Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 I ovo piše u Bibliji

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sre 16 Apr - 16:54

I ovo piše u Bibliji

Budući da ja nemam pojma o ovom problemu, poslužiću se pismom koje je, citiram:

UGLEDNI hrvatski kemičar dr. sc. Pavle Močilac, stručni istraživački suradnik Sveučilišta u Manchesteru, član udruge Protagora i jedan od osnivača građanske inicijative Glas razuma - Pokret za sekularnu Hrvatsku, napisao je otvoreno pismo profesoru Damiru Borasu, novom rektoru Sveučilišta u Zagrebu, povodom njegove izjave o povratku biblijskih vrijednosti na Sveučilište.

 Laughing 

(Citiran Index.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sre 16 Apr - 16:56

Pismo rektoru Borasu: "Koje biblijske vrijednosti želite na Sveučilištu? Genocid, kamenovanje, ropstvo?"

I ovo piše u Bibliji FAH-H4141607damir_boras
Foto: Hina

UGLEDNI hrvatski kemičar dr. sc. Pavle Močilac, stručni istraživački suradnik Sveučilišta u Manchesteru, član udruge Protagora i jedan od osnivača građanske inicijative Glas razuma - Pokret za sekularnu Hrvatsku, napisao je otvoreno pismo profesoru Damiru Borasu, novom rektoru Sveučilišta u Zagrebu, povodom njegove izjave o povratku biblijskih vrijednosti na Sveučilište.

Pismo koje je napisao dr. sc. Pavle Močilac prenosimo u cijelosti:

"Poštovani profesore Boras,

Čestitam Vam na izboru za rektora slavnog zagrebačkog Sveučilišta, najstarijeg sveučilišta u Hrvatskoj! Doista velika je čast i iznimna odgovornost biti na čelu institucije koja je stup intelektualnog života našeg društva i države, Sveučilišta koje je 500. na listi najboljih svjetskih Sveučilišta!

Doduše, moram priznati da me je pomalo zbunila Vaša izjava da želite vidjeti slavno Sveučilište kao mjesto temeljnih biblijskih vrijednosti. To me je neobično podsjetilo na ona, ne tako davna vremena s početka osamdesetih, kad se bratsko Teheransko Sveučilište vratilo kuranskim vrijednostima. Ja sam ipak samo kemičar pa mi nije jasno na što ste točno mislili.

Rektore Boras, budite ljubazni, objasnite jednom kemičaru malo podrobnije, na koje ste to točno biblijske vrijednosti mislili? Da li na one iz Starog Zavjeta kad Jahve naređuje genocid Kanaanaca, pogubljenja i kamenovanje "preljubnika" ili one iz Novog Zavjeta kad Pavao govori da žene trebaju šutjeti?

Nije mi sasvim jasno da li ste mislili na one da treba pobiti homoseksualce (Lev. 20:13, Rim. 1:26-32), bludnike (Lev. 20:10, Pnz. 22:22), neposlušnu djecu (Pnz. 21:20-1, Lev. 20:9, Izl. 21:15), žene koje nisu djevice prije prve bračne noći (Pnz. 22:13-21), one optužene za poročnost od strane dva svjedoka (Pnz. 17:2-7), bilo koga tko radi na subotu (Izl. 35:2-3, Br. 15:32-6 )? Ili na one da je sramotno za ženu da govori u Crkvi (1Kor. 14:35-6), da muškarac mora odobriti ženine riječi da bi one vrijedile (Br. 30:Cool, da žena ne smije poučavati niti vladati nad mužem (1Tim. 2:12) ili ono kad se naređuje: „Ubijte i svaku ženu koja je poznala muškarca! A sve mlade djevojke koje nisu poznale muškarca ostavite na životu za se“ (Br. 31:17-Cool? A možda one o opravdanosti ropstva (Lev. 25:44-6, Izl. 21:2-8, Ef. 6:5, Kol. 3:22) o tome kako prodati vlastitu kćer u roblje (Izl. 21:7-Cool, kada istući roba „žestoko“ a kad „blago“ (Lk. 12:42-Cool, da je u redu je tući roba ukoliko ne umre u roku od dva dana (Izl. 21:20-1) ili kako označiti roba bušenjem njegovog uha šilom (Pnz. 15:17)? Ili možda onu da silovatelj nevjenčane žene je mora otkupiti i vjenčati je (Izl. 22:28-9), da je u redu je tući djecu šibom, „neće umrijeti” (Izr. 23:13-14), ili onu da ukoliko muž posumnja da ga je žena varala, žena mora popiti „vodu gorčine i prokletstva“, a ukoliko joj ta voda naškodi to je dokaz da je kriva. (Br. 5:12-31)? A možda ste mislili na ono kad nam Isus govori da nije došao donijeti mir, nego mač.“ (Mt.10:34), a „tko nema mač neka proda svoje ruho da si kupi mač“ (Lk. 22:36)? Hoće li sad naši profesori agronomije učiti studente kako prokleti smokvu jer nije bilo plodova van sezone (Mk.11:12-4, 20-1)? Da li su to one vrijednosti da ne treba pomoći djevojci koja nije od tvojeg roda ili vjere (Mt. 15:22-Cool?

Vjerojatno ćete reći da ste mislili na - ne ubij, ne laži, ne kradi, no tada ste mogli zapravo pozvati i na vrednote starog Egipta, zar ne?

Kako sam po struci kemičar rado bih znao, kako će povratak biblijskim vrijednostima unaprijediti, recimo, istraživanje grafena na Kemijskom odsjeku PMF-a? Svakako me zanima da li će se sada, kad ste objavili povratak na biblijske vrijednosti, kolege geolozi i paleontolozi malo korigirati i početi poučavati studentariju da je zemlja stvorena za samo par dana, kako nas to sveta knjiga uči? Hoćemo li sad našeg slavnog krapinskog neandertalca proglasiti tek sotonskom smicalicom nekakvog Krampusbergera u suštoj suprotnosti s biblijskim vrijednostima? Hoće li kolege fizičari sad naučavati da je ipak Svemogući vječni Bog, a ne Veliki prasak stvorio svemir? A naše drage kolege biolozi? Da li će oni sad, s obzirom na Vašu fetvu, poučavati kreacionizam? Živo me zanima kako će izgledati nastava na Medicinskom fakultetu u svjetlu dogme o bezgrešnom začeću.

Sasvim sam siguran da ste upravo Vi, profesor sa čak 6 citata na Web of Science i H-indexom 1 pravi lider za 21 stoljeće, stoljeće biotehnologije i nanotehnologije, a ne, recimo, tamo neki profesor kemije sa PMF-a koji pak ima nekih tričavih 2364 citata i H-index 21. Jer to nije bitno! Jer u jednoj sekularnoj državi, na sekularnom Sveučilištu u 21 stoljeću, što to ima važnije od povratka biblijskim vrijednostima?

Profesor Bjeliš nam je u uspomenu ostavio visak, a Vi, profesore Boras, ćete nam ostaviti svakako, Bibliju, krunicu ili raspelo.

Poštovani profesore Boras, čestitam Vam jos jednom i želim Vam puno uspjeha i sreće! Vaš kolega sa teheranskog Sveučilišta bi možda dodao: Mašallah!

Srdačan pozdrav,
Dr. sc. Pavle Močilac"


(Index.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sre 16 Apr - 16:59

A mene konkretno zanima ovaj dio.

Napomena:

 Cool   = 8


Rektore Boras, budite ljubazni, objasnite jednom kemičaru malo podrobnije, na koje ste to točno biblijske vrijednosti mislili? Da li na one iz Starog Zavjeta kad Jahve naređuje genocid Kanaanaca, pogubljenja i kamenovanje "preljubnika" ili one iz Novog Zavjeta kad Pavao govori da žene trebaju šutjeti?

Nije mi sasvim jasno da li ste mislili na one da treba pobiti homoseksualce (Lev. 20:13, Rim. 1:26-32), bludnike (Lev. 20:10, Pnz. 22:22), neposlušnu djecu (Pnz. 21:20-1, Lev. 20:9, Izl. 21:15), žene koje nisu djevice prije prve bračne noći (Pnz. 22:13-21), one optužene za poročnost od strane dva svjedoka (Pnz. 17:2-7), bilo koga tko radi na subotu (Izl. 35:2-3, Br. 15:32-6 )? Ili na one da je sramotno za ženu da govori u Crkvi (1Kor. 14:35-6), da muškarac mora odobriti ženine riječi da bi one vrijedile (Br. 30:Cool, da žena ne smije poučavati niti vladati nad mužem (1Tim. 2:12) ili ono kad se naređuje: „Ubijte i svaku ženu koja je poznala muškarca! A sve mlade djevojke koje nisu poznale muškarca ostavite na životu za se“ (Br. 31:17-Cool? A možda one o opravdanosti ropstva (Lev. 25:44-6, Izl. 21:2-8, Ef. 6:5, Kol. 3:22) o tome kako prodati vlastitu kćer u roblje (Izl. 21:7-Cool, kada istući roba „žestoko“ a kad „blago“ (Lk. 12:42-Cool, da je u redu je tući roba ukoliko ne umre u roku od dva dana (Izl. 21:20-1) ili kako označiti roba bušenjem njegovog uha šilom (Pnz. 15:17)? Ili možda onu da silovatelj nevjenčane žene je mora otkupiti i vjenčati je (Izl. 22:28-9), da je u redu je tući djecu šibom, „neće umrijeti” (Izr. 23:13-14), ili onu da ukoliko muž posumnja da ga je žena varala, žena mora popiti „vodu gorčine i prokletstva“, a ukoliko joj ta voda naškodi to je dokaz da je kriva. (Br. 5:12-31)? A možda ste mislili na ono kad nam Isus govori da nije došao donijeti mir, nego mač.“ (Mt.10:34), a „tko nema mač neka proda svoje ruho da si kupi mač“ (Lk. 22:36)? Hoće li sad naši profesori agronomije učiti studente kako prokleti smokvu jer nije bilo plodova van sezone (Mk.11:12-4, 20-1)? Da li su to one vrijednosti da ne treba pomoći djevojci koja nije od tvojeg roda ili vjere (Mt. 15:22-Cool?










love
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 14:36

Isaija 1


10 Čujte riječ Gospodnju, knezovi Sodomski, poslušajte zakon Boga našega, narode Gomorski!


11 Što će mi mnoštvo žrtava vaših? veli Gospod. Sit sam žrtava paljenica od ovnova i pretiline od gojene stoke, i ne marim za krv junčiju i jagnjeću i jareću.


12 Kad dolazite da se pokažete preda mnom, ko ište to od vas, da gazite po mom trijemu?
13 Ne prinosite više žrtve zaludne; na kad gadim se; a o mladinama i subotama i o sazivanju skupštine ne mogu podnositi bezakonja i svetkovine.


14 Na mladine vaše i na praznike vaše mrzi duša moja, dosadiše mi, dodija mi podnositi.


15 Zato kad širite ruke svoje, zaklanjam oči svoje od vas; i kad množite molitve, ne slušam; ruke su vaše pune krvi.


16 Umijte se, očistite se, uklonite zloću djela svojih ispred očiju mojih, prestanite zlo činiti.


17 Učite se dobro činiti, tražite pravdu, ispravljajte potlačenoga, dajite pravicu siroti, branite udovicu.



18 Tada dođite, veli Gospod, pa ćemo se suditi: ako grijesi vaši budu kao skerlet, postaće bijeli kao snijeg; ako budu crveni kao crvac, postaće kao vuna.


I ovo pise  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 18:00

Ubijte i svaku ženu koja je poznala muškarca! A sve mlade djevojke koje nisu poznale muškarca ostavite na životu za se“ (Br. 31:17)


 happy










love
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 18:03

Ko je bezgresan neka prvi baci kamen  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 18:05

Muškarac mora odobriti ženine riječi da bi one vrijedile (Br. 30)


 study


PS
Iako ovo i nije loše.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 18:11

Laughing  Zato sto je po bibliji muskarac bog zeni  happy  Laughing  

Ljubite zene kao svoja tela  Embarassed   


To ti ne smeta  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 18:46

Nisam ja svoje tijelo nikada ljubio kao žensko.  happy 


 happy










love
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Uto 22 Apr - 18:52

hahaha ali volis svoje telo  happy  Laughing   tako trebas voleti i zensko telo kao svoje i jos vise  cool   happy 
Ako ako umre brat tvoj ( ne daj boze ) mozes da uzmes njegovu zenu  happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 8:47

S-L_007 ::
Ljubite zene kao svoja tela  Embarassed   


To ti ne smeta  happy  happy

Ovo je za 10 Laughing 
Pa ne smeta im naravno. Zapravo,  njima najviše smeta što žene ipak imaju mozak, pa moraju da misle, da pričaju, da zaključuju i da se na kraju izbore za svoja prava.
Naravučenije....''Jače smo i od Biblije''...Sve je džaba što su propisali.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 8:55

Sagacity ::


Ovo je za 10 Laughing 
Pa ne smeta im naravno. Zapravo,  njima najviše smeta što žene ipak imaju mozak, pa moraju da misle, da pričaju, da zaključuju i da se na kraju izbore za svoja prava.
Naravučenije....''Jače smo i od Biblije''...Sve je džaba što su propisali.... Laughing


Tvoj za 20 + Laughing 

Da to smeta onima koji zele da manipulisu zenama  happy   Laughing 

Mene zenski mozak ne zanima previse  happy   samo zensko telo i ono sto moze da mi pruzi  happy   

Vi ste pobedile sve  happy  happy   osecam se kao rob  Embarassed  vasih zelja  cool
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 8:59

S-L_007 ::
Citat :

Mene zenski mozak ne zanima previse  happy   samo zensko telo i ono sto moze da mi pruzi  happy   

E vi'š 'vaki ti je neki pisao Bibliju. Isto ga nije interesovao ženski mozak.... happy 
 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 9:17

Pametan covek, nije lupao glavu Laughing  Zenski mozak je bitan samo izvan kreveta  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 10:47

S-L_007 ::
Pametan covek, nije lupao glavu Laughing  Zenski mozak je bitan samo izvan kreveta  happy


Možda si htio reći: SAMO u krevetu.  happy 


 happy 










love
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 11:43

Bibliju je napisao obican covek,i bibliju je izmenila crkva za manipulisanje ljudima ,i da muskarac bude vodja i dominantan a ne zena.Pre hriscana i drugih religija postojala je samo religija Pagana u toj religiji nije postojao pakao i djavo i druge maniulacije i lazi koje pisu u bibliju i kojima crkva plasi narod.U paganizmu se verovalo da su zene izvor lepote ,zivota i plodnosti i tada se verovalo u Boginju ,i zena se uvek postovala a ne muskarac ,i crkva je zbog toga za vreme htiscana u 8 vek i9 veku ubijala i kamenovala i sitila zlo po celome svetu ,

Imam veliki fajl o desavanjima jer Ja sam proucavao sve religije i znam celu istinu ako zelite mogu vam poslati u PP
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Pet 25 Apr - 11:47

U danasnjim naucnim istrazivanjima Zena sazreva mnogo brze nego muskarac i mnogo je inteligentnija i ima vece sposobnosti u razumevanju i mnogo su sposobnije vodjenja raznih poslova i firmi nego muskarac !
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sub 26 Apr - 7:14

Matej 24



4 I odgovarajući Isus reče im: čuvajte se da vas ko ne prevari.

11 I izići će mnogi lažni proroci i prevariće mnoge.

24 Jer će izići lažni hristosi i lažni proroci, i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili, ako bude moguće, i izbrane.


 happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sub 26 Apr - 10:12

mitevski ::

Imam veliki fajl o desavanjima jer Ja sam proucavao sve religije i znam celu istinu ako zelite mogu vam poslati u PP


Slobodno postavi ovdje Mitke ono što ocijeniš interesantnim.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sub 26 Apr - 10:31

Hvala ti puno Abu Dabi  hello
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Sub 26 Apr - 10:46

mitevski ::
Hvala ti puno Abu Dabi  hello


Samo hrabro druže.
Ako zatreba pomoć, tu sam.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
Svetionik

Član
Član

Svetionik

Muški
Poruka : 19

Učlanjen : 25.10.2013


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Čet 22 Maj - 4:21

Biblija je veličanstveno delo čiji je autor lično naš Kreator. Evo samo nekoliko činjenica koje potvrđuju božansko autorstvo ovog dela:

1. Bibliju je pisalo 40 osoba u razdoblju od 1600 godina.
2. Bibliju karakteriše jedinstvena tema koja se provlači kroz čitavu Bibliju.
3. Biblija je naučno tačna iako nije naučni udžbenik.
4. Štampana je u više od 4.000.000.000 primeraka (ne postoji niti jedno delo koje je štampano ni približno ovom broju!)
5. 98% stanovnika zemlje mogu čitati Bibliju ili delove Biblije na maternjem jeziku.
6. Svako proročanstvo zapisano u Bibliji je ispunjeno do i najmanjih detalja. O mnogim proročanstvima svedoči i sekularna istorija.

 Cool
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Čet 22 Maj - 19:41

Исус рече: Винова лоза засађена је без Оца, и пошто није чврсто укорењена, биће
ишчупана и уништена.


Исус рече: Ко год има у руци, њему ће се дати; ко год нема, од њега ће бити узето и
оно мало што има.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta I ovo piše u Bibliji 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Čet 22 Maj - 19:41

Исус рече: Постаните пролазници.


Његови ученици упиташе га: Ко си ти да нам говориш ове ствари? [Исус им одговори]:

Из онога што вам говорим ви не знате ко сам ја, али ви сте постали налик Јеврејима,
јер они воле дрво (а) мрзе његов плод, воле плод (а) мрзе дрво.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta I ovo piše u Bibliji 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610Čet 22 Maj - 19:44

Не мислите од јутра до вечери и од вечери до јутра на то шта ћете обући.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta I ovo piše u Bibliji 2294901356
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




I ovo piše u Bibliji Empty
PočaljiNaslov: Re: I ovo piše u Bibliji   I ovo piše u Bibliji Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
I ovo piše u Bibliji
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Šta vi lično mislite o Bibliji?
»  Žena - biće niže vrednosti od muškarca prema Bibliji?
» Na čelu joj piše!
» Nije baš sve kao što piše na proizvodu
» Olovka piše srcem
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Nauka :: Filozofija :: Religija-