket, kao i da izvršite kupovinu neke od drugih usluga koje su u ponudi.

Sve što je potrebno jeste da kreirate vaš nalog na portalu unošenjem ličnih podataka. Nalog mogu da kreiraju svi korisnici usluga mobilne i fiksne telefonije, Interneta ili IPTV-a i naravno Box paketa Telekoma Srbija unošenjem postpaid broja, prepaid broja ili putem šifre korisnika. Takođe, nalog možete da kreirate i ukoliko niste još uvek korisnik usluga Telekoma Srbija i preko njega možete online da plaćate usluge prepaid dopune i drugih servisa poput Klik Sporta i Web TV-a. Nakon što se uspešno prijavite, možete da pristupite sadržajima na portalu i realizujete usluge za koje ste se opredelili.

Za više informacija o portalu Moj Telekom posetite sajt Telekoma Srbija i uživajte u prednostima koje vam ovaj portal pruža.



mondo.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako pogledati listing i stanje na računu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako muzika utiče na psihološko stanje ljudi
» NAJBOLJI FILMOVI 2012: Ovih 25 filmova svakako morate pogledati!
» Vanredno stanje u 14 opština Srbije
» Eureka: Otkriveno novo agregatno stanje
» U pogledu se kriju bolesti: Oči otkrivaju stanje vašeg tijela
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: I-Tech-