Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Sub 3 Jan - 15:46

Citat :
Ako meni neki odnos smeta, ok, takav odnos ću izbjegavati. Ali nemam pravo nekoga drugoga tko je u takvom odnosu osuđivati.


of course  Very Happy

lično, ne bih bio u vezi sa starijom macom, a ko voli nek' izvoli Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Sub 3 Jan - 16:04

Tony Montana ::
Dobitna kombinacija za nju definitiv.Ona se hrani od mladjega partnera. Ne djeluje starija od njega i zraci mladost. Zato sto crpi mladjeg partnera, o tome sam citao dosta...

To ti je ona prica kao u crne udovice, prvo se seksa i na kraju ga smakne i pojede. Samo u ovom slucaju ga ne smakne i ne pojede, nego ga samo sisa. cool



Tony, ne znam koliko si u pravu.
Nije uvek varijanta mladji muskarac - starija zena dobitna kombinacja
za zenu.
Ako decko ima 25god. a devojka 35 god. decko je taj koji dobija.
U svakom pogledu je muskarac u prednosti, dobija zrelu osobu, sa iskustvom,
i veza moze da bude skladna i uspesna.
Tako je i kada "decko" predje tridesetu i "devojka " cetrdesetu.
Sto se ta granica pomera na vecem broju godina, odnos tezi ka tome da je
 zena ta koja "dobija".Ali, moze se o tome diskutovati....










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 5 Jan - 19:51

ja se apsolutno ne slažem sa stavom da je pilence na dobitku a kuguarka na gubitku ikada, pa imali oni 25/35, 35/45, 45/65 ili kako god Laughing
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 5 Jan - 19:57

Ona dobija sa mladjim sladjim  happy    Mlad decko ako nema fetish sa starijom od sebe gubi jer moze mladje da ima a starija ga trosi  happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 5 Jan - 19:59

kliker ::
ja se apsolutno ne slažem sa stavom da je pilence na dobitku a kuguarka na gubitku ikada, pa imali oni 25/35, 35/45, 45/65 ili kako god Laughing

Osim ako je ona bogata a on ne.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 5 Jan - 20:26

katarina ::
kliker ::
ja se apsolutno ne slažem sa stavom da je pilence na dobitku a kuguarka na gubitku ikada, pa imali oni 25/35, 35/45, 45/65 ili kako god Laughing

Osim ako je ona bogata a on ne.

ako je liku lova motiv da stupi u vezu, onda mu je sistem vrednosti poremećen i beznadežno je izgubljen, bio sa babom ili sa 20-godišnjom miss univerzuma
Nazad na vrh Ići dole
S-L_007

Master
Master

S-L_007

Muški
Poruka : 14275

Učlanjen : 05.09.2013


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 5 Jan - 20:32

Mozda budu sa starijom zbog $$$  da bi tim novcem placali mladje  happy happy  Svasta ima cuvajte se Matorke  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Uto 6 Jan - 18:29

Pitali smo vas: Što mislite o vezi s mlađim frajerom?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ono čega se najviše sjećam je da je frajer bio poprilično nesamostalan • Mlađi frajeri nekako na sve gledaju kroz puno jednostavnije oči pa ne dramatiziraju tamo gdje definitivno nema mjesta za dramu

MUŠKARCI to rade odavno, a u zadnje su im se vrijeme aktivno pridružile i žene - veza s mlađim muškarcem ima svoje prednosti, ali i svoje mane. Pronašli smo neke žene koje su bile u takvoj vezi i pitali ih kakva imaju iskustva.

Ono čega se najviše sjećam je da je frajer bio poprilično nesamostalan. Ne samo u smislu da je studirao i da nije imao posao većinu vremena, radilo se i o najnormalnijim stvarima u životu. Na primjer, nije se baš snalazio u dućanu, a o punjenju veš mašine da ne pričam - Ivana, 27

Za vezu većinom biram mlađe muškarce, jer su cijepljeni protiv drame. Mlađi frajeri nekako na sve gledaju kroz puno jednostavnije oči pa ne dramatiziraju tamo gdje definitivno nema mjesta za dramu. To mi se naravno jako sviđa - Dina, 31

Mlađi muškarci su puno zabavniji od starijih ili barem imaju više energije za sve stvari koje ja želim raditi. Imala sam nekoliko veza u kojima bi frajer često bio preumoran za izlazak, gledanje filma, seks… Mlađi frajeri nemaju takvih komplikacija - Sanja, 34

Kod mlađih frajera najviše volim to što ih se da oblikovati. Možda zvuči grozno, ali imala sam posla s nekoliko tvrdoglavih muškaraca koji su bili dovoljno stari da ne dopuštaju mogućnost da su možda u krivu, a kamo li mogućnost da promijene stavove. Mlađi muškarci su poslušniji i lakše ih je usmjeriti kako ti želiš - Anita, 32


(Index.hr)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Uto 4 Apr - 23:43

Kad se spomene starija žena i mlađi muškarac, obično se misli na žene do 40g,a njemu ko 20 ili do 25g. To kao zlatna kombinacija, sad će "mama" da ga nauči di se čuna tura, kako se gura i koliko se gura. Naravno, on je kao zapeta puška, pa će on nju da "rastambura". U većini slučajeva ti tzv. ždrijebci brzo lipšu pored "mame", pa ih na kraju ona mora podojiti da sebi dođu. Dok "dedo" to polakice, neće pobjeći i vatra se lagano loži, a ne zaljeva se odmah kanisterom punim benzinom.
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 360956

Učlanjen : 29.03.2018


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pet 17 Jul - 21:52

Naravno  happy
On može  happy   a ja znam  happy    happy

happy happy
Nazad na vrh Ići dole
putnik

VIP
VIP

putnik

Muški
Poruka : 10849

Učlanjen : 28.03.2013


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Sre 22 Jul - 11:53

Emelie ::
Naravno  happy
On može  happy   a ja znam  happy    happy

happy happy



happy










[You must be registered and logged in to see this image.] 
Nazad na vrh Ići dole
Parexelanss

Član
Član

Parexelanss

Muški
Poruka : 1

Učlanjen : 13.10.2020


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Uto 13 Okt - 3:43

Ja ne znam gde su ove sve dame sto bi htele piletinu kad ja izadjem u grad daj kazite mi molim vas ne mogu vise da tragam 😀
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Sre 14 Okt - 15:15

Parexelanss ::
Ja ne znam gde su ove sve dame sto bi htele piletinu kad ja izadjem u grad daj kazite mi molim vas ne mogu vise da tragam 😀


Ako  saznaš, javi ovde.  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 360956

Učlanjen : 29.03.2018


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 8 Nov - 14:35

Posle kose sede drugi manje vrede.   happy
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 8 Nov - 14:57

Emelie ::
Posle kose sede drugi manje vrede.   happy



happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48412

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Pon 8 Nov - 14:58

od jednu s kosu sedu dve tri piletine više vredu  happy happy happy happy happy  happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Emelie

Master
Master

Emelie

Ženski
Poruka : 360956

Učlanjen : 29.03.2018


Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610Uto 9 Nov - 21:25

Sede kose pamet nose  happy happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?   Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija? - Page 3 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Starija žena i mlađi muškarac – dobitna kombinacija?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Muško - ženski odnosi
» Tipovi žena s kojima bi svaki muškarac trebao okušati sreću
» Koliko kosta muskarac,koliko zena?
» Kombinacija ljubavi i smrti
» Hans Holbein Mlađi
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-