Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Excited4U

  

Excited4U

Muški
Poruka : 21683

Lokacija : between Ass XD

Učlanjen : 03.05.2011

Raspoloženje : So Excited ;-D


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Čet 11 Jul - 18:05

 Većina ljudi ima problem i sa tim da prizna da su zaljubljeni a ulaženje u elaborate na temu šta ih je do toga dovelo, apsolutno ne dolazi u obzir. Čak ni žene, nežniji pol koji se mnogo lakše verbalno izražava, imaju problem sa tim da priznaju kako je neko osvojio njihovo srce. Evo nekoliko muškaraca koji se nisu ustručavali da u onlajn anketi daju odgovor na pitanje zašto su se zaljubili u neku ženu.
 


[You must be registered and logged in to see this image.]




KOMPATIBILNOST
 
- Zaljubio sam se samo jednom u životu, i to kada sam naišao na ženu sa kojom sam imao neverovatno mnogo zajedničkih stvari. Slagali smo se u svemu, od toga koju hranu volimo do toga koliko često želimo seks. Nije bilo ničega na njoj što mi se nije dopadalo, sve dok nisam saznao da ništa od toga nije stvarno i da ona ne uživa ni u čemu što radimo zajedno, nego sve radi samo da bi mi se dopala. Ispostavilo se da je sjajna glumica i sjajna srcolomka. Moj savet svima je da budu iskreni i ne pretvaraju se i da takvi kakvi jesu traže osobu sa kojom će biti kompatibilni- kaže Đovani, 41- godišnjak iz Kalifornije.
 
ZASLEPLJENOST, NA DOBAR NAČIN
 
- Zaljubio sam se u svoju verenicu a da uopšte nisam znao šta me je snašlo. Jednog dana nisam
imao vremena da se vidim sa njom, i shvatio sam da mi nedostaje njen osmeh. Odjednom sam počeo da uviđam koliko mi nedostaje i koliko cenim sve što ona radi i ono kako se osećam kad sam sa njom. Onda te nečim iznenadi, i voliš je još više. Volim kako priča, kako hoda, čak i kako stavlja stvari u tašnicu- kaže 26- godišnji Ed iz Njujorka.
 
JEDNOSTAVNOST
 
- Upoznao sam devojku preko interneta, i kada smo se prvi put našli pitala me je da li imam nešto protiv toga da odemoo na pivo i hamburgere jer nije tip za fensi restorane. Nakon toga htela je da odemo kod mene i igramo video igrice. Iako nisam posebno sklon video igricama, ovo mi je bilo neodoljivo. Sva ta jednostavnost navela me je da se u nju zaljubim do ušiju, a onda smo raskinuli... Ipak idalje o njoj ne mogu da kažem baš ništa loše- priznaje 34- godišnji Tom iz Njujorka.
 
UČINILA JE DA SVE ZABORAVIM
 
- Zavoleo sam ženu koja me izmami osmeh čim joj čujem glas ili joj vidim lice. Ona čini da kada smo zajedno zaboravim apsolutno sve drugo što se dešava. Samo njeno prisustvo čini da se osećam kao najvažnija osoba na svetu- kaže Set(35) iz Njujorka.
 
ŽELEO SAM ONO ŠTO NISAM MOGAO DA IMAM
 
- Mislim da su pripadnici oba pola skloni da padnu na osobe koje prosto ne mogu da dobiju. Neko ko te ne želi je sasvim neodoljiv. Često me odbija kad mi devojka pokaže da je zainteresovana za
mene- priznaje Tom.
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 


ZALJUBLJEN U LJUBAV



- Meni očajnički treba ljubav i ne treba mi puno da se zaljubim u devojku. Jedino što mi treba je
da vidim da je ona zaljubljena u mene i gotov sam- kaže Džoš
 
HRANA I SEKS
 
- Sve je jako jednostavno. Devojka mora dobro da izgleda da se slažemo u seksu i da zna da kuva.
To su osobine, tim redom, koje su mi potrebne da bih zavoleo ženu- otvoren je Veliki Džon.
 
AVANTURISTA
 
- Ne mogu da se zaljubim u ženu koja nema osećaja za avanturu. Ne pričam o padobranstvu ili bilo čemu tako ekstremnom, dovoljno je da pogleda samnom film koji nije po njenom ukusu ili pristane da ode na koncert na koji obično ne bi išla. Život je širok i prepun svega, pa me jako nervira kada ljudi odbijaju da napuste svoju zonu udobnosti – kaže Džonaton.
 
JAKA ŽENA
 
- Volim kada žena radi muške poslove bolje od mene. Žena koja jede feferone i uživa u ratnim filmovima je nešto što me izluđuje, ali na jako dobar način- kaže Tom.
 
ŽENA KOJA INSPIRIŠE
 
- Za mene su neodoljive one žene koje te navode da svakog dana postižeš sve više i da ostvaruješ stvari koje su ti delovale nemogućima, a uz nju postaju jednostavne i lake. Žena koja me navodi da u svemu budem bolji je za mene prava- kaže Dag(29).
 
[You must be registered and logged in to see this image.]




PODSTICANJE EGA

 
- Zaljubljujem se u žene koje umeju da mi hrane ego i uvek mi objašnjavaju kako sam u nečemu bolji od drugih. Ništa od toga što govori ne mora da bude istina, niti da ima bilo kakve veze sa istinom, bitno je da mi konstantno podiže ego i čini da se osećam dobro u svojoj koži- iskren je Deni.
 
ISKRENOST
 
- Zaljubiću se u ženu koja će znati kad da me ohrabri ali i kad da me spusti na zemlju, koja se neće ustručavati da mi kaže kada nisam u pravu ili kada radim nešto pogrešno. Ako to radi sa dobrom
namerom, to je najbolja podrška koju čovek može da dobije- kaže Met.
 
RAZGOVOR I SAMO RAZGOVOR
 
- Prava žena za mene je ona sa kojom ću se razumeti i sa kojom ću jednostavno moći da pričam o
 svemu- kaže Dag.
Nazad na vrh Ići dole
Black_Stud

Elita
Elita

Black_Stud

Muški
Poruka : 1749

Učlanjen : 08.08.2013


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Kako se muskarac zaljubljuje? Sedam faza do prave ljubavi   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Ned 2 Feb - 22:35

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ljubavna osećanja ista su za oba pola, ali ipak kada je reč o samom procesu muškarci i žene zaljubljenost doživljavaju na različite načine. I dok lepši pol zaljubljivanje doživljavakao nalet sreće i osećaja nedostajanja svaki put kada su razdvojene od voljene osobe, za muškarce je to nešto potpuno suprotno.



Uglavnom i muškarci i žene osećaj zaljubljenosti smatraju kao srećno iskustvo, ipak jači pol smatra da je za neku ozbiljniju vezu potrebno vreme, a mi ćemo vam pomoći da otkrijete koje su to četiri faze kroz koje muškarac prolazi do potpune ljubavi prema ženi.


Faza 1 - Zapažanje

Prva faza je čisto fizičke prirode. Žene uglavnom u prvom trenutku privuče simpatičan sagovornik ili inteligentan razgovor, dok su muškarci u početku prilično jasni i ono što ih intresuje kada ugledaju ženu jeste njen fizički izgled. Iako znaju da nije presudan za dalji tok veze, budite sigurni da će na izabranici prvo primetiti njenu spoljašnjost.


Faza 2 - Zainteresovanost

Ovo je faza u kojoj muškarac već poznaje ženu. Iako možda mnoge žene smatra fizički privlačnim, ne znači da će biti zainteresovan za svaku od njih. Ova faza nastupa u momentu kada shvati da je spreman da se posveti toj jednoj ženi koja je probudila njegova čula i zainteresovala pažnju na način da želi više vremena da provodi sa njom i možda sazna nešto više.


Faza 3 - Privlačnost

Treća faza je ona u kojoj muškarac oseća fizičku privlačnost prema ženi. Međutim, ukoliko ga ona odbije i pokaže da nije previše zaintresovana, otići će od nje bez slomljenog srca. Ipak, ali ako i ona pokaže da je zainteresovana za njega i da mu signal da i ona želi više, učiniće sve da joj se približi i natera je da ga obožava.


Faza 4 - Impresije

U fazi impresije muškarcima polazi za rukom da zavaraju mnoge žene. Iako još uvek nije razvio snažne emocije, sklon je tome da joj ugađa kako bi nešto i dobio za uzvrat. Naravno, seks je glavna nagrada. Ponekad je neverovatno šta su muškarci sve spremni da urade kako bi ga žena zavolela, a kad dobije ono po šta je došao, okrene se i ode. Zato, budite oprezne koliko dajete sve dok je muškarac u ovoj fazi.


Faza 5 - Uverenje

Ukoliko žena ne poklekne u fazi u kojoj je muškarac obasipa svom pažnjom ovog sveta, on će se prilično zapitati da li joj se sviđa ili ne. I umesto da je zavoli, opsesija će mu postati da privoli ženu da ga zavoli. 


Faza 6 -Reafirmacija

Kada posle svih pokušaja uspe da osvoji ljubav žene, nastupa faza reafirmacije. Srećan je i zadovoljan sobom što jeuspeo da ispuni tako težak zadatak.

Ipak u stalnom nastojanju da osvoji njenu ljubav nije stao i zapitao se da li je to devojka sa kojom on želi vezu. Možda će se povući na nekoliko dana i uzeti odmor da bi preispitao da li je ona prava za njega, da li je vredna toga da sa njom deli budućnost. 


Faza 7 - Ljubav

Ukoliko muškarac, nakon faze reafirmacije shvati da je to žena koja mu se stvarno sviđa i da želi sa njom ozbiljnu vezu, ljubav može da zakuca na vrata. U suprotnom, ako mu se na kraju učini da ona nije ta, počeće da je izbegava uprkos tome što je uložio napor da ga zavoli. Ako vam se ovo već dogodilo, znaćete o čemu je reč. 

 happy 
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Sre 18 Nov - 19:59

Kao prvo mozak im otkaže. happy

Počinju da osećaju vibraciju medju nogama. happy

I eto, zaljubio se. confused

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 29 Avg - 17:15

Rekla-kazala ...

To niko ne može da pogodi, može samo da nagađa. Isto važi i za suprotan pol.  happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Sub 22 Apr - 18:53

''Kabel'' mu zavarniči. happy 
  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 24 Apr - 18:03

Svične mu prekidač u pogrešnom smeru happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 24 Apr - 22:02

Aktivira mu se ''radar''. affraid
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 24 Apr - 23:09

Udari mu sperma na oči
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 24 Apr - 23:10

Iskoči mu ''osigurač''. happy
happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34534

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 24 Apr - 23:12

Bogami bi i meni ovako matorom iskočio ... osigurač happy happy happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610Pon 24 Apr - 23:21

Ne mogu da kontrolišu svoj ''mozak''. happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?   Kako i zašto se muskarac zaljubljuje? Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako i zašto se muskarac zaljubljuje?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Da li ste tipična muškarčina?
» Kako žene znaju da je muškarac slobodan?
» Zašto smo i kako "pukli"?
» Zašto vam je potrebna detoksikacija pazuha i kako to učiniti!
» Zametena Srbija: Evo zašto je košava tako prodoran vjetar i kako nastaje
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-