Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Prijateljstvo, što je to?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Sre 10 Okt - 21:47

Prijatelj je onaj koji te poznaje kakav stvarno jesi, shvata šta si prošao, prihvata šta si postao i još uvek ti dopušta da rasteš.










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Sre 10 Okt - 21:48

Nikada kasnije u životu nisam imao takve prijatelje, kao one kada sam imao dvanaest.“ – „Ostani uz mene“










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Sre 24 Okt - 8:25

Da,što je to prijateljstvo,da li je  to  ovo,kad  mi Ph.Act  kaže,opet si  tužna  dođi vamo  mišu  crni,pa me  zagrli,pa mi  kaže biće sve u  redu, nemoj biti  toliko  tužna,sve  je to  dio  života,kad  sam uplakana  pa mi   kaže,ajde u  tri pm  koji  ti  je  sad  vrag,stalno kukaš,pa se  izviče  na  mene,pa mi svakog  čuda  kaže,što sad žališ sama si  kriva za sve,dobre  osobe  guraš od  sebe, a  one   loše  si  sebi  dovukla u krilo,ti  si čorava  kokoš, ništa  ti ne  znaš,baš  si  glupa ko tuka,pa me opere   i  to  dobro  da mi  dođe  opet plakati, pa mu ja  kažem  e  sad neš   jesti  ručak  sa mnom,pa  se posvađamo  ko  pas i mačka,  ali opet  nakon  par  dana  smo  prijatelji  pravi,ako se  to  tako može  da  nazove,pa
me  polije  vodom   kao   da je bilo  slučajno   a meni  dođe  da  ga  zadavim, pa  mu opsujem  sve  po  spisku  a  on  se samo  lipo  lagano  nasmije,pitaj boga  koliko se  dugo već  znamo,  sigurno nekih  sto  godina  reklo  bi se,mi  smo  više postali kako  jedno, doduše   on  bolje  razmišlja i procjenjuje nego ja,ja kao  da  imam  crni  veo  preko očiju   pa ništa ne kužim,ali  eto   fala  nebesima  on je  tu pored mene, kad  neće   da radi  ja ga  tužim  šefu, a on  meni samo kaže  pi***   zar   moraš  takva  biti, kad  ja  ne radim,on  napravi i moj posao,  vidiš kako je  bolji  čovjek od  mene,mi smo  više  kao  plus i minus  Laughing ,kad se ja  obučem   ko  sam  vrag  on okrene očima  pa mi kaže, ja  s tobom  tako neću   da idem igdje,daj ženo obuci se kako  spada pa nisi  više  balavica,stani malo na  loptu  pa sagledaj život oko sebe,oblači  se  fino,voli onoga tko tebe  voli,  nemoj se praviti  blesava više,  je  li  to  pravo prijateljstvo  ili  ne......
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Sre 24 Okt - 23:16

Ponoć-ka ::
Da,što je to prijateljstvo,da li je  to  ovo,kad  mi Ph.Act  kaže,opet si  tužna  dođi vamo  mišu  crni,pa me  zagrli,pa mi  kaže biće sve u  redu, nemoj biti  toliko  tužna,sve  je to  dio  života,kad  sam uplakana  pa mi   kaže,ajde u  tri pm  koji  ti  je  sad  vrag,stalno kukaš,pa se  izviče  na  mene,pa mi svakog  čuda  kaže,što sad žališ sama si  kriva za sve,dobre  osobe  guraš od  sebe, a  one   loše  si  sebi  dovukla u krilo,ti  si čorava  kokoš, ništa  ti ne  znaš,baš  si  glupa ko tuka,pa me opere   i  to  dobro  da mi  dođe  opet plakati, pa mu ja  kažem  e  sad neš   jesti  ručak  sa mnom,pa  se posvađamo  ko  pas i mačka,  ali opet  nakon  par  dana  smo  prijatelji  pravi,ako se  to  tako može  da  nazove,pa
me  polije  vodom   kao   da je bilo  slučajno   a meni  dođe  da  ga  zadavim, pa  mu opsujem  sve  po  spisku  a  on  se samo  lipo  lagano  nasmije,pitaj boga  koliko se  dugo već  znamo,  sigurno nekih  sto  godina  reklo  bi se,mi  smo  više postali kako  jedno, doduše   on  bolje  razmišlja i procjenjuje nego ja,ja kao  da  imam  crni  veo  preko očiju   pa ništa ne kužim,ali  eto   fala  nebesima  on je  tu pored mene, kad  neće   da radi  ja ga  tužim  šefu, a on  meni samo kaže  pi***   zar   moraš  takva  biti, kad  ja  ne radim,on  napravi i moj posao,  vidiš kako je  bolji  čovjek od  mene,mi smo  više  kao  plus i minus  Laughing ,kad se ja  obučem   ko  sam  vrag  on okrene očima  pa mi kaže, ja  s tobom  tako neću   da idem igdje,daj ženo obuci se kako  spada pa nisi  više  balavica,stani malo na  loptu  pa sagledaj život oko sebe,oblači  se  fino,voli onoga tko tebe  voli,  nemoj se praviti  blesava više,  je  li  to  pravo prijateljstvo  ili  ne......

Ph.Act je ovde naravno samo jedan virtuelan lik. happy  happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 29 Okt - 10:33

Ph. Act ::
Ponoć-ka ::
Da,što je to prijateljstvo,da li je  to  ovo,kad  mi Ph.Act  kaže,opet si  tužna  dođi vamo  mišu  crni,pa me  zagrli,pa mi  kaže biće sve u  redu, nemoj biti  toliko  tužna,sve  je to  dio  života,kad  sam uplakana  pa mi   kaže,ajde u  tri pm  koji  ti  je  sad  vrag,stalno kukaš,pa se  izviče  na  mene,pa mi svakog  čuda  kaže,što sad žališ sama si  kriva za sve,dobre  osobe  guraš od  sebe, a  one   loše  si  sebi  dovukla u krilo,ti  si čorava  kokoš, ništa  ti ne  znaš,baš  si  glupa ko tuka,pa me opere   i  to  dobro  da mi  dođe  opet plakati, pa mu ja  kažem  e  sad neš   jesti  ručak  sa mnom,pa  se posvađamo  ko  pas i mačka,  ali opet  nakon  par  dana  smo  prijatelji  pravi,ako se  to  tako može  da  nazove,pa
me  polije  vodom   kao   da je bilo  slučajno   a meni  dođe  da  ga  zadavim, pa  mu opsujem  sve  po  spisku  a  on  se samo  lipo  lagano  nasmije,pitaj boga  koliko se  dugo već  znamo,  sigurno nekih  sto  godina  reklo  bi se,mi  smo  više postali kako  jedno, doduše   on  bolje  razmišlja i procjenjuje nego ja,ja kao  da  imam  crni  veo  preko očiju   pa ništa ne kužim,ali  eto   fala  nebesima  on je  tu pored mene, kad  neće   da radi  ja ga  tužim  šefu, a on  meni samo kaže  pi***   zar   moraš  takva  biti, kad  ja  ne radim,on  napravi i moj posao,  vidiš kako je  bolji  čovjek od  mene,mi smo  više  kao  plus i minus  Laughing ,kad se ja  obučem   ko  sam  vrag  on okrene očima  pa mi kaže, ja  s tobom  tako neću   da idem igdje,daj ženo obuci se kako  spada pa nisi  više  balavica,stani malo na  loptu  pa sagledaj život oko sebe,oblači  se  fino,voli onoga tko tebe  voli,  nemoj se praviti  blesava više,  je  li  to  pravo prijateljstvo  ili  ne......

Ph.Act je ovde naravno samo jedan virtuelan lik. happy  happy



sumljivi ste vas dvoje meni  happy


happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 29 Okt - 10:35

da  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 29 Okt - 21:32

Život bez prijateljstva je ništa. 










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 29 Okt - 21:32

Nađi vremena za prijateljstvo, to je put do sreće. 










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 29 Okt - 21:34

„Prijatelj je onaj koji te poznaje kakav stvarno jesi, shvata šta si prošao, prihvata šta si postao i još uvek ti dopušta da rasteš.“ - William Shakespeare
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pet 2 Nov - 18:00

Prijateljstvo je kad se na nekoga mozes uvjek osloniti 










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pet 2 Nov - 18:42

Nije važno koliko imate prijatelja.. važnije je da su iskreni i da vam žele sve najbolje. happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 5 Nov - 20:30

neno ::
Nije važno koliko imate prijatelja.. važnije je da su iskreni i da vam žele sve najbolje. happy


Tu ima dosta istine, samo takvi su kao dijamanti a dijamanti nema svugde.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 5 Nov - 20:35

Pravi prijatelji su retko kao biser
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 5 Nov - 20:38

Enesa ::
Pravi prijatelji su retko kao biser


Dijamanti su kvalitetni nego biseri.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 5 Nov - 21:14

Prijatelje treba paziti i cuvati.










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48437

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Pon 5 Nov - 21:31

prijateljstvo je veza dve duše nastala na želji da jedna drugoj da najbolje od sebe. nema tu razmišljanja šta i koliko ćeš dobiti zauzvrat, čim krene takva računica to više nije prijateljstvo.










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




happy
Nazad na vrh Ići dole
neno

MODERATOR
MODERATOR

neno

Muški
Poruka : 35951

Učlanjen : 09.02.2014

Raspoloženje : ~~~


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Uto 6 Nov - 22:48

Prijatelj je onaj ko te upozorava na grešku, a ne onaj ko ti grešku "uljepšava" i time te svjesno dovodi u zabludu ..   Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Uto 20 Nov - 13:20

Prijatelj se u nevolji poznaje, kao zlato u vatri. 










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Poly

Master
Master

Poly

Ženski
Poruka : 15422

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 04.03.2017

Raspoloženje : hm...


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Uto 20 Nov - 15:50

Prijatelj moj..šta je to,šta znače te reči...i shvatim

Ponekad se probudim umorna. I tužna.Ni do čega mi nije. Mrzi me oči da otvorim, mrzi me kroz prozor da pogledam. Onda stavim ruku na srce, oslušnem kako kuca i pomislim: i on se sada probudio,moj prijatelj….i mozda misli na mene! I odjednom, sve mi nekako dođe lepše, svet oko mene se prepuni bojama, vazduh zamiriše na pomorandžu ili na neka daleka mora i ja osetim kako mi kožom struji neka neobjašnjiva čarolija zvana život..prijatelj me čeka već pola sata,strpljivo..


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Rainer16










Prijateljstvo, što je to? - Page 4 28a18c8bbacc9690ef6edd331973fcf4

Da bi čovek imao dušu mora se s njom roditi
Nazad na vrh Ići dole
Malena40

VIP
VIP

Malena40

Ženski
Poruka : 55829

Lokacija : Jednostavno ja...

Učlanjen : 22.01.2017


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Ned 9 Dec - 20:31

Povjerenje










....My heart beats  only for you....
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Ned 9 Dec - 21:14

Odgovornost.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Ned 9 Dec - 21:23

Prijatelj je uz tebe i kad ti svi okrenu ledja
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Ned 9 Dec - 21:25

Enesa ::
Prijatelj je uz tebe i kad ti svi okrenu ledja

Kad pronadjes mi takvog prijatelja javi mi se molim te.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Enesa

Master
Master

Enesa

Ženski
Poruka : 11758

Lokacija : Preko puta

Učlanjen : 01.08.2018

Raspoloženje : Osrednje


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Ned 9 Dec - 21:28

Tony ::
Enesa ::
Prijatelj je uz tebe i kad ti svi okrenu ledja

Kad pronadjes mi takvog prijatelja javi mi se molim te.  happy
Tesko je naci ali ima, prvo treba biti takav prijatelj da bi neko drugi tebi bio isti.
Mada nije pravilo, nekad te izda bas prijatelj a to najvise boli happy
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610Ned 9 Dec - 21:32

Enesa ::
Tony ::
Enesa ::
Prijatelj je uz tebe i kad ti svi okrenu ledja

Kad pronadjes mi takvog prijatelja javi mi se molim te.  happy
Tesko je naci ali ima, prvo treba biti takav prijatelj da bi neko drugi tebi bio isti.
Mada nije pravilo, nekad te izda bas prijatelj a to najvise boli happy
 Najveci neprijatelj je tvoj prijatelj, tj. moze biti.  happy  Ako zelis 100% sigurnosti, zaboravi to sa prijateljom. Nasloniti se mozes samo na obitelj svoju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijateljstvo, što je to?   Prijateljstvo, što je to? - Page 4 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijateljstvo, što je to?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Prijateljstvo se uci
» Šta pokvari prijateljstvo?
» Da li je i prijateljstvo ljubav?
» Prijateljstvo posle ljubavi
» Verujete li u prijateljstvo preko neta?
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Prijateljstvo-