Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kako nas muškarci vide?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Ned 3 Apr - 16:17

Šta mislite šta muškarci na nama prvo primete, na šta najviše obraćaju pažnju?
Da li na oči,osmeh,guzu ili grudi ?
Možda prvo primete duh i zaljube se u našu unutrašnju lepotu Rolling Eyes [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šajni

  

Šajni

Ženski
Poruka : 1661

Učlanjen : 31.03.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Ned 17 Apr - 16:27

Ma da ... [You must be registered and logged in to see this image.] ovo zadnje je presudno.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Mislim da prvo primete lice, pa grudi pa tek onda sve ostalo..Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Ned 17 Apr - 16:49

Sve vi imate i grudi, i guzu i ovo i ono. Very Happy
Ali, samo neke blistaju kada se nasmiju. E, to prvo vidim. Ili ne vidim, ako ga nema.... Wink










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Uto 19 Apr - 15:39

Vide ono sto im naredjiva "druga gkava" happy)
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Uto 19 Apr - 15:46

Mislim da je lice ono što prvo ugledaju,sjaj u oku i osmeh naravno Very Happy
Znam sigurno da tužne i ljute žene nisu privlačne i da ih niko ne primećuje ili glada da od takvih što pre zbriše daleko ..što dalje [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Čet 21 Apr - 23:34

Po sebi znam da me muškarci u grudi gledaju dok sa mnom pričaju a merkaju mi i guzu čim se okrenem ,znam tipa koji je reko da se zacopo u mene jer imam dobre sise Shocked
Neverovatno al eto istinito,kakva pamet ko to gleda [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Čet 21 Apr - 23:43

Meni se dopadaš jer si duhovita i zabavna [You must be registered and logged in to see this image.] . Grudi i guzu ti ne gledam.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Čet 21 Apr - 23:46

Hvala Abo si me oduševio [You must be registered and logged in to see this image.] da su svi muški taki gde bi nam bio kraj [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bata Đura

Član
Član

avatar

Poruka : 68

Učlanjen : 26.04.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Čet 28 Apr - 21:06

Ja sve devojke volim kad sam s njima, ne važno da li je lepa ili ružna. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Uto 2 Avg - 11:43



Zašto muškarci zure u ženski dekolte


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ono što su žene oduvek znale, sada je i naučno dokazano − jači pol ne može da odoli a da ne odmeri lepu ženu, plaši se ćelavosti, voli pivo i više ga uzbuđuje miris ženskog znoja nego skupog parfema, a evo i zašto.

Gen za odmeravanje

Vide dalje od žena zahvaljujući svojim pećinskim precima − lovci su morali da spaze lovinu iz daljine. Ali zato je njihovo vidno polje znatno uže od ženskog, tvrde naučnici. Dokazano je da žene podjednako često zagledaju zgodne tipove na ulici, ali ih je u tome teže uhvatiti. Periferni vid im pokriva skoro 180 stepeni.

Tajna dubokog dekoltea

Najbrže ga uzbudi ono što vidi. Na ženi mu pogled prvo privuče duboki dekolte ili vrtoglavi šlic.

Nežno-zavodljivi glasić

Muško uvo obrađuje visoke frekvence mnogo slabije od ženskog. On bolje čuje ako ona priča tiho - pa još ako joj je glas topao i dubok...

Mirišljave činjenice

Istraživanja muških olfaktornih žlezda dokazala su direktnu povezanost mirisa ženskog znoja i seksualnog uzbuđenja. Još zanimljivije, mnogo ih više uzbuđuje miris ženskog znoja, nego skupog parfema.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Realno, manje pričaju

Žene dnevno izgovore šest do osam hiljada reči, muškarci dve do četiri hiljade. Ako ćuti, dok ona ne zatvara usta, žena besni, ubeđena da je bezobrazno ignoriše ili čak izaziva. A on je, u stvari, samo pravi muškarac.

Zašto ne mogu bez piva?

Testovi pokazuju da muškarci mnogo bolje od žena razlikuju slane i gorke ukuse. Zbog toga češće piju to fino, gorko piće. One, zna se, bolje osećaju slatko.

Strah od ćelavosti

Sa 20 ima oko 100.000 vlasi na glavi. Sa 25 svaki peti počne da gubi kosu, a sa 30 svaki treći. Utvrđeno je da se 80 odsto muškaraca plaši ćelavosti i da izgled kose znatno utiče na njihovo raspoloženje i samouverenost.

Hormon za durenje

Svaka žena zna da muškarci, kad se naljute, odjednom prestaju da razgovaraju i spuštaju nos. Žene imaju viši nivo hormona oksitocina u krvi, a taj ih podstiče da se jadaju u stresnim situacijama. Niži nivo oksitocina smanjuje potrebu muškaraca da se poveravaju i tako oslobađaju stresa.

Bokovi ga odaju

Stručnjaci za govor tela otkrivaju da većina muškaraca trlja noge kad se seksualno uzbudi. Kad počne ozbiljno da se zanima za ženu, „ratnik“ nesvesno izbaci bokove i raširi stopala.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Izvor:Žena










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sre 3 Avg - 19:43

Prvo što na ženi gledam su oči, zatim ruke i tek na kraju kukove.

Nakon toga može i sve ostalo da se snima deo po deo ...
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Kako muškarci odmeravaju žene   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 31 Dec - 1:56

Kako muškarci odmeravaju žene

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ukoliko je ljubitelj 'pozadine', muškarac će ženu odmeravati prvenstveno odozdo - od nogu prema gore kako bi došao do svog omiljenog dela. Ukoliko ga više zanima poprsje, ženu će prvo prodorno pogledati u oči pre nego što se fokusira na njene grudi.

Bilo da se radi o muškarcu koji odmerava "od glave do pete" ili o onom koji to radi "od pete do glave", sigurno je da on u tom trenutku vrši mentalno skeniranje kako bi se vratio na svoja omiljena mesta u trenutku kada mu to bude omogućeno.

Mentalne slike koje muškarac sačuva kada vidi golu žensku figuru, skladište se u u delu mozga zaduženom za dugoročno pamćenje, a mogu se pokrenuti u bilo kom trenutku sanjarenja čak i godinama kasnije.

Ovo je vrlo ohrabrujuće za žene jer dokazuje da su muškarci vizuelni optimisti - oni prirodno preskaču manje idealne delove tela, kako bi videli samo ono najbolje na ženi.

Dakle, drage dame, ne brinite - višak kilograma, ili ne baš savršeno telo, su pre vaša lična mentalna barijera, nego njegova. Opustite se, dozvolite da vas skenira i uživajte.

Izvor:(Mondo)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nemo

Član
Član

avatar

Muški
Poruka : 460

Učlanjen : 28.11.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 31 Dec - 2:08

kada upoznajem zensku osobu, automatski joj pogledam u grudi, i pokusavam vizualizirati bradavice; nakon toga skrenem pogled predeo ...ispod pojasa
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 31 Dec - 2:34

Pogledam prvo glavu. Oči. Osmijeh mi je strašno važan. A onda cijelu figuru. Važni mi je kako se kreće. Dopadaju mi se žene koje klize, blago ljuljajući bokovima.
Svaka prenaglašenost mi je odbojna. Od usnica do grudi. Ne volim "kiparske radove" Čak su mi izrazito odbojne. Pogotovo ogromne usne. Very Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic

  

Gothic

Muški
Poruka : 4155

Učlanjen : 30.03.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 31 Dec - 11:16

Od "oka" ih odmeravamo... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sre 18 Jan - 8:54

Citat :
Ukoliko je ljubitelj 'pozadine', muškarac će ženu odmeravati prvenstveno
odozdo - od nogu prema gore kako bi došao do svog omiljenog dela.
Ukoliko ga više zanima poprsje, ženu će prvo prodorno pogledati u oči
pre nego što se fokusira na njene grudi.

Volim ovo odmeravanje odozdo prema gore i od gore prema dole ..pogled koji pravi slatku jezu..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Uto 24 Jan - 21:24

wild filly ::

Volim ovo odmeravanje odozdo prema gore i od gore prema dole ..pogled koji pravi slatku jezu..

Joj, meni je ovo neprijatno, odmah se zacrvenim ko bulka Embarassed










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
jovana27

Super Član
Super Član

jovana27

Ženski
Poruka : 654

Učlanjen : 09.10.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 28 Jan - 16:27

Današnja žena mora biti uspešna, zgodna i nasmejan

[You must be registered and logged in to see this image.]


Antem Vorldvajd, firma za brendiranje, sprovela je istraživanje među hiljadu žena tri generacije, a istraživači su ustanovili kako žene žele da prigrle svoju moć, mada istovremeno smatraju kako ih sputavaju očekivanja: mora sve da im uspeva, pri tom moraju dobro da izgledaju i sve to rade sa osmehom na licu.

Istraživanjem je otkriveno da sve više žena želi da postigne ravnotežu u životu (75 posto), da oseća da im je život ispunjen (73 posto) i da ostvari sve životne ciljeve (44 posto). Želja čak 70 posto žena je da budu finansijski nezavisne, međutim samo 49 posto ima dovoljno motivacije za samostalnim izvorom prihoda.

Istraživanjem je otkriveno da se kod žena često pojavljuje veliko odstupanje između očekivanja i motivacije, pa tako 61 posto njih kaže da žele da imaju karijeru, ali samo 49 posto ih je stvarno motivisano da to i ostvare. Istraživači nisu u potpunosti sigurni zašto tako stoje stvari, pa pretpostavljaju da žene stavljaju porodicu i decu ispred svega ostalog.

Ukupno se 60 posto ispitanica složilo: mediji i marketinške agencije ne predstavljaju realistično žene današnjeg doba, a podjednak je broj žena koje smatraju kako se od njih očekuje da uvek budu lepe, nezavisno od njihovih godina. Dve trećine žena starijih od 50 godina krivi "industriju lepote" što one nisu zastupljene u tom svetu, a 70 posto ne zanima kupovina proizvoda koji ciljaju mlađe žene.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 28 Jan - 17:17

Ovaj Enigmin tekst me sve onako podseća na ono "Skidam te pogledom" [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sub 28 Jan - 17:35

Niti u jednom vremenu nije bilo lako biti - žena. Današnje prilike, kad su
se neke vrednosti totalno degradirale, naročito. Žene su zarad izgleda
spremne štošta podnetiali, priznale one to ili ne, u pozadini takvih želja
isključivo se krije faktoraerosa. I naravno, svojim izazovnom pojavom
skreću poglede muškaraca koji, zaintrigirani ponudjenim, uživaju u
uniformisanoj lepoti silikonskih grudi, usana....i do bola praznoj duši
omotanoj u implatante.
Ovo je prilično oštro izrekoh, ali to je samo moj krik nad prirodom koju
smo spremni da izvrnemo u korist svoje štete.
I pitali ste kako muškarci odmeravaju žene? Ponekad tako nezajažljivo
da je neprijatno.


Poslednji izmenio Dinka dana Pon 30 Jan - 19:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Pon 30 Jan - 16:17

Ništa bez "skena". Ali, muškarac tim skenom pokazuje mnogo više od žene koja "šacuje" [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Uto 31 Jan - 8:40

Citat :
Nežno-zavodljivi glasić

Muško uvo obrađuje
visoke frekvence mnogo slabije od ženskog. On bolje čuje ako ona priča
tiho - pa još ako joj je glas topao i dubok...

Tačno je , više stvari čuje kada mu se priča tiho i polako nego kada se glas povisi ...mislim da od visokih tonova odmah dobije blokadu Shocked

Nežnim i zavodljivim glasom se postigne daleko ..daleko više Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Uto 31 Jan - 19:19

Vide nas različito, zavisi na šta stavljaju akcenat...
Ipak, mislim da je presudan osmeh, pogled, hod...
mada i na druge atribute nisu imuni...Ali, ipak - oči;
u njima sve piše... happy










Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sre 1 Feb - 16:45

Prvo te gledaju kao sexy objekat, kako i šta sve NA sebi nosiš i imaš , ali to kratko traje , ee tek posle na red dodje ono što ga može zadržat uz tebe , a to je ono što U sebi nosiš i sve ono što oćeš i umeš sa njim podelit [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610Sre 1 Feb - 17:48

Sve je ok dok ne počnem da vas gledam kao minijaturne tačkice na dalekom horizontu u sam suton.


Imao sam "prijatelja" kome izgled cure nije bio važan uopšte i zakaći se igrom slučaja sa curom koja je ultra vitka i njome se oženi samo zato što je volela Tolstoja. Nakon nekog vremena, brak mu je postao "Ana Karenjina" doživljaj. Danas se ubija od alkohola ....

Šta reći, pažljiv odabir igra itekako ulogu u svemu što sledi. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kako nas muškarci vide? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nas muškarci vide?   Kako nas muškarci vide? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako nas muškarci vide?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Koji si tip žene? – znaš li kako te muškarci vide?
» Kako vas vide strankinje
» Kako kosmonauti vide Zemlju?
» Kako žene vide muškarce
» Kako deca vide pijane roditelje
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-