Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 15:02

kliker ::
taman posla, kakav sex na prvom sastanku... nisam ja lak macan Cool

eventualno može da mi popooši Embarassed

Deluješ kao jako fin mladić sa malo izmeštenim smislom za humor.
Nadam se da je ovo jedna od tih neuspelih šala.

A na temu seksa na prvom sastanku mogu da kažem - zavisi sa kim, zavisi gde i od  trenutnog raspoloženja.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 15:57

Citat :
Deluješ kao jako fin mladić sa malo izmeštenim smislom za humor.
Nadam se da je ovo jedna od tih neuspelih šala.


slažem se i za izmešten smisao za humor i za neuspelu šalu
nekad tako lupim pa ostanem živ Laughing

hvala za jako fin mladić happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 16:00

Prvi utisak me nikada nije prevario, stvarno jesi fin. happy










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 16:06

znači biće sexa ako se prvi put sastanemo ti i ja? Laughing

šala, šala, neslana Laughing

o temi (bez šale) - uopšte ne navodim na sex vodenicu na prvom sastanku, tako da se sex i ne desi...
pa nije život jedan dan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 16:18

Pomislila sam ja to tebe da pitam, međutim predpostavila sam da ćeš zaključiti isto.










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 21:54

Enigma ::

Izadješ naprimer sa nekim s kim si se muvao dugo , mnogo ti se svidja i odlepio si totalno , sve ide kako treba , šetnja , piće , razgovor , varnice tu varnice tamo , dodir tu , dodir tamo, ajd sad idemo kod mene nastavimo ćaskanje uz smeh i zabavu , napalimo se ko ludi i sad ti njemu kažeš: znašš sve je bilo ok al ja ne dajem na prvom sastanku daću ti na drugom jer to bitno menja tvoje mišljenje o meni  Shocked 


msm idi bree happy 
Ovo je nešto drugo. Radi se o osobi sa kojom si se dugo muvao-la, poželeo-la si tu osobu i eto prilike. OK. S tim ako se uradi tako nešto nema očekivanja za dalje, tako da nema ni razočarenja...

E sad, kako ja shvatam sex na prvom sastanku...Meni se često dešavalo da se ja nekom dopadnem pa me taj neko pozove da izađemo. Ja spadam u osobe koje izađu kad me neko pozove na piće.

Pazi, nikad se ne zna hoće li ili neće biti neke ''hemije'', pa da ne bih odbila čoveka na ''prazno'', ja ipak izađem. E sad, da se desio stvarno neki ''klik'' na tom prvom sastanku, ne bih se sexala, jer se ne sexam, ja vodim ljubav, a kako da vodim ljubav sa nekim o kome ne znam ništa i još mi nije probudio emocije. Zamisli ''sexnem '' se sa nekim pa se posle pokajem jer je neki teški kreten....pa da ne bi bilo kajanja....na prvom a Bogami ni na drugom sastanku niš nema...a najverovatnije da neće ništa ni biti ako se ispostavi da je neki BZV tip....

Naravučenije....osobe koje mnogo razmišljaju i analiziraju....ne sexaju se na prvom sastanku.... happy a ja sam taj tip.
Sex na prvom sastanku se dešava u odsustvu razmišljanja...Nisam taj tip.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Markoni

Master
Master

avatar

Muški
Poruka : 9204

Lokacija : Evropa

Učlanjen : 16.10.2011

Raspoloženje : Uvek Dobro


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Ned 17 Maj - 22:02

Prvi...Drugi...Treci sasatanak sve je to jedno isto...To ne cini ni jednu zensku osobu "lakom"...Neke druge stvari se trebaju razmotriti da bi se utvrdilo kakva je neka osoba... happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:06

Sagacity ::
Enigma ::

Izadješ naprimer sa nekim s kim si se muvao dugo , mnogo ti se svidja i odlepio si totalno , sve ide kako treba , šetnja , piće , razgovor , varnice tu varnice tamo , dodir tu , dodir tamo, ajd sad idemo kod mene nastavimo ćaskanje uz smeh i zabavu , napalimo se ko ludi i sad ti njemu kažeš: znašš sve je bilo ok al ja ne dajem na prvom sastanku daću ti na drugom jer to bitno menja tvoje mišljenje o meni  Shocked 


msm idi bree happy 
Ovo je nešto drugo. Radi se o osobi sa kojom si se dugo muvao-la, poželeo-la si tu osobu i eto prilike. OK. S tim ako se uradi tako nešto nema očekivanja za dalje, tako da nema ni razočarenja...

E sad, kako ja shvatam sex na prvom sastanku...Meni se često dešavalo da se ja nekom dopadnem pa me taj neko pozove da izađemo. Ja spadam u osobe koje izađu kad me neko pozove na piće.

Pazi, nikad se ne zna hoće li ili neće biti neke ''hemije'', pa da ne bih odbila čoveka na ''prazno'', ja ipak izađem. E sad, da se desio stvarno neki ''klik'' na tom prvom sastanku, ne bih se sexala, jer se ne sexam, ja vodim ljubav, a kako da vodim ljubav sa nekim o kome ne znam ništa i još mi nije probudio emocije. Zamisli ''sexnem '' se sa nekim pa se posle pokajem jer je neki teški kreten....pa da ne bi bilo kajanja....na prvom a Bogami ni na drugom sastanku niš nema...a najverovatnije da neće ništa ni biti ako se ispostavi da je neki BZV tip....

Naravučenije....osobe koje mnogo razmišljaju i analiziraju....ne sexaju se na prvom sastanku.... happy a ja sam taj tip.
Sex na prvom sastanku se dešava u odsustvu razmišljanja...Nisam taj tip.... Laughing

ok ok nisam ni ja msla na nekoga kog si pokupio to veče , ipak mora postojati neka privlačnost sem one fizičke , ja na pr. volim osjetit bliskost i povezanost aa to se ne može za jedno veče happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:19

A "ljubav na prvi pogled"?  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:43

Enigma ::

ok ok nisam ni ja msla na nekoga kog si pokupio to veče , ipak mora postojati neka privlačnost sem one fizičke , ja na pr. volim osjetit bliskost i povezanost aa to se ne može za jedno veče happy
Ma breee, ja sam se složila sa tvojim postom. happy Samo sam konstatovala da pravim razliku između takve vrste ''prvog'' sastanka gde već postoje emocije, gde već postoji ono ''nešto'', pa se tek ''složile kockice'' i napokon došlo do tog prvog susreta...
Takođe kao i ti, i ja volim bliskost i povezanost. Moram da budem na ''istim talasnim dužinama''.

Međutim, postoje i oni stvarno pravi prvi sastanci gde ili je jedna strana predložila susret jer joj se dopala ta neka osoba ili oboje tek izlaze prvi put čisto da se upoznaju itd. I na takvim sastancima takođe dolazi do tog ''keksanja'' iako nema dopadanja, a o bliskosti da ne pominjem....Al' eto...nek' se nešto ''radi''.... Laughing

Inače, jedan moj prijatelj kojeg jako cenim, lepo je rekao...svaki muškarac koji razmišlja o ženi obavezno je zamišlja ''u krevetu''. Čak i kad daš do znanja da od ''keksa'' nema ništa, i da tek tako  izlaziš onako...da se vidite i ništa više...on se ipak potajno nada...''možda ipak nešto bude''...Ne vredi, to im je tako ''usađeno u mozak''....''Prirodno stanje stvari'' Laughing Oni se uvek nadaju...''možda nešto bude''....
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:47

Razmišljanje o sexu je muški hardver.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:48

maa ok , nisam kontala o kontriranju već o pojašnjenju onoga o čemu sam ja mislila happy

paa ok je nadati se , možda se nekome i posreći happy

ne opravdavam sex radi sexa no samo sex radi gušta , obostranog zadovoljstva i iskazivanju osjećanja , sex je pokazatelj strasti prema nekome koga jako gotiva happy











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:55

Enigma ::


paa ok je nadati se , možda se nekome i posreći happy

Pnaravno...''I ćorava koka ubode neko zrno''... happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 21:56

Zagorile koke happy happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 22:03

Vidi, vidi. Znači može sistem "pitaš svaku". Pa nema veze, ili ćorava, ili zagorila koka.


Glavno da je koka.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 22:05

Čuj njega...Gde ti živiš....Laughing Pa imaš muškaraca koji uvek pitaju, čak i kad znaju da nemaju ama baš nikakve šanse...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Pet 22 Maj - 22:12

Pametno.

Ti mogu reći: Nisam u životu nijednu priliku propustio.  happy

Bar da pita.  happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
SherlotaHolms

Elita
Elita

SherlotaHolms

Ženski
Poruka : 2952

Lokacija : Beograd

Učlanjen : 19.12.2016

Raspoloženje : uvek na nivou


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Sub 24 Nov - 17:11

Ako postoji ona ludačka hemija, što da ne
Nazad na vrh Ići dole
Tanguy

Master
Master

Tanguy

Muški
Poruka : 35425

Učlanjen : 10.09.2012


Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610Sub 24 Nov - 17:17

Ovisi o kilama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?   Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li nas seks na prvom sastanku čini “lakom” ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» 10 pravila ponašanja na prvom sastanku
» Kako ćeš (pre)poznati ljubav svog života?
» Karneri u prvom planu
» Pogreške koje se rade nesvjesno na prvim spojevima
» Alkohol čini čuda
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-